Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

2 posters

Strona 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Sob Lis 02, 2013 6:46 am

Chłopak pokiwał głową.
- Siostra Joy jest osobą, po której najmniej bym się tego spodziewał - westchnął. - Wujek zresztą też i pewnie dlatego zginął - spuścił głowę.
Niedługo po tym byliście w domu chłopaka i zrobił wam coś gorącego do picia na poprawę humoru.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Sob Lis 02, 2013 12:05 pm

- Chyba powinnam na serio zostać detektywem- powiedziałam.- Świetnie mi to idzie!
Przechyliłam się na krześle.
- Chyba pójdę się przejść.
Wstałam i poszłam w stronę drzwi.
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Sob Lis 02, 2013 12:17 pm

Pogoda znowu się zepsuła i teraz była burza z piorunami.
- Ty co chwilę idziesz się gdzieś przejść - zauważył trafnie chłopak.
Po chwili jednak znowu ubrał buty.
- W sumie mi się nudzi to też się przejdę - stwierdził po chwili.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Sob Lis 02, 2013 12:18 pm

- Skoro chcesz- powiedziałam wzruszając ramionami.
Wyszłam na zewnątrz.
- Jaki piękny deszcz! Powietrze tak pachnie!
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Sob Lis 02, 2013 12:22 pm

Raczej śmierdzi, bo kanalizacja w mieście zaczyna nie dawać sobie rady z tą wodą...
- Emm, może na wsi czy w lesie tak jest, ale nie w mieście - chłopak stwierdził.
Całe włosy mu obecnie zmokły, przez co trochę zabawnie wyglądał. Ty zresztą też z twoimi włosami.

Wreszcie masz ten wygląd:
Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Troy

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Sob Lis 02, 2013 12:30 pm

- Mogę przynajmniej poudawać, że pachnie...
Przeczesałam palcami moje białe włosy.
- Jutro będzie trzeba się zbierać. Zrobiłam co chciałam w tym mieście.
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Sob Lis 02, 2013 12:34 pm

Chłopak kiwnął głową.
- No dobra - powiedział. - Chociaż tak patrząc już zwróciłem swoją przysługę. Ty pomogłaś mi, a ja tobie - stwierdził i się na Ciebie popatrzył.
Ty natomiast trochę zakaszlałaś.
- Lepiej chodź bo mi tu się pochorujesz - westchnął chłopak.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Sob Lis 02, 2013 12:40 pm

- Ok, ok...- powiedziałam.- A ty tu zostaniesz?
Skierowałam się w stronę jego domu.
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Sob Lis 02, 2013 12:41 pm

- To zależy od ciebie - stwierdził chłopak.
Wkrótce byliście w jego domu i ten przyniósł Ci coś suchego na przebranie.
- Sorka, innych rzeczy nie mam - powiedział, patrząc się na nieco przyduży na ciebie ubiór.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Sob Lis 02, 2013 2:48 pm

- I tak już spałam w twoich ciuchach- machnęłam ręką.- Wiesz. Skoro spłaciłeś już swój dług nie musisz się ze mną szlajać.
Wzięłam od niego ubranie.
- Idę się przebrać.
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Sob Lis 02, 2013 3:33 pm

- Jak mówiłem, to zależy od ciebie - powiedział.
Wkrótce byłaś się przebrać. Miałaś straszny katar i do tego kaszel cie złapał. Chyba przesadziłaś z tym deszczem.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Sob Lis 02, 2013 4:19 pm

Położyłam się na łóżku.
- Hej, Al. Obudź mnie o dziewiątej, ok? Mam ważne sprawy do załatwienia. Potem opuszczam miasto- powiedziałam.- Przeziębiłam się i jestem zmęczona, więc idę spać.
Jak powiedziałam, tak zrobiłam.
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Sob Lis 02, 2013 4:23 pm

- Okey - powiedział chłopak.
Wkrótce położyłaś się spać. Rano obudziłaś się z termometrem w ustach i okładem.
- Cześć, około siódmej byłem zerknąć jak się masz i eyglądałaś fatalnie - chłopak uzasadził swoje poczynania.
No i fatalnie się czułaś. Ból głowy... Ogólnie wszystkiego i straszny katar. To już raczej grypa,

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Sob Lis 02, 2013 4:50 pm

- Cholera- wyplułam termometr, zdjęłam okład i wstałam z łóżka. Żadna choroba mnie nie powstrzyma. Pobiegłam się przebrać. Po chwili wybiegłam z łazienki ubrana, ze szczotką w ręku.- Gdzie, do cholery jest moja opaska?!
Z zamkniętym okiem rzuciłam się na poszukiwania.
- Znalazłam!- krzyknęłam. Założyłam opaskę i łypnęłam spode łba na Alojzego.- Teraz nie przeszkadzaj. Wychodzę.
Poszłam do drzwi trzymając się za obolałą głowę i kaszląc. Wyszłam. Biegłam spotkać się z Jenny nie zwracając uwagi na ból. Bywało gorzej.
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Sob Lis 02, 2013 4:55 pm

Chłopak jedną ręką cie zatrzymał. Byłaś bardzo słaba i ledwo stałaś.
- Masz prawie 40 stopni, zostań - poprosił. - Wysłałem Darkraiby ppowiedział, że nie dasz rady przyjść i sierżant Jenny przesłała odpowiedź, że to ona tutaj przyjdzie - po chwili znowu leżałaś w łóżku i chłopak przyniósł ci śniadanie.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Sob Lis 02, 2013 5:05 pm

- Ehhh... Cholerne problemy zdrowotne- warknęłam.- Nieważne...
Zwróciłam się do Alojzego.
- Powinieneś pozwolić mi iść! Przeżyłam kiedy wbijali mi nóż w oko! Głupia choroba mnie nie zatrzyma- coraz mniej podobało mi się w tym domu.- Przez ciebie moje plany szlag trafił!
Czułam się jakby ktoś mnie zamknął w klatce.
- Kiedy ona tu przyjdzie?!
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Sob Lis 02, 2013 5:14 pm

- Za jakieś pół godziny - odpowiedział chłopak. - Wtedy to niemmiałaś raczej wyborui mmusiałaś sama o siebie zadbać, ale ja po prostu suo ciebie martwię. No i jak nie wyleczysz się to temperatura ci się podniesie, a ta powyżej 40sstopni uszkadza komórki mózgu - wyjaśnił, aż odechcialo ci się ruszać z miejsca.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Sob Lis 02, 2013 6:03 pm

- Nie jestem głupia, tak?- zdenerwowałam się.- Z resztą teraz też mogę o siebie zadbać! Żałuję, że się do ciebie wprowadziłam! To pewnie ty mnie otrułeś!
Wcale nie żałowałam ale byłam zbyt zdenerwowana. Nie lubiłam kiedy ludzie widzieli mnie w takim stanie. Nie sądziłam też, żeby Al mnie otruł. Odwróciłam się do ściany i nic nie mówiłam aż do przyjścia Jenny.
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Sob Lis 02, 2013 6:11 pm

- Skoro tak żałujesz to droga wolna - fuknął.
Wyszedł, zatrzaskując drzwi. Niedługo po tym przyszła sierżant Jenny i zaczęła się ciebie o wszystko wypytywać, co ostatnio działo. Ugodziła cie trochę złość chłopaka.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Sob Lis 02, 2013 7:29 pm

/Chyba to ja powinnam pisać co mnie ugodziło xD/
- Dobrze, w takim razie przedyskutujmy moją nagrodę. Nie ma nic za darmo. I mam też kilka bardzo ważnych pytań.
Ok. Gościu się obraził. Tak jakby nie robił tego cały czas. Wzięłam już leki, więc nic mi się nie stanie. Pogadam z Jenny i pójdę przed siebie. Ten koleś zachowuje się jakby miał pięć lat. Zupełnie nie przypomina twardych facetów z mojej wsi. W miastach wszyscy są tacy zniewieściali? Nieważne... Dobrze, że jest przystojny. Przynajmniej znajdzie sobie żonę...
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Nie Lis 03, 2013 6:45 am

Sierżant Jenny westchnęła.
- Na razie nie mam do dyspozycji żadnych funduszy, musiałabyś poczekać dwa dni - poinformowała cie policjantka.
Chłopak może mimo wszystko miał powód by się obrazić. Ty natomiast mimo wszystko czułaś się fatalnie i chciało ci się spać. Cała się pociłaś.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Nie Lis 03, 2013 8:38 pm

- Ok, poczekam. Teraz mam pytanie. Bardzo ważne. Na terenie Hoenn działają dwie organizacje walczące ze sobą nawzajem. Czy coś ci o nich wiadomo?- powiedziałam szybko. Dobra mam plan. Kiedy ona sobie pójdzie przeprowadzę się do centrum pokemonów.- I jeszcze jedno- zastąpiliście już tamtą siostrę Joy? Potrzebuję noclegu, a tu miałam wykupiony tylko do dzisiaj.
Czułam się fatalnie ale wcale nie uśmiechało mi się mieszkanie z kimś kto jest na mnie obrażony.
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Pon Lis 04, 2013 4:17 pm

- Wybacz, nie mogę udzielać o tym żadnych informacji - powiedziała. - Cóż, pokecenter na razie zamknięte - wstała.
Wkrótce poszła, gdyż miała obowiązki. Chłopak natomiast po tym przyszedł, nadal obrażony, by dać ci syrop bo miałaś do tego anginę.
- Ostrzegałem cie - westchnął i lekko poczochrał ci i tak fatalne włosy.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Nekolies Pon Lis 04, 2013 7:02 pm

/Zrobisz wszystko, żeby mnie z nim zeswatać, prawda?/
- Może i tak ale wszystko jedno. Wyniosę się jak tylko wyzdrowieję i będziesz mnie miał z głowy. Nasze długi spłacone. Idę spać. Mam was dość.
Jak powiedziałam, tak zrobiłam.
Nekolies
Nekolies

Female Liczba postów : 182
Join date : 18/07/2013
Skąd : Kraj kwitnącego ziemniaka

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Gokai Wto Lis 05, 2013 2:46 pm

/Wszystkiego nie /

- Ok - powiedział chłopak.
Wkrótce zasnęłaś i śniło ci się, że lądujesz w jakiejś celi. Chłopak ma do wyboru kogo uwolnić. Ciebie lub inną dziewczynę, której w ogóle nie zna. Wolał uratować ją... Jak się obudziłaś to już było lepiej, chociaż dalej nie miałaś na nic sił.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko") - Page 7 Empty Re: Młoda buntowniczka - Nekolies ("Neko")

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 7 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach