[Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3

3 posters

Go down

[Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3 Empty [Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3

Pisanie by SirAllan123 Pią Wrz 13, 2013 7:53 am

Witam serdecznie wszystkich i korzystając z tego, że to PBF Pokemonowy dodajem swojego Hacka gry POKEMON RUBY! Hack nosi nazwę POKEMON RUBY RENEV bo wiele rzeczy zachowuje z oryginału.

~~~~~~~~~~~~~~HISTORIA~~~~~~~~~~~~~~~
Część 1 - Standardowa jak w Pokemon Ruby
Część 2 - Po pokonaniu Ligi Hoenn otrzymujemy od ojca bilet na statek. Kurs ma być obrany na Wieżę Walk. Jednak nie Wieżę Walk regionu Hoenn... Przypływamy do wieży walk w Johto gdzie rozpoczyna się nasza kolejna podróż w celu zdobycia odznak a później zmasakrowaniu Trenera GOLDA <Bohatera gry Pokemon Gold/Silver> Trzeba uważać. Gdyż złośliwy i myślący o kradzieży Zespół R powraca!

~~~~~~~~~~~~CO GRA OFERUJE~~~~~~~~~~~~
- Dwa regiony (Hoenn i Johto)
- Extra dodatkowe 27 Pokemonów (Daje nam to liczbę 411 pokemon do schwytania)
- Sporo Legend (Szukajcie a znajdziecie. Wszystkie główne tria są zawarte. W tym Smoki Sinnoh i Unova oraz nasz nadchodzący Legenda. Yveltal)
- Możliwość zaopatrzenia się w MasterBalle (Każdy M-Ball stoi po 7500$. Ale warto bo sporo legend)
- Instrumenty z gry Pokemon Platinum i oryginalna muzyka nowych legend jak i muzyka specjalnie dla Johto.
- Odmienna grafika dla regionu Johto (Odnowiona wersja grafiki z Pokemon Crystal)
- Nowe metody ewolucji. (Dosyć zmagania się ze szczęściem lub wymianą... Jak chcecie moge podać liste nowych ewolucji choć działają głównie na levelingu)
- Sklep z kamieniami Ewolucji (Wyspa Cinawood ma większą klientele poprzez pojawienie się PokeMartu)
- Nowe Lokacje (Wyspa Sangaroo gdzie jest REJISHAN. Mój Fakemon legendarny. Brat Arceusa (Też będącego w grze) który ma swój własny motyw)(South Isle - Znane z gry Pokemon Christmass <Hacka Pokemonów Gold>)
- Ujeżdżanie Gogoata (Zastąpiłem Drugi rowerek GOGOATEM. Zatem mamy wybór. Rowerek czy nasz Pokemonek XD)

~~~~~~ZASIĘG BETA 3~~~~~~~
Od Cinawood do New Bark Town. Inne mapy też dodałem. Ale nie ździwcie się jak utkniecie w tych nieukończonych mapach lub jakieś drzwi odeślą was do Petalburg.

~~~~~~~~SCREENY~~~~~~~~~~
[Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3 Olivine_Old
[Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3 R3NuiJx
[Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3 Etlpnwg

~~~~~~~~~VIDEO (Lub Wideło jak kto woli XD)~~~~~~
- Giratina i Skrzywiony Świat

- Ujeżdzam Gogoata w Hoenn! Pozdrowienia dla Kalos XD

http://tinypic.com/player.php?v=2cwraxz&s=5 - Ja kontra Falkner... Falknera można wyzwać w Becie 3...

~~~~~~~~~~~~~~LINK DO ŚCIĄGNIĘCIA~~~~~~~~~~
http://www.mediafire.com/?7tmnbbqg5g6r87r
SirAllan123
SirAllan123

Male Liczba postów : 627
Birthday : 09/01/1993
Join date : 09/09/2013
Age : 31
Skąd : Koluszki

Powrót do góry Go down

[Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3 Empty Re: [Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3

Pisanie by Shura Pią Wrz 13, 2013 9:53 am

Właśnie ściągnęłam tego Hacka i mam zamiar w niego zagrać, chociaż po zapowiedziach spodziewam się że nie będzie to jedna z nudniejszych przeróbek.A przynajmniej mam taka nadzieje. Smile

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

[Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3 Empty Re: [Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3

Pisanie by SirAllan123 Pią Wrz 13, 2013 10:04 am

Jak wspomniałem pierwsza misja pozostaje taka sama jak w oryginale... Ale quest po Hoenn będzie w Johto... Sęk w tym, że dla trudności dałem możlwiwość dolotu tylko do Wieży walk. Zatem w Johto nie ma FLY. Dymamy na pieszo.
SirAllan123
SirAllan123

Male Liczba postów : 627
Birthday : 09/01/1993
Join date : 09/09/2013
Age : 31
Skąd : Koluszki

Powrót do góry Go down

[Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3 Empty Re: [Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3

Pisanie by TheNeyar Pią Wrz 13, 2013 2:39 pm

Może i nie jestem fanem gier w regionie Johto, to i tak, życzę powodzenia w dalszym tworzeniu tej gry. Tyle ode mnie, krótko, ale na temat Razz
TheNeyar
TheNeyar

Male Liczba postów : 326
Birthday : 22/01/1999
Join date : 11/05/2013
Age : 25
Skąd : Chmielek

Powrót do góry Go down

[Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3 Empty Re: [Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3

Pisanie by SirAllan123 Pią Wrz 13, 2013 3:17 pm

Dziękować Neyar... Na Beta 4 sobie ciutes poczekacie.
SirAllan123
SirAllan123

Male Liczba postów : 627
Birthday : 09/01/1993
Join date : 09/09/2013
Age : 31
Skąd : Koluszki

Powrót do góry Go down

[Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3 Empty Re: [Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3

Pisanie by Shura Pią Wrz 13, 2013 7:30 pm

Dobra udało mi się już przebić do 7 odznaki i zauważyłam kilka błędów. W lokacji przy wulkanie, chyba obok MT. Pyre można w trawie złapać Arceusa. tak samo jak w jaski w Lesie petalburskim można złapać w jaskini Genesecta. Tak jak normalne pokemony. A jeśli chodzi o legendy udało mi się znaleźć takie: Yventail, Mew, raikou, Zapdos, Arceus ( nie z trawki), Rayquaza, Darkrai, Jiraichi, Deoxys i zaczynam domyślać się gdzie jest Genesect. Ogólnie szukanie po całym Hoenn jaskiń z legendami to fajna sprawa i póki co bardzo przyjemnie gra mi się w tego Hacka. Duży plus ode mnie za dodanie axewa, sandile i gogoata ( znalazłam go i złapałam). Jeżdżenie na Gogoacie tak mi się spodobało, ze przez pół Hoenn popierdzielałam sobie na tym poksie. Wink

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

[Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3 Empty Re: [Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3

Pisanie by SirAllan123 Pią Wrz 13, 2013 8:09 pm

Dzięki. Poprawie ten błąd. A w jaskini Petalburskiej widziałaś Genesecta? Ale dzikiego czy jako głównego poka. Wejdź do środka i ogarnij te lokacje... Tam w środku siedzi Palkia. Zdradze, że MEW żeruje poza budynkie MT.PYRE oraz że W środku MT.PYRE budynku na szczycie jest Dialga.

KYOGRE siedzi na drodze ponad RUSTBRO <Popłyń>

GIRATINA jest w grocie nad PACIFIDLOG.

ENTEI i SUICUNE są w JOHTO jak i LUGIA ORAZ HO-OH.... Szukaj XD
SirAllan123
SirAllan123

Male Liczba postów : 627
Birthday : 09/01/1993
Join date : 09/09/2013
Age : 31
Skąd : Koluszki

Powrót do góry Go down

[Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3 Empty Re: [Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3

Pisanie by Shura Wto Wrz 17, 2013 10:55 am

Doszłam już do Ertucreak i region Johto wydaje się jakiś ubogi. Oprócz zdobywania odznak i łapanie legend nie ma tam co robić. W olivine jasmine nie chce z nami walczyć, a przed mortym gra się zwiesza i nie można dalej nic robić. Tak samo jest przed Sudowodo na drodze do Azalei.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

[Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3 Empty Re: [Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3

Pisanie by SirAllan123 Wto Wrz 17, 2013 11:08 am

Nie rozumiem czemu tak się dzieje. U mnie gdy wszystko testowałem szło pięknie i sprawnie.
SirAllan123
SirAllan123

Male Liczba postów : 627
Birthday : 09/01/1993
Join date : 09/09/2013
Age : 31
Skąd : Koluszki

Powrót do góry Go down

[Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3 Empty Re: [Hack Pokemonów Ruby] - Pokemon Ruby Renev BETA 3

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach