Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

3 posters

Strona 10 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Pią Cze 28, 2013 12:29 pm

Siedziałem po prostu cicho nie mając zamiaru opowiedzieć mu o Celebim i czekałem aż ktoś wymyśli jakąś dobrą wymówkę jeżeli tak się nie stanie też staram się jakąś wymyślić.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Pią Cze 28, 2013 1:27 pm

Nikt się nie odezwał. W ciszy, która nastała, można było usłyszeć brzęczenie muchy, obijającej się o szkło
- No więc? Co macie na swoje usprawiedliwienie? - zapytał groźnie. Jego pokemon, Bisharp, siedział obok niego nadąsany.
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Pią Cze 28, 2013 2:42 pm

Też nie mogąc wymyślić żadnej wymówki po prostu mówię:
Po prostu powstały drobnę komplikacje w misji przez które nie udało nam się zdobyć jaja Celebeig - po tych słowach oczekuje na wściekłość lidera.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Nie Cze 30, 2013 6:06 pm

- Komplikacje? - Woolrin był jednak całkiem spokojny, jedynie w jego oczach widać było furię[ b]- A jakież to komplikacje?[/b]
Irvin spojrzał na ciebie i na Mirajine. Dziewczyna skinęła głową, więc chłopak zaczął coś mówić cicho i niewyraźnie.
- Głośniej - warknął lider, patrząc przy tym na ciebie. Czyżby wyczuwał płynące od ciebie fale nienawiści?
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Nie Cze 30, 2013 7:22 pm

W piwnicy budynku ja z Irvinem wpadliśmy w zasadzke i zostaliśmy obezwładnienie gdy się obudziliśmy byliśmy na zewnątrz wraz z dziewczynami. Nie umie wyjaśnić co stało się w między czasie - później miałem nadzieje że takie wyjaśnienia mu wystarczają bo raczej nic lepszego już nie wymyśle.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Nie Cze 30, 2013 7:28 pm

Irvin popatrzył na ciebie z wdzięcznością, za to lider nastroszył się
- Najlepsi z najlepszych z zespołu R wpadli w głupią zasadzkę jajogłowych? Nieprawdopodobne. No, ale ktoś musi ponieść za to konsekwencje. Mirajine, Klaus... zostajecie natychmiast wydaleni z zespołu R. Macie jeden dzień, by się spakować i odejść. - rzucił i ruchem ręki nakazał wam wyjść. Byłeś zbyt wstrząśnięty, by choćby się ruszyć, więc Irvin złapał cię za rękę i wyprowadził.
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Nie Cze 30, 2013 7:38 pm

Mirajine mam pytanie bardzo źle by było jakbyśmy troche przyśpieszyli plany i zabili tego gnoja - mówie na tyle głośno by Irvin i reszta to usłyszała ale nikt inny. W oczekiwaniu na odpiwedź szukam w pokoju czegoś ostrego.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Nie Cze 30, 2013 7:43 pm

Mirajine zastanowiła się przez chwilę, po czym uśmiechnęła się
- Niestety, raczej tak. Ale możemy pokrzyżować mu plany - dodała tajemniczo, uśmiechając się. Irvin pokręcił głowa
- Idę wami. Ten sku<pii>yn nie miał prawa was wy<pii>ać. To nie była wasza wina. Pi<pii>ny sku<pii>yn. A H<pii>j z nim! - dodał. Max, który czekał na was przed drzwiami spojrzał na ciebie w osłupieniu, potem na Irvina i znów na ciebie. Nigdy się tak nie wyrażał, wątpiliście nawet, czy zna takie słowa, a tu nagle...
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Nie Cze 30, 2013 7:46 pm

Mirajine podba mi się twój uśmieszek. Jaki masz plan ? - w oczekiwaniu na odpowiedź i chcąc coś z tego mieć sprawdzam czy w pokoju szefa nie ma czegoś cennego jeżeli jest,a są szanse że on nie zauważy tego zniknięci kradne to. Po wyjściu zwracam się do Irvina i mówie z uśmiechem na twarzy:
Sam bym tego lepiej nie ujął Irvin.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Nie Cze 30, 2013 7:51 pm

Mirajine roześmiała się
- A więc idziemy we trójkę. Max, na razie będziesz musiał być w drużynie z Vatsumi i
Flavią...
- spojrzała na niego badawczo, a potem na Vatsumi - ale widzę, że nie będzie wam to przeszkadzało. Klaus, Irvin, chodźmy stąd, a wszystko wam wyjaśnię. Moja noga więcej tu nie postanie - nagle przerwała i spojrzała znacząco na drzwi. "Dopóki ja nie będę tu rządzić", zdawało się mówić spojrzenie. Potem pokręciła głową i ruszyła przodem.
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Nie Cze 30, 2013 7:56 pm

Odchodząc z nimi w stronę wyjścia znów zwróciłem się do Mirajine i już dosyć zciszonym głosem powiedziałem:
Na pewno nie możemy go po prostu teraz zabić ja z chęcią sobie pobrudzę ręce,a zaraz po tym nawet z miłą chęcia oddam ci miejsce lidera i tak wolę brudną robotę.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Nie Cze 30, 2013 7:59 pm

Mirajine przybrała mine, jakby musiała się długo zastanawiać. Potem westchnęła
- Niestety, to niemożliwe. On się tego spodziewa... Ale mam lepszy pomysł, jak pozbawić go "tronu" - rzuciła. Wyszliście z budynku zespołu R. I tak nie mieliście tam żadnych swoich rzeczy, a gadżety kazano wam oddać. Oczywiście każdy z was coś tam przemycił...
Parę metrów od bazy mieściła się jaskinia... w każdym razie tak wyglądała. Gdy wszedłeś do środka, ujrzałeś dosyć dobrze wykończony dom, razem ze stołem, kuchnią i prądem. Na stole leżały plany...
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Nie Cze 30, 2013 8:15 pm

Mirajine czy jakiś twój znajomy miesza w jaskini - zapytałem się troche zdziwiony, a następnie nie czekając na odpowiedź podszedłem do stołu i zacząłem przeglądać plany by dowiedzieć się o czym myśli Mirajine.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Nie Cze 30, 2013 8:18 pm

Zanim cokolwiek przejrzałeś dostałeś drewnianą łyżką po głowie, a następnie szybkim ruchem Mirajine zgarnęła wszystkie palny i schowała je. Nie zauważyłeś gdzie. Szkoda
- Pierwsza zasada - nie twoje, nie ruszaj - rzuciła, a potem dodała - Wiedziałam, że pozbędzie się nas pod pierwszym pretekstem, dlatego gdy mieliśmy wolne od zadań, urządziłam to. Dobra, do rzeczy - wyciągnęła przed siebie kartkę.
- To plany tego h<pii>a na najbliższy miesiąc. Miał zamiar znaleźć jajo Celebiego i... wysłać kogoś na północ, na poszukiwanie nowych pokemonów. Podobno ktoś widział ognistego sokoła. Woolrin chce go mieć w swojej kolekcji. Ruszą jutro. Będą znikać pojedynczo, a jednemu damy zwiać. Niech wie, że teraz nie uda mu się żaden plan... - dodała z głosem drżącym od wściekłości.
---
Nie, nie złapiesz tego ognistego sokoła Razz
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Nie Cze 30, 2013 8:35 pm

Czyli twoim planem jest po prostu przeszkadzanie wkażdym planie Woolrina zaczynjąc od dzisiaj, podoba mi się to. Więc co ruszamy jakoś przegonić tego całego sokoła albo może będziemy po prostu przeszkadzać jego ludziom w tym. Albo gdy oni ruszą my zakradniemy się do bazy i trochę tam się zabawimy?
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Pon Lip 01, 2013 10:21 am

Mirajine spojrzała na Irvina i uśmiechnęła się do niego
- No cóż... dobrze by było mieć swojego agenta w bazie wroga. Irvin, ciebie nie wyrzucili, więc to twoja robota. Tymczasem ja i Klaus idziemy przeszkodzić tamtym. Co wy na to? - zapytała
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Pon Lip 01, 2013 6:32 pm

Ja się na to piszę. Tylko masz może w tym swoim domku jakieś gadżety czy muszą nam wystarczyć nasze pokemony? - pytam Mirajine, a następnie gdy Irvin zaczyna wracać do bazy odprowadzam go wzrokiem.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Wto Lip 02, 2013 11:02 am

- Mam tylko kilka podstawowych, no wiesz - usypiacze i paralizatory. I to niewiele, tak więc raczej zdaj się na pokemony - odparła, rozsiadając się
- Tamci prawdopodobnie wyjdą dopiero jutro z rana, więc możemy tu poczekać. Mamy idealny wgląd na bazę. Przy okazji, chcesz coś do picia? Zgłodniałam nieco - rzuciła mimochodem. Czuła się bezpiecznie, a przecież mogłeś jej w każdej chwili wbić nóż w plecy... Odwróciła się od ciebie i zazcęła coś gotować
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Wto Lip 02, 2013 7:16 pm

Nie wiedziałem że umiesz gotować ,a tak przy okazji jestesmy dosyć niedaleko bazy jestes pewna że nie znajdą nas tutaj? - pytam się Mirajine, a następnie zaczynam się przyglądać co tam pichci wypuszczam także sowje pokemony i szukam w jaskini jakieś poke karmy.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Sro Lip 03, 2013 6:00 am

Mirajine uśmiechnęła się
- Klaus, proszę. Jesteśmy na takim zadupiu, że nawet z Arcaninem nas nie znajdą, poza tym od strony bazy nie widać jaskini. A gotowanie? Jestem w końcu kobietą, prawda? Nie nadaję się tylko i wyłącznie do płodzenia dzieci, wiesz? - rzuciła nieco poirytowana, ale z uśmiechem na licu. o cóż, w sumie to i miała rację...
Tymczasem ty znalazłeś karmę i karmisz właśnie pokemony. Odish spojrzała na ciebie niepewnie i szybko wcinała swoją porcję.
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Sro Lip 03, 2013 7:50 am

Wiedziałem że masz wiele talentów ale też zauważyłem że wstępując do Zespołu R raczej nie zrobiłaś tego bo jesteś typową kobietą więc po prostu myślałem że bardziej wolisz niebezpieczne misje niż gotować - powiedziałem uśmiechając się ale jakby co uważałem by jej jeszcze bardziej nie podirytować bo jeszcze oberwe.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Sro Lip 03, 2013 12:23 pm

- Oczywiście, że wolę niebezpieczeństwo - odparla z oburzeniem, wykładając sos mięsny na talerz - Ale jak się nie ma co się lubi... - westchnęła. Tymczasem Oddish zjadła swoją porcję i schowała się za Croagunka
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Sro Lip 03, 2013 1:18 pm

Oddish nie masz się czego bać ani ja ani Mirajine nic ci nie zrobimy - mówie do stworka by sie uspkoił,. następnie nachylam się nad talerz i zaczynam się lekko ślinić na sam widok jedzenia przygotowanego przez Mirajine.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Koori Sro Lip 03, 2013 4:19 pm

Mirajine zaśmiała się na widok twojej miny i podała ci sztućce
- Smacznego - powiedział,a a następnie podeszła do Oddish z jakimś ciastkiem. Wyglądem przypominało kępkę trawy. Oddish nieufnie powąchał ciastko, a potem uśmiech rozświetlił jego twarz i szybko połknął przysnmak. Następnie przytulił się do nogi Mirajine, coś sobie mrucząc pod nosem...
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by BlackBeard Nie Lip 07, 2013 1:15 pm

Dziękuje - odpowiadam,a następnie biorę się za jedzenie. Po kilku gryzach przestaje na chwilę i mowie:
Oddish dość szybko cie polubiła - po tych słowach nie czekając na odpowiedź wracam do jedzenia.
BlackBeard
BlackBeard

Male Liczba postów : 252
Birthday : 02/12/1993
Join date : 23/03/2013
Age : 30
Skąd : Siemianowice

Powrót do góry Go down

Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R! - Page 10 Empty Re: Klaus Seragode - Być liderem Zespołu R!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 10 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach