Kopalnia Shury

2 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Eventy

Go down

Kopalnia Shury Empty Kopalnia Shury

Pisanie by Nikotynka Pią Kwi 17, 2015 6:01 pm

Nick: Shura
Poke towarzysz: Charizard
Przedmioty:
~ kilof
~ lina
~ jedzenie
~ worek na łupy
~ latarka
~ kask
Kopalnia Shury Images?q=tbn:ANd9GcSWbuYOmeZW4FKCoqwEMl_E6sR7O-CCWPRcw-a5g5bgYQHu10ncqwZaczynało się ściemniać, pogoda była na prawdę wspaniała, aż chciało się żyć, jednak los zesłał nas wszystkich do kopalni, gdzie musimy odkryć swoje nowe oblicze. Wraz ze swoimi pokemonami musimy odnaleźć i zebrać jak najwięcej, dlatego powodzenia dla każdego z nas, po wejściu do kopalni widać jasną ścianę z trzema otworami, przez które wpada światło zachodzącego słońca z tej sali wychodzą dwa tunele, to od nas samych zalezy którą z nich wybierzemy.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Kopalnia Shury Empty Re: Kopalnia Shury

Pisanie by Shura Pią Kwi 17, 2015 6:34 pm

Stanęłam przed dwoma tunelami i zerknęłam na moją Charizard. -No cóż, mała czas na małe poszukiwania. Zabrałam cię, bo jesteś bardzo duża i silna, a na dodatek twój płonący ogon daje dużo światła.- Powiedziałam do smoczycy i pogłaskałam ja po pysku. -Moja ślicznotka.- Zamruczałam do pokemona i najpierw zabrałam się za przygotowania. Założyłam kask i sprawdziłam czy wszystko jest w porządku. Wyjęłam latarkę i zapaliłam ją. -To idziemy.- zarządziłam i skierowałam się w stronę tunelu, który znajdował się po mojej prawej stronie czyli tunel numer 2. Szłam powolnym, ale pewnym krokiem i uważnie się rozglądałam za skarbami, które mogłabym tutaj znaleźć. -Daj znać jak zauważysz coś ciekawego, ślicznotko.- Zwróciłam się do Charizard. Świeciłam sobie latarka i oglądałam wszystkie skały w tunelu, które wydawały się być czymś ciekawym.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

Kopalnia Shury Empty Re: Kopalnia Shury

Pisanie by Nikotynka Pią Kwi 17, 2015 6:38 pm

Twój pokemon ruszył przodem pewnie mania osłaniania Cię własną piersią dała jej traz o sobie znać, więc ruszyłaś za wielkim pokemonem, który zgodnie z twoimi zaleceniami rozglądał się bardzo dokładnie, po chwili usłyszałaś pisk Charizard, która wskazała coś na ścianie:
Kopalnia Shury Bag_Max_Revive_Sprite
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Kopalnia Shury Empty Re: Kopalnia Shury

Pisanie by Shura Pią Kwi 17, 2015 6:56 pm

Podeszłam do znaleziska i ostrożnie zaczęłam ostukiwać je kilofem, by gwiazdka wypadła ze ściany. Robiłam to bardzo ostrożnie i jeśli udało mi się ją wyjąc to włożyłam ja do worka na łupy, a następnie ruszyłam dalej. Rozglądałam się i obserwowałam ściany tunelu czy nie ma na nich jakiś rys świadczących o tym, ze mogłoby się to wszystko zawalić. wolałam nie dać się tutaj pogrzebać żywcem. Dalej szłam za moja ognista smoczycą i szukałam jeszcze jakiś ciekawych okazów przedmiotów.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

Kopalnia Shury Empty Re: Kopalnia Shury

Pisanie by Nikotynka Pią Kwi 17, 2015 7:08 pm

Ściany wyglądały na na prawdę solidne, nie musiałaś się o nic takiego obawiać, pokemon szedł obok Ciebie bardzo zadowolony ze wspólnie spędzanego czasu, po chwili na ziemi zauwazyłas takie coś :
Kopalnia Shury Bag_Ultra_Ball_Sprite
W ilości 1
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Kopalnia Shury Empty Re: Kopalnia Shury

Pisanie by Shura Pią Kwi 17, 2015 7:32 pm

Podniosłam kulkę. -Jesteś bardzo grzeczna dziewczynką.- Pochwaliłam swoja Charizard i włożyłam ultraball do torby na łupy. Znowu ruszyłam w głąb korytarza i oświetlałam sobie co ciekawsze miejsca latarką. Dążyłam dalej bardzo zainteresowana tym co mogę tutaj jeszcze znaleźć. -Masz coś ciekawego, mała?- Spytałam sie mojej nie tak wcale małej smoczycy, ale i tak lubiłam ja tak nazywać. Poprawiłam kask. Wolałam, by nic mi się na głowę nie zwaliło. Przyglądałam się ścianom w poszukiwaniu jakiś dziwnych formacji w nich.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

Kopalnia Shury Empty Re: Kopalnia Shury

Pisanie by Nikotynka Pią Kwi 17, 2015 7:37 pm

Smoczyca była na prawdę grzeczna, szła dalej przed tobą, po chwili zobaczyła otwór w ścianie i wcisnęła tam łeb, miała sporuy problem żeby go wyciągnąc jednak po chwili udało jej się a w paszczy trzymała coś takiego:
Kopalnia Shury Bag_Razor_Fang_Sprite
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Kopalnia Shury Empty Re: Kopalnia Shury

Pisanie by Shura Sob Kwi 18, 2015 7:52 am

Wzięłam od smoczycy ten kieł i schowałam go do torby na łupy. Pogroziłam palcem mojej Charizard. -Uważaj ślicznotko, gdzie wsadzasz swój łepek, bo czasem możesz mieć prze to problem, gdy nie będziesz mogła go wyciągnąć.- Powiedziałam i pogładziłam ja po pysku. Rozejrzałam się i sprawdziłam ścianę. Podeszłam do otworu i wyjęłam kilof. -Skoro znalazłaś tam ten kieł to może będzie tam coś jeszcze?- Mruknęłam i zaczęłam pomału powiększać ten otwór, by sprawdzić czy jest tam coś jeszcze.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

Kopalnia Shury Empty Re: Kopalnia Shury

Pisanie by Nikotynka Sob Kwi 18, 2015 8:26 am

Zaczęłaś kopać, Cgarizard stała obok Ciebie zaglądając co dokładnie robisz i czy nic nie przeoczyłaś po chwili wskazała coś nosem:
Kopalnia Shury Bag_Ice_Gem_Sprite
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Kopalnia Shury Empty Re: Kopalnia Shury

Pisanie by Shura Sob Kwi 18, 2015 11:29 am

-Dziękuje, ślicznotko.- Powiedziałam i podniosłam kamień, by schować go do torby na łupy. Poklepałam smoczycę po głowie i odsunęłam się od dziury. -Chyba nie ma tutaj nic ciekawego. Idziemy dalej.- Zarządziłam. Poprawiłam kask i skierowałam się w głąb tunelu w poszukiwaniu jakiś większych skał w których mógłby być ukryte jakieś skarby. Przeświecałam sobie latarką, chociaż płomyk na ogonie mojej Charizard także dawał dużo światła.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

Kopalnia Shury Empty Re: Kopalnia Shury

Pisanie by Nikotynka Sob Kwi 18, 2015 11:40 am

Pokemon pchał się dalej w tunele, co chwilkę coś znajdował i tak było tym razem:
Kopalnia Shury Bag_Revive_Sprite
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Kopalnia Shury Empty Re: Kopalnia Shury

Pisanie by Shura Sob Kwi 18, 2015 6:42 pm

Podniosłam nasionko i włożyłam do torby. Po chwili znowu ruszyłam za moja smoczycą. Podrapałam się po policzku i poprawiłam kask. Zerknęłam na pobliską ścianę i przystanęłam. -Okey, mała teraz tutaj podejdź i swoim ogonem trochę mi tutaj poświeć.- Powiedziałam do Charizard i uderzyłam lekko kilofem w ścianę, by sprawdzić czy można tutaj spokojnie kopać. Powoli odgarniałam kamienie i ziemię, by spróbować odkryć jakieś ciekawe przedmioty tutaj.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

Kopalnia Shury Empty Re: Kopalnia Shury

Pisanie by Nikotynka Sob Kwi 18, 2015 8:12 pm

Kopanie pomoło znalazłaś taki przedmiot:
Kopalnia Shury Bag_Hyper_Potion_Sprite
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Kopalnia Shury Empty Re: Kopalnia Shury

Pisanie by Shura Nie Kwi 19, 2015 12:58 pm

Podniosłam Potion i włożyłam do torby na łupy. Kopałam dalej co jakiś czas przyświecając sobie latarką, by niczego nie przeoczyć. -Jeszcze trochę i będziemy mogły wracać, mała.- Powiedziałam do Charizard odłupując przy pomocy kilofa kawałki skały, by dostać się trochę głębiej. Jak na razie byłam nawet zadowolona z łupów i spokojnie odsuwałam kamienie i ziemię, która obsypywała się z wybitej prze mnie dziury w ścianie.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

Kopalnia Shury Empty Re: Kopalnia Shury

Pisanie by Nikotynka Nie Kwi 19, 2015 1:11 pm

Przekopałaś się do wielkiej komnaty, na samym jej środku było podwyższenie, na którym zauważyłaś taki przedmiot:
Kopalnia Shury Bag_Root_Fossil_Sprite

Podsumowanie zdobytych przedmiotów w evencie:
Kopalnia Shury Bag_Max_Revive_Sprite Max Revuve
Kopalnia Shury Bag_Ultra_Ball_Sprite Ultra Ball
Kopalnia Shury Bag_Razor_Fang_Sprite Razor Fang
Kopalnia Shury Bag_Ice_Gem_Sprite Ice Gem
Kopalnia Shury Bag_Revive_Sprite Revive Sprite
Kopalnia Shury Bag_Hyper_Potion_Sprite Hyper Potion

Bonus: +7 kryształów dla Ciebie

W razie chęci sprzedania któregoś z przedmiotów w sklepie głównym proszę tam napisać i podać jaki przedmiot chcecie sprzedać, osoba opiekująca się tym tematem poda wam kwotę jaką otrzymacie za dany przedmiot
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Kopalnia Shury Empty Re: Kopalnia Shury

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Eventy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach