Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

3 posters

Strona 11 z 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Pon Lip 08, 2013 7:17 pm

- Nie ma za co. Wiesz, mam rękę do pokemonów. Umiem zdbywac ich zaufanie - odparła dziewczyna. o chwili, gdy skończyliśie jeść, wzięła się za zmywanie.
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Wto Lip 09, 2013 5:09 pm

Może ci trochę pomogę - powiedziałem,a następnie zacząłem pomagać we zmywaniu. Gdy już skończyliśmy podszedłem i usiadłem obok swych pokemonow i spróbowałem się z nimi troche pobawić może poćwiczyć.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Czw Lip 11, 2013 4:25 pm

Mirajine uśmiechnęła się
- Dziękuję. Nie musiałeś - po chwili wypuściła swoją Eevee, która spojrzała na nią z uwielbieniem. Potem Eevee spojrzała na twoje pokemony i uśmiechnęła się. Oddish nieśmiało wyjrzała zza twoich kolan, a potem kiwnęła łebkiem, a co Eevee się roześmiała. Twoje pokemony zaczęły trenować w parach, ale Mirajine szybko je rozdzieliła
-[]b Nie tutaj[/b] - rzuciła tajemniczo.
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Pią Lip 12, 2013 4:00 pm

Dobra, to co teraz robimy? Może wyjdźmy na zewnątrz i potrenujmy nasze pokemon? Co ty na to - zapytałem. Następnie czekając na odpowiedź zacząłem się zastanawiać nad jakimiś nowymi kombinacjami ruchów.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Pią Lip 12, 2013 4:43 pm

- Mam w głębi taką mini salę dla mojej Eevee. Twoje pokemony też będą mogły potrenować. W każdym razie te, które nie chcą dostać łupnia od nas - zaśmiała się i poprowadziła cię w stronę sali. Była ogromna. Jedną jej część zajmowało zwykłe pole bitwy, a inną siłownia
- Tylko uważajcie na ataki, nie chcę, żeby coś się zawaliło - rzuciła.
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Pią Lip 12, 2013 9:24 pm

Szczęka mi lekko pada gdy wchodzimy do sali w następnej chwili z niedowierzaniem w glosie mówię:
Czy ty kurde masz własną ekipę remontową albo zapisała się do Extreme Makeover: Cave Edition że tak bardzo odpicowałaś to miejsce!?
- po tych słowach od razu biorę się z pokemonami za trening by trochę się wzmocniły może jakieś biegi na bieżniach na siłowni albo po prostu małe sparingi między nimi.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Sob Lip 13, 2013 8:44 am

- Takie już znalazłam. Dlatego tu wybudowałam resztę domku - odparła, uśmiechając się. Eevee od razu podeszła do Hirumy i warknęła przyjaźnie. Pokemon odpoweidział tym samym, a potem zaczęli tarzać się po podłodze. Tymczasem reszta bawiła się, próbując się prześcignąć na bieżni.
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Pon Sie 05, 2013 1:10 pm

Trochę to dziwne że znalazłaś tak wyremontowaną jaskinie ale ok . Może zawalczymy jakąś walke pokemon w związku z treningiem bo jeszcze dużo czasu zostało zanim będziemy mieli coś do roboty - mówię do Mirajine i zaczynam się przyglądać Hirumie i Eviemu.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Wto Sie 06, 2013 11:55 am

- Właściwie czemu nie. Co ty na to? - zapytała Eevee, a ta ochoczo skinęła głową. Przestała tarmosić Hirumę i oboje stanęli w bojowej pozycji.
- Zaczniesz? - zapytała Mirajine
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Wto Sie 06, 2013 8:09 pm

Teraz mi się tak przypomniało że w końuc pisałem w charakterze że jestem rządny krwi w końcu jestem na podstawie Vino z Baccano! więc stad te rozmyślenia troche niepokojące.
____________________________________________

Damy mają pierwszeństwo - odpowiedział spokojnie Klaus, a następnie czekał aż Mirajine wykona swój ruch. W między czasie nie wiadomo skad do głowy wpadłą mu myśl o ostatnyim razie gdy czuł na swojej skórze ludzką krew było to tak dawno temu że wręcz zapomniał juz smak zapch,a nawet dokładny kolor krwi zaraz po tym zaczał też myśleć jak to miło będzie się kapąć w krwi lidera.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Sro Sie 07, 2013 12:53 pm

Heh, szybki jesteś xD
---
- Jak uważasz. Żebyś tylko potem nie żałował. Eevee, Sand-Attack, następnie Quick Attack połączone z Steel Tail. Na koniec Shadow Ball, no i oczywiście pamiętaj o unikach. A, gdyby chciał podbiec i zaatakować z bliska użyj Ice Beam, by wybić się w górę, a potem po zjeżdzalni Quick Attackiem i Steel Tailem - rzuciła, patrząc na ciebie uważnie
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Czw Sie 08, 2013 8:47 pm

Elekid uniknij Sand Attacka,a gdy Evve będzie się zbliżał z kombinacją Quick Attacka z Iron Tail użyj własnego Quick Atacku by w ostatnim momencie wyskoczyć jak najwyżej w górę gdy tam będziesz poślij serie thunderschockow! Gdy wrócisz na ziemię od razu sie od niej odbij by jeszcze przyśpieszyć swój Quick Attack,a gdy Evee zacznie sobie worzyc zjezdzalnie z lodu to zanim zdazy po niej zjechac ty ze swoja predkoscia powinnienes byc w stanie pod nia wjechac i przywalic jej z kapa prosto w twarz!
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Pon Sie 12, 2013 7:16 am

Pół strategii się sprawdziło. W każdym razie to pół z Thundershockami. Potem, gdy Eevee zjeżdżał po zjeżdżalni to cię wykiwał i gdy Elekid wbijał się pod górkę, on go przeskoczył... obrócił sie w powietrzu i zaatakował Shadow Ballem. Cóż... wasze pokemony są tak samo dobrze wyszkolone, ale Eevee jest zwinniejsza.

Eevee: 87%
Elekid: 90$
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Wto Sie 13, 2013 6:27 pm

Hiruma zacznij od rozpędzenia się QUick Attackiem w razie czego unikając ataków od Evee! Gdy na przyśpieszeniu zbliżysz się do liska(pieska?) podetnij go Low Kiciekim! Gdy będzie leżał szybki ThunderSchock i liczymy na paraliż! Następnie złap go za ogon i z całych sił walnij nim o ziemie! Następnie ciśnij nim do przodu i pobiegnij za nim Quick Attackiem gdy już go dogonisz przywal mu z CrossLina(w razie czego pisze taki ruch wrestlingowy że rozpędzony wyciąga ramie i powala albo w Naruto jest to znane jako Lariat)! Zakończ szybki ciosami pięści w twarz i przyśpiesz prekosć tych uderzeń,a zarazem ich siłę QUick Attackiem!
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Czw Sie 15, 2013 3:28 pm

Liska xD
---
Lis nie dał się nabrać. zanim Hiruma się do niego zbliżył sam zaatakował Quick Attackiem, a gdy był przy Hirumie odbił się w tył(takie salto do tyłu) i zaatakował Shadow Ball. Hiruma zręcznie uniknął kulek, a jedną nawet udało mu się spowolnić i złapać, dzięki czemu rzucił ją w Eevee, który kompletnie zaskoczony spadł na bok. Wtedy Elekid skończył resztę taktyki

Elekid: 89%
Eevee:70%
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Pon Sie 19, 2013 7:16 pm

Hiruma zacznij od Quick Attacka rozpędź sie i zacznij biegać bez opamiętania! Najpirw wyskocz gdzieś przed Evee,a po chwili kilka metrów za nią! Postaraj się ja zdezorientować! Jeżeli ci się to uda to nagle zaatakuj i zacznij ją okładać pieściami przyśpiesoznymi Quick Attackiem! Następnie walnij Low Kicka i gdy będzie leżeć poślij w niego całą serię ThunderSchockow! Zanim wstanie postaraj się także złapać go za ogon i owinąć nim jej 2 tylnie łapy tak by nie mogła nigdzie uciec ani za bardzo się obrócić w twoją stronę! Jeżeli ci się to uda po prostu nie przestawaj atakowac ją ThunderSchockami!
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Wto Sie 27, 2013 12:39 pm

niestety ogon Eevee był zbyt krótki, by go owinąć, ale to również dało pożądany efekt: zdziwiona Eevee stanęła i spojrzała na trenerkę. Wtedy również dostała atakami, które wszystkie bez wyjątku trafiły. Ponadto Eevee była sparaliżowana, więc ciężko jej było atakować.

Elekid: Bez zmian
Eevee: 50%+ paraliż
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Wto Sie 27, 2013 9:15 pm

Elekid teraz jesteś znacznie szybszy od Evee dzięki jej paraliżowi! Szybko doniej podbiegnij Quick Attackiem przywal jej pare razy w głowę z pięści przyśpieszonych Quick Attackiem , następnie szybki Low Kick i gdy tylko zacznie strategie powtórz tą strategie! Za 3 razem udaj że znów chcesz to zrobić lecz w ostatnim momencie okręć się wokół niej złap ją z aogon i ciśnij nią w jakiś stalaktyt albo coś podobnego! Na zakończenie nie daj jej wstać ciągłymi ThunderSchockami!
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Czw Sie 29, 2013 10:34 am

No cóż, to była jednostronna walka, bo Eevee nie miała jak unikać ataków. Była totalnie sparaliżowana, poza tym zdumiona Mirajine nie miała jak wydawać jej komend.
- Brawo. Wygrałeś. Eevee, powrót. świetnie się spisałaś - rzuciła dziewczyna, po czym spojrzała na ciebie nieco przychylniej.
Elekid +1 lvl
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Pią Sie 30, 2013 1:15 pm

Dzięki- odpowiadam, a następnie daje Hirumie odpocząć w swoim poke ballu. Później podchodzę do Mirajine i pytam się:
To co jest tu coś jeszcze do roboty?Albo może spróbujemy skontaktować się z Irvinem choćby sobie pogadać?
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Nie Wrz 15, 2013 10:22 am

- Nie ma potrzeby. Irvin skontaktuje się z nami, gdy będzie czas. Pewnie jest zajęty z Vatsumi - westchnęła
- Nie wiem jak ty, ale ja jestem wykończona tym wszystkim. Celebi i w ogóle. To było dziwne - dodała, idąc do jednego z trzech pokoi.
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Nie Wrz 15, 2013 10:52 am

Może i dziwne ale wiesz ile ludiz na tej planecie może się pochwalić tym że widziało te pokekomny. Gdybym tylko dał radę złapać tego Celebi to bym mógł z łatwością zabić tego idiote lidera - powiedział uśmiechając się na samą myśl o tym. Następnie dedukując że Mirajine udała sie by pospać wychodzę z jakisni i kładę się na ziemi i zaczynam sobie ogądać nocne niebo i gwiazdy.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Nie Wrz 15, 2013 10:57 am

Mirajine wyszła ze swojego pokoju
- Ty, nie wygodniej będzie na łóżku? Pokój obok jest wolny - roześmiała się i wróciła do swojego pokoju. Gwiazdy świeciła jasno, a niebo było bezchmurne. Czerwony księżyc oświetlał drzewa na kolor krwi. Hmm...
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Nie Wrz 15, 2013 11:09 am

HMMMMMMMMMMMMMMMMMMmm blood - pomyślałem znowu się głupio uśmiechając XD.
Posiedziałem jeszcze z goidznkę gapiąc sie w niebo i myśląc na różnym spoosbami w jakie bym mógł zabić lidera takie jak np uduszenie albo wypatrosznie. Po tem udałem się do wolnego pokoju szybko umyłem i poszedłem spać.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Nie Wrz 15, 2013 11:20 am

Poszedłeś spać i śniło ci się morze krwi, które wypływało z gardła lidera. Było przecięte plastikowym nożem, a Swaany dziobały go po czym popadnie, sycząc przy tym. Hm, chore? Nie... Chore to by było gdybyś dziabał go widelcem... co też właśnie uczyniłeś.

Obudziło cię wrzeszczenie Mirajine...
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 11 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 11 z 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach