Gra Lionhear

Go down

Gra Lionhear Empty Gra Lionhear

Pisanie by Cieniu on Pon Sty 21, 2013 2:27 pm

Początek Gry
Ao
...promienie słońca przebijają się przez gęste korony drzew, ty idziesz ścieżką w lesie wraz ze swym pokemonem. Ta radośnie galopuje, skacze przez kaszaki, jest pełna szczęścia. Na twojej twarzy iści uśmiech. Patrząc przed siebie widzisz jak las ciągnie się nie ubłagalnie. Trochę Ci zejdzie aż z niego wyjdziecie. Co chwila przelatują nad wami pojedyncze owady. Niektóre Cię poznają i się uśmiechają. No cóż, żyjąc w lesie niczym Tarzan poznajesz różne pokemony a one poznają również Ciebie...


Lionheart
Takowy rozwój sytuacji wcale mnie nie dziwił. Wiem dobrze, że znają mnie tu większość, a może i nawet wszystkie zwierzęta. Dlatego też odwzajemniłem uśmiech, w końcu miłe "zaczepki" tak powinno być na co dzień, między ludźmi. Ahh, byłby to świat doskonały. Jednakże nie można mieć wszystkiego, ot co. Mając u boku Deerlinga, czuje ogromną radość, on sprawia, że promienieje. Czas jednak użyć przedmiotu z rabunku, ciekawe jakie umiejętności on w sobie tłumi.. Wyciągnąłem więc Pokedexa i nakierowałem na stworka dumnie oczekując rezultatów. Cały czas jednak dążyłem przed Siebie w poszukiwaniu.. no właśnie, czego?


Ao
Gra Lionhear Spr_5b_585A
Deerling || 5.oo%
Płeć: Samiec
Ability: Sap Sipper
Z.A: Leviathan
Charakter: Bardzo energiczny pokemon, uwielbia przyrodę. Świetnie się dogaduje z pokemonami. Lubi pokazywać siłę jaka drzemie w tym małym i niepozornym ciele. Są chwilę kiedy zachowuje się jak dziecko, jednak są też chwilę gdzie zachowuje się dojrzale i rozsądnie. Jest bardo zwinny.
Ataki: Tackle, Camouflage, Growl.

Takie dane wyświetlił Ci dex. No cóż, pokemon wyglądał ciekawie, jednak ty już to wiedziałeś znacznie wcześniej. Nagle twój pokemon skoczył gdzieś w krzaki i zniknął Ci z oczu.


Lionheart
Energicznie schowałem przyrząd, mam to co chciałem. Ahh! Wiedziałem, że takie "sytuacje" będą na porządku dziennym, a więc.. Wcale mnie to nie zaskoczyło. Jednak troszkę zaniepokoiło. Dlatego też w mgnieniu oka ruszyłem za pokemonem, aby zbadać czy wszystko w porządku i co, lub kto skłonił go do wskoczenia w krzaki.
Ostatnie Posty
Ao
Jump Kick momentalnie rozbudziło olbrzymiego stwora, który odrzucił od siebie jelonka Rock Blastem. Na Camouflage użył Scary Face, by zaraz oberwać Take Down które raczej go nie zabolało. Sam wyprowadził zaraz Horn Attack i użył tail Whip, unikając kolejnego ataku twojego malucha.

Dee-82% -def
Rhy-86%


Rhyhorn
Lv:24
Ataki:Horn Attack, Tail Whip, Stomp, Fury Attack, Scary Face, Rock Blast
Zdolność:Rock Head
Z.A.:Nimfa
Charakter:Lubi nadawać ton swojemu otoczeniu, a nawet rządzić. Gdy wyznaczy sobie cel to nie cofnie się przed niczym aby go osiągnąć. Rzadko okazuje swoje uczucia, woli zachować pokerową twarz.


Lionheart
Nawet nie wiem kiedy ja to napisałem, dlatego EDIT...

- Deerling! Trzeba wziąć się w garść! Szybko użyj Camouflage i Leech Seed! Teraz odskocz i od razu Synthesis! Kiedy się uzdrowisz, od razu przejdź do ataku! Zdegraduj go Double Kick'ami na zamianę z Jump Kickiem! Nie będzie się mógł długo opierać więc dołóż najpotężniejszy Jump Kick jaki zrobiłeś kiedykolwiek wtedy Growl!


Ao
Camoulfage nie dało zbytniego efektu, bo zwierzaczek oberwał Focus Blastem i został odrzucony. Leech Seed założone, Synthesis zostało zaraz potraktowane Horn Attack. Roślinny poczek skakał wokół olbrzyma, starając się omijać wymierzane w niego kamienie, jednak było o trudne zadanie-przeciwnik miał naprawdę potężny atak...

Dee-56% -def
Rhy-61% +leech seed -att

Darumakka drgnął niespokojnie na twojej głowie.
-On na pewno da sobie radę? Rhyhorny są bardzo silne...


Lionheart
- Zobaczysz, że da radę! Deerling, musimy zrobić to trochę inaczej! Mianowicie, przejdź szybko do Agility, zwiększając ogromnie swoją szybkość! Teraz wykorzystaj parę szybkich skoków raz w lewo raz w prawo, ażeby zdenerwować tym naszego przeciwnika. Kiedy on zaatakuje, szybki skok do góry, ażeby uniknąć ataku. Spadając dodaj szybki Jump Kick i włączając Camouflage przeskocz nad nim! Musimy go zdekoncentrować! Po wtopieniu się w tłum, szybko myknij znowu w naszą stronę! Pokemon nie będzie widział gdzie się skryłeś! Mamy to! Teraz momentalnie Synthesis i znów górujemy! Odzyskując siły, zacznij atakować! Double Kick i Jump Kick w głowę rywala! Zarzucaj go tymi atakami, a kiedy ten zaatakuje zgrabnie uniknij i znów Jump Kick!


Yuya
Agillity zdecydowanie wam się przydało, unikanie ataków Rhyhorna było 1000 razy lepszą strategią niż przyjmowanie ich na klatę. Gdy Deerling zniknął przeciwnik zaczął na oślep używać Rock Blast, jednak dał się zaskoczyć i oberwał prosto w głowę Double Kick, oraz zanim jeszcze się ogarnął Jump Kick. Szybko odpowiedział jednak Horn Attack i Fury Attack, przed którymi zmykać musiał twój maluch.

Dee-50% -def +spe
Rhy-40% +leech seed -att
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 29
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach