KP Klaudii

Go down

KP Klaudii

Pisanie by Gokai on Nie Maj 05, 2013 10:05 am

Imię: Klaudia
Wiek postaci: Wygląda na 16 lecz w rzeczywistości kilka tygodni
Charakter: Potrafi mieć nagłe zmiany nastroju, ale głównie jest miła i uprzejma. Zwykle nie jest zbyt pewna siebie i woli się czegoś upewnić. Ciekawi ją świat i lubi zwiedzać. Jednak jak się zdenerwuje to potrafi być bardzo niszczycielska i mściwa. Nie znosi rzeczy związanych z jakimikolwiek laboratoriami i boi się, że kiedyś będzie musiała tam wrócić. Do tego jak na razie jest niezorientowana w świecie.
Wygląd: Dość wysoka dziewczyna o białych, gęstych włosach, które sięgają jej po łokcie. Ma na nich także dwa złote pasemka po bokach. Jej uszy wyglądają zupełnie jak te u Arceusa, więc musi je okrywać pod czapką (fioletowa z daszkiem). Ma zielone oczy z czerwoną obwódką wokół źrenic. Nosi czarną bluzę oraz luźne dresy, żeby te przynajmniej na razie ukrywały jej ogon (z początku nie miała, dopiero później zaczął jej rosnąć). Dodatkowo przez kark i całe plecy ma pas białej sierści pokemona.
Historia: Pewnym naukowcom z Hoenn w końcu udało się zdobyć włos najpotężniejszego legendarnego pokemona – Arceusa. Postanowili zrobić z niego użytek i stworzyć klona, który będzie wyglądał jak człowiek, ale będzie miał zdolności legendy. Okazało się jednak, że sama moc DNA Arceusa była zabójcza dla zarodków, przetrwał tylko jeden, który jakimś cudem okazał się kompatybilny z genami pokemona. Wszystko ciągnęło się latami, aż w końcu – jest! Pora na przebudzenie, pierwsze badania, eksperymenty… Zupełnie niczego nieświadoma istota w końcu otworzyła oczy, doświadczając po chwili szoku, wiążącego się z opuszczeniem jej dotychczasowego lokum. W końcu zaczęła pojmować to, co ją otacza. Bardzo szybko się uczyła. Niestety nie miała spokoju. Ciągle przeżywała ból, wiążący się z eksperymentami na niej. Po około dwóch tygodniach postanowiła od tego wszystkiego uciec. Nie była to jednak zabawa w „podchody”. Po prostu rozwaliła jedną ścianę, potem kolejną, a nikt nie mógł jej powstrzymać. Nareszcie udało się jej, uciekła przed pościgiem. Widać nikt się nie spodziewał, że spróbuje ucieczki… Pojawiły się nowe kłopoty. A mianowicie: jak ona sobie teraz poradzi? Tu pojawiły się kolejne trudy, którym jednak udało się jej sprostać. Dodatkowo obserwowała regularnie pobliskie miasto, gdy w końcu spróbowała jakoś do niego wejść. Jednak nie bez przygotowań. Udało się jej zdobyć (a raczej ukraść) odpowiedni strój, który w miarę pasował, żeby ludzie za bardzo się na nią nie gapili. Czapkę mocno naciągnęła na głowę i ruszyła. Dobrze też, że nauczyła się też mówić, jednak jej zasób słów był dość mały jak na razie…Do tego pewnego dnia w lesie znalazła pokeballa, w którym okazał się być pokemon taki jak Gligar
Cele: Przeżyć wiele przygód, dowiedzieć się czegoś więcej o projekcie, w ramach którego została stworzona oraz o Arceusie.
Towarzysze: brak
Profesja Pokemon: Trener
Starter: Gligar
Zdolności postaci: Rozmowa z pokemonami, szybka regeneracja,

Ekwipunek:
-4 700$
-Safari Ball [7x]
-Pokeball [5x]
-Potion [2x]
-Mapa
-PokeDex
-PokeNav
-Rower
-2xBatonik, który dodaje pokemonowi +3 do lv.
-Green Shard

Pokemony:Gligar lv.14
Płeć: Samica
Charakter: Mały złośnik i zazdrośnik, zajmuje pierwsze miejsce u swojego trenera i to bez warunkowo. Niegdyś wierzył ,że zostanie lotnikiem teraz jednak woli mierzyć jeszcze wyżej i szykuje się na triumfalny powrót mistrza.
Ataki: Jak na lvl
S.a: Hyper Cutter


Houndoom "Rex" lv. 12,5
Płeć: Samica
Charakter: Uwielbia płatać figle, jest bardzo wesoły chociaż czasami po prostu dla zabawy potrafi być zły i nieznośny.
Ataki: Thunder Fang, Leer, Ember, Howl, Smog, Nightmare
S.a: Unnerve - Sprawia, że przeciwnik jest zdenerwowany, co powstrzymuje go od jedzenia trzymanych Berry.Petilil "Hana" lv. 19
Płeć: Samica
charakter: Z jednej strony spokojny pokemon, jednak kiedy przychodzi co do czego staje w obronie swoich przyjaciół, uwielbia walki, jest bardo wytrzymała i nieczuła na ból.
ataki: Absorb, Growth, Leech Seed, Mega Drain, Magical Leaf
S.A: Own Tempo: Pokemon nie może zostać zdezorientowany(Confused)
Egg Group: GrassShinx "Genzai" lv. 8,75
Charakter: Jest bardzo bojaźliwy. Nie ufa nikomu.
Ataki: Tackle, Leer, Teleport, Signal Beam
S.A: Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Egg Group: Ground


Deerling "Lily" lv. 10
Ataki:Tackle, Camouflage, Growl, Sand-attack, Double Kick
Zdolność:Sap Sipper
Charakter: Samica ta dba o swój wygląd. Ważne jest dla niej co myślą inni. Uwielbia jagody, mogła by jeść je tonami. Obojętnie jakie. Dodatkowo jest bojowo nastawiona do walk.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 20

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach