~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 5 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by Laureline on Sro Mar 26, 2014 7:23 am

Ha.ha.ha. uslyszales glos dziewczyny.
Dostalismy wezwanie z tego mieszkania ze ktos zakloca spokoj panny Pauli. powiedziala policjantka rozgladajac sie. Wezwanie zostalo zgloszone 5minut temu. Widzial pan kogos czy moze to o pana chodzilo? spojrzala podejrzliwie na ciebie.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995

Powrót do góry Go down

~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 5 Empty Re: ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 26, 2014 7:28 am

-To już własnej dziewczyny nie można na randkę zabrać do zoo by ktoś zgłaszał to jako nękanie?-spytałem.
To że była moją dziewczyną to było oczywiste kłamstwo ale jeśli Paula się zlituje i potwierdzi moje słowa to może mam szanse nie nocować na posterunku.
-Uprzedzam też pytanie "To co pan robi na klatce schodowej?" Przyszedłem za wcześnie i wtrąciłem się odrobinkę w jej kąpiel tak więc czekam aż skończy i się przygotuje.
Miałem nadzieję że dziewczyna to potwierdzi bo kłopoty będę miał jak stąd do Kołobrzegu.

BlackShadow

Liczba postów : 75

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Sro Mar 26, 2014 7:32 am

Z tego co wiemy o Pauli to nie gustuje w chlopakach wiec bedzie mial pan nie lada problem oklamujac wladze. policjanta siegnela do paska by odpiac kajdanki. Raczki do przodu. powiedziala policjantka. Za nia ustawil sie juz policjant plci meskiej z palka teleskopowa w pogotowiu. Albo powiesz prawde albo czeka cie noc na policji i kara z oklamywanie funkcjonariuszy. usmiechnela sie.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 26, 2014 7:36 am

-Hmm od kiedy policja kontroluje życie prywatne obywateli? -spytałem. -Jak nie wierzycie spytajcie jej a dopiero potem mnie zakuwajcie bo zatrzymanie obywatela bez nakazu ani jawnego wykroczenia samo jest wykroczeniem. -dodałem.
Proszę potwierdź moje słowa jedyne co było kłamstwem to nazwanie cię moją dziewczyną. powiedziałem do niej w myślach.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Sro Mar 26, 2014 7:40 am

Od kiedy ojcem obywateli jest komendant policji. powiedziala kobieta. Lepiej cie zakuc i zaprowadzic do samochodu niz po drodze masz sie wyrywac wiec lepiej cie zakuc dla naszego i twojego bezpieczenstwa. w glowie slyszales cykanie swierszczy. Jednak drzwi za toba otwieraly sie.
Witam Kate. Dziekuje za tak szybkie przybycie. Jednakze to byl sprawdzian o ktory mnie ojciec prosil. Dziekuje za przybycie juz mozecie isc. dziewczyna powiedziala uprzejmym tonem.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 26, 2014 7:44 am

No pięknie jej ojcem jest komendant to sobie nie mogłem większej kłody do ogniska podemną dodać. Jednak gdy drzwi się otworzyły i Paula odprawiła policjantów ulżyło mi.
-Coś długa ta kąpiel była. Kochanie. -Ostanie słowo wypowiedziałem na siłę by nie wzbudzać podejrzeń.
Dziękuję.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Sro Mar 26, 2014 7:49 am

Czyzby pani Kate cie nie uswiadomila ze chlopaki to nie moja broszka? spytala zaczepliwie gdy juz weszliscie do mieszkania. Bylo ono przestronne a na srodku w salonie bawila sie Eevee z Pichu.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 26, 2014 7:52 am

-A mówiłaś co innego jak uciekłaś ode mnie przedtem. -uśmiechnąłem się do niej.
Rozglądnąłem się po mieszkaniu w życiu bym się nie spodziewał że ta dziewczyna jest córką komendanta.
-Jesteś już gotowa? -spytałem.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Sro Mar 26, 2014 7:55 am

A nie moge to i to? zasmiala sie wolajac Eevee. Zjecie cos? Napijecie sie? zaproponowala udajac sie do kochni. Eevee zadowolona skakala i brykala z Pichu.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 26, 2014 7:58 am

-Ja ci nie bronie, każdy ma prawo żyć tak jak chce więc ingerowanie jest wbrew temu. -odparłem. -Ja podziękuje ale Eevee może coś będzie chciała. -dodałem.
Patrzyłem na brykające pokemony po czym mój wzrok powędrował za dziewczyną do kuchni.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Sro Mar 26, 2014 8:28 am

Eevee slyszac slowo jedzenie podbiegla do ciebie liczac na jakos przysmak. Dziewczyna rzucila w twoim kierunku paczke z poke karma.
Jej ulubione. powiedziala dajac przysmak Pichu.
Wiec slyszalam ze jednak chcesz mnie zabrac do zoo. usmiechnela sie nalewajac sobie wody do szklanki.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 26, 2014 8:33 am

Złapałem paczkę od dziewczyny po czym nakarmiłem lisiczkę głaszcząc ją przy tym.
-A myślisz że czemu spytałem się czy jesteś gotowa? Chciałaś pójść do zoo to cię tam zabiorę. -powiedziałem uśmiechając się do niej.
Gdy Eevee skończyła jeść schowałem karmę by mogła zjeść resztę potem jak będziemy wracać.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Sro Mar 26, 2014 8:37 am

I potrzebne bylo to spiecie? spytala przeciagajac sie. Po chwili byliscie juz na klatce a po nastepnej szliscie w kierunku zoo.
Szczerze? Nigdy w nim nie bylam. Ciekawe jak zaplacisz za bilet. Portfel wziales z pokoju? spytala machajac kluczami do pokoju.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 26, 2014 9:51 am

Nie odpowiedziałem jej na to pytanie. Na szczęście bez portfela nigdzie się nie ruszam więc pieniędzmi się martwić nie muszę szczególnie że portfel jest zabezpieczony i tylko ja mogę wyjąc z niego pieniądze.
-Mam nie martw się może nawet zapłacę za ciebie. -uśmiechnąłem się do niej.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Sro Mar 26, 2014 10:07 am

Moze. Ja ci dam moze. zasmiala sie i uderzyla cie lekko w ramie z partyzanta. Za chwile znalezliscie sie i przy zoo. Kupiliscie bilety. MUs nie mus musiales zaplacic za dziewczyne. Pierwsze co dziewczyna pobiegla przez cale zoo do takich pokemonow ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 5 250px-668Pyroar po wybiegu biegalo tez pare ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 5 250px-667Litleo. dziewczyna oparla sie o bariere i gdyby nie znak ze nie mozna ich karmic juz dawno by im dala przysmaki.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 26, 2014 2:48 pm

Mus nie mus i tak bym za nią zapłacił nawet ją polubiłem mimo jej zachowania więc zabranie ją na tą jedną randkę to raczej nie będzie zbyt wielkie obciążenie dla mnie a wątpię by mnie jakoś bardziej polubiła.
-Widzę, że ci się spodobały.-powiedziałem lekko chwytając jej bluze by mi nie wypadła za barierkę.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Sro Mar 26, 2014 3:50 pm

Nastepne w kolejce do zwiedzania byly Mankeye, Spheale i Waleriany. Zatrzymaliscie sie nawet nad stawikiem z Ducklletami na co dziewczyna pisnela zadowolona bo miala kawalki chleba i karmila poke kaczki. Ty mogles usiasc na lawce i odpoczac. Choc musiales sie przygotowac na to ze to jeszcze nie koniec podrozy po zoo. Dziewczyne karmiaca Ducklety obsiadly Pidove.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Sro Mar 26, 2014 4:42 pm

Usiadłem na ławce gdy dziewczyna karmiła pokemony wyglądała na zadowoloną miło popatrzeć jak się uśmiecha w sumie nie mam co się z tym dziwić skoro to jej pierwszy raz w zoo jakby się zastanowić to i ja nigdy nie byłem w takim miejscu przedtem. Postanowiłem porozglądać się po okolicy tak by mieć w zasięgu wzroku Paule, wole jej tu nie zgubić. Zacząłem szukać czegoś co przykułoby moją uwagę zerkając co chwilę na rozweseloną dziewczynę.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Czw Mar 27, 2014 3:05 pm

Twoja uwage mogly przykuc takie zwierzeta jak ~A zegar cyka... - gra BlackShadow~ - Page 5 250px-521Unfezant oraz ich preewolucje. Paula zadowolona oparla sie plecami o barierke i rozgladala sie po okolicy szukajac kolejnej "ofiary" ktora moglaby odwiedzic. Wybor padl na jaskinie. Tak wiec ruszyla tam zadowolona. Przed wejsciem bylo mozna zauwazyc tabliczke ze sa tam wszelkiej masci pajaki i nietoperze (czyt. ariadosy itp oraz crobaty itd). Dziewczyna wiadomo weszla pierwsza. Gdy ty wszedles do jaskini po dziewczynie nie bylo sladu.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Czw Mar 27, 2014 3:26 pm

Oglądałem pokeptaki przez moment poki mi sie nie znudziły gdy spojrzałem znów na dziewczynę wchodziła do jakiejś jaskini. Po przeczytaniu tabliczki nawet sie nie zastanawiałem i od razu wszedłem do jaskini lubiłem pająki i nietoperze więc niczym się nie przejmowałem. Zaniepokoiło mnie jednak gdy nie mogłem znaleźć nigdzie Pauli wątpiłem by bała się pająków lub gacków ale z nią wszystko jest możliwe, zacząłem szukać jej po jaskini mając nadzieję że uda mi się ją znaleźć nim wpakuje się w jakieś kłopoty.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Czw Mar 27, 2014 3:36 pm

W jaskini panowal pol mrok w sumie swiatla bylo tyle co wpadlo przez wlot i wylot jaskini wiec bylo ciemno jak.... no wlasnie. Nie raz uderzyles glowa w sufit, jakis stalaktyk, stalagmitem w palca badz nie wpadles na stalagnat. Jednakze po dziewczynie nie bylo sladu poki najzwyczajniej w swiecie nie wyszedles z jakini. Dziewczyna widzac w jakim stanie wyszedles z jaskini zataczajac sie ze smiechu podeszla do ciebie i starla ci brod z czola.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Czw Mar 27, 2014 3:43 pm

Gdy wyszedłem z jaskini nie dawałem po sobie poznać że martwiłem się o nią a tylko wytrzepałem ubrania. Miałem nadzieje że mi jakiś pająk nie wpełzł pod ubrania może i lubię pajęczaki ale na pewno nie w miejscach intymnych.
-Dobrze się bawiłaś? -spytałem jej.
Poszedłem do automatu z napojami i kupiłem nam coś do picia.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Czw Mar 27, 2014 3:46 pm

Jednak dziewczyna dalej sie smiala jak opetana tym bardziej jak odwrociles sie do niej tylem. Ludzie gdy poruszales sie w kierunku automatu rowniez jakos dziwnie na ciebie patrzyli. Rzuciles dziewczynie puszke ze Spritem bo o to cie poprosila. Gdy stales przodem bylo wszystko okej. Gdy tylko sie odwrociles wybuchala smiechem. W pewnym momencie slyszales jak sie obsmarkala i podeszla do ciebie dzgajac cie w plecy.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by BlackShadow on Czw Mar 27, 2014 4:18 pm

Na początku nie wiedziałem o co jej chodzi i to ignorowałem ale wielokrotnych reakcjach dziewczyny i otoczenia zacząłem przypuszczać że coś mam na plecach. Gdy tylko dałem dziewczynie napój zdjąłem bluzę by sprawdzić co przyczepiło mi się do pleców i mając nadzieję że to nie łajno nietoperzy. Robiłem to delikatnie by się nie upaćkać przypadkiem tym czymś.

BlackShadow

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laureline on Czw Mar 27, 2014 4:21 pm

Okazalo sie ze byl to maly pajaczek z usmiechem na zadku. Dziewczyna podeszla do ciebie i dotknela ramienia. Taaa tam miales guano nietoperza. Niestety twoje dosc dlugie wlosy maczaly sie wczesniej w nim. Dziewczyna wyjela mokre chusteczki i starla ci to z wlosow.
Co zrobimy z robaczkiem? spytala dziewczyna gdy niezreczna chwila gdy miala twarz blisko twojej minela.
Laureline
Laureline

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry