X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Strona 40 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) - Page 40 Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Zern on Sob Lis 30, 2013 7:52 pm

- Dobra, Onix cel na światła - Odparłem dając znać Wing'owi by poleciał pierwszy i sprawdził okolicę pod względem bezpieczeństwa oraz ogólnych względów. By znów nie trafić na jakieś meteory i tym podobne cholerstwa. Tak, cały czas jechałem obejmując Camille tak by mogła nieco się zdrzemnąć... - "Kuźwa... Zern, zmiękłeś... Nie zostało w tobie nic z dawnego zwierzaka... Ona cie rozcipiczyła.." - Mówiłem sobie w głosie... A raczej coś ala moja dzika natura
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994

Powrót do góry Go down

X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I) - Page 40 Empty Re: X-men w świecie pokemon! - Gra Zerna (Część I)

Pisanie by Gokai on Sob Lis 30, 2013 8:01 pm

Dziewczyna wkrótce zasnęła w Twoich ramionach.
- Gwaah - przyleciał ptaszek meldując, że nic niepokojącego w tym mieście, do którego obecnie zmierzacie nie ma.
Wkrótce dotarliście do małej mieściny, gdzie większość świateł była już zgaszona. Ujrzałeś pokecenter. Camille akurat się obudziła i ziewnęła.
- O już dotarliśmy - powiedziała i zaczęła złazić z grzbietu Twojej Onix.

Gokai

Liczba postów : 3599
Birthday : 01/10/1997

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zern on Sob Lis 30, 2013 8:04 pm

Zeskoczyłem trzymajać ją na rękach - Onix Powrót, Wing powrót - Odparłem wchodząc do środka... I wówczas zrozumiałem mały problem... Mam na sobie stój Wolverina, którym uratowałem Statek w Golden Rod i pewnie widziano mnie w TV jak mam szpony... - Eee Dobry? - odparłem patrząc się po lduziach w budynku
Zern
Zern

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Sob Lis 30, 2013 8:09 pm

Akurat ku Twojemu szczęściu była tu pustka, cóż miejscowość na zadupiu.
- Raczej dobry wieczór - ziewnęła siostra Joy widocznie przemęczona.
Nawet nie musieliście pytać, tylko dała wam kluczyk i położyła się na biurku, a zaraz po tym usłyszeliście od niej ciche chrapanie.
- Chętnie pójdę zaraz w jej ślady, tylko się umyję... - powiedziała Camille.
Niedługo jak byliście w pokoju to powędrowała do łazienki i wróciła po kilku minutach.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zern on Sob Lis 30, 2013 8:11 pm

Ja siedziałem na oknie ze szponami w jednej ręce... - Patetyczne... - odparłem chowając je... - Od poznania ciebie byłem groźniejszy... Teraz odwrotnie... Nie jestem już dziki... nie wiem czy dam radę nawet walczyć... Poza tym... Ten cały kruk czy jak mu tam było co kazał kapitanowi zmienićm kurs... Pewnie chodziło im o ciebie... - Odparłem patrząc w księżyc...
Zern
Zern

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Sob Lis 30, 2013 8:16 pm

Dziewczyna stanęła obok Ciebie, a po chwili oparła się o ścianę.
- No fakt jesteś teraz milszy niż kiedyś - zaśmiała się lekko. - Ba, wyzywałeś mnie od suk i tak dalej... -powiedziała lekko rozbawiona tym faktem. - Cóż, może i racja, ale w takim razie by nam nie odpuścił, a teraz mamy spokój... - zauważyła. - I według mnie ciągle jesteś w stanie walczyć, to jest jedna z rzeczy, których sie nie zapomina... - powiedziała.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zern on Sob Lis 30, 2013 10:32 pm

- Wiem, ale biega mi o to... Że - Po czym spojrzałem na nią - Boje się że cie stracę... szal może spowodować że cie zabije a ty... Ty nie przeżyjesz tego - Po czym zeskoczyłem z okna... Poszedłem się przewietrzyć wypuszczając Blaze'a. Wyjąłem jedno z ostatnich cygar i odpaliłem od jego ognia... Obawa, to teraz towarzyszy mi od pewnego czasu. Strach przed utratą jej... Przed zabiciem jej... Ehh... odparłem kopiąc kamień i karząc Blaze'owi go trafić Emberem
Zern
Zern

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Nie Gru 01, 2013 7:43 am

Ta tylko pokiwała głową i nim wyszedłeś to jeszcze cmoknęła Cię w policzek. Powietrze na zewnątrz było rześkie i pozwalało Ci to na spokojne przemyślenie tego. Teraz po utracie mocy dziewczyna zdawała Ci się być bardzo delikatna...
- Chaa? - Twój pokemon przechylił łeb widząc, jak bardzo jesteś zmartwiony czymś.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zern on Nie Gru 01, 2013 4:23 pm

- Ehh jestem obecnie bez większego celu... - Odparłem odcinając drzewo i karząc Blaze'owi zastosować na nim Dragon Rage w celu zniszczenia... Po chwili postąpiłem podobnie z 10 innymi drzewami. To był... Chyba pseudo trening ale cóż... Zawsze jakiś.... Patrzyłem na Blaze po czym usiadłem... - Nie mam nawet jak ciebie podtrenować... Ehh - Odrzekłem wbijając szpony w jakąś resztkę drzewa
Zern
Zern

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Nie Gru 01, 2013 4:40 pm

Charmeleon niszczył po kolei drzewa, a w koncu usiadł obok Ciebie.
- Chaaa - poklepał Cię łapą po plecach.
Zaczął wiać zimny wiatr, cała pogoda na ogół zaczynała się ochładzać i na nos spadł Ci płatek śniegu. To było bardzo dziwne... Bo co dopiero niedawno pogoda była bardzo ładna i ciepła! Twój pokemon przechylił łeb i zaczął podmuchami ognia roztapiać pojedyncze płatki śniegu dla zabawy.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zern on Nie Gru 01, 2013 5:33 pm

- Śnieg... heh - odparłem lekko wkurwiony po czym zaszarżowałem na skałę z pazurami... Po chwili ją rozciąłem stojąc za nią - Wiesz co Blaze? Dołączenie do X-man to jedno... głównie bezpieczeństwo Camille ale chyba poszukam pewnych ludzi - odaprłem chowając szpony - Oni... Cóż, potrzebują ludzi o zdolnościach skradania i umiejętności posługiwania się bezdźwieczną bronią... Należę do tych drugich hehe
Zern
Zern

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Nie Gru 01, 2013 5:43 pm

Charmeleon tylko zamrugał ślepiami i przekrzywił łeb.
- Chaa? - spytał.
Chyba nie wiedział, o kogo może Ci chodzić. Śnieg natomiast zaczynał padać coraz intensywniej i trochę marzłeś, mimo wszystko, mimo Twojej regeneracji odczucie zimna było dość wkurzające. No i zmęczenie, to dowalało do wszystkiego.

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zern on Nie Gru 01, 2013 5:58 pm

- Proste Blaze, istnieje bractwo tak stare jak ziemia. Czytałem kiedyś jak byłem w dziczy... Są ukryci i pomagają światu od zawsze. Ich życiowe Creedo to "nothing is true everything is permitted".. - odparłem idąc - Co prawda korzystają z nieco innej broni niż ja ale powiedźmy ze efekt ten sam - Po czym wdprapałęm się po oknie a Poka schowałem... Jednak jeszcze udałem się na dół - Te, Joy... Krawiec
Zern
Zern

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Nie Gru 01, 2013 6:13 pm

- Dwie ulice na lewo od pokecenter... - ziewnęła pielęgniarka i poszła z jakimiś pokeballami do sali obok.
Kilka osób dość zainteresowanych patrzyło się na Twój strój. Charmeleon jednak dmuchnął ogniem i wszyscy udawali po tym, że nie widzą nic specjalnego. Inteligentną masz bestię... Ale na pewno musisz sobie teraz zmienić garderobę, przecież nie będziesz łaził w tym stroju...

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zern on Nie Gru 01, 2013 6:24 pm

Udałem się do krawca po czym wbiłem do środka - Potrzebuje czegoś Opisuje takiego... Ile dni będe czekał... Nie powiem że lekko mi się śpieszy - Odparłem mówiąc wprost patrząc wzrokiem na niego z rodzaju "szybko albo śmierć"
Zern
Zern

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gokai on Nie Gru 01, 2013 6:29 pm

- Na pojutrze - powiedział mężczyzna. - To najszybciej jak mogę przy nie wykonywaniu pozostałych zleceń jakie mam - dodał.
Tak więc strój masz załątwiony, a pacet wkrótce zaczął wybierać co mu tam potrzebne by się przygotować na cały jutrzejszy dzień roboty. Nie zdawał się być przejęty, nie dopominał się on o pieniądze, dziwne.

-------

https://pokehelvetti.forumpl.net/viewtopic.forum?t=1302

-------

https://pokehelvetti.forumpl.net/viewtopic.forum?t=1303

Gokai

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 40 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Powrót do góry