Wynagrodzenie - Mistrz Gry

Go down

Wynagrodzenie - Mistrz Gry

Pisanie by Nikotynka on Nie Sty 20, 2013 2:07 pm

Zazwyczaj MG na forach dostarczają rozrywki swoim graczom po prostu za dobry uśmiech Administracji i dla swojej satysfakcji. My wprowadzamy wynagrodzenia dla aktywnych MG.

Za co zostają MG wynagradzani ?
Oczywiście za to że są Mistrzami Gier oraz za odpisy. Standardowe wynagrodzenie MG to 250$ na tydzień [Wyjątkiem jest MG bez ani jednego gracza wtedy jego tygodniówka wynosi 100$]. Tzw tygodniówka Jednak nie są to jedyne pieniądze jakie MG będzie otrzymywać. W zależności od ilości aktywnych graczy będzie otrzymywać dodatki, za każdego aktywnego gracza MG będzie otrzymywał dodatkowe 250$.


Aktywny Gracz - To gracz który odpisze w tygodniu conajmniej 3 razy. Jeśli gracz odpisze mniej MG nie zyskuje bonusu pieniężnego. Zaś jeśli więcej niż 3 to dobrze i MG otrzymuje bonus pieniężny:)

Kod:
Przykład.
Jestem MG posiadam 5 graczy z czego 3 jest aktywnych, ile wynosi moja tygodniówka ?
250$(standardowa) +750$(3graczy) = 1000$ <- Tygodniówka :)

Sposób przyznawania pieniędzy:
Mistrz Gry sam sobie pilnuje graczy oraz swoich tygodniówek które musi szczegółowo opisać w swoim temacie w podforum WYNAGRODZENIA. W przypadku oszustwa majątkowego nałożona zostanie kara w postaci 3krotnej wartości zawyżonej przez użytkownika. Tydzień jest liczony od poniedziałku do niedzieli.

Kod:
Przykładowy Wpis W Temacie
+1250$ - Tygodniówka MG za 6-13 Luty

Wprowadzone zostają również kary dla MG, będę one miały dwie formy pierwsza z nich to mniejsza stawka pieniężna dla MG, którzy nie odpisali w swoim dziale przez cały tydzień, każdy z mg ma umieścić w swoim dziale co najmnije dwa odpisy na tydzień, im więcej graczy tym więcej tych odpisów powinno być. Oczywiście jeśli MG poda konkretny powód dla którego nie odpisał, stawka nie zostanie obniżona.

Kolejny system kar to punkty, MG będzie dostawał je za swoje nieodpowiednie zachowanie, co jest przez to rozumiane?
* Napisanie graczowi, jakim jest imbecylem, że jego historia, bądź odpisy są tak niskolotne, że nie jest w stanie prowadzić dalej gry, lub w ogóle jej założyć
* Niewywiązanie się z terminu, od dzisiejszego dnia, każdy MG ma 24 godziny na odpis w zapisach, jeśli nie, dostanie jeden punkt.
* Każdy MG powinien znosić krytykę, nie ważne z której strony ona padnie, czy od strony Admina, czy gracza, trzeba ją przyjąć i potraktować jako lekcję.
* Mg powinien dobierac odpowiednio poziom expa, do pisanych przez gracza taktyk oraz lvl pokemona, nie według własnego uznania, lub bliższej znajomości z graczem.
Podsumowując ów podpunkty chciałam dodać, że będzie brane pod uwagę ogólne zachowanie MG teraz pokaże na jakiej zasadzie będą działały ów punkty:

10 pkt odebranie tygodniówki
15 pkt odebranie posady MG.Wynagrodzenia wchodzą w życie od 6 Lutego 2012.
avatar
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4563
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 24

Zobacz profil autora http://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach