NOWE ANIME POKEMON!- Pokemon Origins

3 posters

Go down

NOWE ANIME POKEMON!- Pokemon Origins Empty NOWE ANIME POKEMON!- Pokemon Origins

Pisanie by TheNeyar Sob Sie 31, 2013 5:44 pm

Na pokemon Game Show zostało zaprezentowane nowe anime opowiadające o początkach naszych pokemonów z udziałem Reda i jego rywala.

Jak chyba wszyscy jestem bardzo podekscytowany tym faktem. Niestety to nie będzie całkiem nowa seria anime, tylko jednorazowy pokaz. Dyskusja w komentarzach mile widziana Smile.
TheNeyar
TheNeyar

Male Liczba postów : 326
Birthday : 22/01/1999
Join date : 11/05/2013
Age : 25
Skąd : Chmielek

Powrót do góry Go down

NOWE ANIME POKEMON!- Pokemon Origins Empty Re: NOWE ANIME POKEMON!- Pokemon Origins

Pisanie by Bezimienny Sob Sie 31, 2013 8:06 pm

Preview owego specialu był już na yt czy serebii od dawna. Co tu można więcej powiedzieć? Fajnie że fani będą mogli zobaczyć coś z innej beczki, coś gdzie odchodzi troche od marzeń Asha, a w sumie od samego głownego bohatera. Urzekła mnie w tym video inna kreska, jest bardziej podobna do obecnych anime. Ostatnie odcinki BW były troche banalne, nudna fabuła; zero czego kolwiek. Nie wiem do czego ma to prowadzić? Mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi. Oby owy special wynagrodził nam męki, na które jesteśmy skazani przez twórców w celu przedłużenia anime.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

NOWE ANIME POKEMON!- Pokemon Origins Empty Re: NOWE ANIME POKEMON!- Pokemon Origins

Pisanie by BlackBeard Sob Sie 31, 2013 9:32 pm

Ja mam nadzieję że ten film czy tam special okaże się wielkim sukcesem i producenci w końcu zakończą przygodę w tym następnym sezonie zrobią że Ash wygra tamtejszą lige może sie zmierzy po raz ostatni z jakimiś starymi rywalami ala Gary czy Paul i zaczną jaką nową serię z nowym głównym bohaterem.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

NOWE ANIME POKEMON!- Pokemon Origins Empty Re: NOWE ANIME POKEMON!- Pokemon Origins

Pisanie by TheNeyar Nie Wrz 01, 2013 6:59 am

Też chciałbym, żeby Asha w końcu wywalili z anime. Fajnie by było, gdyby po tym specjalu, robili kolejne z np. Goldem i Silverem. Aha od długiego czasu mam dość, i co, mają mi wmówić, że on przy każdym nowym regionie jakim jest zapomina o wszystkim czego się uczył, a jego Pikachu nie potrafi pokonać pierwszego, lepszego lidera... AYFKM?!
TheNeyar
TheNeyar

Male Liczba postów : 326
Birthday : 22/01/1999
Join date : 11/05/2013
Age : 25
Skąd : Chmielek

Powrót do góry Go down

NOWE ANIME POKEMON!- Pokemon Origins Empty Re: NOWE ANIME POKEMON!- Pokemon Origins

Pisanie by BlackBeard Wto Paź 08, 2013 1:29 pm

Oglądaliście to już? Jak dla mnie świetne jeszcze ta końcowa walka z Mewtwo epic.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

NOWE ANIME POKEMON!- Pokemon Origins Empty Re: NOWE ANIME POKEMON!- Pokemon Origins

Pisanie by TheNeyar Wto Paź 08, 2013 1:37 pm

To już jest?! Muszę to kiedyś obejrzeć Razz
TheNeyar
TheNeyar

Male Liczba postów : 326
Birthday : 22/01/1999
Join date : 11/05/2013
Age : 25
Skąd : Chmielek

Powrót do góry Go down

NOWE ANIME POKEMON!- Pokemon Origins Empty Re: NOWE ANIME POKEMON!- Pokemon Origins

Pisanie by BlackBeard Wto Paź 08, 2013 4:57 pm

http://www.gogoanime.com/category/pokemon-the-origin tu masz linka ale są tylko angielskie napisy.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

NOWE ANIME POKEMON!- Pokemon Origins Empty Re: NOWE ANIME POKEMON!- Pokemon Origins

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach