KP Osoi

Go down

KP Osoi Empty KP Osoi

Pisanie by Cieniu on Pon Sty 21, 2013 10:06 pm

~`Imię: Osoi
Nazwisko: Shikyo

~`Wiek: 19lat

Charakter: Porywczy, skory do bijatyk, pyskaty, nie ufny, jak już kogos polubi to nie odpuszcza gdy dzieje się tej osobie krzywda.

~`Wygląd: KP Osoi 33z37rq

Historia: Osoi Shikyo - chłopiec, który jest wcieleniem demona zwanego Chipira.
Jego dusza została zamknięta w krysztale i skazana na odradzanie się w ciałach kolejnych śmiertelników, za przeciwstawienie się samemu Lucyferowi. Mimo faktu, iż Osoi jest wcieleniem demona, nie obchodzi go zbytnio konflikt między dobrem i złem, a jego jedynym problemem jest to, że zakochał się we własnej siostrze Sarze. Chociaż wie, że sięga po miłość zakazaną i nie ma szans na akceptację takiego związku przez otoczenie, uparcie prze do celu. Ma dość gwałtowne usposobienie, jest skory do bijatyk. Jego siostra także traktuje go jak kogoś bliższego swemu sercu, bardziej niż wynika to z więzów krwi. Działa na chłopca niezwykle uspokajająco, hamując jego porywczość. Sama, zawsze spokojna i opanowana, jest jego przeciwieństwem. Osoi nie jest świadom swojej drugiej, diabelskiej osobowości. Wokół niego zaczynają się dziać jednak dziwne rzeczy, pojawiają się postacie, które są nim szczególnie zainteresowane. Ich celem jest przebudzenie w nim duszy Chinpira,
co ma doprowadzić do ostatecznej rozgrywki o władzę między aniołami i demonami, która naszego świata zapewne nie oszczędzi... Głównym wątkiem całej historii jest miłość Osoi do Sary, a raczej dążenie do szczęścia w tej miłości. Pewnego dnia znajdując zakazaną księge na strychu odkrył że wydarzenia które dzieją się wokół niego oraz dziwne stworki zwane pokemony dążął do jednego, upadku nieba. Postanowil wraz ze swą siostra doprowadzic do tego.

~`Starter:

Profesja: trener

~`P[/color]rofesja poboczna: zabójca

[b]P
artner: Sara Chi Shin ~Sara i Osoi1~
~Sara i Osoi2~

~`Cele:
*doprowadzić do w miarę szczęśliwego konca milości kazirodczej

*doprowadzic do upadku nieba
Pokemony:
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 29
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach