Ukryte ruchy

+6
Nikotynka
Steus Arios
Ghuji
Wojas021
Cieniu
JoJo
10 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Czy chcesz, aby ukryte ruchy były wprowadzone?(uzasadnij)

Ukryte ruchy Empty44%Ukryte ruchy Empty 44% 
[ 4 ]
Ukryte ruchy Empty56%Ukryte ruchy Empty 56% 
[ 5 ]
 
Wszystkich Głosów : 9
 
 
Poll closed

Ukryte ruchy Empty Ukryte ruchy

Pisanie by JoJo Wto Lut 05, 2013 7:10 pm

To, jak wyglądają walki trenerskie każdy wie. Odpisuje gracz A, gracz B, przychodzi sędzia - ocenia, wystawia % i kolejka idzie dalej - gracz B, gracz A, sędzia...

Jest to sprawiedliwe, bo raz jedna osoba "słyszy" co przeciwnik rozkazuje swojemu pokemonowi i w jakiś sposób może uniknąć jego ataków, a raz druga. Tylko wtedy jest zbyt łatwo - jedna osoba ma pod górke, jedna z górki, a w kolejnej turze na odwrót.

O co chodzi z ukrytymi ruchami? Grałem kiedys na jednym forum(o innej tematyce), gdzie stosowano takie coś. Być może była to opcja hidden (ale nie wiem jak to działa). Ale moim zdaniem ukryte ruchy można opisać sędziemu na pw, oczywiscie w trybie fabularnym. Doda to do walki odrobinę tajemniczości no i podniesie poziom trudności i nie będzie samego klepania ataków, czasem jakiejś improwizacji - trzeba będzie stać na baczności i uwazac na kazde kroki przeciwnika!

W ukrytych ruchach będzie mozna opisac polecenia, ktore chce sie powiedziec swojemu pokemonowi na osobnosci, typu "sprobuj zrobic tak", "uniknac ataku w ta strone". Tak, aby przeciwnik nie mial czysto na papierze jakie bedzie nasze dalsze posuniecie Smile

Jesli ktos ma jakies pytania - pytac ;-)
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Cieniu Wto Lut 05, 2013 7:17 pm

Patrząc na to jako admin jestem na nie, nie będzie się tego dało rady sprawdzić w celu weryfikacji i tym podobne.

Równie dobrze może dojść do ustawiania.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Wojas021 Wto Lut 05, 2013 7:19 pm

Jak dla mnie to jest bez znaczenia, a wręcz trochę kłopotliwe. Lepiej już byłoby wysyłać całe strategie do sędziego.
Wojas021
Wojas021

Male Liczba postów : 371
Birthday : 06/04/1995
Join date : 24/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by JoJo Wto Lut 05, 2013 7:20 pm

no, a ta opcja hidden? widze w others takie cos, jak to dziala ? I w ogole troche zaufania do sedziow/mg, SAM ich wybierales przeciez... I na moje jakie spiski? Przeciez to by bylo zwykle rozwiniecie w walki, tyle ze w pw zeby przeciwnik nie wiedzial.. Rownie dobrze teraz, w normalnej grze moga byc spiski.
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Cieniu Wto Lut 05, 2013 7:32 pm

Jestem już adminem 4 lata... Poznałem się na wielu, to że posiadacie jakąś funkcję na forum nie znaczy że Administracja tego nie przegląda. Miały już miejsce sytuacje ustawiania walk, ustawiania sprzedaży poków, przechodzenia gymów na zasadzie "ja Ci dałem przejść".

Zaufanie mam ale wolę mieć pewność i widzieć wszystko gdy jest niejasna sytuacja, z tym hidden trzeba by było ogarnąć o ile będą głosy za.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Ghuji Wto Lut 05, 2013 7:36 pm

Trochę niesprawiedliwe to jest, jeśli np. tylko jedna strona w walce miałaby hidden ataki. Poza tym, jakby się takich ataków uczyły poki? Przecież jak się jest upierdliwym, to przed walką można przeczytać grę przeciwnika, żeby się dowiedzieć jakie ataki posiada dany pok... No chyba, że to jest takie ukryte, że się używa tylko na arenie i wiedzą o tym ruchu góra 3 osoby... Jestem nastawiony na to neutralnie, może trochę negatywnie, nie jestem 100% pewien czy coś takiego wypali.
Ghuji
Ghuji

Male Liczba postów : 359
Birthday : 18/05/1913
Join date : 23/01/2013
Age : 110
Skąd : kujawsko-pomorskie

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Steus Arios Wto Lut 05, 2013 7:51 pm

Pan u góry nie zrozumiał...

Chodzi o to, żeby zamiast pisać na forum swoją strategię, potem sędzia to sprawdza i pisze efekty.

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Ustawianie i tak jest, a jak sędzia Cię nie lubi, to Cię upupi i i tak przegrasz, a tak przynajmniej będzie element zaskoczenia - jak w prawdziwej walce.

Jeszcze gdyby do tego kostki RPG doszły, to wreszcie byłoby sprawiedliwie i obiektywnie:).

Steus Arios

Male Liczba postów : 140
Birthday : 01/01/1994
Join date : 05/02/2013
Age : 30

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by JoJo Wto Lut 05, 2013 7:55 pm

Ghuji - chyba nie zrozumiales Very Happy Dam przykładowy opis:


"Przeciwnik był bardzo silny. Bałem się, że mój pokemon otrzyma tak poważne obrażenia, że zostanie pokonany jednym, silnym atakiem Snorlaxa. Nie mogłem pozwolić aby moja Ralts przegrała.
-Zaatakuj Psybeamem! - rozkazałem mojej podopiecznej i uważnie zacząłem obserwować dalszy ciąg rozrywki.

[ukryty ruch]
Zaraz po ataku, rozkazałem mojej Ralts aby uciekła od kontry Snorlaxa jak najdalej, jeśli przeciwnik znajduje się w odległości kilku metrów, mój pokemon musi zaatakować Psybeamem.
[/ukryty ruch]"

Czyli patrzac na ten przyklad - uniki i kontrataki, ktore piszemy normalnie w poście tym razem sa w ukrytym ruchu, żeby przeciwnik nie wiedział za którą dokładnie skała się kryjemy/w której dziurze/co kombinujemy "w razie w".
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Nikotynka Wto Lut 05, 2013 7:59 pm

Ja jestem na nie, nie raz miałam do czynienia z tym, że sie ludzie ugadywali, na zasadzi: poprowadze wam walkę, ale później ja walcze z tym i tym, a ty sędziujesz, więc równie dobrze może pojawić się układ wiesz w ramach tego, że ten ma niższy lvl to ja wygram a on powinien przegrać nie podeślami Ci taktyk, a ty posędziuj jakbyśmy napisali, jakby przyszło do sprawdzania, to sędzia mógłby się wykręcić tym, że wyczyścił pw i nie ma taktyk prawda? Ano prawda, więc oczywiście jestem na nie, a moja propozycja jest taka, żeby podczas tworzenia tematu przez sędziego dodtakowo podawał on lvl pokemonów walczących ze sobą dzięki czemu, nie pojawi się podobna akcja jak z Runem i Wojasem, jak pisałam jestem na nie i zdania nie zmienię.

Poza tym specjalnie zastosowane są zminay kolejki, zeby każdy mógł się odbić, bo co to za problem napisać lepszą taktykę niż przeciwnik skoro zna się jego ruchy, ten system jest sprawiedliwy moim zdaniem i tak powinno zostać.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by JoJo Wto Lut 05, 2013 8:26 pm

Nauczcie się czytać i zrozumcie, że NAWET TERAZ MOGĄ SIĘ TAK UMÓWIĆ, TO NIE MA NAJMNIEJSZEGO ZNACZENIA!
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Wilk Wto Lut 05, 2013 9:06 pm

Zgadzam się z adminami i osobami, które sprzeciwiają się. I umiemy czytać, tylko zobacz : jeżeli będzie umówione nawet kto ma wygrać, to administracja może to przejrzeć i uznać, że coś jest nie tak, a w wypadku ukrytych taktyk, sędzia może mówić co chce i ma już na prawdę sprawdzony sposób na to, aby ustalić kto wygra. A co do ustawiania walk, no to nigdy nie będzie wszystko doskonałe. To utopia.

Podam przykład, prowadzę walkę Steusa i Mruczka i przyznaję szczerze, że głównie dlatego, że prowadzi mi gyma, więc chciałem, by był układ po prostu, ja daję Wam odpis, a Ty mi. Jednak nie robię czegoś takiego, że "Ty wygrasz, bo dajesz mi wygrywać w gymie". Po prostu oceniam taktyki i inne rzeczy.
Jak mówiłem, forum bez "wad" to utopia. Zawsze będą jakieś oszustwa, podejrzenia i sprzeczki. Walki mogą być ustawiane, tak samo jak może być faworyzowanie gracza przez MG, można mieć dobry kontakt z adminami i mieć łatwiej, zawsze coś się znajdzie, ale nic na to się nie poradzi. Życie.

A wracając do głównego tematu, to zgadzam się z Nikotynką, że od tego jest zmiana atakujących i broniących się. Raz zaczyna ten, a raz ten, więc jest uczciwie.
Wilk
Wilk

Male Liczba postów : 582
Birthday : 24/02/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Wilczy Raj.

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by JoJo Wto Lut 05, 2013 9:16 pm

nie ma atakujacych i broniacych sie. Wszystko robią w jednym poście, takze bez wlewu. No to musimy sie pobawic w bb-code, bo na jednym forum wiem ze byla taka opcja, ze wybierali nick danego gracza, ktory widzi te ukryte posty(czyli w kazdym przypadku sedzia i admini). I po zamknieciu tematu ukryte ruchy mozna bylo zauwazyc.
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Tedd Wto Lut 05, 2013 9:18 pm

Co do samego zagadnienie ukrytych ruchów to ja osobiście spotkałem się z używaniem komendy [mod][/mod], która powoduje, że zawarty w niej tekst jest widoczny tylko dla modów danego działu (oraz adminów). Tak czy siak uważam, iż takie bajery nie są zbyt potrzebne na pbf pokemon, a już prędzej na tych o tematyce bitewnej jak Bleach czy Naruto. W związku z tym jestem na NIE.
Tedd
Tedd

Male Liczba postów : 189
Birthday : 01/09/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by JoJo Wto Lut 05, 2013 9:22 pm

a jednak jest, lol Very Happy

No ale widać osoby, które są przeciwko i ktore dawaja tu dwuznaczne komentarze chyba same uległy kiedys sytuacji, o której mowili Smile

Boli mnie to, że nie chcecie utrudnić sobie gry, ale ok.

Temat do zamknięcia, bo świat jest pusty.
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Tedd Wto Lut 05, 2013 10:15 pm

Może nie tyle utrudniać, ale ja na przykład nie widzę w tym żadnego zastosowania. To nie jakiś Naruto w którym możesz odpalić jakieś jutsu na plecach albo użyć niewidki. W pokemonach wszystko co robi pokemon jest widoczne na pierwszy rzut oka i jakoś nie widzę, aby miało się to kiedyś zmienić.
Tedd
Tedd

Male Liczba postów : 189
Birthday : 01/09/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by JoJo Wto Lut 05, 2013 11:04 pm

Chodzilo mi o urozmaicenie i zabawy na polu walki - czyli jak mowilem skrycie sie za jakąś skałą, w wysokiej trawie, zanurkowanie w wodzie... Cokolwiek ^^
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Mruczek Sro Lut 06, 2013 11:31 am

O ile rozumiem całą te sytuacje odnośnie ukrytych ataków i o ile by to było fajne o tyle jestem na nie, z walkami wystarczająco już główkowania (sędziowania) jest żeby jeszcze dorzucać do tego ukryte ataki, jak ktoś już wspomniał, poki mają to do siebie że ich ataki są bardzo wizualne, niema czegoś w stylu zmienienia swojego wyglądu czy niewidzialności niema żadnych podchodów, no dobra są (Shadow sneak np) lecz do poków takie kombinacje kompletnie nie pasują tym bardziej na pbf, jestem na nie.
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Timothy Sro Lut 06, 2013 12:55 pm

Jestem na nie. Nie widzę większego sensu wprowadzania takiej możliwości. Ani w grach ani w anime nie było czegoś takiego ( o ile się nie mylę). Pokemony to w końcu (wg naszego forum) istoty fizyczne. Nie ma żadnego PW pomiędzy pokemonem a trenerem. Nie ma telepatii.
Timothy
Timothy

Female Liczba postów : 42
Birthday : 23/04/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27
Skąd : Wlkp

http://www.5minutprzedkoncemlata.blogspot.com

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Cieniu Sro Lut 06, 2013 2:48 pm

Timothy dobrze gada, polać mu!

Zaś do poprzedniego zdania JoJo o tym że ktoś tak myśli to pewnie oszukiwał...

Nie będę komentować, zrobiło mi się przykro tyle.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by JoJo Sro Lut 06, 2013 3:12 pm

jaka telepatia... Czy wy slyszycie co przeciwnik mowi do swojego pokemona, kiedy odleglosc areny czasem to polowa stadionu? Gdy pok jest blisko ciebie, wystarczy mowic na tyle cicho, aby pokemon uslyszal a przeciwnik nie.

Cieniu - aha.

Ale jak juz mowilem, mialem tylko ambicje wprowadzic cos nowego, ale widac to forum jeszcze jest na zasadzie, gdzie najlepiej by bylo, zeby walki odbywaly sie w 4 dni.
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Ghuji Sro Lut 06, 2013 3:17 pm

Jojo, wracając do twojej wcześniejszej wypowiedzi i aktualniając moją, jak wspominałem, byłaby to nierówna walka, gdy taki pokemon A po schowaniu się np. za skałą, okrążył by całą arenę, walnął backflipa, rozwalił pokemona B od tyłu i to wszystko niepostrzeżenie. Są przecież takie ataki i to znane, które opierają się na takim pomyśle, ale nie w takim stopniu ( np. Dig, Dive, Fly, Substitute i inne). Osobiście uważam, że już używanie powyższych ataków jest trochę niesprawiedliwe, a coś takiego to trochę przekręt.

Idąc w drugą stronę i odnosząć się do dyskusji z Nikotyną, mówisz, że i tak kantują. Pewnie tak, nic tego nie zmieni, ale to byłoby wielką pomocą do kantowania, np. wyobraźmy sobie taką sytuację:
Walka, A vs B, sędzia, norma. A używa ukrytego ruchu, komunikując się z sedzią. "no, tak jak się umawialiśmy: ...", po czym (nie)spodziewanie A epicko pokonuje B. B się nie zgadza, protestuje, zgłasza to do moda/admina, a ci nic nie zrobią, no chyba, że zbadają PW między A i sędzią. No ale jest trochę komunikatorów w internetach : GG, Tlen, Email, Skype itp.

Twój ostatni argument jest przekonujący, btw
Ghuji
Ghuji

Male Liczba postów : 359
Birthday : 18/05/1913
Join date : 23/01/2013
Age : 110
Skąd : kujawsko-pomorskie

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by JoJo Sro Lut 06, 2013 3:21 pm

Lubicie stwarzać problemy, ale coraz to nowsze posty świadczą o tym, jak jesteście płytcy(przepraszam jeśli uraziłem).

PO PIERWSZE, POWTÓRZE TO PORAZ KOLEJNY, KOLEJNY, KOLEJNY KOLEJNY I JESZCZE RAZ KOLEJNY.

GRACZ NAWET BEZ UKRYTYCH RUCHOW MOZE UMOWIC SIE Z SEDZIA ZE WYGRA POJEDYNEK!!!

pomyslcie o [mod][/mod] jak juz ktos wspomnial, moze to zadziała i admini i moderatorzy beda widzieli jakie ukryte taktyki się kryją pod ukrytymi postami. Poraz kolejny też powiem - w ukrytych postach nie ma być SZCZEGÓŁOWEGO ROZWINIĘCIA, a krótki dodatek - jak użycie potka/burn heala/cokolwiek innego.
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Cieniu Sro Lut 06, 2013 3:32 pm

Mówisz o nas że jesteśmy płytcy a sam nie potrafisz podejść na zasadzie tego jak opisał to Ghuji. Ustawiacie sobie? Trudno mnie to rybka do tego jeśli wszystko dzieje się wedle zasad forum.

Wytłumaczę:

Nie chcę mieć tutaj sytuacji aby sędzia umówił się z graczem i wyglądało to na zasadzie że gracz nie wyśle mu ukrytej taktyki a sędzia ją da bo przecież "ty mi to ja tobie". Wejde w profil takiego sędziego żeby przeglądać mu PW jak będzie burdel z tym?! Nie czułbyś się urażony jakby osoba trzecia,czwarta,piąta,szósta przeglądała twoje PW? Tak Adminów jest 5-cioro i jeśli trzeba to trzeba... Najlepsze by było jakby się nie znalazło tej "ukrytej taktyki" w PW, trzeba by było słuchać tłumaczeń, usunąłem lub napisał mi na gg, wtedy sędzia na szybciutko coś wymyśla i podaje.

Miałem wiele przypadków oszustów na forach które prowadziłem jak pisałem Ci w PW, Walki, Gymy, Safari, Nawet Eventy! Nie podchodzę do każdego jak do oszusta, ale wole siedzieć na forum spokojnie i nie zastanawiać się czy ktoś oszukuje, po prostu czuć i widać jak coś zaczyna śmierdzieć wtedy traktuje go jak oszusta ale zawsze wymierzam najniższy wymiar kary, nie banuję odrazu bo wiem że taki gracz mimo wszystko poświęcił sporo czasu siedząc na naszym forum. Miałem Green-a na Lazure który oszukiwał z atakami, lvlami. Kyle'a na helci który oszukiwał z handlem.

Nie dopuszczasz do siebie tego że ludzie mają inne zdanie i uważasz nas za płytkich, to jest dziwne bo niektórzy nie chcą mieć sytuacji żeby dodatkowo tłumaczyli się przed Administracją z ukrytych ruchów. Komenda mod? hidden.. Mogła by przejść ale każdy sędzia musiałby mieć moda na walki więc co idzie zwykły Kowalski bez stanowiska w walce przeciwko gościowi z posadą sędziego jest pokrzywdzony a dlaczego? Sędzia-przeciwnik mógłby to sobie zobaczyć, nie da się ustawić moda na temat.


PS. Capslock i pogrubienia do niczego nie prowadzą.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Ghuji Sro Lut 06, 2013 3:35 pm

Jojo, w jednym zdaniu odpowiem na twoje bulwersy:

Tak, nawet teraz mogą się umawiać, ale z ukrytymi ruchami będzie o 200% więcej takich przypadków Surprised

Szkoda, że nie czytasz szczegółowo postów ;_;
Ghuji
Ghuji

Male Liczba postów : 359
Birthday : 18/05/1913
Join date : 23/01/2013
Age : 110
Skąd : kujawsko-pomorskie

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by JoJo Sro Lut 06, 2013 3:42 pm

skonczcie z tymi pw, mowimy o tym [mod] czy innej komendzie, dzieki ktorej wybrane osoby czytaja te ukryte ruchy w postach...

I co do pogrubien - chyba tak, skoro dopiero teraz ogarneliscie ten fakt, ze teraz mozecie sie tak umawiac.. no, ale cytat

"Ustawiacie sobie? Trudno mnie to rybka do tego jeśli wszystko dzieje się wedle zasad forum."

Niszczy klate ;-) temat do zamkniecia/kasacji/wysrania/zjedzenia/wyrzyganie(niepotrzebne skreslic) (dopiero teraz zostalo mi uswiadomione na czym polega to cale hidden, wiec tyle potrzeba bylo klopotu zeby mi w koncu powiedziec, ze skoro pw odpadaja(co juz napisalem na 1 stronie, a wy moglibyscie to komentowac na 4 kolejnych), to hiddeny dzialaja na innej zasadzie.)
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Ukryte ruchy Empty Re: Ukryte ruchy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach