Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Strona 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke Empty Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Nikotynka on Sro Lis 13, 2013 3:50 pm

Bezimienny napisał:Imię: Tetsu
Nazwisko: Mousengoke
Charakter: Spokojny, czasami można by powiedzieć że aż za bardzo. Stara się zachowywać „stoicki spokój”, nie ponosić się emocjom. Jednak człowiek jest istotą, w mojej opinii beznadziejną, i wiadomo że każdy ma swoje granice wytrzymałości, a ta u młodego osobnika jest on bardzo słaba. Zazwyczaj krytyczny, co do siebie, i do ludzi, z którymi nie da się dojść do porozumienia. Ma on określoną liczbę osób dla których jest miły, i odnosi się do nich z szacunkiem. Ogólnie zamknięty w sobie. Zdaje się rozumieć bardziej odczucia pokemonów, niż rówieśników. Strateg.
Wygląd: Młody chłopak, chuchro można by rzec. Nie jest za bardzo umięśniony, przez co nie posiada dużej siły. Twarz smukła, krótkie, brązowe włosy i duże, zielone oczy. Jego skóra jest śniada, włosy sięgają karku i są przedzielone przedziałkiem na środku głowy. Często marszczy brwi, kiedy jest zły lub zdenerwowany. Zazwyczaj nosi na sobie ubrania podchodzące pod biel oraz ciemną zieleń. Kolory jak i sam ubiór nieco podobny do wojska. Zaczynając od dołu...długie, do kolan skórzane buty, jasne - dopasowane spodnie, po których idą ciemne, również skórzane pasy. To samo i w pasie. Dalej idąc ku górze - biała koszula z krótkim rękawkiem. Na to założona ciemno zielona kurtka z długim rękawem i kołnierzem.
Historia: Japonia, Rok 2046. Świat pogrążony od 2 lat w nieustannej wojnie, między siłami zbrojnymi NATO, a siłami tajemniczego ludu, który nie wiadomo skąd zjawił się na ziemi, wprowadzając chaos w życie ludzkości. Tetsu Mousengoke, Armin Arlert oraz Mikasa Leonhart. Trzej rekruci 26 dywizji marynarki wojennej, którym w tak młodym wieku przyszło brać udział w 4 wojnie światowej. Nieznany lud dysponował niesamowitą siłą, o której ludzkość nie mała pojęcia. Tajemnicze stwory,  którymi wysługiwali się do niesienia śmierci milionom ludzi. Niektórzy twierdzili, że jest to upadek gatunku ludzkiego. Teorie natomiast rozwiali najeźdźcy, którzy również okazali się być ludźmi. Ukryci pod mundurem i maskami chcieli wprowadzić „nowy porządek” w świecie do którego przybyli. Byli to przybysze z innego czasu i innego wymiaru. Nie byli w stanie uratować swojego ojczystego domu, więc postanowili za pomocą umiejętności, tajemniczych stworzeń, odnaleźć miejsce, które nie będzie narażone na powtórzenie historii jaka miała miejsce w ich czasach. Rainer Rinch, filozof, który swoimi wieloletnimi badaniami i odkryciami, podejrzewał podróż między wymiarami, wysunął ową teorię, a tajemnicze stwory nazwał: „Pokemonami”. Kiedy przedstawił swoje wnioski, przed największymi władzami obecnego świata i postawił ową tezę. Głowy państw nie miały innego wyboru . Postawione pod murem, musiały zdecydować się na znalezienie ochotników, którzy odważyliby się sprawdzić, czy starzec Rainer mówi prawdę. Ochotników nie było żadnych, lud nie był w stanie uwierzyć w te brednie. Poszukiwano osoby ze wszystkich armii świata. W końcu zdecydowano że Japonia, jako najbardziej rozwinięty kraj, ma obowiązek powołać 2 żołnierzy, którzy udaliby się na misje, przejścia na teren wroga, i skorzystania z machiny, za pomocą której tu przybyli. Nie trudno się domyślić, że osobami które miały wykonać misje były między innymi Tetsu, Armin. Dwaj przyjaciele, którzy poznali się w pierwszym dniu swojej służby, zawiązali swe życie i historie, wspierając swój kraj. Mikasa, trzecia osoba, z którą przyszło im się spotkać w boju, i z którą Tetsu związał swe relacje. Ta, gdy dowiedziała się, o odejściu swych towarzyszy, udała się z nimi. „Tam gdzie oni, tam i ja.” Więc było postanowione. Przygotowania do misji trwały 3 miesiące. W tym czasie, udało się pojmać jednego osobnika z szeregów wroga, którego zmuszono, długimi i męczącymi torturami, do przekazania wiedzy jaką posiadał na temat swojego ludu, stworów, oraz historii, która spowodowała owy ciąg wydarzeń. Ostatnią rzeczą, jaką miał zrobić było wprowadzenie kadetów jako jeńców. Mimo że brzmi to absurdalnie, wszystko zostało zaplanowane tak że plan się powiódł, bez najmniejszych podejrzeń wroga. Trzej młodzi żołnierze podczas swojej obecności wywnioskowali że obcy przenieśli się tutaj za pomocą dwóch, ogromnych stworzeń, którym codziennie oddawano cześć. Po 13 dniach, przyszedł czas, na wykorzystanie zdobytej wiedzy, oraz informacji pozyskanych od wcześniej pojmanego rebelianta. „Dialga” i „Palkia” mityczne stwory, którym była oddawana cześć, inkasowały swą energię, w portal, dzięki któremu siły wroga były w stanie nieustannie ściągać posiłki. W plan, wchodziły 3 etapy: Pierwszym z nich była ucieczka z celi. Drugim zaś było przedostanie się do portalu i go zniszczyć. Ostatnim zaś, było uprowadzenie tajemniczych stworów, w celu badań, i wykorzystaniu ich przeciwko wrogowi. W momencie kiedy 3 młodzi, znaleźli się przy mitycznych stworach, wszyscy poczuli coś, co było trudno wyjaśnić. Ujrzeli w swoich głowach historię pokemonów, oraz to co się wydarzyło. To zbiło ich zupełnie, i nie wiedzieli czym się kierować. Rozsądkiem i sumieniem, czy zasadami wobec których byli wychowani jako żołnierze? W pomieszczeniu w jakim się znajdowali ujrzeli osobę, z którą mieli już wcześniej do czynienia. Był to mężczyzna, który ich wprowadził w owe miejsce, jako zakładników. Ten oznajmił trójce młodzieńców, że jedynym sposobem, jest cofnięcie się do czasów w którym to wszystko się zaczęło, do roku 2014, by zatrzymać konflikt jaki narodził w ich świecie. Jeżeli zostanie on powstrzymany, historia wróci do normalności a obecny świat będzie cieszył się pokojem. Tetsu, jako ten dość krytyczny  wobec ludzi, podjął decyzję, która odnosiła się do cofnięcia w czasie i zaprzestania jednocześnie rozlewowi krwi, w tym i w obcym świecie. Ci przed wejściem do portalu otrzymali tylko 3 rzeczy: 6 dziwnych, okrągłych kapsuł, urządzenie zwane Pokedex’em oraz mapę tamtejszego świata. Po tym zniknęli, a następnym ich spojrzeniem było ujrzenie, raju jakiego w swoim świecie nie mieli szansy zobaczyć…
Starter: Bulbasaur.
Profesja: Trener.
Partner: Armin (Starter: Squirtle), Mikasa (Starter: Charmander).
Cel:
- zmienienie biegu historii, zaprzestając wydarzeniom jakie mają się odbyć w 2014 roku,
- poznanie tajemniczych stworzeń, ludu i obecnego świata,
- powrót do swojego świata, pozbawionego krwawej wojny.
Prośby:
- Kurcze no nie wiem. Żeby było ciekawie. Tak sądzę. I chciałbym w pewnym stopniu opierać się na grach, jeżeli chodzi o postacie, te które coś wnoszą do śwista pokemon. A no i to co lubię w skinach najbardziej, czyli bogaty charakter pokemona.
12 Września 2014 rok, cała wasza trójka obudziła się na jakiejś polanie, wszystko wyglądało... Inaczej niż w waszych czasach, Mikasa wyglądała na przerażoną, ogólnie była odważna tak jak ty i wasz jeszcze jeden towarzysz, ale to co widzieliście... w waszych czasach nie było szans na takie widoki, to co teraz ukazywało się waszym oczom, było przedziwne, zieleń, piękne błękitne niebo, drzewa, krzewy, a nawet kwiaty, o których nie raz słyszeliście od swoich rodziców, sami nie mieliście szans na zobaczenie czegoś tak pięknego.
-Gdzie... Gdzie my jesteśmy?- zapytała elkko drżącym głosem Mikasa
-Sam nie wiem Mała... ale nie podoba mi się to..- zdanie Armina przerwał jakiś szelest, ten od razu wyciągnął sztylet z buta i wymierzył jego ostrze w tamtą stronę
-Wyłaź- mruknął spokojnym i opanowanym głosem a przed wami pokazało się coś takiego:
Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke Spr_5b_263
To dziwne stworzenie było odpowiedzialne za niepokojący szelest. Widziałeś zmieszanie na twarzy Mikasy, ona niepewnie podeszła do stworzenia i wyciągnęła do niego doń
-Mika uważaj to coś może Cię zranić...- usłyszałeś mruk drugiego towarzysza, jednak dziewczyna spokojnie nadal klęczała przed pokemonem dając mu szanse na nawiązanie z wami jakiegoś kontaktu, stworek też wyglądał na przerażonego, jednak zblizył się na dwa kroki i wtulił delikatnie w dłoń Mikasy, a ta od razu zaczęła głaskać małego i miękkiego pokemona
-Widzicie... one... one nie są groźne- dziewczyna już się nie bała widziałęś to po jej oczach po jej uśmiechu a nawet po tym, że spokojniej oddychała, jednak nie wszyscy byli tacy zadowoleni
-Nie wydaje mi się, one potrafią sprowadzić na nas kłopoty, możemy już iść? Tetsu co ty na to? Nie chce tu siedzieć do końca życia- jak widać jesteś między młotem a kowadłem, czyli osobą, która jest na tak, której zaczyna się ten świat podobać, a kimś zupełnie innym, kto ma już dośc tych 10 minut, które tu spędziliście

~Karta postaci
~Bank
~Box
W razie jakichkolwiek problemów proszę pisać do mnie na pw, postaram się pomóc.

Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Bezimienny on Sro Lis 13, 2013 10:15 pm

...otworzyłem oczy, w zupełnie innym miejscu niż przed chwilą byłem. To co mi się wydawało jeszcze niedawno niedorzeczne i niemożliwe, okazało się prawdą. Przenieśliśmy się całą trójką do miejsca, o którym nikt nie miał pojęcia. Z początku lekko ogłuszony tym, co się wydarzyła, powoli przemierzam wzrokiem panoramę miejsca w którym się znaleźliśmy. Dopiero później dotarły do mnie słowa pozostałych towarzyszy. Armin wydawał być się zdenerwowany cała to sytuacją. Ja widząc relację Mikasy z tajemniczym stworzeniem, podszedłem do Armina i kładąc mu rękę na barku, starałem dać się do zrozumienia, aby wyluzował.
- Armin, najwidoczniej nie wszystkie stworzenia mają złe zamiary. Zachowajmy dystans, jednak bez przesady. Mogą okazać się dobrymi sojusznikami. - odparłem do kompana. Po czym przyjrzałem się stworzeniu, jakie trzymała Mikasa w swoich rękach.
- Jak można się o nich coś dowiedzieć? Jak można nimi walczyć? Jak je pojmać? - miałem wiele pytań w głowie, a do tego zero odpowiedzi.
- Armin, mówiłem wyluzuj. Postaraj się uspokoić i usiądź gdzieś najlepiej. Chcesz stąd iść? Dokąd? Gdzie? musimy zebrać wszystkie informacje i dojść do jakiś wniosków. Nie sądzisz? - zapytałem panikarza, sam opierając się o pierwsze lepsze drzewo. Jeżeli jakiekolwiek było?

Theme
Bank|Karta Postaci|Box
Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke 354Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke 002Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke 509Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke 626Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke 130Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke 248Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke 391
Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke 20zh

Nr GG: 52079663
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Czw Lis 14, 2013 2:30 am

Byliście w lesie więc o drzewa nie musieliście się martwić, było ich dośc sporo, oparłeś się o jedno z nich, a Armin lekko poddenerwowany usiadł spokojnie na kamieniu spory kawałek od Ciebie, wasza urocza towarzyszka, dalej męczyła nowe stworzenie. Pokemon spokojnie położył się na jasnej zielonej trawie brzuszkiem w stronę rąk Mikasy, ta spokojnie zaczęła gładzić futerko stworzenia. Dopiero teraz zauważyłeś jak wysoko jest słońce, wyglądało na to, że jest około godziny 14, pora obiadu.
-Dokąd idziemy macie pomysł?- zapytała spokojnie Mikasa nadal męcząc ufnego pokemona, Armin nie odezwał się wcale, jak wdać wolał milczeć przez ten czas niż powiedzieć chociażby jakąś chamską uwagę, którą przecież mógłby rzucić, przynajmniej wiedział byś, że jest w dobrym humorze, przecież zawsze tak było kiedy Armin mówił coś chamskiego, był zadowolony, wesoły i wydawał się na bardziej przyjaznego, kiedy natomiast milczał i był naburmuszony, wiedziałeś, że lepiej go nie denerwować, do tego ten morderczy wzrok, jednak Mikasa zawsze powtarzała:
-On się wtedy po prostu boi, panicznie boi- jakby nie było znała go troszeczkę dłużej niż, ty, kiedyś mówili coś, ze się razem wychowywali, ale zapomniejmy o tym. Teraz musiałeś wykombinować co ma z wami dalej być, czy idziecie, dokąd idziecie, skąd zbierzecie informacje, które są wam potrzebne w sumie na juz

Kursywa- myśli, wspomnienia, czasami też słowa wypowiedziane przez kogoś w twoich myślach wiesz super moce i takie tam
Pogrubienie- słowa wypowiedziane na głos

To na przyszłośc

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bezimienny on Czw Lis 14, 2013 8:04 pm

- Nie wiem gdzie jesteśmy? Jednak wiemy że mamy obecnie rok 2014. Coś więcej? Niebawem przyjdzie nam się zmierzyć z czynnościami obecnych tu ludzi, przez którą doszło do kataklizmu w ich życiu. Do tego, jesteśmy trójką młodych żołnierzy którzy nie mają pojęcia gdzie się znajdują, i od czego mają zacząć? Pominąłem coś? - oznajmiłem moim kompanom, aby sami też wymyślili jakieś teorie, a nie pytali mnie o rzeczy, o których równie mało wiem. Po chwili wyjąłem wszystkie rzeczy, jakie otrzymaliśmy przed przybyciem tu i po kolei je obejrzałem. Moją uwagę skupiły chyba wszystkie z obecnych przedmiotów, jednak zaintrygowała mnie mała kulka, o biało czerwonych kolorach z przyciskiem na środku. Ta się powiększała i zmniejszała. Ale do czego to miało służyć?
- Patrzcie. To coś wygląda jak mapa! - powiedziałem kiedy na chwilę spuściłem wzrok z piłeczki.

Theme
Bank|Karta Postaci|Box
Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke 354Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke 002Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke 509Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke 626Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke 130Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke 248Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke 391

Bezimienny
Bezimienny

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Pią Lis 15, 2013 1:08 am

Twoi kompani podeszli do Ciebie i razem z tobą zaczeli analizować wszystkie posiadane przedmioty, Mikasa zajęła się mapą starając się ją przeanalizować, natomiast Armin zajął się jakims czerwonym ustrojstwem, co do kulki, którą się bawiłeś, po naciśnięciu białego przycisku wyskoczyło z niej takie stworzenie:
Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke Spr_5b_001
-Buuulba- powiedział spokojnie pokemon i patrzył się na Ciebie swoimi dośc sporymi oczkami, twoi towarzysze oderwali się od swoich zajęć i patrzyli na pokemona ze zdziwieniem na buźkach
-To znaczy chyba... że one mieszkają w tych kulkach- mruknęła Mikasa,  a Armin tylko pokręcił głową dając do zrozumienia, że to wszystko było oczywiste, po chwili dziewczyna wyciągnęła również jedną ze swoich kul i zrobiła dokładnie to samo, jej pokemon wyglądał tak:
Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke Spr_5b_004
-Jaki on słodki- po raz pierwszy od początku twojej znajomości z tą kobietą widziałeś ją tak zadowoloną
-Pokaz swojego- Mikasa szybko zerknęła na waszego towarzysza, a ten pokręcił głową lekko zmęczony tym poznawaniem nowego świata, z jego małej pułapki na mini stworzonka wyskoczyło coś takiego:
Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke Spr_5b_007
-czy jesteś zadowolona? Zresztą mniejsza, okej wiemy do czego służy to coś, jednak co z resztą wiemy, że mamy mapy, pieniądze, ale czemu tych kulek jest więcej i co z tym- chłopak pokazał na czerwone pudełeczko z ekranikiem, po chwili pudełeczko się odezwało:

Bulbasaur
samiec
lvl:
7
charakter: Stworzenie chętne do walki, zadziorne, jednak opanowane i skupione na swoim celu, słucha się tylko tych, do których ma zaufanie, nie boi się wyzwań, nie lubi pokemonów typu ognistego, omija je szerokim łukiem, swój strach wyraża sykiem
ataki: tackle, leer, leech seed
Armin wyglądał na bardzo zdziwionego kiedy czerwone pudełeczko wypowiadało słowa, których nie za bardzo zrozumieliście zauważyłeś, ze twój towarzysz skierował to coś na twojego pokemona
-Ja wiem! To coś mówi nam wszystko o naszych stworzeniach- mruknęła Mikasa, w sumie czasami miała przebłyski geniuszu, chociaż czy to prawda?
-OKEJ- mruknął właściciel niebieskiego stworzenia
-Mam pomysł, idziemy przed siebie do jakiegoś miasta, pytamy ludzi pokolei co to jest... jak na razie nic nie wymyślimy, nie jesteśmy z tego świata, niektórzy z nas dostali bzika i zachowują się jak dzieci, a reszta stara się zachować spokój, jednak tak przyznam to, ja Armin potrzebuje pomocy- to zdanie nie zabrzmiało dla Ciebie dziwnie, Armin zawsze uważał, ze wszystko wie najlepiej, jednak w teraz na prawdę wyglądał na zmieszanego i niewiele mógł zrobić
-Popieram- teraz tylko czekali na twoj znak

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bezimienny on Pią Lis 15, 2013 3:27 pm

Kiedy ujrzałem stworzenia, kilka razy większe od przedmiotów z któych się wydostały, oczy mało co nie wyszły mi z orbit.
- Kim ty jesteś? - pomyślałem, kucając przed pokemonem i wpatrując się w jego olbrzymie oczy.
- Nie wiem czy to dobrze wywnioskuję...ale to oznacza że te stworzenia mają nam pomóc w zapobiegnięciu tego, po co tu jesteśmy. A jeżeli możemy mieć takiego w 1 kulce, to pozostałe mogą być na inne stworzenia, które z czasem spotkamy podczas naszej misji. Mikasa? Sprawdzisz moją teorię? Skieruj pokeball w stronę tego owłosionego pokemona którego masz na ręce. - odparłem do kompanki i czekałem na to co się wydarzy.
- Co do waszego planu, to się zgodzę. Musimy znaleźć kogoś kto nas z tym zapozna. - odparłem, rozwijając jednocześnie mapę. Sądziłem że znajdę coś charakterystycznego, co pozwoli nam określić, w którym miejscu jesteśmy, ale jednak mi się to nie udało. Zebrałem wszystkie graty, i ruszyliśmy do przodu. Cały czas, zerkam kątem oka na Bulba...cosia. Nie wiadome mi jest, jak się do niego odnosić? Czy rozumie moją mowę, czy też nie?

Theme
Bank|Karta Postaci|Box

Bezimienny
Bezimienny

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Pią Lis 15, 2013 3:57 pm

Mały zielony stwoerk patrzył na Ciebie i co chwilke z wielkim uśmiechem na pyszczku mówił coś ala:
-Buuulba, bulba- nie rozumiałeś o co mu chodziło, bo niby jak? Mikasa od razu wykonała twoje polecenie rzuciła kulką w małe owłosione stworzenie, które szybko zniknęło w czerwono białym czymś, kulka przez chwile się kręciła z zapalonym czerwonym przyciskiem, po czym się zatrzymała i zrobiła ciche
DING
Pokemon nie wyskoczył z niej
-Czyli... można je tak łapać? - zapytała zdziwionym głosem dziewczyna, a Armin pokochwał wszystkie swoje zabawki, łącznie z niebieskim stworkiem
-Okej możemy iśc?- zapytał w tym samym czasie kiedy ty się pakowałeś i szykowałeś do drogi, po chwili wasza towarzyszka zrobiła to samo i mogliście ruszyć dalej, szliście przed sobą, ze dwoma pokemonami, jaszczurem, oraz twoim bulbem, przed wami długa droga tak przynajmniej czułeś, byliście w lesie, na mapie nie znalazłeś nic konkretnego poza tym, że takich miejsc w tym świecie jest więcej, mam na myśli miejsca tak bardzo zazielenione, tona lasów, gór, łąk, niewiele z tego miejsa zajmują miasta, albo są one wbudowane w nature, po około 40 minutach marszu zauważyliście niewielką ścieżkę, teraz wasza decyzja gdzie dokładnie idziecie czu w prawo czy w lewo. Poczułeś, ze coś dotyka Cię po nodze wtulając się w nią dośc mocno
-Bulbaa- mruczał pokemon, widziałeś, e ma lekko przymknięte oczka, był chyba zmęczony.

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bezimienny on Pią Lis 15, 2013 7:18 pm

- Dobra, jedna rzecz rozwikłana. - powiedziałem widząc to co zachodzi między pokemonami, a dziwnymi piłkami. Widząc natomiast reakcje Armina, zdecydowałem że czym prędzej udamy się przed siebie. To miejsce przyprawiało go o panikę, która mnie u niego nieco denerwowała. Szliśmy przez gęsty las, po czym doszliśmy do jakiejś drogi. Po drodze nie zauważyliśmy niczego, co przykułoby moją uwagę.
- Bulba, jesteś zmęczony? Nie rozumiem was za bardzo, jednak mogę to wywnioskować po twoich oczach. Tak więc...do kulki. - powiedziałem, jednocześnie wymierzając w mojego pokemona pokeballem.
- Dobra gdzie teraz? - Zastanowiłem się rozglądając a to w lewo i prawo, szukając jakichkolwiek znaków, poszlak. Po dłuższej zadumie postanowiłem udać się w lewą stronę.

Theme
Bank|Karta Postaci|Box

Bezimienny
Bezimienny

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Pią Lis 15, 2013 8:19 pm

Wróciłeś pokemona do pokeballa, ten jakoś specjalnie nie marudził, oczywiście nie powiedział Ci tego jednak wszystko widziałeś po jego oczach, po zachowaniu i takie tam, poza tym pokemony chyba mają jakieś sposoby, żeby rozmawiać ze swoimi trenerami, prawda?
-Myśle, że powinniśmy iśc w lewo- Misaka pokazała na jakiś budynki widoczne w oddali mieliście szczęscie jak widać i okazało się, ze miasto nie jest wcale tak daleko, Armin od razu się zgodził, jednak widziałeś po nim, ze coś jest z nim nie tak, tak jakby było mu słabo i w sumie zrobił się troche blady, jak widać cofnięcie się w czasie nie zadziałało na niego zbyt pozytywnie
-Musze odpocząc, może znajdziemy jakieś miejsce gdzie będzie można tanio się przespać- mruknął po chwili pocierając czoło, jak iwdac już nie chciał nic wiedzieć o tym wiecie, wolał jak widać odpocząc, za to Mikasa nie wyglądała aż tak źle, uśmiechała się co chwilkę, patrzyła to na jaszczura to na drogę do miasta, w sumie chyba sama nie wiedziała co chce ze sobą zrobić.

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bezimienny on Pią Lis 15, 2013 8:38 pm

Obraliśmy już kierunek, widzieliśmy z daleka miasto. Wszystko wydawało się już jak z górki. Nagle na miny Armina, zawitała marna mina, a kolory zniknęły mu z twarzy.
- Armin, wszystko z Tobą okej? - zapytałem kompana, widząc go w tym stanie pierwszy raz. Razem w boju, na wojnie, nie widziałem go w takiej formie.
- No dobra, idziemy cały czas przed siebie. Jeżeli znajdziemy coś po drodze, zatrzymamy się w nim, okej? Obecnie więcej nic nie poradzę. - odparłem do towarzysza.
- Dasz rade dalej iść? Czy Cię wspomóc? - dodałem po chwili. Obyś chłopie mi tutaj nic nie odwalił.

Theme
Bank|Karta Postaci|Box

Bezimienny
Bezimienny

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Pią Lis 15, 2013 9:05 pm

-Tak, weź mnie na ręce bo nie dam rady- buknął Armin i szedł przed siebie jakb gdyby nigdy nic, zawsze twardy opanowany, starał utrzymać dalej takie pozory jednak w głębi serca wiedziałeś, ze nie jest z nim za dobrze, ruszyliście przed siebie po około godziny marszy, w ciszy dotarliście do spokojnego miasteczka, wszędzie kwiaty, drzewa, ludzie na prawdę żyli w zgodzie z naturą, nie było walki i o kawałek drewna, zdziwiło Cię to jednak, pewnie nie tylko to zdziwi Cię w tym całkiem nowym świecie, widziałeś wiele sklepików, każdy z czymś innym, wszystkie z innymi reklamami, jedni sprzedawali kwiaty inni pluszaki, o których mogliście zapomnieć podczas wojny, cała wasza trójka bardzo szybko musiała pożegnać się z dzieciństwem i przywitać dorosłe życie w bardzo młodym wieku, od małego uczono was jak trzymać broń, jak się chować jak uciekać, tutaj widziałeś bawiące się dzieci, place zabaw, z którymi w sumie nigdy sie nie spotkałeś, nie raz widziałes tylko ruiny, o szkole też nie słyszałeś, a tutaj na jednam z wielkich budynków widniał napis:

Szkoła Podstawowa numer 4

-To jest tylko jakaś karykatura prawdziwego świata, a co jeśli ich coś zaatakuje, czego oni się uczą w tych szkołach? Jak gotować karmić te małe potwory? - mruknął Armin z pogardą w głosie, nie był przekonany do tego co spotykacie i wszystko traktował z dystansem, jednak Mikasa nie odzywała się wcale, ta sama dziewczyna, która zawsze go wspierała odwróciła się od niego, ona chyba wolałaby wychować się w takim świecie.

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bezimienny on Sob Lis 16, 2013 9:53 am

To prawda, widok tak odmiennego świata, poruszył we mnie wspomnienia z dzieciństwa, których miałem niestety mało. Wróciłem się wspomnieniami do tamtych czasów, po czym spojrzałem na obecny świat. Był spokojny, i beztroski. Ci ludzie nie wyglądali jakby się czegoś obawiali. Może to dzięki tym stworzeniom? Dzięki nim istnieje równowaga na świecie? Tego nie wiedziałem, jednak wiedziałem że słowa Armina drażniły mnie coraz bardziej.
- Armin, wiem że może to przez to że się tak czujesz, jednak zamknij się! - powiedziałem dosadnie, pełen nerwów. Świadomość że nic nie wie o tym świecie mnie przytłaczała, a stękający towarzysz, tylko napędzał to co nie uniknione, czyli moją złość.
- Pomyśl o świecie który jest pozbawiony wojny. Może to jest miejsce o którym ludzie zawsze marzyli? Bez wojen? Każdy jest równy dzięki stworzeniom które im towarzyszą? - odparłem.

Theme
Bank|Karta Postaci|Box

Bezimienny
Bezimienny

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Sob Lis 16, 2013 1:01 pm

-Przestań budować jakieś chore hipotezy, Ci ludzie nic nie potrafią- jak widać Armin nie miał zamiaru się zamknąć, a dalej ciągnął swoją chorą ideologię, Mikasa milczała po prostu widocznie wolała się nie wcinać między dwa walczące kojoty, przeciez i tak nie miałoby to sensu, a jej by się po prostu oberwało najbardziej, lepiej żebyście wyżyli się na sobie
-To jest po prostu chore i tyle, nie wygląda to jak nasz świat i na pewno nie jest lepszy od naszego- buknął jeszcze raz, szliście przed siebie w sumie nie rozglądając się już aż tak, nagle zauważyłeś, że kogoś brakuje, Mikasa od tak bez słowa zniknęła, Armin szedł dalej przed siebie może nie zauważył, albo nie chciał widzieć, rozejrzałeś się, a dziewczyna stała spory kawałek za wami czytając jakieś ogłoszenie na słupie niedaleko szkoły, którą niedawno minęliście

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bezimienny on Nie Lis 17, 2013 9:17 am

- Uważasz że brak wojny, jest dużo lepszy od pokoju, jaki panuje w tym świecie?! - zapytałem rozdrażniony, chcąc się upewnić czy moje wnioski są słuszne. Arogancja i tępota mojego przyjaciela, zatracała całą mą wiarę w niego. Po chwili, kiedy odłączyłem się od sprzeczki z Arminem, dostrzegłem że nie ma z nami Mikasy. Lekko spanikowany, szukałem ją wzrokiem, aż mi się udało.
- Mikasa!? - krzyknąłem z daleka, do dziewczyny która stała przy ogłoszeniu, po czym nic nie odzywając się do Armina, i ignorując go, udałem się w jej stronę.
- O co chodzi? - zapytałem.

Theme
Bank|Karta Postaci|Box

Bezimienny
Bezimienny

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Nie Lis 17, 2013 9:34 am

Zobaczyłeś przed oczami dziewczyna sporą kartkę:

Kurs dla początkujących trenerów:

*Jak działają pokeballe?
*Jak działa pokedex?
*Jak łapać pokemony?
Wiemy dokładnie, że każdy młody trener ma z tym problemy, dlatego zapraszamy dnia 12 września o godzinie 17 do sali numer 2 w naszej szkole
-To nam się raczej przyda prawda?- zapytała Mikasa i czułeś w jej słowach to, że jest sama z siebie dumna
-Ale właściwie, który dzisiaj jest? No i oczywiście jaka jest godzina, tego w sumie też nie wiemy- ciągnęła dalej dziewczyna, jeśli chodzi o Armina stał spory kawałek od was nie pokazując zainteresowania, Mikasa zerknęła na niego i korzystając że jesteście sami i on nie słyszy powiedziała:
-Boje się o niego. Tetsu... on kocha wojnę, kocha ją bardziej niż niejedną kochankę i to mnie martwi, co jeśli on sam wywoła wojne? Tylko po to, żebyśmy w przyszłości mieli znowu to samo. Ciesze się z tego świata ale boje się Tetsu- sam nie wiedziałeś, co jej się stało strasznie się rozgadała, jednak przerwała, nagle Armin się wami zainteresował

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bezimienny on Nie Lis 17, 2013 10:02 am

- Tak jakby to wydarzenie nam z nieba spadło... To jest chyba dzisiaj. - odparłem do mikasy, kiedy to przeczytaliśmy ogłoszenie znajdujące się na budynku szkoły. Za godziną natomiast rozglądałem się dookoła mnie. Jakiś zegar czy coś. Od poszukiwania oderwała mnie po chwili kompanka, swoim wywodem na temat Armina.
- Wiem że kocha wojnę, jednak ja ją potępiam. Jeżeli dalej się będzie tak to ciągnąć sądzę że wynikną z tego pewne problemy... I nie wydaje mi się żeby specjalnie wywoływał wojnę, by zaspokoić tylko swoje potrzeby. - odparłem. Po wypowiedzeniu tych słów, coś wewnątrz mnie, zgadzało się ze słowami towarzyszki. Obawiałem się tego że może on być "wariatem" a obecne wydarzenia tylko dolały oleju do ognia.

Theme
Bank|Karta Postaci|Box

Bezimienny
Bezimienny

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Nie Lis 17, 2013 10:36 am

-Okej co macie?- mruknął Armin, kiedy zatrzymał się przy was, Mikasa pokazała mu ogłoszenie po przeczytaniu go wadz towarzysz spokojnie pokiwał głową i tak samo jak ty rozejrzał się po okolicy. Nad wejściem do szkoły znaleźliście zegar była dokładnie 14.39
-Trzeba znaleźc jakieś miejsce żeby przeczekać to wszystko, nie będziemy przecież stać kilka godzin pod szkołą czekając na te zajęcia- powiedziała Mikasa, która właśnie zaczęła głaskać swojego pokemona, który wydał z siebie pomruk zadowolenia, jego oczka utworzyły słodkie podkówki, a japka się uśmiechnęła
-Wiemy, że mają tutaj tone dziwnych sklepów, a co z jakimś hotelem?- Armin dalej się rozglądał
-Hejka- usłyszeliście nowy głos, jakaś dziewczynka max 12 lat, podeszła do was
-Widze, że jesteście nowi u nas, wiecie małe miasteczko każdy każdego zna, moge wam pokazać centrum pokemon- powiedziała grzecznie
-Tylko... wiesz... niedawno dostaliśmy pierwsze pokemony i nie za bardzo się w tym łapiemy, czekamy na ten kurs- odpowiedziała jej szybko Mikasa
-Rozumiem, w każdym większym mieście jest coś takiego jak centrum pokemon, możecie w nim uleczyć swoje pokemony, albo przenocować za darmo, a i do tego pyszne jedzenie, dla was dla waszych pokemonów- mała dodała bardzo szybko

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bezimienny on Nie Lis 17, 2013 4:57 pm

Gdy rozmyślaliśmy z towarzystwem, o tym gdzie się zatrzymać, by przeczekać na owe wydarzenie związane z wprowadzeniem w świat pokemon, naszą rozmowę podsłuchała dziewczynka.
Pokemon Centrum? Jakaś nowa, przydatna informacja. Dobre i to.
- Mogłabyś nas oprowadzić po mieście i wskazać nam owe miejsce. Przyda nam się odpoczynek. Długo podróżowaliśmy. - odpowiedziałem do małej dziewczynki, kończąc serdecznym uśmiechem. Dzieci, to dzieci, i nie można do nich zbyt surowo podchodzić, a w obecnej sytuacji powinniśmy nawiązać jak najszybciej kontakt z osobą z owego świata, by dowiedzieć się o nim nieco więcej.

Theme
Bank|Karta Postaci|Box

Bezimienny
Bezimienny

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Nie Lis 17, 2013 5:27 pm

Dziewczynka szybko kiwnęła głową, bardzo chętnie się zgadzając
-Zacznijmy od mojej szkoły, gdzie pewnie pójdziecie na kurs- pokazała wam budynek, przed którym staliście, po chwili ruszyła przed siebie, pokazywała wam sklepy, było kilka w których mogliście kupić prowiant na drogę, jakieś pluszaki, ubrania i inne takie, po chwili zatrzymaliście się przed biało czerwonym budynkiem, ze sporą biało czerwoną kulą nad wejściem
-Oto centrum pokemon, zawsze na przeciwko drzwi jest recepcja, mówiecie pani z różowymi włosami co wam potrzebne, a ona na pewno wam pomoże każda siostra Joy jest pomocna- dodała pod koniec wasza przewodniczka
-Chwilka jak to każda?- mruknęła lekko zdziwiona Mikasa
-W każym mieście centrum pokemon prowadzi siostra Joy, są identyczne tylko czasami różnią się małym szczegółem, ale sami się o tym przekonacie, ale teraz wybaczcie muszę uciekać, za chwilkę mam obiad, mama będzie mnie szukała, miłej podróży- dziewczynka ukłoniła się i ruszyła biegiem w stronę centrum miasta.

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bezimienny on Sro Lis 20, 2013 7:13 pm

Dziewczynka zaczęła nas oprowadzać po swoim mieście... Ludzie w tym świecie byli dla każdego tak życzliwi i mili? Zero korzyści z tego co robią, i robią to z przyjemnością? Czy może są to tylko moje przypuszczenia?
- Niewiarygodne... - powiedziałem po cichu przyglądając się centrum pokemon.
- Wszystkie "Joy" są takie same? To przechodzi ludzkie pojęcia. U nas nie do pomyślenia są pięcioraczki, a tutaj w każdym mieście, znajduje się jedna identyczna osoba. - odparłem do małej "pilotki", po czym zamilkłem momentalnie, mając na dzieję że dziewczynka nie wychaczyła z moich ust słów: "u nas". Po chwili podziękowaliśmy jej, i weszliśmy do środka centrum opieki.

Theme
Bank|Karta Postaci|Box

Bezimienny
Bezimienny

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Sro Lis 20, 2013 8:59 pm

Dziewczynka nie usłyszała już twoich słów, bo była w drodze do domu, dlatego w sumie mogłeś się cieszyć, zę potoczyło się wszystko tak a nie inaczej, spokojnie weszliście do centrum pokemon, budynek w środku był cudny, kilka stolkiów z krzesełkami, na przeciwko wejścia długa lada za którą stała niewysoka kobieta, z różowymi kokami, uśmiechnięta od ucha do ucha, ubrana w biały fartuszek, oraz różową koszulę, wyglądała jak anioł, musiałeś to przyznać. Mikasa zorglądała się z wielkimi błyszczącymi oczami, a Armin miał to po prostu w nosie, usiadł od razu przy jednym ze stolików i patrzył się przez jedno z wielkich okien, Siosta Joy podbiegła do was
- W czym mogę pomóc?- zapytała, jednak Armin tego nie słyszał, a Mikasa przeglądała dokładnie całe pomieszczenie

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bezimienny on Sro Lis 20, 2013 9:51 pm

Weszliśmy paczką do środka Centrum pokemonów. Wnętrze wydawało się być bardzo unowocześnione. Dookoła panował wszędzie porządek, nie dziwię się że to miejsce jest odwiedzane przez multum trenerów. Kiedy Armin, w dość niecodziennym humorze, ponownie się od nas odizolował, wraz z Mikasą podszedłem do lady za którą stałą Siostra Joy.
- Witam. Nazywam się Tetsu, a to mikasa. Chcielibyśmy wynająć pokój dla 3 osób, na jedną noc. - oznajmiłem krótko i zwięźle. Nie wiedziałem o co prosić więcej, z racji tego że sam nie miałem zbyt dużego pojęcia o zakresie jej możliwości. Poprosiłem o to co było nam niezbędne, i przy tym zostałem.

Theme
Bank|Karta Postaci|Box

Bezimienny
Bezimienny

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Sro Lis 20, 2013 10:12 pm

Kobieta pokiwała głową, coś wstukała do komputera, po czym podała wam klucz
-W pokoju znajduje się jedna łazienka, świeża pościel jest na łóżkach tak samo jak ręczniki, może chcecie uleczyć swoje pokemony?- zapytała bardzo miłym głosem kobieta, a ty zgłupiałeś, co zrobić? Kolejna rzecz o której nie wiedziałeś, kobieta widząc twoje zakłopotanie dodała od razu
-Po walce pokemon jest bardzo zmęczony, osłabiony, dlatego idzie się z nim do centrum pokemon, gdzie siostra Joy taka jak ja się nim zajmuje, możecie go uleczyć również po męczącym treningu, czyli ogólnie zawsze możecie oddać swoje pokemony pod moje ręce, nakarmie go wykąpie i pokemon będzie jak nowy- powiedziała z usmiechem, który wcale nie schodził z jej ust
- Nie, nasze pokemony jeszcze nie walczyły, więc nie trzeba- powiedziała Mikasa i przyjęła kluczyki

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bezimienny on Sro Lis 20, 2013 10:18 pm

Pierwsza myśl na pytanie siostry Joy? WTF?!, dopiero później zacząłem myśleć spokojnie, i kiedy już chciałem przystać na ofertę Joy, Mikasa ubiegła mnie swoją odpowiedzią. To byłby dobry moment na dowiedzeniu się czegoś nowego, pójścia tam i zobaczenia jak to wygląda. Ale niech już jej będzie.
- Dobra, Armin. Jak chcesz, zostań w pokoju. Widząc twoje dzisiejsze zachowanie chyba tylko tyle powinieneś zrobić. - dodałem nagle. To prawda, zachowanie Armina, doprowadzało mnie do gorączki, jednak nadal był moim przyjacielem, więc starałem się znaleźć dla niego trochę wyrozumienia.
- Ja idę się przejść po mieście. Za dużo rzeczy nie wiem, by móc spokojnie tutaj przebywać. Spotkamy się pod szkołą, kiedy przyjdzie czas wykładu. - odparłem do towarzyszy i wyszedłem z pokoju. Gdzie teraz? MOże miasto?

Theme
Bank|Karta Postaci|Box

Bezimienny
Bezimienny

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Sro Lis 20, 2013 10:23 pm

Ruszliście spokojnie w stronę pokoju, Mikasa szła przodem bardzo szybko, po czym tak samo szybko dotarła do pokoju i otworzyła go, przed wami pokazał się wielki pokój z trzema łóżkami, telewizorem, niewielkim stolikiem, dowam fotelami, oraz drzwiami do innego pomieszczenia, któe było na razie zamknięte, Armin położył się od razu na jednym z łożek i zamknął oczy
-Ja ide spać, wy róbcie co chcecie- powiedział spokojnie i po prostu leżał, Mikasa zerkneła na Ciebie i uśmiechnęła się
-Może pójdźmy coś zjeść, a później na to spotkanie? - zapytała uradowana jak mały dzieciak

~Karta postaci
~Bank
~Box

Nikotynka
Nikotynka
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next