KP Saburo

Go down

KP Saburo

Pisanie by Veit on Pon Kwi 22, 2013 1:14 pm

Imię i Nazwisko:Saburo Jisei
Wiek postaci: 15
Charakter:Chłopak jest z natury cichy i spokojny, chodź i on ma swoje za uszami, jak każdy. Od dziecka interesował się przeszłością świata i starożytnymi ludźmi i pokemonami, pewnie dlatego tak bardzo lubi pokemony kamienne i stalowe, które należą wszakże do najstarszych. Bardzo kocha swojego ojca i był bardzo zasmucony gdy jego ojciec musiał wyjechać sam, by prowadzić pracę, przy odkopywaniu pewnych ruin w górach. Nie miał zbyt wielu przyjaciół, a właściwie żadnych, zawsze był nieśmiały i nawiązywanie nowych kontaktów, jeśli chodzi o ludzi było dla niego bardzo trudne. Określenie żadnych nie do końca pasuje, gdyż miał przyjaciela, a dokładniej mówiąc ma, gdyż jest to jego Aron, którego dostał od ojca. Często rywalizuje z ojcem, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Po prostu chce być taki jak on i odkrywać starożytne ruiny i inne tego typu miejsca.
Wygląd:Taki sam jak na awatarze, ubrany w czarne spodnie, białą bluzkę z krótkim rękawkiem, na której jest wdziana czarna skórzana cienka kurtka. Na plecach nosi również czarny plecak
Profesja Pokemon:Trener/początkujący archeolog
Historia: Saburo urodził się w małym miasteczku położonym u zbocza gór, a właściwie całego pasma górskiego. Wychowywał go tylko ojciec Erik, gdyż jego matka zmarła niestety przy porodzie. Saburo rósł jak drożdżach. Od najmłodszych lat interesowała go historia i przeróżne artefakty i skamieliny, które przywoził jego ojciec ze swojej pracy do domu, a był on archeologiem. Pracował w przeróżnych wykopaliskach, od starych osad, przez odkopywanie skamielin pokemonów, a na ruinach dawniej świętych miejsc kończąc. Ojciec bardzo kochał syna i poświęcał mu każdą wolną chwilę jaką miał. Chodzili wtedy w góry obserwować pokemony, a gdy Saburo już trochę dorósł, czyli ukończył 14-sty rok życia Erik podarował mu jego pierwszego pokemona, czyli Arona. Radość Saburo nie miała końca i od razu zaczął się bawić ze swoim pierwszym pupilem, a także zaczął z nim trenować, ale nie tylko. Opiekował się nim jak najlepiej umiał, za co jego ojciec go niejednokrotnie chwalił. Wszystko było wspaniale, do czasu, kiedy jego ojciec wyjechał w góry, by pomóc w odkopaniu i zbadaniu ostatnio odkrytych ruin nieznanego pochodzenia. Saburo chciał bardzo jechać z tatą, ale ten powiedział, że tym razem to niemożliwe, gdyż jest jeszcze za młody, by pracować przy czymś takim. Chłopak posmutniał, ale pogodził się z tym, że nie mógł jechać. Wkrótce pojawiły się tego konsekwencje, gdyż dostał wiadomość, iż jego ojciec i wszyscy, którzy pracowali zniknęli bez śladu. Wiadomość głosiła, że zniknęli w niewyjaśnionych okolicznościach, a śledczy nic nie znaleźli. Saburo wpadł w histerię, gdyż stracił teraz też ojca, ale po płaczu przyszło coś innego, wściekłość i chęć odnalezienia ojca. Przebłagał więc Lili( szesnastolatka, kuzynka Saburo, która od pewnego czasu mieszkała z nimi, jest uprzejma i miła, ale też zawzięta.) , by pojechała z nim na teren tych wykopalisk i by poszukali ojca. Ruszyli, ale w trakcie drogi samochód się zepsuł, a z racji iż jego naprawa nie był możliwa zaczęli podążać na piechotę, a zostało id do przebycia jakieś 50 kilometrów, o ile nie zabłądzą. Są teraz w wielkich górach i idą w nieznane.
Cele:Odnaleźć ojca, odkryć sekret ruin które badał

Pokemony:

Aron

Płeć: Samiec
LvL: 7.00
Charakter: Ważniak i pesymista! Lubi ożywiać obiekty martwe i się z nimi bawić jego głównym celem są kamienie. Nie lubi gdy podważa się jego zdanie i autorytet ,bo przecież. On jest tu najważniejszy. Jednak na drugim miejscu jest trener.
Ataki: Tackle, Harden
Ability: Strudy

Roggenrola

Płeć: Samiec
LvL: 3.00
Charakter: Lubi jeść, jest to chyba jego ulubione zajęcie no i dźoking. Do tego chce z jego trenerem zostać kucharzem... Aby móc być w kuchni.
Ataki: Tackle, Harden, Rock Tomb(!)
Ability: Sand Force

Ekwipunek:
-Safari Ball [5x]+karma
-Pokeball [5x]
-Potion [2x]
-Mapa
-PokeDex
-PokeNav
avatar
Veit

Male Liczba postów : 22
Birthday : 07/02/1997
Join date : 13/04/2013
Age : 21

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics
» Saburo

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach