14.02.2013 - Walentynki

+16
Inumaru
Ghuji
Kuroi
Mruczek
Laureline
Ellen
Lionheart
Run
Nikotynka
Steus Arios
Bezimienny
Soul
Wilk
Shura
Yuya
Cieniu
20 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Eventy

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Cieniu Czw Lut 14, 2013 1:58 am


14.02.2013 - Walentynki Waletynki_zps71c6b24b
14.02.2013 - Walentynki? Święto zakochanych? Jak to bywa w Polskim zwyczaju wręczamy sobie różne karteczki, kupujemy prezenty, spędzamy ten dzień z osobą najbliższą naszemu sercu. Chciałbym wam wszystkim życzyć(hejterą tego święta też!) abyście spędzili wesoły dzień i wstrzymali się od kłótni na forum jak najdłużej to jest możliwe o! Na Helvetti tuż po przenosinach zawitało najpiękniejsze ze świąt. Święto uczucia i bliskości, poznaliśmy właśnie nowych sąsiadów którzy na jakiś czas umilą nam rozgrywkę jak i będą potrzebować pomocy.
Tak o to prezentuje się wesoła gromadka:
Reuniclus! Pokemon istna magia uwielbia być przytulany jak i kochany! Za szczere wyznanie lub po prostu przytulenie go otrzymacie nagrodę(musicie napisać post w tym temacie, najpierw tuli lub wyznanie później co odbieracie! Oczywiście musicie w poście zachować charakter swojej postaci którą gracie, Prosiłbym o rozbudowany post a nie "tulam biore i spadam")
Reuniclus użył swoich magicznych umiejętności i sprowadził do naszej krainy całą gromadkę pokemonów które rozbiegły się po całym Helvetti! Złap je wszystkie! Ale to nie wszystko! Pokemon zjawił się z wielkim workiem wypchanym prezentami a o to one:

Jeden wybrany przez was pokemon może nauczyć się jednego ze słodziutkich ataków!
~ Attract ~ Charm ~ Encore ~ Sweet Scent
~ Heal Bell ~ Heal Pulse ~ Petal Dance ~Rest
(Oczywiście musi mieć możliwość poznania danego ataku w dexie!)

Każdy może odebrać sobie 2Great Balle! 2Safari Balle! 2Love Balle!
(trzeba napisać w poście że je odbierasz)
Wskaźnik występowania sprowadzonych pokemonów przez Reuniclus-a pomnożył się o 5!
■Pichu ■Cleffa ■Tyrogue ■Elekid
■Azurill ■Mime Jr ■Happiny ■Munchlax
Wesołych poszukiwań swojego wybrańca!

14.02.2013 - Walentynki Chatot_zps2a016dcd
Chatot! Pokemon gaduła, uwielbia rozmawiać jak i powtarzać po kimś sekwencje które najbardziej mu się spodobają, niestety został ciężko ranny i musi wyleczyć się w naszej osadzie, dla umilenia mu czasu można napisać do niego liścik w którym zawrzecie coś przepięknego i wyjątkowego, o uczuciu, o zemście, o zdradzie, o pożądaniu! Wszystko co może wywołać wielkie emocje poprawi jego stan zdrowia! Czy jesteś gotów sprostać jego wyzwaniu?

Użytkownik podejmujący się zadania musi napisać krótki liścik motywując to dlaczego chciał pomóc akurat biednemu latającemu gadule! W liście musi znaleźć się UWAGA! Wiersz! lub Piosenka! Minimum powinna składać się z 6 wersów!

14.02.2013 - Walentynki Gallade_zpsad8fbf88
Gallade! & Gardevoir! Pokemony mają swoje ciche dni, niestety poważna kłótnia sprawiła że nie wiedzą co zrobić aby się pogodzić, mają pewne pomysły za to co zrobić aby zaimponować swojej drugiej połówce bez której nie mogą żyć, pokemony spędzają czas przy sobie ale nie odzywają się ni słowem, pomożesz im odzyskać to co najważniejsze? Szczęście..

Użytkownik podejmujący się zadania musi napisać krótki liścik motywując to dlaczego chce pomóc przepięknej Gardevoir! Bądź mężnemu Gallade! List który wyślecie do Gardevoir musi zawierać opis pięknej bitwy! Zaś jeśli chcesz wspomóc Gallade twój list musi zawierać Historyjkę Miłosną która skruszy nawet najbardziej wyziębione kobiece serce!

14.02.2013 - Walentynki SMeargle_zps34581ae4
Smeargle! Pokemon rysownik, ciągle rysuje, pędzle, farby, ołówki, kredki to jego miłość, puste karty muszą być zapełnione aby czuł się szczęśliwy! Niestety ostatnio stracił wizję jak i natchnienie co mógł by narysować. Czy poprawisz mu humor i skierujesz go na dobre ślady ?

Użytkownik podejmujący się zadania musi napisać krótki liścik motywując to dlaczego chce pomóc biednemu nienatchnionemu malarzowi. Liścik musi zawierać. UWAGA! Rysunek wykonany odręcznie lub Art wykonany w programie graficznym, może być to obróbka, przeróbka! Pokemon uwielbia serduszka jak i kolory ciepłe i cukierkowe! Pamiętajcie o tym podczas próby poprawienia humoru naszemu biednemu malarzowi! (Rysunek wystarczy 1. Zaś w programach graficznych użytkownik musi podesłać 2 prace.)

Terminarz:
14.02-17.02 - Odbieranie prezentu z okazji Walentynek
14.02-24.02 - Występowanie pokemonów
14.02-28.02 - Pomoc Chatot-owi, Gallade, Gardevoir, Smeargle

Zasady Nadsyłania Prac:
1. Prace przesyłacie do mnie poprzez PW. Tytuł wiadomości musi być wypełniony szablonowo:
Użytkownik - Pomoc (Gallade/Chatot/Gardevoir/Smeargle. Jeśli zdecydujecie się na pomoc 2 pokemonom wpisujecie oba poki w nazwie PW)
2. Użytkownik może wziąść udział maxymalnie w 2 pomocach
3. Jeśli użytkownik zdecyduje się na Wiersz nie może już wybrać piosenki jako 2 pomoc, musi wybrać inną dziedzinę.
4. Jeśli użytkownik zdecyduje się na pomoc Gallade nie może wybrać pomocy Gardevoir jako drugiej opcji i na odwrót.
5. Jeśli użytkownik zdecyduje się na Rysowanie nie może zabawić się w programach graficznych jak i na odwrót.
6. Około 02.03 prace zostaną ocenione przez Administrację jak i losowych użytkowników forum, wyłonimy tym samym zwycięzców jak i laureatów.
7. Każdy użytkownik biorący udział w pomocy otrzyma nagrodę wszystko będzie zależeć od ustaleń Administracji.
8. Proszę w razie pytań związanych z pracami pisać na GG: 34401147 (Cieniu). Prosiłbym aby mi nie zaśmiecać skrzynki Prywatnych Wiadomości.

Mam szczerą nadzieję że przygotowany event się spodoba i będzie wysoka frekwencja to zmotywuje mnie do robienia częściej tego typu zabawy eventowej
Swoje opinie możecie wyrazić TUTAJ
Pozdrawiam
@Helvetti
Cieniu



Ostatnio zmieniony przez Cieniu dnia Czw Lut 14, 2013 10:46 am, w całości zmieniany 1 raz
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Yuya Czw Lut 14, 2013 8:49 am

Przyszłam wcześnie, jeszcze przed innymi i niepewnie zerknęłam w stronę glutowatego pokemona. Chwilę przyglądałam mu się podejrzliwie-naprawdę mam go tulić? To jakieś podejrzane... Zaraz się okaże że to jakiś stary, obleśny dziad w przebraniu pokemona! ...no dobra, niech stracę, przytulę go. Niepewnym krokiem zbliżam się i DELIKATNIE obejmuję czekającą galaretę, starając się zbytnie nie uświnić i jak najszybciej oderwać. Otrzepuję się, odsuwam kroczek i po chwili zastanowienia mówię:
-Eeee... życzę wspaniałych walentynek wszystkim na poke helvetti, radosnych chwil spędzonych z ukochanymi, dużo cierpliwości do tych którzy nas drażnią i weny do tych wszystkich konkursów. No, i oczywiście miłej zabawy w naszym gronie!
Zadowolona skinęłam głową, po czym poprosiłam o Attract dla Charmander oraz mój zestawik kuleczek. Dziękuję, po czym szybciutko zmykam.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Shura Czw Lut 14, 2013 9:17 am

Podchodzę i patrze podejrzliwie na zielonego pokemona. Hem.. mam to niby przytulić? No dobra jakoś trzeba się ta to wziąć. Wyznania raczej nie są moją dobra stroną. W końcu jakoś się przełamuje i obejmuje galaretowatego pokemona. Trzymam go przez jakiś czas.O, jednak aż tak obrzydliwe to to nie jest. Puszczam go i dodatkowo klepię między jego "uszami".

Odbieram balle i biorę ruch Rest dla Riolu.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Wilk Czw Lut 14, 2013 9:33 am

Chodząc po Helveńskich okolicach jak zwykle gram sobie na gitarce podśpiewując cicho pod nosem:
"Ktooo Cię dzisiaj posuuniee...."

Jednak po chwili przerywam, widząc ZAJEBIŚCIE ŚMIECHOWEGO POKEGLUTKA! Zakładam gitarrrrę na plery i od razu biegnę jak typowy samiec alfa tylko po to, aby tradycyjnie upi...olić się jakimiś nieznanymi substancjami. Przytulam poczka i mówię:

- Wooow! Czekaj Ty jesteś... Ty jesteś...Czekaj no... Reumatyzm? Nie... Renia Plus? Nie, nie tak. Aaa! Ty jesteś Reuniclus! Pokemon glutek! Ale masz śmiechowe uszy iks de.
Bawię się tak z pokemonem próbując jak najbardziej się ubrudzić (Wilki zbytnio o higienę nie dbają, fuck the system), aż w końcu ostatni raz przytulam poka i idę znowu grając na gitarze:
"... Tak dokładnie, jak ja..."

Przy okazji podpitalam bole, bole ja pitole i uczę Attract Noctowla.
Wilk
Wilk

Male Liczba postów : 582
Birthday : 24/02/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Wilczy Raj.

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Soul Czw Lut 14, 2013 10:06 am

Jak zwykle chodzę po okolicy miasta Helvetti i bawię się swoją mocą. Raz to wytwarzam jasną kulę z dobrej energi i posyłam wysoko w niebo aby stworzy małe fajerwerki ( Oficer Jenny mnie pewnie zabije za to XD) a raz wypuszczam ciemną kulę. A tak dla kontrastu. Już mam posłać kolejnąjasną kulę - Gdy nagle:
- Co, c,,,c co to? Toż to Ty? Czy Ty nie nazywasz się Reuniclus?! Stary chodź tu i dawaj Big Huga. - Powiedziałem do stworka i wytworzyłem mniejszą kulę z dobrej energii aby go zainteresować czymś oraz przytuuliłem go tak aby zbytnio się nie upaprac.

Z prezentów to bucham sobie Attract dla Larvitara i kule.
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Bezimienny Czw Lut 14, 2013 10:18 am

Poranek...słońce grzeje już ładnie od rana, ludzie chodzą zadowoleni po zakupy. Coś dziwnego zauważyłem na ich twarzach. Nie było osoby która nie obdarzyłaby kogoś swym uśmiechem. Co jest grane? A no taaak! 14 lutego...walentynki! Po chwili zobaczyłem fajnego zielonego pokemona, nieco przypominał galaretkę, jednak gdy zobaczyłem że każdy kto się do niego przytulił był szczęśliwy, sam postanowiłem się do niego zbliżyć.
- Cześć, jestem Ao...czyżbyś był amorem, że każdy od Ciebie odchodzi szczęśliwy? Haha? - zapytałem pokemona śmiejąc sie jednocześnie.
- Pozwolisz że i ja się do Ciebie przytulę skoro dajesz takie szczęście? - powiedziałem do pokemona po czym wtuliłem się w mięciutkiego pokemona...

No to tak, ja odbieram mój zestaw kulek gejszy xD oraz Heal Bell for Eevee. Dziękuję i udanego święta życzę, pełnego miłości rzecz jasna! Wink
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Steus Arios Czw Lut 14, 2013 11:16 am

Steus podszedł do Reuniclus trochę nieśmiało - widział go pierwszy raz w życiu na oczy...
Jednak dziś takie piękne święto, a widać było że pokemon pragnie miłości od trenerów.
Mężczyzna przełamał swoją nieśmiałość i przytulił mocno stworka, który w gruncie rzeczy nie był taki brzydki pod tą osłoną galarety. Potem zdobył się na powiedzenie mu kilku słów:
- Nie wiem co oni do Ciebie mają, jesteś słodki.
Z okazji walentynek życzę wszystkim dużo ciepła, miłości i słodkości - bo w tym święcie słodkości są najlepsze, prawda Violet?


Odbieram balle i atak Rest dla Smuciam Violet.

Steus Arios

Male Liczba postów : 140
Birthday : 01/01/1994
Join date : 05/02/2013
Age : 30

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Nikotynka Czw Lut 14, 2013 11:21 am

Siedziałam sobie spokojnie czekając na Reno, po zobaczeniu wielkiego plakatu podeszłam do niego, przeczytałam o co dokładnie z nim chodzi
-Reuniclus... ciekawe
Chwilkę później znalazłam się w miejscu spotkania z ów wspaniałym osobnikiem, oczywiście wcześniej powiedziałam swojemu towarzyszowi gdzie idę, ukłoniłam się delikatnie przed uwielbiającym przytulanki stworzeniem i z wielkim uśmiechem przywitałam się z nim
-Witam Reuniclus, ja nazywam się Emra
powoili zbliżyłam się do ów stworzenia i delikatnie wtuliłam się w niego jednocześnie głaszcząc je łapką po plecach, po około 5 minutach tulenia niepewnie wyszeptałam:
-Słyszałam, ze spełnisz życzenie każdego kto Cię przytuli, moim jest to aby Gloom poznała Charma, na pewno przyda jej się ten atak podczas pokazów, które są dla mnie na prawdę ważne, jeśli chodzi o balki to poproszę loveballe, są po prostu prze słodkie i na pewno mi się przydadzą
Pogłaskałam znowu stworzenie po plecach, po czym niepewnie się odsuwając cmoknęłam w stworzenie w policzek
-Dziękuję i wszystkiego najlepszego dla Ciebie drogi Reuniclusie, oraz dla każdego osobnika znajdującego się na helvetti
Powolnym krokiem oddaliłam się od stworzenia.

Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Run Czw Lut 14, 2013 11:47 am

Lekko zdziwiony zaistniałą sytuacją rozglądam się po pomieszczeniu, w którym znajduje się ów Reuniclus
-O JA PIEROŻKI - mówię lekko zdziwiony zauważywszy ów stworka.
Podbijam więc jak najbliżej niego, początkowo szczegółowo się mu przyglądam
-Słyszałem, że rozdajesz prezenty! - mówię zadowolony, po czym przytulam Reuniclusa,
Dzięki temu odbieram balle i uczę Skarmory'ego Attarct, dziena!
Run
Run

Male Liczba postów : 535
Join date : 22/01/2013

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Lionheart Czw Lut 14, 2013 1:10 pm

Wchodząc do pomieszczenia, rozglądnąłem się, próbując nie zwracać uwagi na wydzierający się odór. Małe pomieszczenie, mnóstwo osób, antyprespiranty kochani! Tak czy inaczej, ustawiwszy się do kolejki, obserwowałem tego słodkiego pokemona. W uścisku musi być mięciutki i milutki, bez wątpienia najlepsza poduszka, o. Kiedy tylko nadeszła moja kolej, bez opamiętania rzuciłem się w stronę glucika. W try miga uścisnąłem jak najmocniej potrafiłem i wycałowałem. - Ale, słodziak, ale milusi, ale.. *ku*wa mać, ale to dziwko brzmi xDD* świetny! - widząc oczekujące osoby za mną, puściłem go i przeszedłem do działu "nagordy". Tam bez oczekiwania nauczyłem Altarie Attract i wziąłem pokeballe.

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Ellen Czw Lut 14, 2013 3:04 pm

Zauważając galaretowatego pokemona, zmierzyłam go niepewnie wzrokiem.
- Hm, a więc to o tobie dziś wszyscy mówią. Reuniclus, tak? - zapytałam dla pewności chociaż wiedziałam, że to on.
- Słyszałam, że lubisz być przytulany... Więc to chyba ci się spodoba. - powiedziałam po czym mocno uścisnęłam stworka. Muszę przyznać, że spodziewałam się, że będzie on inny w dotyku. No ale to i tak nie zmienia faktu, iż jest naprawdę słodziutkim pokemonem.
Wiedząc jednak, że są jeszcze inni ludzie, którzy czekają na przytulanie, zaprzestałam pieszczot i pożegnawszy się z Reuniclusem przeszłam do działu z prezentami gdzie wybrałam Attract dla mojej Larvesty oraz odebrałam zestaw Balli.
Ellen
Ellen

Female Liczba postów : 677
Birthday : 04/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Laureline Czw Lut 14, 2013 3:06 pm

Weszla sobie na polanke smialym krokiem. Rozejrzalam sie i ujrzawszy kolejke przede mna wykrzywilam sie i juz mialam odchodzic gdy uslyszalam ze ten zielony glutek spelnia zyczenia. Skoro juz tu jestem i kolejka wcale nie jest taka straszna postanowilam zostac. Gdy moja kolej nastala kucnelam przed pokiem i spojrzalam mu w slepka przygladajac sie to mu to na karteczke ktora informowala o co z tym wszystkim chodzi. Usmiechnelam sie do pokemona po czym wzielam go w swoje ramiona uwazajac by go nie rozciac w pol swoimi lapskami. Chcialam mu dac buziaka ale wizja galarety na ustach jakos mnie nie podniecala wiec obylo sie tylko na slodkich i czulych slowkach. Nastepnie oczysciwszy sie z galarety wrzucilam do skrzynki swoje rzyczenie ktore glosilo ze ucze Pachirisu Attract oraz moje kulki.
Laureline
Laureline

Female Liczba postów : 1648
Birthday : 07/04/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Mruczek Czw Lut 14, 2013 3:29 pm

Podszedłem spokojnie do jakiś drzwi i złapałem za klamkę gdy przekręciłem ją okazało się że drzwi były otwarte, pokój był zagracony jakby to był pokój jakiejś nastolatki dookoła maskotki porcelanowe pokemony kilka książek ogółem artystyczny nieład, na łóżku leżał jakiś galaretowaty pokemon, podszedłem do niego ostrożnie i tryknąłem to coś palcem, poczułem chwilę przyjemne ciepło przelewające się przez mój palec, usiadłem ostrożnie na rogu łóżka i ostrożnie zbliżyłem dłoń, gdy dotknąłem pokemona znów poczułem to ciepło które po oderwaniu ręki powoli przemijało. To ciepło było bardzo przyjemne, zacząłem delikatnie głaskać pokemona, nawet nie zdałem sobie sprawy kiedy się położyłem, leżałem i głaskałem poka, wzruszyłem lekko ramionami, no cóż skoro już leże i głaszczę to równie dobrze mogę go przytulić, po moim ciele rozlało się ciepło które po chwili zaczęło pulsować w rytm mojego serca...
Zdałem sobie sprawę że chyba przysnąłem, lekko przetarłem oczy a na stoliku przy drzwiach znalazłem karteczkę i paczuszkę, gdy podszedłem do listu, otworzyłem go...

dziękuję za przypilnowanie mojego pokemona, tu jest coś dla ciebie...

Wziąłem paczuszkę i wyszedłem z pokoju delikatnie zamykając drzwi aby nie obudzić pokemona...


przy okazji odbieram także ruch Attract dla Abry.


Ostatnio zmieniony przez Mruczek dnia Czw Lut 14, 2013 6:24 pm, w całości zmieniany 2 razy
Mruczek
Mruczek

Male Liczba postów : 455
Join date : 24/01/2013

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Kuroi Czw Lut 14, 2013 4:08 pm

Przybyła czarno włosa dziewczyna niepewnie patrząca na całą tą sytuację. Przeczytałam karteczkę i nieśmiało przytuliłam pokemona. Po chwili tulenia oczyciściłam się z mazi wzięłam co mi dane (Atak wybjeram Atract a jakiemu pokowi dam to jeszcze nie wiem bo mam tylko jednego) oraz kuleczki.

Kuroi

Liczba postów : 32
Join date : 14/02/2013

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Ghuji Czw Lut 14, 2013 5:07 pm

Kolejny raz z rzędu walędrinki spędzę samotnie... I jeszcze wszyscy chuczą o tym Reuniclusie... przytula wszystkich jak jakiś pedofil... tylko zamiast snickersów daje balle... Ach te nowe metody, ale jak widać, działają dobrze, ta gromadka dzieciaków jakoś chce przytulić tę galaretę... A może?... Podchodzę do tego mistrza ceremonii, odsuwam kilka dzieciaków, uciszam drugie tyle, przecież mam prawo wyrzucić je i wepchnąć się do kolejki! Dobra stary, jak wrócę do domu po tym spotkaniu, nawalę się jak świnia i nie wstanę przez 3 dni, więc lepiej tul teraz i nie narzekaj, albo za kilka dni i wstrzymuj oddech od alko. Przytulam go mocno, ale przyjacielsko, a co dziwne, jakoś mi się miło zrobiło. Dobra, koniec miłości, żegnam, do widzenia! A ty gnoju się nie pchaj ! - powiedziałem jednocześnie obalając złośliwego dzieciaka na podłogę.

Zabrałem przy okazji 2 great balle i Heal Bell dla Misdreavus
Ghuji
Ghuji

Male Liczba postów : 359
Birthday : 18/05/1913
Join date : 23/01/2013
Age : 110
Skąd : kujawsko-pomorskie

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Inumaru Czw Lut 14, 2013 5:40 pm

Kolejny dzień i kolejne niespodzianki. Cóż, Inumaru nigdy nie miał swojej drugiej połówki... no chyba, że Poochyenę. Jednak lubił patrzyć na radość innych toteż dzień 14 lutego przypadł mu do gustu. Doszły do niego pogłoski o pokemonie zwanym jako Reuniclus... cóż, nie wiadomo czemu pomyślał, że może ten Pokemon wie coś o zniknięciu Aldera. Oczywiście był rozczarowany tym, że nie może znaleźć ojca, jednak Reuniclus postanowił poprawić mu humor porządnym przytuleniem!
- Dziękuję, też cię lubię. - chłopak odwzajemnił uścisk i przytulił się do Reuniclusa. Następnie Reuniclus sprawił kolejną niespodziankę, dał mu kilka Balli i nauczył Munnę ataku Attract!
Inumaru
Inumaru

Male Liczba postów : 146
Birthday : 02/10/1998
Join date : 22/01/2013
Age : 25
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Leniu Czw Lut 14, 2013 7:39 pm

Gray jak zawsze pewnym krokiem wmaszerował do pomieszczenia. Był to słonczy i gorący dzień lecz mimo to miał na sobie swoje poncho i kapelusz. Wchodząc do pomieszczenia z zdjął kapelusz lecz jego oczy musiały się przez chwilę przystosować do panującego półmroku. Po chwili zobaczył pokemona siedzącego na krzesełku pod ścianą. Podszedł do niego. po drodze na stole położył swój kapelusz. Wiedział co to a pokemon. Słyszał o nim. Był to Reuniclus. Niestety wiedział co musi zrobić by dostać to po co tu przybył. W końcu się przełamał i uścisnął galaretowatego pokemona. Nie było to przyjemne i uścisk trwał krótko. Gray zadowolony z nagrody i z własnego siebie wyszedł z domku zabierając kapelusz ze stołu i naciągając go na głowę oraz chowając nowe balle do plecaka. Lecz na progu zawahał się i odwrócił.
- Wesołych Walentynek Reuniclus - powiedział po czym odszedł dalej...

Attract dla Combuskena...
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Miramato Czw Lut 14, 2013 9:41 pm

Wchodze do jakiegos dziwnego pokoiku z Yuno i zapalam światło, na stołeczku siedzi dziwny pokemon, zielonkawy, lekko galaretowaty, patrze na tego cudaka, oczywiście Yuno cała uświniona jego "glutami" i zachwycona go przytula. Z usmiechem podeszłam do pokemona i ciepło przytuliłam go wgniatając swoje cycki w jego mordke, chyba był zadowolony, szepnęłam mu na ucho -Wszystkiego najlepszego ukochany z okazji tych świąt- poczułam jak wsadza zadowolony do kieszeni mojej pokeballe, usmiechnięta podziękowałam mu i gawędzac z nim jeszczę chwilke wypiłam cherbatkę po czym zwinęłam sie w dalszą podróż.



Odbieram balle i Heal Bell dla Eeveego
Miramato
Miramato

Female Liczba postów : 333
Join date : 01/02/2013

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Cieniu Pią Lut 15, 2013 9:43 pm

Wyszedłem na ulicę a tu widzę jakiś ludzi tulających coś zielonego ciekawe, bunkruje się za pobliskim drzewem i ukradkiem niczym rasowy deketyw obserwuję ich zachowania jak i inne takie, wywnioskowałem że to jest zadanie, podszedłem bliżej nie zwracając na nikogo uwagi, dowiedziałem się o co chodzi po czym pomyślałem
Jeszcze czego! Ja jestem na to za stary!
Spojrzałem że można dostać dobre nagrody więc zamaskowany, z usmiechem na ustach podchodze do Gluciątka i tulam go do swojej brudnej z błota marynarki następnie po prostu mówię do niego
- Ale wiesz nie mów nikomu, jestem już stary.
Podchodzę do magicznego kufera z którym przybył i zabieram kilka kulek a co tam jestem bogaty ale darmowymi giftami zawszę się poczęstuję niczym "chytra baba z Radomia" następnie spoglądam na notatkę i wypuszczam swojego pokemona a jest nim:
Luxray
Spoglądam na listę i wybieram Attract, czekam aż pokemon się nauczy i zwijam się stąd byle szybciej aby mnie nikt nie widział.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by wikkaz Nie Lut 17, 2013 1:56 pm

Widząc całe to zgromadzenie ustawiam się po prostu na końcu kolejki do Reuniclus. Muszę odstać swoje zanim będę mógł odebrać dla siebie prezent. W międzyczasie wypuszczam również mojego Umbreona, ponieważ to właśnie dla niego wybieram jeden spośród kilku ataków na liście.
Razem z moim podopiecznym czekam w kolejce na naszą kolej i kiedy w końcu nadejdzie ta chwila podchodzę do zielonego pokemona i przytulam go mocno z uczuciem tak jak to robię często z moimi pokemonami. Niech zobaczy, że ja naprawdę kocham wszystkie pokemony.
- Wesołych Walentynek Reuniclus - Mówię uśmiechając się.
Tak, więc teraz odbieram Ball i uczę mojego Umbreona Attract. Następnie żegnam się z zielonym pokemonem i machając mu odchodzę z moim Umbreonem.
wikkaz
wikkaz
Mistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 262
Birthday : 12/09/1994
Join date : 22/01/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by JoJo Nie Lut 17, 2013 2:12 pm

-Ja pierdo...-skomentowałem i ugryzłem się w język. Walentynki to święto najgorsze z najgorszych. Po co ta wszechobecna miłość, troska i inne uczucia, gdy za chwilę włożymy sobie nóż w plecy? Bezinteresowne to wszystko.. Mimo to podszedłem ze swoimi pokemonami do Reuniclusa.
-No więc.. Miłości, szczescia, spelnienia marzeń i innych dupereli. - powiedziałem i skrzywiłem się trochę. Za dużo słodkich słów wypowiedzianych z moich ust. Próbowałem go przytulić, jednak moje wewnętrzne "ja" mi na to nie pozwoliło.

Odbieram wszystkie balle i Attracta dla Spinaraki.
JoJo
JoJo

Male Liczba postów : 203
Birthday : 06/12/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 27

http://cipusek.tumblr.com

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Cieniu Nie Mar 10, 2013 6:42 pm

14.02.2013 - Walentynki Award_zps6979851d

Chatot

1. Wilk

Spoiler:
Nagrody:
*TM 88 Pluck
*8 biletów do safari
*2x fly candy


2.Soul

Spoiler:

Nagrody:
*TM 48 Round
*6 biletów do safari
*fly candy

3. Laureline

Spoiler:
Nagrody:
*TM 12 Tount
*4 bilety do safari
* HM Fly

Nagrody Pocieszenia:

Mruczek

*2 bilety
* electro/ steel candy
* 5 safari balli

Gallade! & Gardevoir

1.Wilk
Spoiler:

Nagrody:
* 8 kuponów to safari
* 2x psychic rc
* TM 29 Psychic

2. Soul

Spoiler:

Nagrody:
* 6 kuponów to safari
* 1 psychic rc
* TM 92 Trick Room

3. Yuya & Kyle

Spoiler:

Spoiler:

Nagrody:
* 4 kuponów to safari
* HM Strength
* TM 52 Focus Blast

Nagrody Pocieszenia:

Ao

*2 bilety
* electro/ steel candy
* 5 safari balli

Smeargle

1. Miramato

Spoiler:

Nagrody:
*TM 68 Giga Impact
*8 biletów do safari
*2x normal candy

2. Nikotynka & Lionheart

Spoiler:

Nagrody:
*TM 49 Echoed Voice
*6 biletów do safari
*normal candy

3. Ao

Spoiler:

Nagrody:
*TM 27 Return
*4 biletów do safari
*HM Cut

Wyróżniony:

Steus

Spoiler:

Nagrody:
* 3 kupony do safari
* electro/ steel candy
* 5 safari balli
* TM 27 Return

Nagrody Pocieszenia:

Cieniu, Yuya

* 2 bilety do safari
* electro/ steel candy
* 5 safari balli

______________________
Wyjaśnienie:
bilety do safari: Umożliwiają dodatkowy odpis przez prowadzącego, zależy ile ich mamy 8, to 8 odpisów prowadzącego, nie ma możliwości rozdzielania ich, że ty tygodniu użyje 3, a w następnych 4. Prowadzący przy numerku posta w safari powinien napisać, że użytkownik korzysta z kupony
candy działa jak zwykłe rc, jednak można go dać tylko pokemonowi w typie cukierka, cukierek steel, pokemon musi być stalowy


Każdy gracz proszony jest o zgłoszenie się po swoją nagrodę.

Pozdrawiam
@Helvetti
Cieniu


Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 32
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Nikotynka Nie Mar 10, 2013 6:46 pm

Odbieram swoją nagrodę
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Lionheart Nie Mar 10, 2013 6:52 pm

Odbieram nagrody! ^^

Lionheart
Wicemistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 1365
Birthday : 15/02/1997
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Soul Nie Mar 10, 2013 7:18 pm

Odbieram nagrody Smile
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

14.02.2013 - Walentynki Empty Re: 14.02.2013 - Walentynki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Eventy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach