Leniowa Zemsta- Gra Lenia

4 posters

Strona 3 z 15 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Run Pią Lut 15, 2013 7:18 pm

-No to lecimy - ruszyliście spokojnym krokiem ku centrum.
-No wiesz, miasto jest duże, nawet bardzo, a więc bardzo ciężko będzie tutaj znaleźć pojedynczą osobę, ale będziemy musieli próbować, inaczej się nie da - dodał po chwili
W końcu dotarliście do centrum, w środku budynek był równie ładny co z zewnątrz, a w środku mogliście zauważyć wielu prawdopodobnie innych trenerów.
-Ja idę oddać pokemony, nie wiem jak ty - czeka na twoją odpowiedź kuzyn jeszcze przed pójściem.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Pią Lut 15, 2013 9:54 pm

- Nie no jasne ja też idę oddać pokemony. Należy się im chwila poważnego odpoczynku i solidnej opieki. Ostatni nie miały takiej okazji a nie wiadomo kiedy będą znów potrzebne bo coś czuję że nie będzie lekko - powiedziałem do kuzyna.
- To może teraz mały posiłek - zaproponowałem kiedy oddaliśmy pokemony.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Run Sob Lut 16, 2013 12:28 pm

Ruszyliście ku stoisku siostry Joy, która zajmowała się leczeniem stworków. Nie musieliście długo czekać, oddaliście swoje stworki, po czym ruszyliście ku stołówce, dużego wyboru nie było - jakieś ziemniaczki z kotlecikiem, ale za free przynajmniej.
-Frykasy to, to nie są, ale co tam - powiedział Roran, który szybko wziął swoją porcję i usiadł przy wolnym stoliku, po chwili dołączyłeś do niego.
-To właściwie co robimy? - powiedział w przerwie pomiędzy "dziabami"
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Sob Lut 16, 2013 1:09 pm

- Sam nie wiem. Nie mam już pomysłu. To duże miasto i mieszka w nim sporo osób. Na ten moment to szukanie igły w stogu siana - powiedziałem do kuzyna po czym zjadłem cześć swojego posiłku.
- Może zaczniemy podpytywać ludzi. Mogą być nieufni ale możemy spróbować - zaproponowałem przerywając na chwilę jedzenie po czym znów wróciłem do dojedzenia posiłku...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Run Sob Lut 16, 2013 3:31 pm

-Oj tak, ale jeżeli się zepniemy, to powinniśmy znaleźć tę igłę - uśmiechnął się do Ciebie kuzyn, po czym ponownie zaczął jeść swój obiad
-Musimy pytać, inaczej nikogo nie znajdziemy - dodał po chwili, wkrótce zaś oboje skończyliście jedzenie, oddaliście talerze grzecznie do odpowiedniego miejsca
-To co, odbieramy pokemony i lecimy? - zapytał się Ciebie Roran.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Sob Lut 16, 2013 8:25 pm

- Tak. Idziemy po pokemony i lecimy dalej - powiedziałem do kuzyna.
- Mamy z kuzynem jedno pytanie siostro Joy. Czy nie dzieje się w mieście coś dziwnego. I czy może słyszałaś o dziewczynie imieniem Dove - zapytałem przy okazji gdy odbieraliśmy pokemony.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Run Sob Lut 16, 2013 10:21 pm

Kiedy wychodziliście ze stołówki, o mało co nie potłukła was zgraja napakowanych typków, którzy jakby nigdy nie widzieli jedzenia, rzucili się na babki, które je rozdawały.
-Co za ludzie w tym kraju... - odezwał się poddenerwowany Roran.
Dotarliście do siostry Joy, odebraliście waszych przyjaciół no i w końcu zadałeś swoje pytanko.
-Hm... niech pomyślę... bywało tutaj sporo ludzi, tak więc przykro mi, ale raczej nie jestem w stanie wam na to pytanie odpowiedzieć - taka odpowiedź padła z jej ust.
-No nic, musimy poszukać innego wyjścia - mruknął pod nosem rozczarowany kuzyn.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Sob Lut 16, 2013 10:24 pm

- No cóż kuzynku. Nie pozostaje nam nic innego jak popytać ludzi na mieście. Może oni będą coś wiedzieli na ten temat - powiedziałem do Rorana wychodząc z Centrum Pokemon po czym zacząłem się rozglądać i pytać osoby na mieście który wydawały się tutejsze.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Run Nie Lut 17, 2013 11:53 am

Wyszliście z Centrum, w mieście kręciło się bardzo dużo ludzi, którego by tu zapytać... wybór ciężki. Zadawałeś takie samo pytanie każdemu przypadkowemu przechodniowi, ale każda odpowiedź brzmiała tak samo
-Hm... o nikim takim nie słyszałem - aż monotonne się te zrobiło.
Po około dwóch godzinach "obchodów" dalej byliście w kropce.
-To jest bez sensu, nikt nic nie wie, a pytaliśmy już ze dwieście osób - powiedział Roran.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Nie Lut 17, 2013 12:51 pm

- Chodź kuzynku. Znajdziemy jakąś ławkę i odpoczniemy trochę. Może wpadniemy na jakiś pomysł co mamy jeszcze zrobić. - powiedziałem z uśmiechem na twarzy do Rorana po czym zacząłem się oglądać w poszukiwaniu jakiejś ławeczki na której można by tu odpocząć...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Run Nie Lut 17, 2013 12:58 pm

Oboje zgodziliście się ze sobą, że powinniście chwilę odsapnąć. Kilkanaście minut zajęło wam szukanie ławki, ale koniec końców udało się wam znaleźć takową.
-Mi już brakuje pomysłów, każdy nic nie wie, nawet nie chce mi się pytać. Może lepiej by było jakbyśmy zadawali pytania odnośnie tej formacji, z którą może być to powiązane? - taki oto pomysł zarzucił Roran.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Nie Lut 17, 2013 1:06 pm

- Ok. Możemy zamiast tego pytać o Mythiliona i tę jego organizację. może prędzej się dowiemy czegoś o nich niż o samej Dove. Nie mamy nic do stracenia - powiedziałem do Rorany i kiedy trochę odpocząłem wstałem i zacząłem ponownie pytać ludzi lecz teraz o organizację Mythiliona.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Run Nie Lut 17, 2013 1:43 pm

Pełni nadziei wstajecie z miejsc, długo sobie nie posiedzieliście, ale trzeba działać! Wydawałoby się, że będzie tylko lepiej, ale taki uj. Pytacie po ludziach o kogoś takiego, ale nikt z pytanych dalej nie jest w stanie udzielić wam satysfakcjonującej odpowiedzi.
-Nikt nic nie wie, co za ludzie - znów zrezygnowany Roran spogląda na Ciebie.
-Chyba nie ma nic więcej, o co moglibyśmy pytać - dodał.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Nie Lut 17, 2013 1:48 pm

- Coś mi się teraz przypomniało. Crowd wspominał o Eaglu w laboratorium pokemonów psychicznych. Mieliśmy z nim pogadać ale ja o tym kompletnie zapomniałem - powiedziałem z uśmiechem do kuzyna mając nadzieję że nie będzie aż tak bardzo wściekły na mnie...

-------------------------------
Odzyskam kiedyś Taillowa? Very Happy
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Run Nie Lut 17, 2013 1:59 pm

a co z nim jest? xD
__________________
-No kurde... teraz dopiero o tym mówisz? - jednak lekko zezłościł się na Ciebie kuzynek, po czym ruszyliście na poszukiwania laboratorium.
Musieliście plątać się po nie wiadomo jakich uliczkach, ale w końcu trafiliście, był to dosyć duży budynek, poobstawiany jakimiś wiatrakami i tym podobnymi rzeczami. Przed bramą stał prawdopodobnie sekjuriti gard.
-A Panowie czego tutaj szukają? - zatrzymał was typek 2 na 2, bez szyi przed wejściem.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Nie Lut 17, 2013 2:13 pm

- My do Eagla. mamy do niego bardzo pilna sprawę która nie może czekać. Jesteśmy od Crowda - powiedziałem do strażnika bez większych ogródek czekając na jego reakcje. Starałem się być pewny siebie licząc że nas wpuści.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Run Nie Lut 17, 2013 5:31 pm

-Hm... to zmienia postać rzeczy, gabinet dra Eagla znajduje się na drugim piętrze, drugi pokój po prawej - powiedział zdziwiony ochroniarz, po czym otworzył wam drzwi.
Po wejściu ujrzeliście kilkunastu naukowców, którzy aktualnie zajmują się jakimiś duperelami, poszliście w wyznaczone miejsce razem z Roran'em. Po chwili znaleźliście pokój, na którym widniała tabliczka z napisem Dr Eagle, tak więc to na pewno ten pokój.
-Wchodzimy? - zapytał przestraszony Roran.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Nie Lut 17, 2013 6:32 pm

- No pewnie że wchodzimy - powiedziałem do kuzynka po czym zapukałem do drzwi profesora i wszedłem do jego gabinetu.
- Dzień dobry. Jesteśmy od Crowda. Ja nazywam się Gray San a to mój kuzyn Roran - powiedziałem na wejściu do Eagla.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Run Nie Lut 17, 2013 6:34 pm

Wpadliście do pokoju, tam zastaliście pana w podeszłym wieku, siwe włosy i te sprawy. Lekko zdziwiony spojrzał na was.
-No witam panów, moje nazwisko zapewne znacie, skoro do mnie przychodzicie. Mogę tylko zapytać, co was do mnie sprowadza - spojrzał przez swoje okulary przerażającym wzrokiem, jakby chciał was zniechęcić do zadawania mu pytań.
-Usiądźcie - dodał po chwili wskazując na krzesła.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Nie Lut 17, 2013 6:37 pm

- Jesteśmy tu w sprawie Dove. A konkretnie to została porwana przez Mythiliona. On ją kontroluje psychicznie lecz nie wiemy jak. Chcemy jej pomóc i tylko pan może nam pomóc. Nie wiemy jak mamy ją uwolnić spod kontroli. - powiedziałem do Eagla siadając na krześle.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Run Nie Lut 17, 2013 6:44 pm

-Hm... nic nie słyszałem, o owej Dove. Jednakże o tym panu sporo słyszałem, ale co wam mogę powiedzieć? Ten skur... przepraszam, on jest fanem pokemonów psychicznych, a więc zapewne kontrola to po prostu ataki jego podopiecznych. Jak jej pomóc? Zapewne trzeba będzie pokonać ów pokemony, co może nie być łatwe. Tak właściwie, to skąd w ogóle wiecie o Mythilionie? - odparł profesorek, zrobił się już bardziej rozmowny.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Nie Lut 17, 2013 6:56 pm

- Powiedzmy tak. Miałem z nim do czynienia. Zaraz po tym jak pokonał Dove w walce wyzwał mnie na pojedynek i ja także z nim przegrałem. Było to dość dawno. Teraz bym mu się tak nie dał ale wtedy szybko mnie rozgromił. Nie miałem szans. I wtedy porwał Dove - powiedziałem
---------------------
Taillow jest na treningu o Crowda. Uczy się Pursuit
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Run Nie Lut 17, 2013 7:43 pm

Ok Wink
_______
-Hehe, nie myśl, że on przez ten okres też stał w miejscu. To cwany typek - odpowiedział profesor.
-Czy coś jeszcze mógłbym wam o nim powiedzieć? Mam tutaj jeszcze trochę pracy i to w ogóle cud, że z wami rozmawiam - dodał po chwili.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu Nie Lut 17, 2013 8:30 pm

- Czy może pan na razie powiedzieć coś czy wie pan gdzie możemy go znaleźć. Przynajmniej tak mniej więcej. Musimy go jakoś odnaleźć. Jak znajdziemy go to i Dove - powiedziałem z nadzieja że dowiem się czegoś ciekawego. Kiedy się dowiemy czego chcemy to żegnamy się i ruszamy dalej.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Run Nie Lut 17, 2013 8:34 pm

-Hm... słyszałem tylko plotki od swoich ludzi, że ma jakąś kryjówkę na obrzeżach tego miasta, ale precyzyjnej lokalizacji chyba nikt poza nim i ludźmi, którzy tam byli nie jest w stanie powiedzieć. Mówi się, że są to okolice północne miasta, mi wydaje się, że jest to pewien domek, rzekomo ukryty za wielką, czerwoną skałą. Ile w tych podejrzeniach prawdy, nie mam pojęcia - takie słowa padły z ust profesora.
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 3 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 15 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach