Elmo.

Go down

Elmo. Empty Elmo.

Pisanie by Cieniu Pon Sty 21, 2013 2:15 am

~ Ohayo! Jeśli chcecie się do mnie zapisać to wiedzcie że wasza gra będzie pełna niespodzianek i zwrotów akcji, oczywiście jeśli się dostaniecie :3 Dodam tylko że staram się dostosowywać poziom do gracza czyt. jeśli grasz będzie odpisywał 5 linijek to ja również, jeśli gracz 20 linijek to ja również! Wiem że pewnie przynudzam i w ogóle, więc przejdźmy do zapisu.

Imię i Nazwisko: Tego chyba nie trzeba tłumaczyć
Wiek: Powiedzmy że od 10-50 lat
Profesja: Wiadomo
Profesja Poboczna*: Nie wiem, malarz, fotograf, detektyw etc.
Region i miasto startowe: Jeśli wybierzecie Kanto to będziecie spotykać poki z Kanto, jeśli Johto to z Johto. Jeśli chcecie spotykać poki z wszystkich regionów, albo z dwóch, trzech to piszcie w prośbach
Wygląd: Mile widziany obrazek, jeśli takowego nie posiadamy to wystarczy opis, kilka pełnych zdań.
Charakter: Czyli jaka jest wasza postać, jak się zachowuje, jak reaguje na daną sytuację etc.
Historia: Nie musi to być jakieś dzieło sztuki bowiem nie liczy się długość ale jakoś! Mimo wszystko nie może być nudna, oklepana, nie powinna zawierać błędów i przede wszystkim musi być się o co zaczepić.
Cele: Tylko bez zostania mistrzem pokemon, złapanie takiego poka, pokonanie liderów... LUDZIE! Bądźcie kreatywni!
Starter: Zgodny z regulaminem. Jeśli nie macie pomysłu, mogę wylosować :3
Towarzysz*: Powiedzmy że maksymalnie 2 partnerów. Lepiej mi się grę prowadzi bez towarzyszy no ale jak już musi być... A i musi być zawarty w historii.
Wrogowie*: Muszą/Musi być zawarty/zawarci w historii.
Chcesz mieć organizowane różne turnieje bądź pokazy w swojej grze?: Tak/Nie
Chcesz walczyć w gymach w swojej grze?: Tak/Nie
Prośby*: Tylko z umiarem moi mili.

Pola zaznaczone "*" nie są wymagane.

Dla leniwych:
Kod:

[b]Imię i Nazwisko: [/b]
[b]Wiek: [/b]
[b]Profesja: [/b]
[b]Profesja Poboczna*: [/b]
[b]Region i miasto startowe: [/b]
[b]Wygląd: [/b]
[b]Charakter: [/b
[b]Historia: [/b]
[b]Cele: [/b]
[b]Starter: [/b]
[b]Towarzysz*: [/b]
[b]Wrogowie*: [/b]
[b]Chcesz mieć organizowane różne turnieje bądź pokazy w swojej grze?: [/b]
[b]Chcesz walczyć w gymach w swojej grze?: [/b]
[b]Prośby*: [/b]
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach