Karta Smilestrikera <jej, mam własną>

Go down

Karta Smilestrikera <jej, mam własną> Empty Karta Smilestrikera <jej, mam własną>

Pisanie by smilestriker1 Pią Kwi 12, 2013 3:41 pm

MG: Yuya
Imię i nazwisko postaci: Rob Wortez
Wiek: 15 lat
Wygląd: Dość irytujący chłopak, który nie potrafi powstrzymać słowotoku. Często mówi rzeczy, które nie powinny być wypowiedziane, ale nie robi tego specjalnie. Jest uprzejmy, dla dużej ilości osób właśnie taki jest, ale czasem lubi robić nazłość komuś. Często robi kawały ludziom , jak i uważa siebie za duszę towarzystwa. Ma dużo marzeń, ale także posiada masę obowiązków, ponieważ jego rodzina, choć bogata, każe mu pracować ze względu na ''uczenie się fachu'', ale myślę, że najważniejszą jego cechą jest empatia, ponieważ dzięki niej potrafi wybaczyć prawie każdemu.
Profesja: trener
Odznaki: <trwają prace>
Pokemony:
Karta Smilestrikera <jej, mam własną> 602
TynamoKarta Smilestrikera <jej, mam własną> Male
Lv:7
Ataki:Tackle | Thunder Wave | Spark | Charge Beam |
Zdolność:Levitate
Charakter:Czuje się odpowiedzialny za wszystko i wszystkich, zajmuje się innymi i ich problemami zapominając o sobie. Cichy, spokojny i skromny. Ma niewyczerpane pokłady cierpliwości, ale gdy widzi że dziecku dzieje się krzywda wpada w szał.
Plecak: 5000$ | 5x pokeball | 2x safariball | 2x potiony | mapa | pokedex | 2x safariball | pokenav | rower |

smilestriker1

Liczba postów : 6
Join date : 04/04/2013

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach