KP Lucy

Go down

KP Lucy Empty KP Lucy

Pisanie by Lucy Wto Lis 26, 2013 7:28 pm

MG: Zern
Imię: Lucy Scarlet
Wiek: 18
Wygląd: Tutaj Very Happy
Charakter:Lekko roztrzepana, ale spokojna dziewczyna. Nie lubi innych wchodzić w drogę i zwykle trzyma się na uboczu. Uwielbia ciszę i książki. Czasami jednak lubi się pobawić i posłuchać mocnej muzyki. Kiedy jednak się zdenerwuje to lepiej jej unikać bo może powiedzieć parę słów za dużo. Nawet jak się stanie to potem stara się to naprawić. Jest lojalna i każdemu chce pomóc.
Historia:Lucy wychowywała się w Jubilife city. Jednak z powodu tego, że woli książki od ludzi nie miała praktycznie żadnych przyjaciół. Mimo tego nie brakowało jej tego. Jednak tak naprawdę był jeszcze jeden powód dla którego nie miała przyjaciół. Jej lewa ręką była... inna. Demoniczna. Wynikało to z tego, ze miała dziwnych rodziców. Zawsze ukrywała ją pod bandażami, ale było troche widać, że jest inna. Lubiła też rysować. Często pod wieczór wychodziła z domu szkicować. Chowała się w krzakach i rysowała pokemony. Marzyła o tym by narywać wszystkie pokemony w tym legendarne. podczas tych wyjść poznałam jednego pokemona. Była to skitty. Zaprzyjaźniłam się z nim i często razem z nim spędzałam czas. Jednak z powodu jej ręki zdobyła paru wrogów. Wkrótce jeden z nich dowiedział się o tym. Pewnego dnia Lucy wstała dość wcześnie. Odłosniła żaluzje w pokoju i zaczęła szukać czegoś do ubrania się w samej bieliźnie. Po chwili ubrała się w normalne ubranie. Po śniadaniu poszłam na łąkę gdzie zawsze była jednak tym razem jej nie było. Postanowiłam jej poszukać. Jednak nie było jej. Było jeszcze jedno miejsce w którym nie sprawdzałam- jej norka. Jednak widok jaki zobaczyłam przeraził mnie. Norka była cała we krwi razem ze skitty, a raczej z tego co z niej zostało. Byłam przerażona. Udało mi się powstrzymać odruch wymiotny.
- Kto mógł to zrobić?
Jednak znalazłam kartkę z dziwnym charakterem pisma. Jakby ktoś się bardzo śpieszył. Na nim tez była krew. Szybko przeczytałam treść:
" Demoniczna Łapo.
Mam nadzieję, ze podoba ci się mój mały prezent trochę się z nim namęczyłem. Jednak było warto bo efekt końcowy był świetny. Żałuje, ze nie widzę teraz ciebie. Pewnie opłakujesz śmierć swojego kochanego małego pokemona. Ale to dopiero początek. Zamienię twoje życie w piekło.
Podpisano: Claude"
Kiedy to przeczytałam byłam strasznie smutna i jednocześnie zdenerwowana. Płakałam z gniewu i bólu. Nie obchodziło mnie, że patrzą na mnie kiedy wracam do domu przez miasto. Spotkałam nawet Luffy'iego, ale nie zwracałam na to uwagi. Ale znając życie, nie przejął się tym, ze płaczę Weszłam do domu z wielkim rozmachem. Mama trochę się przez to przestraszyła.
- Lucy. Co się stało, że o mały włos nie wywalasz drzwi z nawiasów wchodząc?
Spojrzałam na nią.
- Nienawidzę ludzi- wrzasnęłam na cały dom
Wtedy dopiero ojciec oderwał się od gazety i spojrzał na mnie. Był małomówny więc wskazał tylko siedzenie obok siebie. Usiadałam razem z matką. Była ona demonem, która przybrała postać kobiety, ale miała normalne ręce. Natomiast ojciec był łowcą demonów i kiedy mieli walczyć ze sobą na śmierć to oni zamiast tego zakochali się w sobie.
- Powiedz nam dokładnie co się stało?- spytał
Opowiedziałam wszystko ze szczegółami. Kiedy skończyłam rozpłakałam się jeszcze bardziej. Na szczęście po 5 minutach rodzicom udało się mnie uspokoić.
- Dzwonie na policję w tej sprawie.- powiedział ojciec i poszedł do salonu po telefon.
W tym samym czasie ktoś zapukał. Jak się okazało był to Luffy.
- Siemka. Minęłaś mnie na ulicy płacząc wiec pomyślałem, że coś musiało się stać.
Lekki uśmiech zagościł na mej twarzy. Moja mama na chwile wstała i poszła po coś. Po chwili wróciła z pudełkiem. Podała je mi
- Profesor Rowan dał mi to dzisiaj rano. Kazał przekazać.
Postawiła pudełko przede mną. Otworzyłam je. Było tam standardowe wyposażenie trenera i jeden pokeball, który był obwiązany wstążką. Przeczuwałam, ze musi być tam pokemon więc uwolniłam stworka. Okazało się, ze był to Absol. Patrzył na nas swoimi czerwonymi oczami i zdawał się być zły na cały swiat.
- Oooo. Super...Masz coś co wygląda jak wilk.- podekscytował się Luffy
- To Absol- wyjaśniłam mu.
Pokemon po mału do mnie podszedł i usiadł przy mnie prosząc o głaskanie
-A jednak masz emocje tylko je ukrywasz-szepnęłam do pokemona.
I tak zaczęła się moja przygoda z Absol i Luffym.

Towarzysz: Cole
Profesja: Trener
Odznaki: KP Lucy 40px-Boulder_BadgeKP Lucy 40px-Cascade_Badge
Punkty za walkę: 8 pkt. Arkham
Punkty runy:1
Stoczone walki:
Średnia Lv: 10,5
Pokemony:

Absol KP Lucy Female
KP Lucy Absol-3
Typ: KP Lucy Dark
Imie: Shiva
Lv: 13,9
Charakter: Pokemon, który wydaje się być wiecznie ponury i gburowaty jednak pod tą maską kryję się pokemon bardzo wrażliwy i lojalny pokemon. Nienawidzi tych, którzy ranią innych i zawsze staje w obronie słabszych. Nie umie się poddawać.
Ataki:Perish Song, Me First, Razor Wind, Detect, Taunt, Scratch, Feint, Leer, Haze, Blizzard, Quick Attack, MegaHorn, Future Sight, Pursuit, Sucker Punch
Ability: Super Luck
Trzyma: Black glasses

TrapinchKP Lucy Male
KP Lucy Trapinch
Typ: KP Lucy Ground
Imię:
Lvl: 12
Charakter: do podania przez mg
Ataki: Fissure, Superpower, Bite, Sand attack, Feint attack, Sand bomb, Earth Power
Ability:Arena Trap
Trzyma: Soft Sand

Nidoran KP Lucy Female
KP Lucy Nidoran_f
Typ: KP Lucy Poison
Imię: Octavia
Lv: 10,1
Charakter: Uparta i wredna, walczyła by z każdym kto ją do tego sprowokuje. FEMINISTKA! Nie lubi zboczonych pokemonów, osobiście by je zabiła!
Ataki: Leer, Scratch, Tail Whip, Powder Snow, Blizzard, Skull Bash, Poison Tail, Iron Tail, Double Kick, Pursuit, Counter
Kombinacje ataków: Powder Blizzard= Powder Snow + Blizzard
Ability:Poison Point
Trzyma: Poison Barb

FletchinderKP Lucy Male
KP Lucy Fletchinder
Typ: KP Lucy FlyingKP Lucy Normal
Imię: Edward
Lv: 27.o5
Charakter: Pokemon ten jest dumny i waleczny. Walczy w obronie własnej oraz swoich druhów... Nigdy nie zrobi czegoś co zniszczy jego honor, honor Pirata. Był pokemonem na statków albo może lepiej łajbie pirackiej pareset lat temu. Wpadł do wody i zamarzł... Odmrożony nie wie co się dzieje... Wiadomo tylko że był Pokemonem niejakiego Edwarda Kenway'a Kapitana Brygu Kawka... Sam pokemon był jego pupilem i bardzo go przypomina. Reaguje tylko na jego imię
Ataki: Tackle, Growl, Quick Attack, Flame Charge, Quick Guarda, Peck, Agility, Flail, Ember, Tailwind, Roost, Razor Wind, Heat Wave
Ability: Big Pecks

QuilladinKP Lucy Male
KP Lucy Quilladin
Typ: KP Lucy Grass
LV: 21,2
Imię: Tank
Charakter: Zadziorny, chamski oraz perfidny. Typowy psotnik oraz urwis... Trzeba do niego po trzy razy powtarzać zanim zrozumie co ma zrobić. Uważa się za siłacza aczkolwiek zbyt silny to on nie jest. Potrzebny mu jednak ktoś kto go pokieruje.
Ataki:Tackle, Growl, Vine Whip, Rollout, Bite, Leech Seed, Pin Missile, Solarbeam, Superpower
Ability: Overgrow

VolcaronaKP Lucy Female
KP Lucy Volcarona
Imię: Beauty
Typ: KP Lucy FireKP Lucy Bug
lvl: 8,5
charakter: Sporej wielkości stworzenie, które nie lubi wodnych pokemonów, ogólnie można powiedzieć, że stworzenie to zostało stworzone idealnie do pokazów, podczas zwykłej walki sam z siebie tworzy różnego rodzaju kombinacje, które mają sprawić, ze on sam wygląda pięknie, Volcarona jest bardzo czuła i łatwo ją zranić nieodpowiednim zachowaniem
ataki: Fiery dance, Hurricane, Rage powder, Heat wave, Quiver dance, Flare blitz, Thrash, Amnesia, Bug buzz, Flame wheel, Ember, String shot, Leech life, Gust, Morning Sun, Giga Drain
 Ability: Flame Body

Cyndaquil KP Lucy Female
KP Lucy 156
Imię:Ryūko
Typ: KP Lucy Fire
Lvl: 14,00
Charakter: Pokemon ten, raczy każdego swoją słodkością. Ewidentnie jest bardzo ślicznym pokemonem, w którym można się wręcz zakochać z zachwytu. To jest tylko i wyłącznie przysłowiowa okładka książki. Cyndaquil ma w istocie waleczne serce, które nie pozwala na żadnego rodzaju kapitulacje. Walczy oddanie i robi wszystko, by trenerka mogła być z niej dumna.
Ataki: Tackle, Leer, Smokescreen, Flare Blitz, Flame Burst, Quick attack, Ember, Fire Pledge
Ability: Flash Fire


Combusken KP Lucy Male
KP Lucy Combusken
Imię: Fire
Typ: KP Lucy Fire
lvl: 17
Charakter: Pokemon ten ma słabośc do wszelkiego rodzaju świąt, każde z nich obchodzi w odpowiedni sposób: zajmuje się ubieraniem choinki, malowaniem jajek, czesto nuci do tego odpowiednie piosenki, kocha zabawe i robienie żartów.
Ataki: Scratch, Growl, Focus Energy, Ember, Peck, Double kick, Sand Attack, Focus Punch
Ability:Blaze

CharmeleonKP Lucy Male
KP Lucy 005
Imię: Rei
Typ: KP Lucy Fire
lvl: 17,81
Charakter: Strachliwy pokemon, o ciężkiej przeszłości, powiązanej ze złym trenerem, który zostawił go samego w lesie, kiedy ten przegrał ciężką walkę, kolejny trener musi nauczyć go zaufania i odpędzić od niego strach przed walkami.
ataki: Scratch, Growl, Ember, Smokescreeen, Flare Blitz, Dragon rage, Flamethrower, Dragon Dance, Dragon Rush, Dragon Pulse
Trzyma: KP Lucy Bag_Charcoal_Sprite

Weavile  KP Lucy Male
KP Lucy Weavile
Imię: Shadow
Typ: KP Lucy Dark KP Lucy Ice
Lvl: 10
Charakter: Stworzonko bardzo pozytywnie nastawione do życia, nie ważne co robi, czy czym się zajmuje spokojnie wykonuje każde polecenie swojego trenera, wszelkie wyzwania sprawiają mu wielką przyjemność.
Ataki: Embargo, Revenge, Assurance, Scratch, Leer, Taunt, ,Quick attack, Feint attack, Icicle Crash
Ability: Pressure
Trzyma:Black glasses

Eevee KP Lucy Female
KP Lucy Eevee
Imię: Kuro
Typ: KP Lucy Normal
Lv: 10
charakter: Rozkoszne stworzenie kochające zabawę, ładne widoki i wszystko w kształcie kuli, nie chodzi o same ataki, lecz o piłeczki, wełne, owoce, kiedy tylko je widzi od razu się na nie rzuca i zaczyna się nimi bawic.
Ataki: helping hand, growl, tackle, tail whip, sand-attack, baby-doll eyes, swift, Iron Tail
Ability:Run Away

Piplup KP Lucy Male
KP Lucy Piplup
Imię:Mizu
Typ: KP Lucy Water
Lvl: 13
Charakter: Wierny pokemon, który trafił na Polanę jako jajko. Wykluł i wychował się tu. Maluch potrzebuje dużo uwagi, której był pozbawiony w miejscu, w którym było tak wiele pokemonów i tak mało opiekunów.
Ataki: Pound, growl, bubble, water sport
Ability: Torrent

Pokemony Cole:
Pichu
KP Lucy Spr_5b2_172
Magneton
KP Lucy Spr_5b_082
Heliolisk
KP Lucy 695
Plecak:
13 kryształów
Latarka
Jajo Skitty
Jajo Bellsprout
Jajo Flaffy
Jajo Rhyhorn
jajko duckletta
Jajo totodile [dodatkowe ataki dla pokemona: water pulse, dragon dance]
tm solarbeam [2/3]
jajo riolu
TM 14 Blizzard [1/3]
TM Flamethrower [2/3]
TM26-Earthquake
TM38-Fire Blast
TM13-Ice Beam
5000$
moon stone
Protector
King's Rock
ice rc
tm bulldoze
tm payback
kupon hodowcy do wyspy cudów
15x pokeball
15x Great Ball
1x friend ball
4x ultra ball
1x RC Baby  +1 lv dla pokemona baby
Bug RC
5rc
Absolite
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach