Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

4 posters

Strona 39 z 39 Previous  1 ... 21 ... 37, 38, 39

Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 39 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Lucy Sro Lip 23, 2014 6:53 pm

Jego kamyk miał taką samą barwę jak i znak. N: Może użyjmy ich. Jednak Ji wstał i dotknął jego ramienia. J: Lepiej nie. Nie wiesz gdzie cię przeniesie, ale znam ten kamyk. To heartstone. Jeśli w jakimś mieście byłeś u osoby od tych kamyk to możesz się tam przenieść. Taki szybki teleport do bazy. N: Aha... Może masz rację by póki co ich nie używać...
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 39 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Gokai Sob Lis 29, 2014 1:30 pm

- No to przynajmniej wiemy jak to działa - powiedziałam do chłopaka i rozejrzałam się jeszcze wokoło.
Tak bardzo chciałabym wrócić do domu ale nie ma za bardzo jak...

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 39 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Lucy Sob Lis 29, 2014 4:26 pm

-Nie jest tutaj tak źle. Przynajmniej mam miecze. Odpowiedział zadowolony i spojrzał na Pandarena. -Czemu właściwie medytujecie i tak bardzo nie chcecie tutaj obcych? Zapytał. Ji spojrzał na Nazo zaintrygowany.
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717
Join date : 26/11/2013

Powrót do góry Go down

Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki - Page 39 Empty Re: Po wojnie światów nastał budyń, czyli podróż GhostRiderki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 39 z 39 Previous  1 ... 21 ... 37, 38, 39

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach