Adik - Karta Postaci.

Go down

Adik - Karta Postaci.

Pisanie by Adik on Wto Mar 19, 2013 2:34 pm

Adrian (Adik) Shance
Wiek: 14 lat
Wygląd:
Dość wysoki chłopiec, przeciętnej postury. Włosy w kolorze blond opadają na jego brązowe oczy. Zazwyczaj nosi czarne ubrania i charakteryzuje go niewielki, okrągły kolczyk w uchu.

Profesja:
Trener, Początkujący perkusista
Charakter: Chłopak, który nienawidzi przegrywać, a po każdej porażce wybucha złością. Nie potrafi się opanować. Szybko się złości, więc lepiej nie wyprowadzać go z równowagi. Kiedyś rodzice wysłali go na kurs opanowywania gniewu, lecz przyszedł zaledwie na jedno - pierwsze spotkanie. W dzieciństwie robił, co tylko chciał i jest przyzwyczajony do lekkiego życia. Nie lubi pracować. Prawdomówny i szczery, aż do bólu. Wesoły i nie raz zdarzyło mu się palnąć coś głupiego. Nie potrafi być poważny, choćby przez chwilkę.

Pokemony:

Scraggy

Płeć: Samiec

Level: 7.oo
Ataki: Leer*, Low Kick, Sand Attack*
Charakter: W przeciwieństwie do swojego trenera jest bardzo opanowany i każdą porażkę przyjmuje z godnością. Lubi wytykać błędy swojemu trenerowi i kiedy ten chce zrobić coś głupiego stara się go przed tym powstrzymać. Twierdzi, że ma zawsze rację, dlatego dość często kłóci się ze swoim trenerem. Mimo to bardzo go kocha i byłby w stanie oddać za niego życie.

Ekwipunek:
PokeDex
5x PokeBall
5000$
2xSafariBall
Map
2x Potion
Bike
PokeNav

Adik

Male Liczba postów : 7
Join date : 18/03/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach