Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

2 posters

Strona 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Bezimienny Sob Gru 07, 2013 12:47 pm

WIęc pokemony też się różnią, tak jak biały i czarny? Kolejna przydatna informacja. Dość ciekawie.
- Dziękuję Ci za pomoc, szerokiej drogi życzę. - powiedziałem do Ikuny, żegnając go.
- Yanma, opanowałaś nowy atak? Jestem z Ciebie...dumny? - odparłem z chwilą zawahania. Nie wiem czy do pokemonów trzeba się zwracać jak do dzieci...?
- Mam tutaj dla was jeszcze coś, jako że Yanma nauczyła się nowego ataku, a ty Sandshrew pomogłeś mi ich odnaleźć, mam dla Ciebie jakiś Santa Candy. Nie iwem co to jest, jednak jeść lubisz, więc może Ci zasmakuje? - powiedziałem rzucając mały cukiereczek w jego stronę. Chyba czas wracać?
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Nikotynka Sob Gru 07, 2013 1:35 pm

Yanma była bardzo zadowolona z treningu, co do drugiego pokemona przyjął cuksa, rozpakował go i zjadł

Sand: 1 lvl

Po chwili twoje pokemony ziewnęły głośno, chyba chciały już wracać, w sumie jakby nie było była dość późna pora, przynajmniej jak dla nich, było już sporo po 20, sam też byłeś dość mocno zmęczony całym dniem, jednak to przeniesienie do innego wymiaru cofnięcie w czasie, to za wiele jak na trójkę dzieciakóm, bez urazy oczywiście.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Bezimienny Sob Gru 07, 2013 1:51 pm

Nie obraziłem się, jednak to była prawda. Senność w tym momencie była bezlitosna, dlatego wziąłem "spakowałem" moje pokemony do Pokeballi i udaliśmy się w stronę Centrum pokemon, by dołączyć do reszty. 'Mam tylko nadzieje że tamci się nie gryzą po nocach, bo wytrzymać bym nie mógł już psychicznie. Ich relacja jest chora i lepiej by było gdyby do jutra wszystko wróciło do normy. A co do jutra? To musimy zobaczyć te "pokazy pokemon". Powinniśmy się dowiedzieć co to jest? Jak wygląda? Może to nam coś podpowie o tym świecie?'
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Nikotynka Sob Gru 07, 2013 3:10 pm

Spokojnie przemirzałes miasto żeby dotrzeć do centrum pokemon, droga nie zajęła Ci wiele, dopiero teraz zauważyłeś, ze na ścianie budynku wisi spory plakat z napisem:

Pokazy pokemon
Zostało : 2 dni
Więcej informacji u siostry Joy

Mało ale na temat, jednak jutro nie odbędą się pokazy, a za dwa dni, może będziesz miał czas na trening albo cokolwiek innego, po chwili dotarłeś do pokoju, Mikasa spała w łożku, nadal miała czerwoną buźkę, chyba znowu płakała, Armin siedział na innym wyrku oglądając telewizje, oglądał jakieś walki pokemon nie za bardzo wiedziałeś o co chodzi i co dokładnie on ogląda.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Bezimienny Sob Gru 07, 2013 3:35 pm

A więc dwa dni luzu? Może coś na jutro się wymyśli? - pomyślałem przyglądając się plakatowi. Wtedy pomyślałem o jednej rzeczy, do jakiem można by w końcu przejść. Ani razu jeszcze nie stoczyłem walki pokemon. Zobaczymy co będzie jutro. Po wejściu do pokoju, zobaczyłem leżącą Mikasę i oglądającego TV Armina, nic nie odzywając się wszedłem na swoje łóżko i zerkałem kątem oka, na to co ogląda Armin? Jeżeli to walki, to przyda się, jeżeli nie idę spać.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Nikotynka Sob Gru 07, 2013 4:35 pm

Armin też się nie odezwał, widziałeś dwójkę trenerów, obaj wykrzykiwali swoim pokemonom taktyki, czyli sypali atakami, poemony je wykonywały i atakowayły siebie na wzajem, po chwili jedno ze stworzeń padło..
...
....
...
Sam nie wiesz kiedy ale zasnąłeś, obudziłeś się o godzinie 10, tv było wyłączone, Armin i Mikasa spali, wyspałes się chyba jak nigdy, łóżko było na prawdę wygodne aż się zdziwiłeś, że kawałek pianki może aż tak przyjemnie zadziałaś na twoje ciało, było Ci ciepło, nie tak jak w twoim świecie gdzie spaliście tylko pod kocami, oczywiście mówimy o misjach normlanie spaliście w wielkim budynku,a el to nie miało jakoś znaczenia, słońce świeciło mocno w okna.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Bezimienny Nie Gru 08, 2013 3:17 pm

-Yah! Ale zajebiście... - pomyślałem wyciągając się. Chwilę po tym wstałem i poszedłem do łazienki się ogarnąć. Zaraz po tym obudziłem moich towarzyszy myśląc o zejściu całą ekipą na śniadanie. Nie wiedziałem jednak, czy kontakty Mikasy i Armina przez noc się polepszyły. Może korba z nich zeszła, i będą w stanie ze sobą normalnie rozmawiać jak i funkcjonować? Jeżeli nie, to ja im kurde wpierdziele. Nie no a tak poważnie, to mam swoje metody na takich ludzi. Chyba?
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Nikotynka Nie Gru 08, 2013 3:43 pm

Wstałeś spokojnie i ogarnąłeś się, zajęło Ci to około 20 minut po czym byłeś gotowy do obudzenia swoich towarzyszy, tak Ci się przynajmniej wydawało, wstali szybko, po czym Mikasa zajęła łazienkę na kolejne 20 minut, Armin miał to w nosie i ubrał się przy tobie, po jakimś czasie wszyscy mogliście iść na śniadanie, Mikaza nie gadała z Arminem a ty czułeś się trochę jak krety, kiedy wychodziliście z pokoju, Armin znowu przesadził, wyszedłeś jako pierwszy więc nie za bardzo wiedziałeś co się stało, ale dwa plaski usłyszałeś, drugi był troszeczke głośniejszy i zakończony męskim : kur.. mać jak ty mocno z liścia bijesz.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Bezimienny Nie Gru 08, 2013 6:03 pm

Kiedy już wydawało mi się że wszystko jest w jak najlepszym porządku i tamtym przeszło. Jednak długo na zaprzeczenie mojej tezy nie musiałem czekać. Ledwo co wyszliśmy z pokoju i już się zaczęło. Nie wytrzymałem i zacząłem prawić swoje wywody:
- Ja pier**le! Ogarnijcie się! No ile można? Po śniadaniu widzimy się na dziedzińcu, ogarnę was raz a porządnie! - powiedziałem uniesionym tonem głosu i sam zszedłem na śniadanie. Zaraz po nim, udałem się na dziedziniec czekając, na tamtych dwóch przygłupów.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Nikotynka Nie Gru 08, 2013 6:55 pm

Poleciałeś zjeść śniadanie twoi towarzysze również to zrobili ale każdy z was usiadł przy innym stoliku, spokojnie zjadłeś śniadanie, po czym wylazłeś przed budynek, po chwili zjawiła się Mikasa
-Jestem- mruknęła cicho, czekaliście teraz tylko na Armina, który zjawił się 10 minut później
-No dawaj mistrzu o co Ci chodzi- mruknął i stanął dość blisko Mikasy, ta od razu się odsunęła nie chciała mieć chyba z nim nic wspólnego jak na razie.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Bezimienny Nie Gru 08, 2013 7:16 pm

Czekając na wszystkich, zastanawiałem się nad tym co chcę im powiedzieć i jak im na wrzucać. Jednak po chwili, i killku głębokich wdechach, ciśnienie ze mnie zeszło. Kiedy się zjawiła już cała dwójka, przeszedłem do mojego planu:
- Przechodząc od razu do sedna. Niewyobrażalnie mnie irytuje wasza sytuacja, przez co irytujecie mnie, WY! Znamy się od łohohoh i jeszcze trochę, a wy zachowujecie się jak jakaś banda smarkaczy. Armin, to że znaleźliśmy się w tym miejscu nie usprawiedliwia twojego zachowania. Dlatego też abyście znowu zaczeli rozmawiać i współpracować, wyzywam was na walkę pokemon. Jednocześnie. 2 vs 2. Będziecie pracować w drużynie, może to sprawi że zaczniecie jakoś funkcjonować, kiedy będzie od tego zależało zdrowie waszych pokemonów. - powiedziałem stanowczo do przyjaciół, nie przyjmując ich odmowy do wiadomości. Szykuje się wpErdol.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Nikotynka Nie Gru 08, 2013 7:47 pm

Armin prychnął cicho i wypuścił swojego pokemona
-Ej ja ei wiem jak się walczy- powiedziała spanikowana Mikasa, jakby nie było nie była na zajęciach, nie wie co i jak, a żaden z was jej nie wyjaśnił, prawda
-Prote idź pokręć tyłkiem- buknął Armin, noi znowu zaczynają, Mikasa po chwili wypuściła ognistego pokemona, nie zapominajmy, żę nie oddałeś jej drugiego pokemona, więc nie mogła wybrać nic innego
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Bezimienny Nie Gru 08, 2013 8:02 pm

- Nie trzeba było uciekać i się kłócić. Są sprawy ważne i ważniejsze, a ten wykład był ważniejszy. Od niego zależało to co się dowiemy o tym świecie. Dlatego też to jest jedna z rzeczy, którą straciłąś przez wasze durne kłótnie. - odparłem podirytowany, po czym wziąłem wypuściłem swoje dwa pokemony.
- Yanma, Sandshrew! Więc będzie to walka, na zasadach, który pokemon ostatni z pary upadnie, przegrywa. Mikasa, po kilku rundkach powinnaś załapać o co w tym wszystkim wchodzi, ale to ma na celu garnięcie waszej współpracy! Musimy się tutaj trzymać razem! Jest to jedna z chwili gdzie spory powinny być na ostatnim miejscu, rozumiecie? - wytłumaczyłem towarzyszom, po czym chyba już byłem gotowy do walki. Mam nadzieje że to pomoże im w porozumieniu się...
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Nikotynka Nie Gru 08, 2013 8:42 pm

Dziewczyna prychnęła cicho, a Armin szłysząc to uśmiechnął się, mieli przewagę dość sporą ich pokemony był superaktywne na twoje pokemony, dlatego walkę tą mogą wygrać nawet bez współpracy jedyne co było sporą minusem to lvl ich pokemonów, Armin wypowiedział swoją taktykę, a jego pokemon wykonał to, Meira załapała i przeskanowała swojego pokemona, po czym i ten wykonał jej polecenia, napierająć na twojego pokemona, dobrali sobie odpowiednio przeciwników, wodny pokemon rzucił się na piaskowego, a ognisty na robaczka, twoje pokemony nie za bardzo wiedziały co mają robić dlatego w pierwszej turze oberwały, raz na jakiś czas odpowiadając czymkowliek

san:91%
yan: 89%
vs
char:93%
squ: 94%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Bezimienny Nie Gru 08, 2013 9:22 pm

Zaczęli nieźle. Ale teraz czas na przemyślenie *Z tego co pamiętam, to typy mają przewagę, ale nie same typy pokemonów, a ataki jakich używają. Jeżeli żółwik to typ wodny, Giga Drain powinno idealnie na niego działać, plus Yanma cały czas boostowałaby się jego energią jak i też swoją szybkością poprzez jego zdolność. Sandshrew natomiast to typ ziemny, gdzie ziemia ma przewagę nad ogniem, który łatwo jest przydusić piaskiem, z logicznego punktu widzenia, tak jak ognisko zasypuje się piaskiem bądź wodą. Musimy po prostu odwrócić rotacje, czyli moje pokemony muszą współpracować, w ten sposób by cały czas mieli tego samego rywala, nad którym mają przewagę.*
- Yanma, Sandshrew do roboty! Yanma, twoim przeciwnikiem jest Squirtle, Sandshrew - ty się zajmiesz jaszczurką. Zacznijcie od Rollout oraz Quick Attack. Następnie oddalcie się od waszych przeciwników i zaatakujcie z dystansu. Sandshrew, ty potrząśnij ziemią przy pomocy Earth Power, zaburzając równowagę naszych przeciwników. Yanma, ty z powietrza Shadw Ball w oba pokemony, po czym błyskawicznie podleć do Squirtla i użyj Giga Drain. Pamiętajcie o swoich rywalach i ich się trzymajcie. Może mają nad wami przewagę typów, jjednak wasze ruchy również wam ją zapewniają, więc pojedynek jest wyrównany!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Nikotynka Nie Gru 08, 2013 10:10 pm

Dwójka załapała i to bardzo szybko jednak nadal nie współpracowali, co było dla nich wielką stratą, mimo starań ich pokemonów, zaczęli sporo tracić, wypowiedziałeś swoim pokemonom co mają robić a te starały się jak mogły, robaczek elczył się, a drugi stworek atakował mocno i celnie, za to u przeciwników widziałeś, że jest nie tak, Armin skupił się na mówieniu coś do Mikasy a ta ryknęła na niego głośno, jednak pokemony nie przerwały walki

san:76%
yan: 81%
vs
char:80%
squ: 75%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Bezimienny Pon Gru 09, 2013 8:19 am

- 'Cholipka, trzeba się bardziej postarać...Yanma, Giga Drain na Squirtla! Sandshrew, Earth Power na CHarmandera. Następnie atakujcie z dystansu przy pomocy Shadow Ball i Poison Sting! Kolejno zaatakujcie w parze! Rollout i Tackle! Nie dajcie się i współpracujcie razem! Sandshrew, użyj Sand Attack na całą dwójkę przeciwników, a wtedy Yanma, niech z centralnie nad nich pośle deszcz Shadow Ball'i. Ty jednocześnie atakuj z ziemi Earth Powerem. Następnie załąduj w obu łapkach Metal Claw, i leć na nich jednocześnie. Yanma, będzie asekurowała Cię z powietrza, wyciskając z nich energię Giga Drain'em bądź zatrzymując SHadow Ballami. Twój teren to ziemia, gdzie masz się czuć świetnie, dlatego Earrth power!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Nikotynka Pon Gru 09, 2013 2:19 pm

Walka się rozkręcała twoje pokemony zgrały się idealnie, osłaniały siebie wcajemnie dzięki czemu walka stała się dla nich bardzo łatwa i przyjemna, były zadowolone i nawet bawiły się tą walką, mogły sobie na to pozwolić przeciwnicy wcale się nie zgrali i ich pokemony często atakowały siebie przez przypadek pomyłkę, cokowliek

san:54%
yan: 59%
vs
char:52%
squ: 49%
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Bezimienny Wto Gru 10, 2013 8:27 pm

- Sandshrew, idzie wam świetnie, jednak wspierajmy trochę bardziej twojego latającego towarzysza. Za każdym razem, kiedy zobaczysz że nasi przeciwnicy chcą go zaatakować, ty wykorzystaj Earth Power do tego by im przeszkodzić w tym. Zachwiejesz ich równowagę, będzie sie to równało z brakiem celności w Yanme. Yanma, ty wtedy zaatakuj jakimkolwiek atakiem, Tackle, Qucik Attack czy też hadow Ball. Na squirla szczególnie używaj Giga Drain. Sandshrew ty atakuj z ziemi Poison Stingiem. NIech trujące igły zatrują ich ciała a następnie Rapid Spin na oby dwóch przeciwników. Jakby tego było mało, to do rapid Spinu dodaj Metal Claw, co zada dodatkowe obrażenia.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Nikotynka Wto Gru 10, 2013 10:13 pm

Widziałeś wściekłą minę Armina, walka dalej trwała i trwała, twoje pokemony dalej wychodziły na prowadzenie, jednak nie tego się spodziewałeś
-Walić to- mruknął Armin i wrócił swojego pokemona do pokeballa
-Nie mam na to czasu, pozostałe trzy pokemony zatrzymały się i patrzyły to na Ciebie to na Mikasę, to na Armina, który powoli odchodził gdzieś w... daleko, nie za bardzo wiedizałeś co masz zrobić z tym fantem... nie tak to sobie wyobrażałeś, mieli działać razem a nie dzielić bardziej waszą drużynę.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Bezimienny Pią Gru 13, 2013 10:22 pm

- Ja pier**le!? O co znowu chodzi!? Czy nie możemy zrobić jednej rzeczy do końca!? - Zapytałem niewiarygodnie podirytowany zachowaniem tejże dwójki.
- Sandshrew, Yanma.. Dziękuję wam za wasz wysiłek, jednak następnym razem postaram się byście bardziej się wykazali. - odparłem do stworków chowając je do moich biało czerwonych kulek. Wziąłem swoje manatki i udałem sie do pokoju pakować swoje rzeczy. Miałem dość tej dwójki, czas zacząć robić to co było nam powierzone. Skoro z nimi się nie da, to zrobię to sam.

No to tak pani ami, przypominam się o tego expa ; ).
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Nikotynka Sob Gru 14, 2013 12:05 pm

oba poki dostają po 0,5 lvl, punktów za walke nie dostajesz, ze wzgledu na to, że nie została dokończona
_____________

Dziewczyna nie wiedziała co ma zrobić, Armin gdzieś polazł a ty po prostu polazłeś się pakować, po około 10 minutach byłeś już w centrum pokemon, no i pakowałeś swoje ciuchy do plecaka, wiele nie miałeś do spakowania jakby nie było, po chwili do pokoju wróciła Mikasa
-Opanuj się- mruknęła siadając na swoim łóżku nie podeszła nawet do Ciebie nie patrzyła w twoją stronę
-Armin jest taki jest, ale nadal jest twoim przyjacielem, powiem Ci tylko, że zostawiając nas uciekniesz od problemu jaki właśnie powstał, zostawisz swoich przyjaciół i okażesz się gorszy niż Armin, gorszy niż świat w którym się wychowaliśmy, okażesz się po prostu zwykłym tchórzem- mruknęła cicho po czym wstała i wyszła po prostu z pokoju, chyba tylko tyle miała Ci do powiedzenia.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Bezimienny Nie Gru 15, 2013 6:03 pm

Poszedłem wręcz wqurcze urwiony do pokoju, i bez dłuższego namysłu, zacząłem się pakować. Po chwili weszła do niego Mikasa ze swoimi wywodami. Nie zamierzałem jej dłużej słuchać, i nic nie mówiąc to co robiłem, robiłem to dalej. Po jej wyjściu, usiadłem na łóżku głęboko oddychając i myśląc o tym co robię?
- 2 dni spokoju, tylko tyle potrzebuję... - ppo tych slowach, wypowiedzianych w głowie, wziąłem długopis i jakąś kartkę, po czym napisałem krótki liścik dla MIkasy.
Opuszczam was na dwa dni, musze od was odpoczać, przystosować się do tego świata. Może to też wam pomoże? Spotkajmy się za 48 godzin, przed wejściem do centrum pokemonów.
Trzymajcie się.
- po zostawieniu liściku w jakimś widocznym dla mikasy miejscu, wziąłem swoją torbę i wyszedłem z pokoju. Pożegnawszy się z siostrą Joy, wyszedłem z centrum i udałem się poza miasto.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Nikotynka Pon Gru 16, 2013 5:16 pm

Napisałeś karteczkę, po czym rzuciłeś ją na łókżo dziewczyny, spokojnie opuściłeś centrum pokemon jednak dokąd dokładnie miałęś zamiar się teraz udać? Nie miałeś żandego wypuszczonego pokemona, nocne życie zaczynało się rozkręcać, na ciemnym novnym nieie było widać sporo gwiazd oraz księżyc w pełni, który oświetlał całe miasto, wziąłeś głęboki wdech powietrze było świeże, przyjemne, takie czyste
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Bezimienny Wto Gru 17, 2013 2:43 pm

Serio już jest wieczór, jak przed chwilą była 10 i jadłem śniadanie? ;>
______________________________________________________________
Gdy wyszedłem z centrum pokemon, wyjąłem Pokeball z Bulbasaurem, po czym wywołałem mojego kompana.
- Jak tam Bulba? Od dzisiaj mamy dwa dni uropu od reszty i poobserwujemy świat tylko z naszą paczką. Ostatnio twoim kompanom rozdałem coś słodkiego, więc dla Ciebie też się należy. - powiedziałem wyjmując Rare Candy i podając je Bulbasaurowi.
- Mam nadzieje że będzie CI smakowało, smacznego! - dodałem kończąc serdecznym uśmiechem.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke - Page 4 Empty Re: Gra Bezimiennego: Tetsu Mousengoke

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach