Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

3 posters

Strona 9 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Czw Cze 13, 2013 4:41 pm

Frosslass spojrzała na ciebie dziwnie
-[b] Może chodziło jej o to, że dowiesz się co się z nami stało? Niekoniecznie musiało chodzić o to, że wiem jak stąd wyjść. Bo nie wiem. Chociaż zaraz... Celebi powiedziała, że muszę jakoś zrekompensować to, co zrobiłam... Może chodzi o jakiegoś pokemona?
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Czw Cze 13, 2013 5:13 pm

Jedyne pokemony jakie tu spotkałem to Kabuto i Omatary które teraz są pogrzebane gruzem ale spotkałem też małą Cleffe której pomogłem uratować jaja może w jakiś sposób ona jest w to powiązana - mówie z nadzieją że nareszcie dążymy do czegoś.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Czw Cze 13, 2013 5:17 pm

- Może. Może w jednym z jaj jest odpowiedź! Może w jednym zamiast małego pokemona jest odpowiedź! - podekscytowana dziewczyna wstała. Nie było jej już zimno - chciala jak najszybciej ruszać
- To gdzie ona jest?
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Czw Cze 13, 2013 6:56 pm

No widzisz w tym tkwi problem po tym jak pomogłem jej zdobyć jaja ta gdzie pobiegła, a ja poszedłem dlaej szukac ciebie po drodze jeszcze spadłem pare poziomów w dół więc myślę że to co chcę powiedzieć to Że nie mam żadnego kur.. pojęcia gdzie ona może byc - powiedziałem dosyć wkurzony.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Pią Cze 14, 2013 6:24 am

- Spadłeś w dół... Skoro tak, to stąd musi być też droga w górę. Celebi powiedziała, że będę się unosić. Myślałam że chodzi jej o to, że umrę i pójdę do nieba, ale może chodziło o to, że będę mogła znaleźć drogę! - powiedziała nadal podekscytowana.
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Pią Cze 14, 2013 7:20 am

Wiesz zanim rusyzmy mam jedno pytanie? Dlaczego nazywasz sie Froslass w końcu to imę pokemona i z tego co wiem on w sumie potrafi się unosić w powietrzu - pytam z  ciekawości dziewczynę i chowam wszystkie pokemony do kulek oprócz Hirumy który może sie przydać w oświetlaniu drogi.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Pią Cze 14, 2013 2:54 pm

- Właściwie... sama nie wiem. Rodzice mówili, że to dlatego, że gdy się urodziłam była burza śnieżna. Rodziłam się na dworze, bo nie zdążyli do szpitala. Wtedy pojawiły się dwie Frosslas i zabrały mnie oraz rodziców do groty, w której było tak ciepło, jakby ktoś napalił w kominku. To chyba pamiątka po tym zdarzeniu. - Hiruma popatrzył na nią z uśmiechem, który ona odwzajemniła.
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Pią Cze 14, 2013 3:11 pm

No to dobra ruszamy - powiedziałem do Froslass i Hirumy ,a następnie podniosłem jeden z palących się kawałków drewna w nadziei że będzie działać jak pochodnia zaraz po tym ruszyłem by znależć jakąs droge by dostać się na wyższy poziom jaskini by znaleźć tą Cleffe.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Pią Cze 14, 2013 3:17 pm

Ruszyliście. Po paru minutch dziewczyna zatrzymała się z otwartymi ustami, patrząc na ścianę
- Tego tu wcześniej nie było - wymruczała zdumiona. Nie wiedziałeś o co chodzi. Ściana jak ściana...
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Pią Cze 14, 2013 4:05 pm

CHodzi ci o ścianę? - zapytałem troche zdziwiony czekając jej reakcje zaczałem dokładniej przyglądać się ścianie bo być może czegoś nie dostrzegam.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Pią Cze 14, 2013 4:23 pm

- To ty widzisz ścianę? - teraz z kolei ona się zdziwiła. Pociągnęła cię za rękę, a ty zasłoniłeś się, bojąc sie zderzenia ze ścianą, ale... do zderzenia nie doszło. Ujrzałeś za to pięknie oszlifowane, lodowe schody, na których siedział dziwny pokemon.
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Pią Cze 14, 2013 8:15 pm

Trochę zszokowany tym że właśnie przeszedłem przez ścianę wyciągam pokedex by sprawdzić co to za tajemniczy pokemon. Gdy dexter analizuje ja odwracam się do Froslass i mówię:
Dlaczego ja widziałem tylko ścianę a ty schody?
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Nie Cze 16, 2013 5:41 pm

Pokedex na chwilę zawiesił się, a potem usłyszałeś
- Brak danych na temat tego pokemona
Frosslas zamyśliła się
-[b] Właściwie to nie mam pojęcia
Tymczasem pokemon uśmiechnął się
- Ach, Klaus i Frosslas. Miło mi was w końcu ujrzeć. To, że tu jesteście oznacza, że przynajmniej jedno z was odkupiło swoje winy. Ale czy wiecie, jakie one były? - zapytało stworzenie
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Nie Cze 16, 2013 6:17 pm

Najpierw wolałbym się dowiedzieć czym ty jesteś, bo raczej nie jesteś Celebi - mówię, a nastepnie zaczynam się zastanawiac ad tym kto odkupił swje winy.Z tego co wiem Froslass jedynie pomogla miz naleśźć te scody z kolei ja jedynie pomogłem tej Cleffie.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Nie Cze 16, 2013 6:21 pm

Pokemon zaśmiał się perliście
- Jestem Mew. A raczej tak mnie nazywają - faktycznie, słyszałeś coś o tym pokemonie... Tymczasem Frossals zakryła sobie ręką usta, by nie krzyknąć
- Mew? - zapytała wstrząśnięta - Ty jesteś tym pokemonem, który...
- Tak, ja. To ja pomogłem Celebiemu się wykluć i zemścić. Na szczęście ludzie szybko znajdują sposób, by im wybaczył. Niedawno były tu trzy dziewczyny, a po nich przyszedł jakiś chłopak. Cały zas nawijał o jakimś Maxie i czymś jeszcze - mówił Mew zamyślony.
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Nie Cze 16, 2013 7:56 pm

Czyli Mirajine Irvin i reszta już się wydostali i tylko ja musze jeszcze naprawić swoję grzechy czymkolwiek one są. Bo z tego co wiem pomimo że może miałem zamiar złapać Celebi i spróbować przekonać go by mi pomógł to ostatecznie nie udało mi się to. Więc patrząc na to w ten sposób nie zrobiłem nic złego  Celebiemu. - powiedziałem do pokemona choć po tym jak usłyszałem jego imię przypomniałem sobie opowieści prawie legendy o nim. Lecz nie jestem głupi wiem że nie dam rady go złapać samemu, a poza tym wole przekonać go by mi może kiedyś pomógł niż po prostu go praktycznie porwać wbrew jego woli.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Pon Cze 17, 2013 7:29 pm

- Celebi uważał, że jesteś w zmowie z tymi trzema dziewczynami, które pochwyciły jajo i próbowały je ukraść. Potem przyszedł chłopak i walczył z Celebim. A potem znalazłeś tu się ty. Celebi przyznaje, że się pomylił. Oboje możecie odejść. Klaus - uważaj na swojego mistrza - dodał tajemniczo Mew i zniknął, a ty zauważyłeś drzwi.
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Wto Cze 18, 2013 6:31 pm

Super i dlatego że się pomylił musiałem spieprzać przed dzikim Rampardosem - powiedziałem po zniknięciu Mew. Następnie ostrożnie podszedłem do drzwi i przekręciłem klamke by zobaczyc co jest po drugiej stronie.
Uważaj na swojego mistrza tak jak bym kiedykolwiek ufał nowemu liderowi - myślę przechodząc przez próg.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Nie Cze 23, 2013 6:13 pm

Po drugiej stronie czekał na ciebie Irvin i Max. Staliście przed bazą jajogłowych. Irvin spojrzał na ciebie dziwnie i nieznacznie pokręcił głową
"nie teraz" - mówiły jego oczy. Max westchnął
- Ty też pewnie nie znalazłeś jaja? - zapytał teoretycznie
- Dziewczyny już poszły. My też wracajmy
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Pon Cze 24, 2013 9:15 am

CO się kurde właściwie stało? - pytam Maxa,a także zaczynam sie zastanawiać gdzie podziała się ta dziewczyna. W oczekiwaniu na odpowiedź słucham się rady Maxa i odchodzę wraz z nimi.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Wto Cze 25, 2013 8:39 am

Dziewczyny nigdzie nie było, a Max westchnął
- No ja odciągałem straże, a ty i Irvin wleźliście tam i szukaliście jaja. Potem Irvin wrócił, powiedział, że to był fałszywy alarm, a po jakichś 10 minutach wylazłeś ty. Wracajmy już - rzucił Max, sieząc na Rhyhornie. Pokemon rozglądał się niepewnie, jakby i on się czegoś bał.
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Pią Cze 28, 2013 12:03 pm

Możemy wracać ale tak naprawdę nie było mnie dłużej bo wątpie że to całe gówno z cofnięciem w czasie przez pomyłkę Celebiego tylko mi się wyobraziło - po tych słowahc wkurzony rusyzłem za irvinem i Maxem.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Pią Cze 28, 2013 12:06 pm

Irvin spojrzał na ciebie znacząco
- Przymknij się, Max nie musi wiedzieć. Później ci wyjaśnię - rzucił szeptem, a Max chyba nie usłyszał twojej uwagi. Wróciliście w pochmurnych nastrojach, gdzie czekały już na was trzy dziewczyny. Mirajine spojrzała na ciebie i Irvina znacząco i pokazała gabinet lidera.
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Pią Cze 28, 2013 12:19 pm

Ciekawe co ten idiota jeszcze chce -pomyślałem, a następnie ruszyłem w stronę gabinetu lidera by prawdopodobnie usłyszeć za coś opieprz.
Swoją drogą ciekawe w jaki sposób Mirajine naprawiła swój błąd - pomyślałęm jeszcze tuż przed wejściem.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Pią Cze 28, 2013 12:25 pm

Wszyscy oprócz Maxa, który został wyproszony weszli do gabinetu. Woolrin spojrzał na was ponuro
- Możecier mi, do cholery, wyjaśnić, co to miało znaczyć? To znaczy, co z jajem i dlaczego gdzieś was poniosło? - ostatnie pytanie było skierowane do dziewczyn, mimo to ani Mirajine, ani Flavia, ani Vatsumi nie miały zamiaru odpowiedzieć. No cóż, taki los...
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 9 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 9 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach