Tygodniówka

+9
Timothy
Tedd
Miramato
Mruczek
Ghuji
Run
Lionheart
Nikotynka
JoJo
13 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Jestes za?

Tygodniówka Empty33%Tygodniówka Empty 33% 
[ 4 ]
Tygodniówka Empty67%Tygodniówka Empty 67% 
[ 8 ]
 
Wszystkich Głosów : 12
 
 
Poll closed

Tygodniówka Empty Tygodniówka

Pisanie by JoJo Sro Lut 06, 2013 5:52 pm

Kiedyś wpadłem na pomysł z wynagrodzeniem dla sędziów - jednak najwyraźniej projekt stoi w miejscu a admini omawiają plusy/minusy (mam taką nadzieję XD).

Teraz pomysł lekko zmieniony - tygodniówka dla każdego gracza! Aktywność nie ma znaczenia - czy ktoś odpisuje raz na dzień, dwa-trzy na tydzień, czy może nawet częściej. Z pieniędzmi na początek nie ma problemu (dostaje się ich bardzo dużo) ale oprócz fabularnych wydarzeń, handlem pokemonów, sprzedawaniem różnorodnych przedmiotów uzyskanych w wiele sposób nie ma stałej gotówki, jaką otrzymuje gracz. Być może niektórzy uznają to za niesprawiedliwe - bo ja odpisuje XX razy na tydzien, a tamten tylko X. Ale - zawsze coś Smile

Nie mowie tu o kosmicznych cenach, ale o jakichś 50-100$ tygodniowo, po które gracz by się zgłaszał w wybranym temacie. "Grosz do grosza, a będzie kokosza". Za pierwszym razem otrzymanie 100$ na tydzień jest niczym specjalnym, jednak po graniu na forum 2 miesiące - posiadanie 800# wiecej to juz jest cos, wystarczy na naprawdę dobrego pokemona! Smile
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Nikotynka Sro Lut 06, 2013 5:57 pm

Okej to wprowadźmy tygotniówke dla Adminów po 20k tygodniowo, to dzięki nam forum istnieje, to my wprowadzamy eventy to my o wszystkim decydujemy, kto jest za?

Ja!

A serio jestem na nie, jak ktoś chce to sobie załatwi kase, bo czemu by nie prawda? za gymy idzie sporo, za sprzedanie pokemona, nie wiele, ale po kilku sprzedażach będzie coś.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Lionheart Sro Lut 06, 2013 6:01 pm

Według mnie to jest dobre. Nie chcę krytykować Niko, bo ona ma swoje zdanie ( swój świat czasem ). Ale wydaje mi się, że te 100$ mogła by nam przeboleć. Bo to nie jest dużo, zwłaszcza na tydzień. Tak jak JoJo ujął, grosz do grosza.

Za. Wink

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by JoJo Sro Lut 06, 2013 6:02 pm

Zaczynasz z pokemonem na 6 czy tam 8 lvlu. Nie biorąc udziału w walkach z innymi trenerami masz bardzo mało szans na zdobywanie expa w swojej grze(przecietnie co 1-2 strony). Do gyma nie pojdziesz z 1 pokemonem, w safari bez odznaki nie zlapiesz XX zajefajnych pokow, ktorych mozesz sprzedac, rzadko kiedy zdarzaja sie nawet poki na wysokich levelach(a przynajmniej powinny), ktore ktos bedzie chcial.

Zignoruje ten kiepski sarkazm, ale co szkodzi dać 50$ tygodniowki przecietnemu graczu? Tobie mowic co innego - masz duzo pokemonow na wysokim levelu, duzo kasy z poprzedniego forum, mozliwosc gymu, zdobywania pokow na safari w lepszym miejscu niz zagajnik i magiczny las a co dalej sie tego tyczy - handel nimi.
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Nikotynka Sro Lut 06, 2013 6:05 pm

Chcecie kase, zaróbcie, zaoferujcie pracę, ogólnie dział z pracą, a nie chcecie wszystko za darmo, jeśli zostanie przegłosowane wprowadzenie tygodniówki, ja zadecytuje jak wysoka ona będzie i możecie mnie uznać za *******

Zauważyłam, zę wszystko chcecie za nic, nawet w zakichane topki nie klikacie, im więcej osób na forum tym większa szansa, że zrobimy event, ale nic od was, proponujecie tylko rzeczy, które utrudnią życie forum, bo po co ułatwiać, po co zrobić coś od siebie, lepiej dla siebie prawda?

Jeśli zostanie wprowadzona tygodniówka dla gracze, chce też takiej dla Admina, dziękuję
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Lionheart Sro Lut 06, 2013 6:08 pm

Ale Admin to za razem gracz. Czyli to będzie też dla was. Proste...
Jednakowoż, ja już się nie udzielam. Mi to ryba. Bo zarobić mam jak.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by JoJo Sro Lut 06, 2013 6:10 pm

Tyle chamskich komentarzy, a musze siedziec cicho.

Niko - ogarnij się, bo zachowujesz sie jakbym zabił ci całą rodzine, atakujesz jak samica broniąca młodych.. Skoro jest tygodniówka za mg(ktorym takze jestes), to czemu ma nie być tygodniówki dla graczy/sędziego/strażnika? Widać, że tu są równi. I równiejsi.
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Nikotynka Sro Lut 06, 2013 6:13 pm

Nie powiedziałam, że nie może być, ale skoro dla każdego to dla każdego, Admin też człowiek, a robi dośc sporo, więc jego tygodniówka powinna być jeszcze wyższa nić mg, sędziego, gracza i ogólnie pozostałych rang razem wzięta, więc około 2,5k tygodniowo

Nie chce wprowadzać kasy za nic, mam komuś dziękować, ze gra? WTF?!
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by JoJo Sro Lut 06, 2013 6:16 pm

Bez spiny. Jak ci brakuje tej tygodniówki i czujesz się niedoceniana, to to tygodniówkę sobie zrób. Ja wyskoczylem z propozycją - bo skoro mg ma, to i gracz powinien mieć. I nie mów o żadnej łasce, bo gdyby nie gracze, nie byłoby forum -.-.
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Lionheart Sro Lut 06, 2013 6:19 pm

Niko, nie przesadzaj no.. 100$ to nie jest 1000$.
Żeby uzbierać 1000$ potrzeba 10 tygodni. To jest 2 i poł miesiąca! Po prostu chodzi tu o "stały" dochód jakiejkolwiek kaski.

No ale skoro mówisz, że nie chcesz dawać kasy za "nic". No to tak czy inaczej sędzia, tudzież strażnik powinien też coś dostawać, bo robi.

A nie masz też racji, że masz płacić za to, że gra.. Bo JoJo dobrze ujął, bez nas, graczy, nie miała byś gdzie byc tym adminem...

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Run Sro Lut 06, 2013 6:30 pm

Hm... co jak co, ale takiej głupoty za przeproszeniem nie widziałem :<

Jest tyle sposobów na zarobienie kasy, dzięki czemu (chyba) gra jest w miarę ciekawa, bo trzeba kombinować, a dostawanie kasy za bycie graczem to jest jak już mówiłem... głupie. Poza tym czy każdy gracz robi łaskę siedząc na forum? Robicie to raczej dla własnej przyjemności...

Krótko mówiąc jestem na nie
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Lionheart Sro Lut 06, 2013 6:32 pm

Według mnie to jest podzielone na osoby, które myślą inaczej. Ja mam swój punkt widzenia, JoJo swój, Run swój i Niko swój. Zapewne przyjdzie tu też ktoś, kto będzie miał jeszcze inne.

Wychodzi na to, że lepiej zostawić tak jak jest, bo się będziemy żreć niepotrzebnie. Wink

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by JoJo Sro Lut 06, 2013 6:37 pm

tylko, ze dla poczatkujacych serio jest bardzo trudno uzbierac pieniadze..

Smieszne, jest sie przeciwko 50$ tygodniowo dla zwyklego gracza, a samemu chce sie sobie wprowadzić kwote większa niz 500$ :-)

Run - jakby tak wszyscy poszli...dalej bys tak gadal ?
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Run Sro Lut 06, 2013 6:43 pm

Jakby wszyscy poszli z takich powodów, to nigdy żadne porządne forum by nie powstało.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Ghuji Sro Lut 06, 2013 6:47 pm

No dobra, pomysł by wszedł, ale co dalej? Każdy, za przeproszeniem noob miałby dostawać 100$? Jak wspominałeś o frekwencji zapisów, niektórzy tylko wejdą raz na tydzień, zapiszą: "biorę" w takowym temacie, a w grze pusto, bo akurat MG nie wchodzi. I taki oto decent nagle jest bogaty na tyle, żeby sobie kupić jakis zajefajny stuff.

Poza tym byłby rozgardiasz totalny z tymi tygodniówkami, mogą być częste przekręty :/

Teoretycznie, zgodziłbym się gdyby trochę zmieniono ten pomysł, mianowicie kasę dostawaliby userzy, którzy się czymś popisali na forum, bo ja wiem, piękną walką na arenie, wygranie Nuzlocka, coś takiego, co można by było uznać za autorytet, osiągniecię. Tylko wtedy, no troszkę większa kaska i chyba Admini i Jr. Admini powinni zatwierdzić
Ghuji
Ghuji

Male Liczba postów : 359
Birthday : 18/05/1913
Join date : 23/01/2013
Age : 110
Skąd : kujawsko-pomorskie

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by JoJo Sro Lut 06, 2013 6:51 pm

No to wymaganie było by napisanie 5 postów podczas tygodnia - ale to też obciąża Mistrzów, no ale, skoro oni maja swoją wypłatę, to moga pocierpiec z tymi 5 odpisami na week kazdemu graczu Smile

Co do przekretow - powiedz mi tylko, jak? Jest sporo sędziów, modów, strażników.. Sprawdzenie czy dany gracz nie oszukuje to kwestia 15 sekund( z dobrze dzialajacym internetem). Wy macie jakas manie na tych oszustow..
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Ghuji Sro Lut 06, 2013 6:57 pm

Ludzie po prostu są tak głupi i zarazem innowacyjni,że to jest szok xd Najprostszy przykład - user zapisał się w temacie, dostał kasę, a potem usuwa post i piszę drugiego. No żeby coś takiego wykryć, trzeba śledzić i zapisywać wszystkich co się wpisali. Albo np. pobierze tygodniówkę +/- 100$, a doda sobie w banku 200. Wiem, że to banał i raczej niemożliwy przy dogłębnej kontroli banków, ale jak to się mówi, najciemniej jest zawsze pod latarnią.
Ghuji
Ghuji

Male Liczba postów : 359
Birthday : 18/05/1913
Join date : 23/01/2013
Age : 110
Skąd : kujawsko-pomorskie

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by JoJo Sro Lut 06, 2013 7:00 pm

Ale przecież - jak już wspomniałeś - mamy bank, w którym powinna być dokładna rozpiska za co i gdzie dostalismy kase(podać linki).

A po drugie - sam wyjasniles jak mozemy zapobiec takich sytuacji, wiec w czym problem ?Razz
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Nikotynka Sro Lut 06, 2013 7:03 pm

W tym, ze kase dostanie się za nic?
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by JoJo Sro Lut 06, 2013 7:06 pm

za odpisy, juz wyjasnione XXXXXXXXXXXXXXXXXXX razy.

Taka mala zacheta dla graczy, aby byli bardziej aktywni.
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Nikotynka Sro Lut 06, 2013 7:08 pm

To tak jak pisałam 2k dla admina, żeby był też bardziej aktywny, żeby chętniej sprawdzał banki, gymy i inne takie, o tak <3

No i do tego 3 k premii dla najbardziej aktywnego z adminów
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Mruczek Sro Lut 06, 2013 7:58 pm

cofam mój głos na tak uznajcie że jest 3:1 dla nie, nie doczytałem do końca i dałem tak w ciemno.
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Miramato Sro Lut 06, 2013 8:23 pm

Okej, moj głosik to skromne TAK, ale troche inaczej proponuje działanie tego systemu. Nie każdemu graczowi a najaktywniejszemu graczowi w danym tyg, albo jakiejs elicie. Zachęta do pisania a zarazem nawet jak by jedna os pisala ciagle najwiecej to 100$ tyg to nieduzo, pozatym zawsze no po wygraniu jednej takowej mozna "zbanowac" na wygrane na 2 tyg czy cos xD
Miramato
Miramato

Female Liczba postów : 333
Join date : 01/02/2013

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Tedd Sro Lut 06, 2013 8:37 pm

W życiu nie ma nic za darmo, tak samo na forum. Gdyby tak się stało pbf straciły moim zdaniem trochę sensu... Kasa dla graczy za sam byt to nie jest to co powinno egzystować. Jeśli ktoś chce sobie dorobić no to niech ruszy cztery litery i np. weźmie się za gazetkę (której co prawda nie ma, ale potrzeba matką wynalazków) albo inne rzeczy, za które mógłby zostać wynagrodzony (tu już imo działa inwencja twórcza gracza co on wymyśli).

A jeśli już miałoby mieć miejsce jakieś wzbogacanie się to imo tylko i wyłącznie przez jakiś hazard (blackjack, poker, lotek itp.) albo jakieś turnieje w gierki typu haxball albo kalambury na kurniku. To byłoby najlepsze moim zdaniem wyjście jeśli już by ktoś uparł się na to wzbogacanie się nowych graczy.


Tedd
Tedd

Male Liczba postów : 189
Birthday : 01/09/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Timothy Czw Lut 07, 2013 5:30 am

Podpisuję się pod postem poprzednika.

Tym razem jestem na tak, ale mam pewne zastrzeże. Moim zdaniem tego wynagrodzenia nie powinien dostać każdy. Nie taki, któremu się nie chce napisać tych wypocin w przygodzie, co to się gdzie niegdzie zdarza. Ktoś aktywny. Ale z drugiej strony, taka na przykład ja: pisałabym, gdyby mój Mistrz pisał. Więc nie wiem, jak to rozegrać teraz.
Timothy
Timothy

Female Liczba postów : 42
Birthday : 23/04/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27
Skąd : Wlkp

http://www.5minutprzedkoncemlata.blogspot.com

Powrót do góry Go down

Tygodniówka Empty Re: Tygodniówka

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach