1 Etap -> Shura

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Eventy

Go down

1 Etap -> Shura Empty 1 Etap -> Shura

Pisanie by Nikotynka on Pon Kwi 01, 2013 10:41 pm

Wielka łąka otoczona sporą ilością drzew, na polanie jesteś tylko ty, sędzia, oraz twoje pokemony, wszelkie decyzje, które podejmiesz, to jak będziesz traktował swoje pokemony, wszystko ma wpływ na twoją dalszą przygodę, dokładniejszy odpi polany nie ma znaczenia, ponieważ to nie o nią tutaj chodzi, a bardziej o umiejętności pokemonów, powodzenia i do zobaczenia za 2 dni.

Twoje pokemony to:

Scyther oraz Zorua.~Karta postaci
~Bank
~Box
W razie jakichkolwiek problemów proszę pisać do mnie na pw, postaram się pomóc.

Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 27

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

1 Etap -> Shura Empty Re: 1 Etap -> Shura

Pisanie by Shura on Wto Kwi 02, 2013 10:32 am

Weszłam na łąkę i rozejrzałam się trochę. Wypuściłam Scythera i Zorue. -Dobrze, dzieciaczki. Zaczniemy teraz trening.- Odezwałam się do swoich pokemonów. -Pierwszy będzie Scyther. Najpierw za pomocą Silver Wind wytwórz wokół siebie mały wir, a raczej koła, które mają wirować wokół ciebie. Następnie zrób to samo z Vacuum Wave, tak, by wokół ciebie wirowały dwa okręgi stworzone z tych ataków. Wtedy wyskocz tak, by wylądować po za tym wirem i rozbij go za pomocą Night Slash.- powiedziałam do modliszki. Zwróciłam się do Zoruy. -Zorua, stań na środku polany i użyj Dark Pulse, by wokół ciebie pojawiło się kila okręgów, a ty masz być w centrum tego ataku. Wtedy jak będzie kilka pierścieni wyskocz do góry i w centrum ataku wyślij Shadow Ball. Wyląduj po za okręgami.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

1 Etap -> Shura Empty Re: 1 Etap -> Shura

Pisanie by Shura on Sro Kwi 03, 2013 4:21 pm

-Dobrze, Scyther. Teraz znowu spróbuj użyj Vacuum Wave i Silver Wind tak, by obracały się wokół ciebie pierścienie z tych ataków. Tym razem spróbuj zrobić tak, by zaczęły zataczać wokół ciebie spirale i kręciły się w przeciwnych kierunkach. Ćwicz to cały czas tak, byś mógł tworzyć ten wir jak najszybciej.- Zwróciłam się do Zoruy. -Zorua, użyj teraz Dark Pulse tak, byś stał w jego centrum. Kiedy wokół ciebie pojawi się kilka pierścieni wypuść Shadow Ball tak, by poprzebijał pierścienie poprzedniego ataku. Ma to wyglądać tak jakby przez okregi na wodzie przebił się w linii prostej kamień.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

1 Etap -> Shura Empty Re: 1 Etap -> Shura

Pisanie by Nikotynka on Sro Kwi 03, 2013 9:54 pm

Pierwszy będzie Scyther. Najpierw za pomocą Silver Wind wytwórz wokół siebie mały wir, a raczej koła, które mają wirować wokół ciebie. Następnie zrób to samo z Vacuum Wave, tak, by wokół ciebie wirowały dwa okręgi stworzone z tych ataków. Wtedy wyskocz tak, by wylądować po za tym wirem i rozbij go za pomocą Night Slash.

Pokemon powoli zaczał kombinować, nie wychodziło mu idealnie, pierwsza częśc była w miarę prosta, jednak z samego początku silver windy odlatywały od twojego pokemona, okazało się, że jeśli będzie robił to w miare szybko uda mu się wykonać ten atak idealnie łącząc ze sobą dwa wymienione przez Ciebie ciosy, jednak końcówka była już gorsza, twój biedny pokemon miał problem z wyskoczenia z wiru. Dokładniej chodziło o to, że atak wznosił się coraz wyżej i twój pokemon musiałby wyskoczyć na 2 metry, co było niemożliwe

Ta część wymaga dopracowania

Zorua, stań na środku polany i użyj Dark Pulse, by wokół ciebie pojawiło się kila okręgów, a ty masz być w centrum tego ataku. Wtedy jak będzie kilka pierścieni wyskocz do góry i w centrum ataku wyślij Shadow Ball. Wyląduj po za okręgami.

Twój pokemon miał wielkie problemy z tym, dark pulse to nie były okręgi a promień z nich zbudowany, więc jedyne co twojemu pokemonowi się udało to wysłanie przed siebie kilku wiązek przed siebie.

Ta częśc wymaga całkowitej zmiany, lub dokładniejszego opisu

-Dobrze, Scyther. Teraz znowu spróbuj użyj Vacuum Wave i Silver Wind tak, by obracały się wokół ciebie pierścienie z tych ataków. Tym razem spróbuj zrobić tak, by zaczęły zataczać wokół ciebie spirale i kręciły się w przeciwnych kierunkach. Ćwicz to cały czas tak, byś mógł tworzyć ten wir jak najszybciej.

Scytcherowi szło coraz lepiej, nie miał większego problemu z utworzeniem dwóch rodzajów sierpów i uzywał ich co chwilkę, jak wcześniej wzpomniałam nie było to dla niego nic trudnego

Pokemon opanował tą część taktyki

-Zorua, użyj teraz Dark Pulse tak, byś stał w jego centrum. Kiedy wokół ciebie pojawi się kilka pierścieni wypuść Shadow Ball tak, by poprzebijał pierścienie poprzedniego ataku. Ma to wyglądać tak jakby przez okregi na wodzie przebił się w linii prostej kamień.

Pokemon miał problem, spirala nadal nie nadawała się do takich kombinacji, jednak udało się stworzyć coś mniej więcej podobnego, Zorua, używała dark pulsa, puszczając w jego wnętrze shadow balla

Pokemon nie opanował dokładnie taktyki swojego trenera, jednak stworzył coś swojego~Karta postaci
~Bank
~Box
W razie jakichkolwiek problemów proszę pisać do mnie na pw, postaram się pomóc.

Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 27

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

1 Etap -> Shura Empty Re: 1 Etap -> Shura

Pisanie by Shura on Czw Kwi 04, 2013 3:33 pm

-Dobrze, Scyther. Spróbuj zrobić teraz, by ten wir z Silver Wind i Wavuum Wave poruszał się razem z tobą. Wykonaj kilka kroków do przodu razem z tym wirem. Potem spróbuj szybko zakończyć te ataki, by pierścienie pomału opadły wokół ciebie. Gdy będą jeszcze opadać szybko wyskocz z środka wiru i skieruj oba te ataki w kierunku drzew tak, by wyglądało to jakby te sierpy wyłaniały się z wcześniej utworzonego i teraz opadającego małego tornada.- Powiedziałam do Scythera. -Zorua, ty spróbuj udoskonalić tą kombinację, która udało ci się okryć. Użyj Dark Pulse i rozszerz ten promień tak, by zmieścił się w nim większy Shadow ball. Wyślij wtedy dwa razy większą kule cienia w jej środek, a zaraz za nią dwie mniejsze. Niech pierwszy Shadow ball będzie leciał szybciej, a dwa mniejsze trochę wolniej.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

1 Etap -> Shura Empty Re: 1 Etap -> Shura

Pisanie by Shura on Pią Kwi 05, 2013 6:46 pm

-Scyther, teraz spróbujemy czegoś innego. Spróbuj wyskoczyć i otoczyć się sierpami Silver Wind, ale tak by nie ograniczały twoich ruchów. Gdy tylko opadniesz na ziemię to rozprosz silver Wind tak byś mógł się z niego uwolnić. Wyskocz jeszcze raz, ale tym razem uderz w drzewo Night Slash. Spróbuj zrobić to tak, by wydawało się, ze pomiędzy wygaszeniem Silver Wind, a uderzeniem nie można było dostrzec żadnej przerwy.- Następnie zwróciłam się do czarnego lisa. -Zorua, użyj Shadow ball i utwórz na sobą dużą kule cienia. Następnie utwórz jedną małą i spróbuj zrobić tak, by krążyła ona wokół tej większej. Jeśli ci się to uda to spróbuj dołożyć drugą. Pracuj nad tym, by ten układ się nie rozpadł.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

1 Etap -> Shura Empty Re: 1 Etap -> Shura

Pisanie by Cieniu on Sob Kwi 06, 2013 1:09 am

-Dobrze, Scyther. Spróbuj zrobić teraz, by ten wir z Silver Wind i Wavuum Wave poruszał się razem z tobą. Wykonaj kilka kroków do przodu razem z tym wirem. Potem spróbuj szybko zakończyć te ataki, by pierścienie pomału opadły wokół ciebie. Gdy będą jeszcze opadać szybko wyskocz z środka wiru i skieruj oba te ataki w kierunku drzew tak, by wyglądało to jakby te sierpy wyłaniały się z wcześniej utworzonego i teraz opadającego małego tornada.-

Scyther nie miał zbyt wielkich problemów z wytwarzaniem wirów za pomocą tego ataku, starał się przemieścić z ruchami które wierciły się wkoło niego, powolnymi krokami i bardzo ostrożnie widziałaś że zmienił swoją pozycję, wyskoczył z nich ale gdy chciał nimi cisnąć w kierunku drzew.. Po prostu zanikły, niektóre wybuchły.

Taktyka dobra ale wymaga dopracowania.

Zorua, ty spróbuj udoskonalić tą kombinację, która udało ci się okryć. Użyj Dark Pulse i rozszerz ten promień tak, by zmieścił się w nim większy Shadow ball. Wyślij wtedy dwa razy większą kule cienia w jej środek, a zaraz za nią dwie mniejsze. Niech pierwszy Shadow ball będzie leciał szybciej, a dwa mniejsze trochę wolniej.

Zorua wytworzyła korytarz z Dark Pulse a w nim szybko przeleciał olbrzymi Shadow Ball, widziałaś że twój pokemon starał się puścić 2 mniejsze za nim dużo wolniej ale.. BYły one mniejsze i uderzyły w dużą co spowodowało wybuch

Coś tutaj trzeba zmienić i pomyśleć.

-Scyther, teraz spróbujemy czegoś innego. Spróbuj wyskoczyć i otoczyć się sierpami Silver Wind, ale tak by nie ograniczały twoich ruchów. Gdy tylko opadniesz na ziemię to rozprosz silver Wind tak byś mógł się z niego uwolnić. Wyskocz jeszcze raz, ale tym razem uderz w drzewo Night Slash. Spróbuj zrobić to tak, by wydawało się, ze pomiędzy wygaszeniem Silver Wind, a uderzeniem nie można było dostrzec żadnej przerwy

Scyther wyskoczył w powietrze i zaczął otaczać się silver windem było to dość dziwne, nie był w stanie skupić się na tak długim locie aby się otoczyć więc opadł na ziemie i wykonał perfekcyjnie poprzednią taktykę, Gdy silver wind zaczął opadać Scyther wykonał Night Slasha ale był za daleko drzewa aby wyglądało to tak jak chciałaś

Taktyka wymaga dopracowania, Scyther potrafi dobrze wykonać otoczenia.

Zorua, użyj Shadow ball i utwórz na sobą dużą kule cienia. Następnie utwórz jedną małą i spróbuj zrobić tak, by krążyła ona wokół tej większej. Jeśli ci się to uda to spróbuj dołożyć drugą. Pracuj nad tym, by ten układ się nie rozpadł.

Początkowo Zorua puściła kulę po czym mniejsza kula przeleciała po prostu obok, pokemon stara się ale.. Nie ma w swoim asortymencie ruchu który sprawi żeby zawładnęła kulami które są już dalej w locie, po kilku nieudanych próbach twój pokemon wypuścił wielkiego shadow Ball w górę po czym wbił w niego kilka bardzo szybkich i dużo dużo mniejszych kul co spowodowało eksplozję mrocznej energi.

Taktyka wymaga zmiany, pokemon nie jest jeszcze w stanie poruszać obiektami mającymi swoją trajektorie lotu.1 Etap -> Shura Yodas_zpswtzyd31x
1 Etap -> Shura KP_zpsm4peljdw1 Etap -> Shura Bank_zpsuxet8too1 Etap -> Shura Box_zpsp1jqth5s1 Etap -> Shura Stragan_zpste28bppr1 Etap -> Shura MG%20Ci_zpsfjh9bpcp
1 Etap -> Shura Clouda_zpseq7reofnCieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 29
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

1 Etap -> Shura Empty Re: 1 Etap -> Shura

Pisanie by Shura on Sob Kwi 06, 2013 5:04 pm

-Dobrze, Scyther. Znowu otocz się wirem z Vacuum Wave i Silver Wind. Zacznij wygaszać te ataki, by pierścienie wokół ciebie zaczęły pomału opadać. Jak tylko to się stanie, wyskocz i ciśnij w kierunku drzew sierpy tylko z Vacuum wave. Jeśli to cię się nie uda to spróbuj to zrobić z Silver Wind. Następnie spróbuj zrobić to samo tylko, gdy wir wygaśnie wyskocz i wyceluj w kierunku drzew sierpy z Silver Wind.- Następnie zwróciłam się do Zoruy. -Dobrze, spróbuj użyj Dark Pulse i rozszerz ten promień tak, by zmieścił się w nim średniej wielkości Shadow ball. Wtedy utrzymując cały czas Dark Pulse poślij w jego środek Shadow ball tak, by przeleciało przez całą jego długość.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

1 Etap -> Shura Empty Re: 1 Etap -> Shura

Pisanie by Shura on Nie Kwi 07, 2013 2:24 pm

-Dobrze, Scyther. Teraz spróbuj wyskoczyć i wycelować w drzewo sierpami z Silver Wind, ale tak, by najpierw zatoczyły wokół ciebie okrąg i dopiero po tym mają polecieć w stronę drzew. Potem spróbuj tak zrobić z Silver wind, by zobaczyć który atak lepiej się do tego nadaje.- Zwróciłam się teraz do Zoruy. -Zorua, zacznij tworzyć kule za pomocą Shadow Ball i próbuj spowodować, by zaczęła ona się kręcić wokół własnej osi. Jak tylko to ci się uda to próbuj dodać jeszcze jeden Shadow ball i staraj się kontrolować oba, by kręciły się wokół własnej osi.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

1 Etap -> Shura Empty Re: 1 Etap -> Shura

Pisanie by Shura on Pon Kwi 08, 2013 6:54 pm

-Scyther, najpierw wyskocz, a potem okryj się na chwile wirem z Vacuum Wave i Silver Wind. Następnie szybko go wygaś i wykonaj atak X-Scizor. Próbuj zrobić to jak najszybciej. Jeśli nie uda ci się zrobić tego z dwoma atakami to spróbuj z jednym.
-Zorua, użyj Shadow Ball tak, by kula cienia wisiała nad tobą. Niech zacznie się ona kręcić wokół własnej osi. Wtedy wyskocz i uderz w nią, by poleciała w stronę drzew.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

1 Etap -> Shura Empty Re: 1 Etap -> Shura

Pisanie by Cieniu on Pon Kwi 08, 2013 9:53 pm

-Dobrze, Scyther. Znowu otocz się wirem z Vacuum Wave i Silver Wind. Zacznij wygaszać te ataki, by pierścienie wokół ciebie zaczęły pomału opadać. Jak tylko to się stanie, wyskocz i ciśnij w kierunku drzew sierpy tylko z Vacuum wave. Jeśli to cię się nie uda to spróbuj to zrobić z Silver Wind. Następnie spróbuj zrobić to samo tylko, gdy wir wygaśnie wyskocz i wyceluj w kierunku drzew sierpy z Silver Wind.-

Scyther się starał ale dopiero alternatywna wersja z wyskoczeniem i posłaniem nowych sierpów w stronę drzewa ukazała piękno całej kombinacji.

2 część taktyki dopracowana bardzo dobrze.

-Dobrze, spróbuj użyj Dark Pulse i rozszerz ten promień tak, by zmieścił się w nim średniej wielkości Shadow ball. Wtedy utrzymując cały czas Dark Pulse poślij w jego środek Shadow ball tak, by przeleciało przez całą jego długość.

Zorua nie miała problemów, rozszerzyła Dark Pulse po czym posłała przez środek Shadow balla który przeleciał dość szybko

Taktyka prosta i opanowana

-Dobrze, Scyther. Teraz spróbuj wyskoczyć i wycelować w drzewo sierpami z Silver Wind, ale tak, by najpierw zatoczyły wokół ciebie okrąg i dopiero po tym mają polecieć w stronę drzew. Potem spróbuj tak zrobić z Silver wind, by zobaczyć który atak lepiej się do tego nadaje.-

Scyther próbował zatoczyć Silver Windem wkoło siebie po czym uderzyć w drzewo ale to było dość dziwne czasem cios po prostu leciał w przeciwną stronę, czasem zaś się udawało

Jedna wielka loteria, raz wyjdzie raz nie

-Zorua, zacznij tworzyć kule za pomocą Shadow Ball i próbuj spowodować, by zaczęła ona się kręcić wokół własnej osi. Jak tylko to ci się uda to próbuj dodać jeszcze jeden Shadow ball i staraj się kontrolować oba, by kręciły się wokół własnej osi.

Zorua wytworzyła 3 shadow balle, średniej wielkości i zaczęła nimi kręcić wokół własnej osi, wyglądało to na prawdę magicznie.

Taktyka opanowana

-Scyther, najpierw wyskocz, a potem okryj się na chwile wirem z Vacuum Wave i Silver Wind. Następnie szybko go wygaś i wykonaj atak X-Scizor. Próbuj zrobić to jak najszybciej. Jeśli nie uda ci się zrobić tego z dwoma atakami to spróbuj z jednym.

Scyther otoczył się wirem silver winda po czym go wygasił i nagle atak w kształcie X przebił wygaszający się wir i poleciał dalej.

Taktyka opanowana z jednym wirem.

-Zorua, użyj Shadow Ball tak, by kula cienia wisiała nad tobą. Niech zacznie się ona kręcić wokół własnej osi. Wtedy wyskocz i uderz w nią, by poleciała w stronę drzew.

Zorua wytworzyła kulę którą sprytnie na chwilką unieruchomiła po czym z wyskoku pchnęła ją w kierunku drzew.

Taktyka opanowana.1 Etap -> Shura Yodas_zpswtzyd31x
1 Etap -> Shura KP_zpsm4peljdw1 Etap -> Shura Bank_zpsuxet8too1 Etap -> Shura Box_zpsp1jqth5s1 Etap -> Shura Stragan_zpste28bppr1 Etap -> Shura MG%20Ci_zpsfjh9bpcp
1 Etap -> Shura Clouda_zpseq7reofnCieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 29
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

1 Etap -> Shura Empty Re: 1 Etap -> Shura

Pisanie by Shura on Wto Kwi 09, 2013 6:53 pm

-Scyther, wyskocz i wyceluj w drzewa sierpami Silver Wind, ale tak by kręciły się one podczas ataku jak bumerangi. Zaraz po tym poślij w taki sam sposób sierpy z Vacuum Wave. Mają one uderzyć w drzewo lub ewentualnie zbombardować część tereny, gdy trochę zboczą z trasy.

-Zorua, utwórz teraz dwa Shadow Balle i niech kręcą się one wokół własnej osi. Wtedy wyskocz i pchnij najbliższą kule na drugą tak, by się zderzyły i poleciały razem.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

1 Etap -> Shura Empty Re: 1 Etap -> Shura

Pisanie by Shura on Sro Kwi 10, 2013 6:46 pm

-Scyther, najpierw wyceluj sierpami Silver Wind w drzewa, by następnie jak tylko zaczną one lecieć wyskoczyć i uderzyć X-Scizor. Zrób to tak, by Silver Wind najpierw cię zasłoniło, ty następnie wyskoczył i wyłonił się z nich uderzając swoimi ostrzami.

-Zorua, utwórz trzy Shadow balle i spróbuj tak nimi pokierować, by zaczęły się kręcić wokół własnej osi. Wtedy wyskocz i popchnij jedna kule cienia na pozostałe tak, by się zderzyły i poleciały w stronę drzew.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 27

Powrót do góry Go down

1 Etap -> Shura Empty Re: 1 Etap -> Shura

Pisanie by Cieniu on Czw Kwi 11, 2013 2:07 pm

-Scyther, wyskocz i wyceluj w drzewa sierpami Silver Wind, ale tak by kręciły się one podczas ataku jak bumerangi. Zaraz po tym poślij w taki sam sposób sierpy z Vacuum Wave. Mają one uderzyć w drzewo lub ewentualnie zbombardować część tereny, gdy trochę zboczą z trasy.

Ruchy były opanowane dość dobrze, ciosy poleciały tak jak chciałaś co prawda Silver Wind wyglądał dużo ładniej.

Taktyka Opanowana

-Zorua, utwórz teraz dwa Shadow Balle i niech kręcą się one wokół własnej osi. Wtedy wyskocz i pchnij najbliższą kule na drugą tak, by się zderzyły i poleciały razem.

Zorua wykonała obie kule po czym pchnęła z wyskoku jedną na drugą te troche przeleciały i explodowały dość głośno.

Taktyka opanowana jak w opisie.

-Scyther, najpierw wyceluj sierpami Silver Wind w drzewa, by następnie jak tylko zaczną one lecieć wyskoczyć i uderzyć X-Scizor. Zrób to tak, by Silver Wind najpierw cię zasłoniło, ty następnie wyskoczył i wyłonił się z nich uderzając swoimi ostrzami.

Scyther został zasłonięty przez sierpy po czym wytworzył sporego X i szybko puścił go przed siebie przy użyciu X-Scissors oczywiście

Taktyka Opanowana

-Zorua, utwórz trzy Shadow balle i spróbuj tak nimi pokierować, by zaczęły się kręcić wokół własnej osi. Wtedy wyskocz i popchnij jedna kule cienia na pozostałe tak, by się zderzyły i poleciały w stronę drzew.


Zorua wytworzyła dwie kulę ale gdy chciała dołożyć trzecią ta natychmiast poleciała i uderzyła w pobliskie drzewo, pozostałe dwie upadły i rozwaliły się na ziemi.

Taktyka za trudna dla pokemona nie posiadającego psychic.1 Etap -> Shura Yodas_zpswtzyd31x
1 Etap -> Shura KP_zpsm4peljdw1 Etap -> Shura Bank_zpsuxet8too1 Etap -> Shura Box_zpsp1jqth5s1 Etap -> Shura Stragan_zpste28bppr1 Etap -> Shura MG%20Ci_zpsfjh9bpcp
1 Etap -> Shura Clouda_zpseq7reofnCieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 29
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

1 Etap -> Shura Empty Re: 1 Etap -> Shura

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Eventy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach