X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

2 posters

Strona 1 z 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Gokai Czw Paź 24, 2013 1:33 pm

Byłeś w jednej z niewielkich wioseczek, rozsianych po tutejszych okolicach jak pszenica w polu. Zazwyczaj było to zaledwie dwadzieścia budynków, jednak tutaj jest ich więcej - 50. Zbliżała się noc, a wypadałoby gdzieś przenocować. Może jakiś dobry człowiek by Cię przyjął do swojego domu na noc? Chociaż wolałeś nie ryzykować tym, że ktoś mógłby Cię rozpoznać. Ludzie ciągle gadają o tej masakrze. Niedaleko była opuszczona fabryka. W całkiem niezłym jeszcze stanie zresztą. Zobaczyłeś jedynie, że jakaś dziewczyna idzie w jej kierunku. Miała czarne włosy z dwoma zielonymi pasemkami i ubrana była w dresy z wzorem przypominającym graffiti. A tak to na razie nikogo nie widziałeś... Na niebie zaczęły zbierać się chmury, raczej jak ktoś miał coś do zrobienia to już to zrobił, a teraz siedzi sobie wygodnie w domu.


Ostatnio zmieniony przez GhostRiderka dnia Czw Gru 05, 2013 5:30 pm, w całości zmieniany 1 raz

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Zern Czw Paź 24, 2013 1:54 pm

Wypuściłem Blaze'a po czym kucnąłem - Stary, trzeba się gdzieś kimnąć... Może ta fabryka? - Rzekłem głaskając malucha po głowie, szwendał się zemną już niemal rok ale jak widać nie miał zamiaru dać sobie siana... Skierowałem się wiec do owej opuszczonej fabryki, lepsze to niż drzewa ale czułem że mogę mieć tam towarzystwo... Klingi oraz Magnemite lubią takie miejsca, ostrożnie zbliżyłem się do drzwi i zajrzałem do środka...
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 29
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Gokai Czw Paź 24, 2013 2:20 pm

- Chaa - powiedział pokemon zgodnie.
Wkrótce byłeś w opuszczonej fabryce. Większość rzeczy tutaj była rozebrana na części, jakby ktoś coś tutaj robił. Usłyszałeś w pewnej chwili na dole jakiś wybuch.
- Kurde znowu mi tu ten rotom wleciał! - to były krzyki jakiejś dziewczyny.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Zern Czw Paź 24, 2013 2:23 pm

- Blaze, ciiicho skradamy się - odparłem do malucha po czym powolutku skierowaliśmy się w danym kierunku. W przeciwieństwie do innych miałem większą możliwość ukrycia się jak i skradania. Czasem było to irytujące, lecz nie raz i przydatne. Powolutku zeszedłem na dół i skryłem się za winklem. Kątem oka wyglądałem jak wygląda sytuacja -"Rotom... Ciekawy pokemon ale raczej wątpie by takie coś dało się złapać, chociaż gdyby tak i dać mu przydatną formę..." - Odparłem w myślach przyglądając się sytuacji.
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 29
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Gokai Czw Paź 24, 2013 2:55 pm

Na niższym piętrze jeszcze nic nie było... Ale za to widziałeś windę i panel, na którym wstukuje się kod. Być może dzięki Twoim wyostrzonym zmysłom uda Ci się odkryć prawidłową kombinację. Do tego to miejsce wyglądało na dość często używane, chociaż czułeś, że chodzi tu tylko jedna osoba, co było dość dziwne.
- Turtwig, Energy Ball! - usłyszałeś z dołu komendę.
Po chwili kolejny wybuch i z podłogi nagle wystrzelił mały pokemon z niezbyt ucieszoną miną i wkrótce zniknął on w kablach pobliskiego słupa...

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Zern Czw Paź 24, 2013 3:33 pm

- "jasna cholera" - Odparłem w myślach po czym wtopiłem się w mrok windy i zacząłem odgadywać kombinacje. Jeśli była często używana będzie posiadać delikatne "wytarcia" na klawiszach co znacznie ułatwi sprawę.

A. Jeśli udało mi się odgadnąć kombinacje zjeżdżam w dół i tym samym w trakcie jazdy wskakuje na dach widny przez kratkę awaryjną, w każdej fabrycznej windzie jest takie cuś. Wówczas obserwuje z góry czy jest możliwe bezpieczne wejście do środka.

B. Jeśli się nie udało idę sprawdzić co się tam do jasnej cholery dzieje z góry. Badam miejsce gdzie pojawił się ów pokemon oraz sytuacje w jakiej się znalazł
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 29
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Gokai Czw Paź 24, 2013 3:44 pm

Opcja a ci się udała i wkrótce zjechałeś na dół. Usłyszałeś zaraz po tym rozsuwające się drzwi windy i przyśpieszone kroki, które oznaczały, że ktoś sie chyba przejął Twoją wizytą tutaj.
- Haloo, jest tu kto? - to była ta sama dziewczyna, która wcześniej wchodziła do fabryki.
Rozejrzała się po windzie, po czym jej wzrok spoczął na kratce.
- Widzę twój rękaw - powiedziała.
Ach, czyli jednak Cię zauważyła... Oświetlenie było tu dość dobre z tego co widziałeś.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Zern Czw Paź 24, 2013 3:50 pm

Zeskakuje na ziemie(taaa ahh te zagwozdki) - Co sie tu dzieje? Krzyki, odgłosy oraz walka turtwiga - Rzekłem po czym po chwili zeskoczył i mój maluch. - Czego tu szukasz albo co knujesz - Odparłem bez problemowo... Miałem ku temu powody. Jednym z nich była błyskawiczna reakcja na jadącą windę oraz jej przyśpieszony krok. Drugim natomiast to siedzenie w piwnicy opuszczonej fabryki... Źle mi sie to kojarzy...

-----------------------
Tak swoją drogą, ubrany jestem w To
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 29
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Gokai Czw Paź 24, 2013 3:58 pm

- Taki jeden Rotom bez przerwy mnie wkurza - machnęła ręką. - A ty czego tutaj szukasz? - spytała.
Na Twoje kolejne pytania westchnęła.
- Nic nie knuję, szukam to przydatnego szmelcu na górze, a tak to majsterkuję co mi się zachce - wzruszyła ramionami.
Uważnie Ci się przyglądała.
- Wydajesz mis się być skądś znajomy - stwierdziła.
Za nią widziałeś dość długi korytarz.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Zern Czw Paź 24, 2013 4:05 pm

- Eeee ten... - Po czym wpadłem na najdebilniejszy pomysł wszechświata - Byłem na castingu w Mam Talent, może dlatego... Ponoć byłem pokazywany w telewizji - pierwsze lepsze kłamstwo z brzegu.. Może się uda - Majsterkujesz tak? I masz problemy z Rotomem? Może się nim zajmę - Odparłem błyskawicznie zmieniając temat rozmowy. Starałem się zbić ją z tropu - Mam w tym doświadczenie nie Blaze?
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 29
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Gokai Czw Paź 24, 2013 4:11 pm

Ta się na Ciebie popatrzyła jeszcze uważniej.
- Niestety, ale oglądał głównie kanały informacyjne, na których nie zajmują się programami takich jak "Mam talent", w którym jak zobaczyłam faceta rzygającego widelcami to miałam dość - stwierdziła. - Ten rotom nawet mi się przydaje czasami, ale zbyt często robi mi durne kawały - powiedziała. - Jak będę chciała się z nim rozprawić porządnie to cię o tym powiadomię - dodała. - Możesz już wracać na górę, ja zaraz zresztą muszę iść - powiedziała.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Zern Czw Paź 24, 2013 4:13 pm

- Cóż, w sumie wpierw się sam rozejrzę... Przydało by mi się małe... "Szkolenie" Blaze - Odrzekłęm po czym udałem się dalej... Próby jej zatrzymywania mnie olewałem, cel był prosty zbadać tą fabryczkę... Może jakiś pokemon się trafi albo jakieś info co tu produkowano. W ostateczności coś do zhandlowania... - Nie czekaj na mnie
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 29
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Gokai Czw Paź 24, 2013 4:17 pm

Dziewczyna popatrzyła się na Ciebie, po czym stanęła Ci na drodze.
- Sorka, dalej cię nie puszczę - powiedziała. - Jak chcesz potrenować swojego pokemona to polecam skałki niedaleko cmentarza - dodała.
Wyglądała na dość poważną i w jej oczach widziałeś coś dziwnego. Otóż jej źrenice były pomarańczowe z zieloną obwódką wokół źrenic, a teraz miałeś wrażenie, jakby te kolory lekko się rozszerzały poza źrenicę.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Zern Czw Paź 24, 2013 4:21 pm

- Z drogi Riderze - Rzekłem ironicznie - Nie mam dziś za bardzo ochoty do walki... - Po czym ją przepchnąłem w bok... Wiem że za 10s będzie walka ale cóż... Nie raz już miałem z takimi do czynienia... Poza tym lekko lepsza regeneracja zawsze w cenie... Brnąłem dalej niczym czołg do celu a okoliczne przeszkody uznam za konieczne do skasowania
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 29
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Gokai Czw Paź 24, 2013 4:27 pm

- Jaki znowu riderze? - westchnęła.
Po tupnęła nogą, a Ciebie z ziemi owinęły... najprawdziwsze korzenie. Teraz oczy dziewczyny były pomarańczowe, a źrenice zielone.
- Ja akurat też, ale swoją upartością mnie do tego zmuszasz - powiedziała.
Jeden z liści nagle jakby przykleił się do Twojego policzka i wkrótce był w dłoni dziewczyny.
- No całkiem ciekawie z tobą się podziało - stwierdziła dziewczyna, jakby po liściu mogła coś się o Tobie dowiedzieć. - Jak co nie jestem jednym z was, moje moce to po prostu przebłysk mojego poprzedniego życia - powiedziała tylko.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Zern Czw Paź 24, 2013 4:32 pm

Wkurzony wysunąłem szpony i uwolniłem się w sekundę.. - Rany - Rzekłem chowając je w chwile Myślisz że to mnie poruszy? Listki, pnącza etc? - odparłem po czym pojawiłem się przed nią z ręką na jej szyi - Fakt... Jestem mutantem ale nie ze swojej woli... Jeśli patrzyłaś w moje życie to wiesz.. Co stało się jakiś większy czas temu... I od razu ci odpowiem... Nie mam skrupułów by zabić
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 29
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Gokai Czw Paź 24, 2013 4:43 pm

- Ja tylko sprawdzałam Twoje DNA i stan organizmu - powiedziała. - Do wspomnień się nie dobieram, szanuję cudzą prywatność choćby nie wiem jak mnie wkurzał - westchnęła. - No i nie chciało mi się zadbać o coś mocniejszego - dodała odnośnie pnączy.
Jakoś nie przejęły jej Twoje ostrza przy jej gardle i jednym szybkim ruchem odsunęła sobie Twoją rękę od niego. Silna była na ogół, chociaż nie wiadomo jak też nie...
- Skoro tak bardzo narzekasz na swoje życie to spróbuj sobie wyobrazić ponad 200 lat spędzonych na wojnie - powiedziała, krzyżując ręce, a wokół niej była jakaś poświata i jak do niej próbowałeś zbliżyć dłoń to Cię po prostu odpychało.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Zern Czw Paź 24, 2013 4:46 pm

- Wyobraź sobie... Bycie kimś u kogo mutacja sie rozwija... Za parę lat moje komórki nie dadzą mi sie zestarzeć... Będę... praktycznie nieśmiertelny a teraz.. - Po czym skierowałem się dalej - Go F**k Your self - I ruszyłem w głąb.... Wiedziałem ze zaraz zaatakuje ale cóż... Co mnie może spotkać gorszego.. Zmiany postępują, siła, zwinność to jedno ale... Bycie takim już zawsze i patrzeć na śmierć innych... Być maszynką do masowego mordu oraz kimś kogo ludzie będą unikać? To nie życie... To piekło na ziemi
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 29
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Gokai Czw Paź 24, 2013 4:50 pm

- Jako była Wybierająca Opiekunów znam się na takich rzeczach - powiedziała krótko dziewczyna. - Jak się uspokoisz to tu wróć - westchnęła.
Machnęła ręką i jakbyś uderzył w ścianę, ale to była raczej przestrzeń, w której zrobiłeś dziurę... No i wywaliło Cię w centrum miasteczka, obok którego była fabryka. Padał deszcz. Po chwili usłyszałeś:
- Mamo, mamo, ktoś tam moknie! - to był chyba jakiś mały dzieciak.
Po chwili drzwi tamtego domu się otworzyły, a była w nich jakaś kobieta.
- Witaj, jak nie masz gdzie się zatrzymać to chodź do nas - powiedziała do ciebie.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Zern Czw Paź 24, 2013 4:54 pm

Pod nosem - Dorwę cię... S**o - Rzeklem po czym podbiegłem tam z Blazem - Mam nadzieje że nie narobię wam problemu [/'i] - Odparłem po czym wytarłem twarz rękawem - [i]Przeważnie unikam ludzi, wiecie życie pustelnika i tego typu sprawy - Odparłem rzucając ostatnie spojrzenie kątem oka na fabrykę... - "Dorwę cię... I zabiję" - Rzekłem w myślach po czym przestałem na razie się tym zajmować...
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 29
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Gokai Czw Paź 24, 2013 4:58 pm

Charmander z ulgą przyjął to, że byliście w suchym domostwie.
- Rozumiem, rozumiem... Trochę jak nasza córka, ciągle gdzieś znika - powiedziała kobieta i westchnęła. - Jesteś może głodny? - spytała się.
Akurat na samą myśl kiszki zaczęły Ci grać marsza w wykonaniu kilka zespołów rockowych... Charmander też był chyba nieźle głodny. Kobieta widząc to zaprowadziła was do kuchni, gdzie był średniej wielkości stół i zaczęła wyjmować z lodówki jedzenie, do tego chleb z szafki... Zanosiło się na to, że się najesz. Innymi słowy całkiem spoko rodzinka...

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Zern Czw Paź 24, 2013 6:08 pm

- czy córka ma zielone pasemka - Rzekłem nagle budząc się z transu... Mocniej uderzyłem nogą o ziemie budząc tez Charmandera - tak czy nie? - Rzekłem dość... naturalnie... Nie mam zamiaru spotkać tej dziewczyny bo tym razem będzie druga rzeźnia... A jedno źródło rozgłosu mi wystarczało
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 29
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Gokai Czw Paź 24, 2013 6:26 pm

- No tak - odpowiedziała kobieta. - Ostatnio nie wiem co się z nią dzieje, ciągle gdzieś wychodzi i jest bardzo zamyślona - westchnęła.
Charmander zajadał się tym, co mu dała kobieta i patrzył to na ciebie, to na kobietę.
- Wróciłam! - usłyszałeś znajomy głos tej dziewczyny.
Szła luźnie i po chwili była w kuchni, a jak zobaczyła Cię to się porządnie zdziwiła. Jakby czegoś się spodziewając stanęła obok kobiety.
- O widzę mamy gościa - powiedziała zupełnie beztrosko. - Oki dzięki, że się nim zajęłaś a teraz idę z nim na chwilę do pokoju bo mu miałam coś z fizyki wyjaśnić.... - spojrzała na Ciebie i po chwili wręcz zapchała Cię do pokoju.
- Widać znowu pomyliłam się w przeniesieniu - westchnęła.
Wyjęła z kieszeni dziwnie fioletową probówkę z jakąś substancją.
- Chcesz się pozbyć mocy, wypij to i będziesz miał spokój - odpowiedziała, podając ci to.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Zern Czw Paź 24, 2013 6:29 pm

- Zabawna jesteś... Gen X tak nie działa.. Spotkałem kilku innych... Da się wyłączyć czasowo.. ALe nie na stałe... Plus, to pozbawiło by mnie regeneracji, zwinności i siły ale nie szponów... - Rzekłem po czym zawróciłem Charmandera - Poza tym - Rzeklem zabierając miksturę... - Z chęcią sie na jakiś czas ich pozbędę w chwili gdy zabije parę osób - odrzekłem wyskakując oknem.... Wówczas oddalając się wypuściłem Blaze - Wybacz mały, ale nie mam zamiaru tu siedzieć... Grunt że coś zjadłeś... Udajmy sie przed siebie oraz już czas... Czas by cię podtrenować i złapać kolejnych... Nadal mam te duperele które dała mi Siostra Joy jak cie wtedy oddałem Co ty na to by złapać kilka pokemonów? - Odrzekłem idac z nim przez deszcz(okryłem go jakoś tak by nie zmókł doszczętnie)
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 29
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Gokai Czw Paź 24, 2013 6:35 pm

Dziewczyna spojrzała na Ciebie nieco urażona.
- Miałam ponad 600 lat, przez ten czas głównie się uczyłam i wiem jak można manipulować DNA - powiedziała.
Wyjść nie mogłeś... Bariera...
- Przy okazji jak to robiłam to znalazłam całkiem ciekawe informacje o twoich poczynaniach - po chwili pokazała Ci na laptopie artykuł odnośnie masakry w twoim wykonaniu. - Powiem ci tyle: nie tędy droga - westchnęła.
Na zewnątrz była niezła burza i wicher...
- No i co się stało z twoimi morderczymi intencjami wobec mnie? - spytała się. - Dość wredny dzisiaj mam nastrój - powiedziała jakby sama do siebie. - Może mi opowiesz co się stało, że obudzono w tobie ten gen? - spytała.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997
Join date : 04/04/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach