Wynagrodzenia częśc II czyli jak zarobić w uczciwy sposób

4 posters

Go down

Wynagrodzenia częśc II czyli jak zarobić w uczciwy sposób Empty Wynagrodzenia częśc II czyli jak zarobić w uczciwy sposób

Pisanie by Tedd Pon Lut 11, 2013 3:07 pm

W związku z niedawno poruszonym tematem dotyczącym wynagrodzenia za posty, który nie został przyjęty zbyt pozytywnie (także i przeze mnie), chciałbym zaproponować sposoby, które moim zdaniem mogłyby być ciekawym oraz przyjemnym sposobem na zarobienie trochę grosza. Cały mój pomysł skupia się wokół serii różnorodnych turniejów i konkursów dla graczy. W związku z tym, że zawsze byłem słaby we wstępie do różnorodnych wątków pozwolę sobie od razu przejść do setna sprawy i przedstawić każdy z moich pomysłów w kilkunastu słowach:

A) Turnieje w różne gry:
1. Leauge of Legends - co określony czas można by organizować jedną albo dwie gry w których brali by udział gracze. Zwycięska drużyna otrzymywałaby oczywiście nagrodę pieniężną. Przegrani mogliby też dostać jakąś symboliczną sumę. Poza tym można by nagrodzić gracza, który miał największe K/D/A ratio z całej dziesiątki graczy.
2. Haxball - prosta i przyjemna gierka, w której można by organizować serie turniejów. Pojedynki odbywałyby się w formacie 1vs1 ewentualnie 2vs2. Nagrody byłyby dla osób, które zajęłyby miejsca od 1 do 4.
3. Curve Fever - Tak jak u góry tyle że tutaj format pojedynków wyglądałby 1vs1vs1vs1

B) Mały hazardzik zawsze spoko:
1. Loteria - typowa loteria typu Totolotek. Gracze obstawialiby 6 numerków. Los kosztowałby symboliczną sumkę, a wygrana zależałaby od ilości pieniędzy w puli (ewentualnie pula*2) oraz ilości trafionych numerków.
2. Blackjack/Poker - to już odbywało się na jakichś portalach z tą że grą. Co do tego pomysłu jest nastawiony lekko sceptycznie i niezbyt chciałbym go opisywać.
3. Większa liczba wygrywa - nie wiem jak dokładnie się to nagrywa, ale jest to popularna gra hazardowa w WoW'ie. Polega na tym, że dwoje graczy losują losową liczbę z ustalonego wcześniej przedziału. Wygrywa osoba, która wylosuje większą liczbę, a jego zarobek jest równie różnicy jego liczby oraz liczby przeciwnika.

C) Okazjonalne cosie:

1. Quiz nt. wiedzy pokemon - tutaj chyba nie trzeba tłumaczyć. Prowadzący zadaje kilkanaście pytań, a kto odpowie dobrze jako pierwszy na największą ich liczbę wygrywa.
2. Pojedynki grafików/literackie - pojedynki do których mógłby zgłosić się każdy i w ramach tego przedsięwzięcia, każdy uczestnik byłby zobowiązany do wykonania pracy na dany temat. Zwycięzca oczywiście dostaje trochę mamony.
3. Toplisty - na ten temat rozmawiałem już z naszymi kochanymi adminami i piszę to tylko dlatego, ponieważ nie wiem do jakich przemyśleń na ten temat doszli, a chciałbym się tego dowiedzieć muahahha.

Oczywiście wszystko jest do możliwej poprawki, ja tylko daję pomysł, aby wszystko dało się lepiej, a to już od graczy oraz siły wyższej tj. adminów zależy ja kto wszystko będzie wyglądało.
Dziękuje za uwagę,
Tedd.


Ostatnio zmieniony przez Tedd dnia Pon Lut 11, 2013 6:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Tedd
Tedd

Male Liczba postów : 189
Birthday : 01/09/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Wynagrodzenia częśc II czyli jak zarobić w uczciwy sposób Empty Re: Wynagrodzenia częśc II czyli jak zarobić w uczciwy sposób

Pisanie by Run Pon Lut 11, 2013 3:16 pm

No to jedziem:

Co do podpunktu A jestem jak najbardziej na nie, dlaczego? Otóż sprawa jest prosta: nie każdy ma czas, ani chęci żeby grać sobie w LoLa i te podobne sprawy, stąd niektórzy mogliby się poczuć nie fajnie, kiedy ktoś dostaje nagrodę, a oni poprzez np. gapiostwo czy jak już mówiłem brak czasu nie mógł brać w czymś takim udziału

Podpunkt B - Tutaj już jestem bardziej pozytywnie nastawiony, losowania i tego typu rzeczy to chyba fajna gratka dla ludzi, którzy chcą "poszaleć"

Podpunkt C - jak wyżej, opinia taka sama Wink
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Wynagrodzenia częśc II czyli jak zarobić w uczciwy sposób Empty Re: Wynagrodzenia częśc II czyli jak zarobić w uczciwy sposób

Pisanie by Ghuji Pon Lut 11, 2013 3:46 pm

Zgodzę się z Runem w tych kwestiach, po prostu jakby ktoś naprawdę chciał dostać kasę, to by wymyślił jakiś ciekawy sposób Very Happy
Ghuji
Ghuji

Male Liczba postów : 359
Birthday : 18/05/1913
Join date : 23/01/2013
Age : 110
Skąd : kujawsko-pomorskie

Powrót do góry Go down

Wynagrodzenia częśc II czyli jak zarobić w uczciwy sposób Empty Re: Wynagrodzenia częśc II czyli jak zarobić w uczciwy sposób

Pisanie by Steus Arios Pon Lut 11, 2013 4:25 pm

Jestem przeciwko punktowi A, bo co ma noby wspólnego LOL z pokemonami?!

Dwa pozostałe - jak najbardziej za.

Steus Arios

Male Liczba postów : 140
Birthday : 01/01/1994
Join date : 05/02/2013
Age : 30

Powrót do góry Go down

Wynagrodzenia częśc II czyli jak zarobić w uczciwy sposób Empty Re: Wynagrodzenia częśc II czyli jak zarobić w uczciwy sposób

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach