~Dzięń Dobry, można wejść.-Zapisy do HSV.~

3 posters

Go down

~Dzięń Dobry, można wejść.-Zapisy do HSV.~ Empty ~Dzięń Dobry, można wejść.-Zapisy do HSV.~

Pisanie by HSV Sob Mar 16, 2013 10:21 pm

Witojcie.

Tutaj HSV. Chcecie żebym wam poprowadził przygodę, zapraszam do przeczytania. Nie jestem osobą, która odrzuca słabe zapisy, jeżeli coś wypatrzę ciekawego, w tej tzw. słabiźnie może być pięknie. Jednak nie będę akceptował wszystkiego co popadnie, ale i tak zgłaszajcie się.

Takie tam drobne informacje:
1. Odpisy Graczy:
- długość odpisów : 3-999 linijek
- wygląd odpisów : dialog , tekst , cytat(myśl)

2. Odpisy Moje:
- będę się starał odpisywać codziennie, jednak nie obiecuję, życie prywatne też macie, więc zrozumiecie

3. Przygody w każdym regionie będę prowadził.


A teraz czas na formularz:

Spoiler:

Tłumaczenie:
1. 2. - wiadomo, wiek najlepiej od 10-30 lat.
3. - opis, obrazek.
4. - opis kilku zdaniowy.
5. - przede wszystkim ma być ciekawa, nie musi być bardzo długa.
6. 7.- to chyba też wiadome.
8. 11. - tak/nie, jak tak to obrazek, imię/nazwisko.
9. 10. 12. 13. - tylko wtedy, kiedy tak w pkt. 8. 11.
14. 16. - tak/nie.
15. - komedia, horror itp.
17. - wiadome, co chcecie osiągnąć.
18. - coś do mnie.


* - nieobowiązkowe
HSV
HSV

Male Liczba postów : 65
Join date : 10/03/2013

Powrót do góry Go down

~Dzięń Dobry, można wejść.-Zapisy do HSV.~ Empty Re: ~Dzięń Dobry, można wejść.-Zapisy do HSV.~

Pisanie by Adik Czw Mar 21, 2013 2:50 pm

1. Imię/Nazwisko: Adrian (Adik) Shance
2. Wiek: 14 lat
3. Wygląd:
~Dzięń Dobry, można wejść.-Zapisy do HSV.~ Riku
4. Charakter:
Chłopak, który nienawidzi przegrywać, a po każdej porażce wybucha złością. Nie potrafi się opanować. Szybko się złości, więc lepiej nie wyprowadzać go z równowagi. Kiedyś rodzice wysłali go na kurs opanowywania gniewu, lecz przyszedł zaledwie na jedno - pierwsze spotkanie. W dzieciństwie robił, co tylko chciał i jest przyzwyczajony do lekkiego życia. Nie lubi pracować. Prawdomówny i szczery, aż do bólu. Wesoły i nie raz zdarzyło mu się palnąć coś głupiego. Nie potrafi być poważny, choćby przez chwilkę.
5. Historia:
Był piękny dzień. Słońce świeciło, a dookoła tylko woda. "Parostatkiem piękny rejs"... Nic nie wskazywało tragicznego finału, a jednak. Wraz z rodziną postanowiliśmy przeprowadzić się do regionu Kanto, lecz w nocy zdarzyło się to.. sztorm. Fale uderzały o kadłub. A potem najgorsze... Informacja o tym, że statek zaczyna tonąć. "Szybko, do szalup!" - Usłyszałem głos, gdzieś z daleka. Zacząłem biec w stronę, w którą biegli wszyscy. Nie wiedziałem, co mam ze sobą zrobić. W końcu wskoczyłem do wody.
...
"On żyje! On żyje!" - Usłyszałem znajomy głos, docierający do moich uszu. To był mój ojciec! Udało mu się przeżyć, na szczęście! Ja też żyję. Musieli odnaleźć mnie wśród szczątków statku. Razem dotarliśmy do brzegu. Region Kanto. Zupełnie nowe nadzieje i nowa szansa, którą dał mi Bóg, ratując moje życie. Jak dobrze, że nie jestem sam, że jest ze mną mój ojciec. A może moja matka też przeżyła? Tego nie wiem i boję się o to zapytać ojca...
6. Starter: Scraggy
7. Miasto Startowe/Region: Wertania/Vermilion City, Kanto
8. Towarzysz*: ---
9. Starter Towarzysza: ---
10. Charakter Towarzysza: ---
11. Rywal*: ---
12. Starter Rywala: ---
13. Charakter Rywala: ---

14. Romans w Przygodzie: Tak.
15. Rodzaj: Wszystkiego po trochu. Lubię zaskakujące zwroty akcji
16. Postaci z Anime: Oczywiście.

17. Cel: Skompletować swój Team.
18. Prośby: Nie lubię Shiny pokemonów. Rywala mógłbym poznać w trakcie swojej przygody.


Ostatnio zmieniony przez Adik dnia Czw Mar 21, 2013 3:36 pm, w całości zmieniany 1 raz

Adik

Male Liczba postów : 7
Join date : 18/03/2013

Powrót do góry Go down

~Dzięń Dobry, można wejść.-Zapisy do HSV.~ Empty Re: ~Dzięń Dobry, można wejść.-Zapisy do HSV.~

Pisanie by HSV Czw Mar 21, 2013 2:55 pm

Pierwsza osoba, jak fajnie. Historia nie powala to trzeba przyznać, ale coś w niej jest. Przyjęty, lecz do poprawy punkt 7. Vermilion City to nie region. Regiony to przecież Kanto, Jotho itd. Grę postaram się jak dobrze pójdzie założyć jeszcze dziś.
HSV
HSV

Male Liczba postów : 65
Join date : 10/03/2013

Powrót do góry Go down

~Dzięń Dobry, można wejść.-Zapisy do HSV.~ Empty Re: ~Dzięń Dobry, można wejść.-Zapisy do HSV.~

Pisanie by Szkot Wto Mar 26, 2013 11:42 am

1. Imię/Nazwisko: Ian William Angus MacIntosh aka Alba

2. Wiek: 25

3. Wygląd: ~Dzięń Dobry, można wejść.-Zapisy do HSV.~ Wzglad
Iana cechują przede wszystkim włosy. Będące w wiecznym nieładzie włosy o koloru zbliżonym do krwi. Nigdy nie uczesane, zawsze stręczące każdy kosmyk w inną stronę. Jest wysoki, ba nawet bardzo. Mierzy całe 187 cm wzrostu i jak na taki wzrost prezentuje się wręcz nie nagannie w stroju Adama. Blady, można powiedzieć, że wręcz cholernie blady. Oczy Alby są jadowicie zielone, i praktycznie cały czas przymrożone.

4. Charakter: Ian nie należy do tych osób, które chciałbyś poznać, jest zimny, nigdy nie pokazuje swoich uczuć, chamski i zdaje się traktować wszystkich z wyższością. Za maską mężczyzny bez uczuć kryje się jednak chłopak wierny swojej rodzinie, gotowy oddać za swych przyjaciół nawet i swoje życie. Typ samotnika nie mówiącego "Dziękuję" czy "Przepraszam". Bardzo ciężko do niego dotrzeć, jeszcze trudniej sprawić by komuś zaufał. Zamiast "tak" i "nie" mówi: "Aye" i "Nae" Zaczerpnięte z języka szkockiego!

5. Historia: Ian urodził się w średnio zamożnej rodzinie, jako drugie w kolejności dziecko. Ojca pamięta ledwie przez mgłę, ponieważ ten wolał tułać się po świecie jako detektyw niż zajmować się synem. Jednak w ojcu było coś niezwykłego, bo zawsze jak zabawiał w domu na dłuższy okres czasu ten zostawiał po sobie "pamiątkę". Kolejne rodzeństwo. I tak oto w jaki sposób Ian ma czwórkę rodzeństwa, którymi chcąc nie chcąc nieco musiał pomagać matce przy wychowaniu Lisy, Seana i Arthura. Z czego ten ostatni był jego największym utrapieniem, bo cokolwiek by nie zrobił matka chroniła go żelazną piersią, nie to co jego czy Evana, jego najstarszego brata. Z czasem Ian dorastał i większość czasu przebywał w towarzystwie swojego pokemona, Absola o wdzięcznym imieniu "Scott", niż z własną rodziną. No może poza swoim starszym bratem. Pech chciał, iż właśnie jego starszy brat postanowił iść w ślady ojca, może nie tak dokładnie jak on, ale zostawił Iana z matką mająca pretensje o wszystko i trójką rodzeństwa. Nie był to czas, który Ian uważał za "udany". Mając już lat 20 wyprowadził się z rodzinnego domu, i bywał w nim tylko gościem, doglądał czy czasem Arthur nie uprzykrza życia jego młodszej siostrze, Lisie która była od zawsze ulubienicą Alby. Właśnie w tym czasie Alba zaczął interesować się bronią białą i fachem detektywa, zdawało się że do bycia detektywem miał taki sam dryg jak jego ojciec, chodź on osobiście tego nie widział w ten sposób. Osoby u których się szkolił pech chciał, że znały jego ojca i często przyrównywały Iana do Idrisa. Jako że MacIntosh był bardzo dumny, nie mógł dłużej tego znieść, chciał by chwalili go za to do czego doszedł, a nie za to, że ma umiejętności po "Wybitnym detektywie Idrisie MacIntosh". Żyjąc coraz bardziej na uboczu, oddalając się od własnej rodziny Ian poświęcił się bez reszty swojej pracy, ale nie brał byle jakich zadań. Jeśli już brał się za coś, musiało być to coś na prawdę dobrze płatnego, warto było by tez nadmienić iż Ian był dość skąpy, to kierowało głównie jego selekcją przy doborze pracy. Coraz bardziej wgłębiając się w sterty starych dokumentów, z Scottem leżącym gdzieś blisko jego łóżka rudowłosy natrafił na coś bardzo interesującego. Co prawda były to tylko strzępki informacji, na wpół legendy mówiące o czymś co nazywane było "Kryształem Aury". Ponoć by go złożyć i panować nad Aurą Legendarnych trzeba było podróżować i szukać fragmentów w których zawarta była aura właśnie pokemonów legendarnych. Jakby puzzle... ale ciekawe. Puzzle. Tak więc Ian pokuszony możliwością odkrycia czegoś, co było póki co tylko legendom postanowił wyruszyć i odnaleźć wszystkie elementy układanki, by złożyć je w Kryształ Aury.

6. Starter: Absol ~Dzięń Dobry, można wejść.-Zapisy do HSV.~ Male

7. Miasto Startowe/Region: Fortree, Hoenn

8. Towarzysz*: W późniejszym czasie jakaś kobieta. Tylko żeby była ruda i miała na imię Briana.

9. Starter Towarzysza: Pozostawiam do wyboru MG

10. Charakter Towarzysza: Wedle uznania MG

11. Rywal*: Jacyś pewnie są. Wedle uznania MG.

12. Starter Rywala: Wedle uznania MG.

13. Charakter Rywala: Wedle uznania MG.

14. Romans w Przygodzie: Aye. Zdecydowanie tak.

15. Rodzaj: Przygoda/Dramat/Romans. O.

16. Postaci z Anime: Aye. Poproszę.

17. Cel: Odnalezienie Kryształu Aury, zdobycie wymarzonego zespołu pokemonów.

18. Prośby: Cóż mogę chcieć poza dobrą grą? c:

Szkot

Female Liczba postów : 2
Birthday : 07/09/1990
Join date : 26/03/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

Powrót do góry Go down

~Dzięń Dobry, można wejść.-Zapisy do HSV.~ Empty Re: ~Dzięń Dobry, można wejść.-Zapisy do HSV.~

Pisanie by HSV Wto Mar 26, 2013 2:24 pm

Przyjęty, gra powinna pojawić się jeszcze dziś.
HSV
HSV

Male Liczba postów : 65
Join date : 10/03/2013

Powrót do góry Go down

~Dzięń Dobry, można wejść.-Zapisy do HSV.~ Empty Re: ~Dzięń Dobry, można wejść.-Zapisy do HSV.~

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach