Nintai-ryoku - Saya

Go down

Nintai-ryoku - Saya Empty Nintai-ryoku - Saya

Pisanie by Bezimienny on Pon Cze 08, 2015 7:37 am

Nintai-ryoku - Saya 2elYFAJ

Saya napisał:Nick: Saya
Pokemon: Combee
Podpis: Potwierdzam iż zapoznałem się z aktualnym regulaminem panującym na forum, oraz regulaminem obowiązującym w evencie.

Nadchodził zmrok. Stałaś u podnóża potężnej góry zwanej Nintai-ryoku, inaczej zwaną jako "Pogromca ambitnych". Swoją nazwę nie ma bez przyczyny. Nie dla jednego ta przeprawa przez potężne pasmo górskie była drogą krzyżową, drogą rozgrzeszenia dla duszy. Jednak legenda głosiła, że osoba której uda się przez nią przejść posiądzie niewiarygodną moc, która będzie dla niej podporą na przyszłość. Z taką motywacją znalazłaś się tuż przed nią, z nadzieją na to że to właśnie Tobie uda się tego dokonać. Jednak droga będzie trudna, wymagająca od Ciebie i twojego partnera woli walki, zimnej krwi, użycia głowy, a przede wszystkim ambicji do tego by pokonać Nintai-ryoku. Dookoła nie dostrzegłaś nic specjalnego. Widziałaś tylko nadchodzącą mgłę zza twoich pleców, oraz silne, jasne światło bijące w twe oczy mniej więcej ze szczytu góry. Było to dla Ciebie punktem odniesienia, niczym gwiazda polarna na niebie. Wiedziałaś że musisz iść w jej kierunku, jednak nadchodząca mgła mogła przynieść ze sobą tylko zgubę.


Theme
Bank|Karta Postaci|Box
Nintai-ryoku - Saya 354Nintai-ryoku - Saya 002Nintai-ryoku - Saya 509Nintai-ryoku - Saya 626Nintai-ryoku - Saya 130Nintai-ryoku - Saya 248Nintai-ryoku - Saya 391
Nintai-ryoku - Saya 20zh

Nr GG: 52079663
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 26
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach