Podążając za pierwotnym instynktem - Małpia gra Mayi

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Podążając za pierwotnym instynktem - Małpia gra Mayi - Page 3 Empty Re: Podążając za pierwotnym instynktem - Małpia gra Mayi

Pisanie by Toooser on Sob Mar 02, 2013 10:41 am

Szłaś przed siebie godzinę. Nic specjalnego wkoło się nie działa. Nagle stawiając kolejny krok pokemon złapał Cię i pociągnął do tyłu. -Uważaj! Zabić się chcesz?! Powiedział Aipom. Przed wami rozciągała się ogromna przepaść. Zapewne miała koniec...lecz chyba nie chciałaś się dowiedzieć jak nisko on jest.
Toooser
Toooser

Male Liczba postów : 193
Birthday : 29/12/1997

Powrót do góry Go down

Podążając za pierwotnym instynktem - Małpia gra Mayi - Page 3 Empty Re: Podążając za pierwotnym instynktem - Małpia gra Mayi

Pisanie by Maya1331 on Sob Mar 02, 2013 2:37 pm

-To gdzie my w końcu jesteśmy?Jejku ja już tęsknie za jakimkolwiek miastem czy miasteczkiem.Jęknęłam gdy patrzyłam w przepaść.Spojrzałam znów w mapę w poszukiwaniu jakiegokolwiek miasta czy miasteczka.Poprosiłam o pomoc Aipom której byłam wdzięczna że kolejny raz uratowała mi życie.

Maya1331

Female Liczba postów : 41
Birthday : 05/11/1999

Powrót do góry Go down

Pisanie by Toooser on Pon Mar 04, 2013 12:40 pm

Aipom spojrzała na mapę. Przelatywała wzrokiem po całym kawałku papieru. Po chwili rozejrzała się i pobiegła w stronę stromego, ale chyba jedynego zejścia. Tam! Miasteczko jest około siedemdziesięciu kilometrów przed nami. Musimy iść niestety przez pustynię. Wskoczyła na pierwsze lepsze drzewo i patrzył na Ciebie czekając na ostateczny werdykt czy idziecie dalej czy szukacie innej drogi.
Toooser
Toooser

Powrót do góry Go down

Pisanie by Maya1331 on Pon Mar 04, 2013 4:35 pm

-Aipom nie mamy innego wyboru.Musimy iść przez pustynie.Oby szybko się skończyła.Powiedziałam do mojej starterki z uśmiechem dodającym otuchy.Ruszyliśmy w drogę przez pustynie do miasteczka.-Oby na miejscu ktoś wskazał nam dalej drogę byśmy się już nie błąkały.

Maya1331

Powrót do góry Go down

Pisanie by Toooser on Sro Mar 06, 2013 8:00 am

Ruszyłyście przed siebie w stronę miasteczka widniejącego na mapie. Po drodze musiałyście minąć pustynię, która rozciągała się na mnóstwo mil wszerz i wzdłuż. Szłyście już kilka dobrych godzin, a wkoło was był tylko piasek. Ten na ziemi oraz ten unoszący się w powietrzu razem z wiatrem. Nagle poczułyście trzęsienie ziemi. Wszystko wkoło poruszała się szybciej niż normalnie, a wiatr poważnie się wzmógł.
Toooser
Toooser

Powrót do góry Go down

Pisanie by Maya1331 on Sro Mar 06, 2013 3:19 pm

-Jejku co się dzieje?Powiedziałam zdziwiona i przerażona.Wzięłam na ręce Aipom i przytuliłam ją.Rozglądam się dookoła za jakimś schronieniem.Podejrzewałam że sprawcą tego trzęsienia był jakiś pokemon lub burza piaskowa ale nie byłam pewna.

Maya1331

Powrót do góry Go down

Pisanie by Toooser on Sro Mar 13, 2013 9:17 am

Nagle przed wami dojrzałaś grotę w jakiejś niewielkiej skale. Tylko skąd ona się tutaj wzięła? Wyrosła spod ziemi? Nie wiadomo...lecz to była chyba wasza jedyna szansa na schronienie.
Toooser
Toooser

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry