Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Strona 4 z 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Go down

Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 4 Empty Re: Leniowa Zemsta- Gra Lenia

Pisanie by Leniu on Nie Lut 17, 2013 8:53 pm

- Jeszcze raz bardzo Panu dziękujemy za wszelkie Informacje. Do widzenia - powiedziałem wychodząc z gabinetu profesora.
- To co idziemy tak gdzie wskazał na profesor. Na północ - powiedziałem do kuzynka po czym ruszyłem w poszukiwaniu rzekomego domku.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996

Powrót do góry Go down

Pisanie by Run on Pon Lut 18, 2013 3:57 pm

-Nie ma sprawy chłopcy, wpadnijcie tutaj, jak już co nieco zrobicie - powiedział na pożegnanie profesor, a wy wyszliście z laboratorium.
-No dobra kuzynku, ale czy na pewno wiesz, gdzie jest północna część miasta? - zapytał lekko zdziwiony Roran, po czym olśnił was oboje, sprawdzając to w PokeNav'ie.
Oboje ruszyliście więc w odpowiednie miejsce, droga wam troszkę zajęła, na dworze zrobiło się ciemno, przez co mieliście ograniczoną widoczność, zwłaszcza za miastem, gdzie nie ma latarni.
-Hm... niby miała być jakaś wielka skała, ale ja takowej tutaj nie widzę, a na pewno jesteśmy w północnej części miasta - powiedział kuzyn.
Run
Run

Male Liczba postów : 535

Powrót do góry Go down

Pisanie by Leniu on Pon Lut 18, 2013 6:52 pm

- A co ja jestem kompas że mam wiedzieć czy to północna część miasta - powiedziałem lekko poddenerwowany do kuzyna po czym ponownie wyjąłem PokeNav by to sprawdzić.
- Nie wiem czy w nocy górę znajdziemy. Jeśli tu jest a jej nie widzimy to jest z nami źle - powiedziałem z ironią do kuzyna.
Leniu
Leniu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Run on Pon Lut 18, 2013 7:16 pm

-No kurde sam sprawdzałem to dokładnie w navie, tak więc z jakiej paki twój miałby pokazać inaczej? - troszkę zły Roran spogląda na Ciebie, Twój nav wskazuje, że jesteście w północnej części miasta, a więc powinno być w porządku.
-To jest dziwne, ale tutaj za cholere nic nie ma... - dodaje po chwili kuzyn
Run
Run

Powrót do góry Go down

Pisanie by Leniu on Pon Lut 18, 2013 7:48 pm

- To co. Musimy poczekać aż się rozjaśni. Musimy też odpocząć. To co wracamy do PC czy rozbijamy obóz tutaj. Mi to jest obojętne - powiedziałem do kuzyna lekko zażenowany tą cała sytuacją. Czekam na jego decyzję.
Leniu
Leniu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Run on Wto Lut 19, 2013 6:28 pm

-Hm... kto wie, może lepiej będzie zrobić to tutaj? Akurat może na coś trafimy, tak więc wybierzmy jakąś miejscówkę - powiedział Roran.
Po chwili znaleźliście najlepsze miejsce, nie wiało tutaj za bardzo, a także fajna temperaturka. Roran miał cały sprzęt, rozłożyliście namiot, po czym usiedliście sobie przy ognisku, które rozpaliłeś przy pomocy Combuskena
-Ciekawe gdzie jest ten typek - rozpoczął gadke kuzyn.
Run
Run

Powrót do góry Go down

Pisanie by Leniu on Wto Lut 19, 2013 8:52 pm

- Nie wiem gdzie jest ale wiem jedno. Jak go tylko spotkam to nieźle go spiorę. Muszę się odegrać za to upokorzenia. Combusken miał wtedy przewagę typu a ja tego nie potrafiłem dostatecznie wykorzystać i przegrałem. Poza tym jeśli go nie pokonamy to nie odnajdziemy i uratujemy Dove - powiedziałem do kuzynka zerkając co robią moje pokemony...

...........................................
Bo ty nie wiesz ale Roran z poków to miał Poochyene a inne jak byś mógłbyś podać jakieś to dodam je sobie to KP jako poki towarzysza... Very Happy
Leniu
Leniu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Run on Czw Lut 21, 2013 12:20 pm

To załóżmy, że na razie ma tylko ją Wink
-No może i masz rację, ale typy jak widać to nie wszystko, liczy się też chłodny umysł, analiza podczas walki, przynajmniej ja tak uważam. Po to jest w ogóle nasza podróż, abyśmy się rozwinęli jako trenerzy i ludzie, dobrze myślę? - spogląda na Ciebie z uśmiechem Roran.
-Jeszcze go dopadniemy, no i oczywiście porządnie spierzemy - dodaje po chwili.
Run
Run

Powrót do góry Go down

Pisanie by Leniu on Czw Lut 21, 2013 1:31 pm

- Co do rozwoju to jasne. Nasz główny cel to rozwój poprzez walkę i zdobywanie doświadczenia. Ale sprać i tak go spierzemy. Nie jesteśmy chłopcami do bicia. Teoretycznie to ciebie też nieźle załatwił zostawiając na tej wyspie - powiedziałem z ironicznym uśmiechem do Rorana.
Leniu
Leniu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Run on Czw Lut 21, 2013 2:18 pm

-Innej opcji nie ma - Roran pokazuje Ci zaciśniętą pięść, na znak, że zamierzacie oboje walczyć do końca, nie ważne co się będzie działo.
-Kurde, troszkę Ci zazdroszczę aż takiej ilości pokemonów, ja mam tylko Poochyene... - z lekkim smutkiem po chwili spogląda na swojego stworka.
Run
Run

Powrót do góry Go down

Pisanie by Leniu on Czw Lut 21, 2013 2:25 pm

- Wiesz co kuzynku. Miałem co do tego stworka inne plany ale jeśli chcesz to mogę ci go dać. Nie jest on słaby a gdy ewoluuje będzie pięknym pokemonem - powiedziałem wypuszczając z balla Budewa.
- A ty jak złapiesz kiedyś jakiegoś pokemona z mojego DT to mi go dasz - powiedziałem.
- Jeśli tylko chcesz żeby tak było - dodałem wyciągając balla Budewa przed siebie w kierunku Rorana
Leniu
Leniu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Run on Czw Lut 21, 2013 6:02 pm

-Na prawdę, oddajesz mi go? Super! Wielkie dzięki kuzynie! - powiedział bardzo zadowolony kuzyn, po czym zaczął rozmawiać z Budew'em.
Dosyć szybko dało się zauważyć, że będą się dogadywać.
-No to teraz mam już dwa. Oczywiście, jeżeli złapię takowego, którego nie będę chciał, a ty będziesz to wymianka - dodał po chwili Roran.
Run
Run

Powrót do góry Go down

Pisanie by Leniu on Czw Lut 21, 2013 7:14 pm

- Spokojnie. Mam już kilka pokemonów. Muszę na nie teraz głównie zwracać uwagę. Nie mam co na początku drogi mieć zbyt wielu. Trzeba najpierw porządnie trenować z tymi - powiedziałem z uśmiechem do pokemonów.
Leniu
Leniu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Run on Pią Lut 22, 2013 12:06 pm

-Owszem, owszem. To co powiesz na jakąś walkę testową mojego nowego pokemona? - zapytał się Roran, od razu się podnosząc
-Przynajmniej jakoś urozmaicimy sobie czas
Run
Run

Powrót do góry Go down

Pisanie by Leniu on Pią Lut 22, 2013 3:44 pm

- No skora nalegasz na to by sprawić ci manto to ok - powiedziałem z uśmiechem wystawiając do walki Combuskena.
- Dobra Blaze. Czas udowodnić na co nas stać. Najpierw zacznij od szybkiego uniku w bok po czym skontruj z mocnego Flame Burst. Zanim sie pozbiera użyj na przeciwniku Growl i szybko wykonaj serię uników zakończonych Emberami i Night Slashami. Następnie szybko oszołom rywalkę mocnym uderzeniem z Scratch a wtedy wykonaj Pierścień Ognia czyli szybko zacznij okrążać przeciwnika bijąc z mocnych Ember. Później wybij się do góry i korzystając z masy i siły ciążenia uderz z mocnego Crush Claw. Na sam koniec tury nie odpuszczaj przeciwnikowi bijąc z mocnych Flame Burst lecz nie zapominając o unikach - powiedziałem do pokemona.
Leniu
Leniu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Run on Pią Lut 22, 2013 6:02 pm

Trawiasty stworek posłusznie słuchał rozkazów Twojego kuzyna, ale nie zdołał uniknąć przez pierwszymi ciosami Combuskena, który bardzo mocno okładał swoimi ognistymi ciosami rywala. Walka po lepszym początku Blaze'a została trochę wyrównana dzięki staraniom Budewa

Combusken - 84%
Budew - 75%
Run
Run

Powrót do góry Go down

Pisanie by Leniu on Pią Lut 22, 2013 6:07 pm

- Dobra Combusken. Trzymaj się. Oby tak dalej. Najpierw zacznij od mocnego uderzenia z Ember po czym wykonaj unik i użyj Focus Energy a zaraz po nim Growl po czym seria uników zakończona Flame Burst. Następnie zanim się pozbiera wykonaj Pierścień Ognia wykończony silnym Overheat w przeciwnika. Później postaraj się atakować z kontry. Unikaj jego ataków a kiedy to możliwe kontruj z mocnego Double Kick lub Night Slash. Na sam koniec tej tury ponów Growl po czym szybki unik i okładaj go Ember nie dając wytchnienia - powiedziałem do pokemona.
Leniu
Leniu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Run on Pią Lut 22, 2013 8:06 pm

Kolejna runda, znów ewidentnie przeważa w niej Combusken. Sprytne ciosy walczącego kurczaka uderzają w Budewa, który przyjmuje na siebie ciosy. Ale co to! W pewnym momencie roślinka rozświetliła się przyjmując ataki rywala, proszę, oto co teraz z niego wyrosło!
Leniowa Zemsta- Gra Lenia - Page 4 315
Widać, że teraz rywal jest o wiele mocniejszy!

Combusken - 67%
Roselia - 55%
Run
Run

Powrót do góry Go down

Pisanie by Leniu on Pią Lut 22, 2013 9:29 pm

- Dobra nasz Combusken. Tak trzymaj. Nie dawaj mu wytchnienia. Teraz szybko użyj Focus Energy po czym doskocz do przeciwnika bijąc z mocnego Double Kick. Nie daj mu odskoczyć. Kiedy będzie oszołomiony po ciosie użyj Growl i szybko wykonaj unik skontrowany mocnym lecz celnym Flame Burst. Następnie odskocz lekko do tyłu i unikaj ataków przeciwnika jak często to tylko będzie możliwe a kiedy będziesz miał duże szanse na trafienie go kontruj z mocnego Ember lub Night Slash. Później ponownie użyj Focus Energy po czym uderz z mocnego Overheat. Na sam koniec bij z kontry z mocnych Double Kick- powiedziałem do pokemona.
Leniu
Leniu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Run on Sob Lut 23, 2013 10:54 am

Mimo ewolucji przewaga typów nadal po stronie Combuskena, ale nie tylko to było przyczyną waszej przewagi. Roran z roślinnym stworkiem często po prostu nie umiał się dogadać, a Combusken sprytnie wykorzystywał te momenty uderzając w Roselię swoimi ciosami.

Combusken - 46%
Roselia - 30%
Run
Run

Powrót do góry Go down

Pisanie by Leniu on Sob Lut 23, 2013 1:20 pm

- Dobra Blaze. Oby tak dalej. Pokaż jej co potrafisz. Zacznij mocno od Double Kick na przeciwniku po czym szybko unik i mocny Ember. Zanim się pozbiera po wszystkim uderz z Crush Claw i wytwórz w koło niego Ognisty Pierścień. To powinno go trochę osłabić. Później użyj Focus Energy i wykonaj szybki unik skontrowany mocnym lecz celnym Flame Burst. Na sam koniec tej tury staraj się unikać jego ataków i kontrować z mocnych Ember lub Night Slash - powiedziałem do poka.
Leniu
Leniu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Run on Nie Lut 24, 2013 2:04 pm

Próbując uderzyć Double Kick'iem Combusken został bardzo mocno wgnieciony w ziemię, na szczęście ogniste ataki pozwoliły wyrwać mu się z tarapatów i bardzo spokojnie wymierzał kolejne ciosy w rywala.

Combusken - 23%
Roselia - 6%
Run
Run

Powrót do góry Go down

Pisanie by Leniu on Nie Lut 24, 2013 2:18 pm

Najpierw zacznij od mocnego uderzenia z Ember po czym wykonaj unik i użyj Focus Energy a zaraz po nim Growl po czym seria uników zakończona Flame Burst. Później ponownie użyj Focus Energy po czym uderz z mocnego Overheat. Na sam koniec bij z kontry z mocnych Double Kick - powiedziałem do poka.
Leniu
Leniu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Run on Nie Lut 24, 2013 2:52 pm

Jak można się było spodziewać znów ogromna przewaga po stronie Combuskena, rywal starał się jeszcze coś zdziałać, ale został pokonany

Combusken +1,00lvl
+2pkt frakcji

-Jeszcze sporo pracy przede mną - Roran uśmiechnął się w Twoją stronę chowając pokemona do balla.
Run
Run

Powrót do góry Go down

Pisanie by Leniu on Nie Lut 24, 2013 3:00 pm

- Dobra robota Blaze. Spisałeś się - powiedziałem do pokemona dając mu jeść by odzyskał trochę energii.
- Dużo pracy ale dasz radę. Jesteś zdolny bo jesteś w końcu mają rodziną - powiedziałem z uśmiechem do kuzyna.
Leniu
Leniu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Powrót do góry