Wielki Finał! [Ao vs Nikotynka]

3 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Eventy

Go down

Wielki Finał! [Ao vs Nikotynka] Empty Wielki Finał! [Ao vs Nikotynka]

Pisanie by Cieniu Czw Maj 30, 2013 8:50 am

Chciałoby się powiedzieć że oprawa finału jest godna najlepszych mistrzostw koordynatorów, może i nawet wielki festiwal nie widział takich rzeczy, największe wrażenie na widowni póki co zrobiła wielka scenka rozegrana na środku stadionu, opowiadała ona o podróży małej dziewczynki przez świat wraz ze swoim misiem, pluszakiem w końcu spotkała ona wielkiego Ursaringa który z agresywnego przeciwnika przemienił się w miłego i chętnego do pomocy misiaczka.

Arena:
Na arenie znajduje się kilka metrowych krzewów, zostały one po rozgrywaniu scenki, widać 3 sporawe kamienie, arena jest betonowa, posypana gdzieniegdzie piaskiem lub żwirem.

Widać także trójkę sędziowską, zaczynamy!

Niko zaczynasz!

Z racji tego że jest to finał, mogę poczekać dłużej na odpisy, ale w ramach dobrego smaku dłużej a nie 2 tygodnie -.-
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Wielki Finał! [Ao vs Nikotynka] Empty Re: Wielki Finał! [Ao vs Nikotynka]

Pisanie by Nikotynka Wto Cze 11, 2013 6:30 pm

Wyszlam spokojnie na arene uklonilam sie do pzecinika i widowni po czym wypuscilam oba pokemony dokladnie przygladajac sie arenie
-Dobra male zaczynamy, spokojnie zacznijcie okrazac rywali, Ninetales za pomoca iron taila zgarniaj przeciwnikow w jedna strone, a dokladniej w centrum okregu ktore bedziecie tworzyc biegajac wokol nich, dzieki temy bedzie wam latwiej trafic w przeciwnikow w jednego i drugiego bez zbednego meczenia sie, ale do rzeczy zacznijcie atakowac emberem i bubblebeamem, dzieki czemu zdezorientujecie przeciwnikow, nastepnie zatrzymajcie sie i ninetales zaslon przeciwnikow dymem a dokladniej spal na nich energy balla dzeki czemu nie zdzialaja wiele na arenie, beda zasloniete i ich popisy nic nie dadza w tym czasie uzyj ember w strone swanny, a dokladniej kawalek przed nia zeby nie zrobic jej krzywdy zadnym z ognikow, ty mala odlec kawalek i skrzydlami odepchnij plomienie po czym uzyj w ich strone bubblebeam tworzac fuzje, jesli dym do ego czasu nie opadnie nie przejmujcie sie wycelujcie atak idealnie w dym powinnyscie trafic jesli nie trudno, najwazniejsze ze sie ladnie pokazecie, po chwili obie zacznijcie zblizac sie do opadajacego dymu i jednoczesnie przyspieszcie swoje ruchy odpowiednio aerial acem i quick attackiem wybierzcie sobie jednego z przecwnikow i od razu rzuccie sie na niego uderzajac w niego swoim atakiem, moze uda wam sie przewrocic przeciwnikow zyskacie wtedy przewage
Ninetales mam nadzieje ze wybierzesz innego pokemona niz ten walczacy dzieki emu bedziesz miala szanse szybciej go wykonczyc przez chwile zabawimy sie w jeden na jeden uzyj na przeciwniku wyskoczenia z flare blitza polaczonego z uzyciem pod koniec iron taila idealnie w cialo przecinika
Swanna uderz w tym czasie w walczacego pokemona seri aerila ace, dzieki ktorej bedziesz wygladala pieknie i oslabisz przecinika, a dokladniej aerial ace, nawrot, po czym ponownie aerial ace, po czym kolejny i kojelny
Po chwili Ninetales uzyj quick attacku zeby cofnac sie blizej mnie, po czym uzyjcie odpowiednio aqua ringa, i delikatnego air slasha i air cuttera, w tym czasie ninetales zacznij sie delikatnie bracac, po czym uzyj obrotowego ember dzieki, ataki nie powinny trafic w swanne ze wzgedu na powietrzne ataki oraz aqua ring ktory posluzy jako tarcza
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Wielki Finał! [Ao vs Nikotynka] Empty Re: Wielki Finał! [Ao vs Nikotynka]

Pisanie by Bezimienny Pią Cze 14, 2013 7:09 pm

Finał czas zacząć maluszki. - powiedziałem do pokeballi które trzymałem w dłoniach. Następnie wypuściłem oba pokemony i ukłoniłem się wraz z nimi w stronę publiczności, jurorów, sędziego i oczywiście mojej rywalki.
- Zajmijcie pozycje miśki. Wiecie ze to nie jest zwyczajna walka, tylko pokaz waszych pięknych stron, dlatego też skupmy się na efektach specjalnych. Poczekajcie aż oba pokemony was okrążą, w tym momencie wykorzystajcie swój czas i zaprezentujcie się ruchami: Dragon Dance oraz Growth'em. Następnie pięknie pokarzcie, jak ruchy waszych przeciwników mogą być obrócone w piach! Scrafty użyj Stone Edge na Ember, rozbijając go i trafiając w Ninetales'a, Servine, ty Magical LEaf'ami przetnij bąbelki wytworzone z ataku Swanny i poślij ruch na nią. Niech rozbity i unoszący się żar podkreśli ciepłe kolory Scraftego, a delikatna bryza zbitych bąbelków otuli Ciebie Chloris. Każdą powłokę dymu Servine, zgarniaj proszę Leaf Tornadem i poślij go wysoko w górę i tam uwolnij zielone liście krążące w wirze. Niech opadają na was. Scrafty, ty ukaż swe zadziwiające połączenie Shadow oraz Ice Puncha wykonując swoją kombinację i poślij na Swanne. Servine, ty poślij Leaf Tornado połączone z Leech Seedem na Ninetalesa. Zasiejmy go dzięki czemu, energia będzie co chwilę do Ciebie wracała. Teraz Scrafty, osłab nieco mobilność Ninetalesa swoim połączeniem Sand Attack'u oraz Ominous Windu i skieruj na lisa. Servine, wypuść swe pnącza i prześlij energię Mega Drainu na nie. Następnie złap Swanne i zacznij ją rzucać o ziemie, kręcić, tak by było to efektowne. Następnie rzuć ją na Ninetales'a i razem ze Scraftym zaatakujcie Toxic'iem! Szybko wykorzystując moment, gdy są blisko siebie Stone Edge wraz z Magical Leafami.  Teraz zaryzykujemy z czymś czego wcześniej nie próbowaliśmy, jednak jeśli to wyjdzie ciekawie, możemy nabić sobie kilka pięknych punktów. Scrafty, użyj Dragon Dance, po czym Drain Punch skieruj nisko ku ziemi. Następnie popędź na przeciwnika trzymając pięść blisko ziemi. Dotykaj ją niemal, pokazując twoją wielką siłę i rwąc ziemie. (Tak jak Combusken przy użyciu SkyUpprecut). Następnie uderz z dołu Ninetales'a, w podbródek. Servine, ty pędź z Aerial Acem, doda Ci to nieco szybkości, w ogonie miej załadowany Leaf Blade i gdy będziesz blisko Swanny, szybki zwrot i Leaf Blade połączone z Aerial Acem. Wierze że wam się uda, mimo że to improwizacja. Scrafty, ataki fizyczne przyjmuj przy pomocy Counter'a.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Wielki Finał! [Ao vs Nikotynka] Empty Re: Wielki Finał! [Ao vs Nikotynka]

Pisanie by Bezimienny Wto Lip 16, 2013 6:36 pm

No więc, długie czekanie na kolejny odpis skończył się założeniem "nowej postaci" przeze mnie xd Dziękuję za walkę, i oddaję ją wygraną dla Ami. I tak by wygrała xd Nie wiem czy nagroda za 2 miesjce mi przysługuje, ale tak czy siak, dziękuję za wzięcie w nim udziału. Pzdr. Smile
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Wielki Finał! [Ao vs Nikotynka] Empty Re: Wielki Finał! [Ao vs Nikotynka]

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Eventy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach