Swallow

Go down

Swallow Empty Swallow

Pisanie by Cieniu on Pon Sty 21, 2013 2:17 am

Tutaj możecie się zapisywać do Jaskółczego MG. Gwarantuję wam, że nie pożałujecie wstąpienia w moje progi ;D.

Oto Formularz:
Kod:

Formularz:
Imię:
Nazwisko:
Wiek:
Starter:
Profesja:
Charakter:
Wygląd:
Miasto i region startu:
Historia:
Cele:
Towarzysze:
Wrogowie:
Prośby:Czacha350
Imię: Kamil
Nazwisko: Kuro
Wiek: 17 lat
Starter: Charmander
Profesja:Trener
Charakter: Przeważnie wyluzowany nie przejmuje się otoczeniem nie obchodzi go opinia innych unika konfliktów przyjazny, rozmowny zawsze pomaga gdy ktoś poprosi. Opanowany nie łatwo go zdenerwować lecz jeśli komuś się to uda żałuje tego bo charakter zmienia się z opanowanego na przeciwny czyli pcha się od razu do bójki staje się nieprzyjemny dla otoczenia traci kontrole nad zachowaniem.
Wygląd:
Swallow 3w955qxbhezl
Wysoki biało włosy chłopak o bladej cerze nikt nie wie dlaczego ma przy sobie katane.
Miasto i region startu: Region Kanto Miasto Newport (na zachód od Alabasti )
Historia: W wieku 12 lat obudził się bez pamięci leżąc na ziemi koło nie go leżała katana jedyna rzecz dzięki której mógł odzyskać straconą pamięć . Przez cztery lat mieszkał w opuszczonym domu w Newport i trenował z ową kataną , którą znalazł po przebudzeniu parę lat temu ludzie którzy go często widzieli przez ten czas zdążyli się przyzwyczaić do niego wciąż pytając skąd ma ten miecz skąd pochodzi i dlaczego dziecko mieszka samo i wciąż odpowiadał ,że nie pamięta co się stało w przeszłości oprócz imienia i wieku oraz wie , że musi odzyskać pamięć dlatego trenuje mając nadzieje , że ten miecz coś mu uświadomi . W dniu jego 17 urodzin pewna staruszka zasugerowała by udał się w podróż pokemon i poznawał świat a nie trzymał się kurczowo tego miejsca i prób odzyskania pamięci może gdy wyruszy wspomnienia same będą wracać . Po tych słowach postanowiłem wyruszyć by znaleść to od czego wszystko się zaczęło od moich wspomnień
Cele:Zdobyć wszystkie odznaki i odzyskać utraconą pamięć
Towarzysze: Jakaś nowo poznana dziewczyna
Wrogowie: Jestem otwarty na wrogów
Prośby: Bez dziur w drogach ( zobaczymy czy pamiętasz )
Sunniva
Imię: Sunnive
Nazwisko: Kadnee
Wiek: 16
Starter: Happiny
Profesja: Trenerka
Charakter: Sunniva jest na pozór bardzo dziwną osobą. Bardzo lubi dobrze mówić o sobie i nie widzi cech u innych ludzi. Jest ona bardzo chamska, a czasem nawet agresywna. Większość ludzi omija ją szerokim łukiem. Nikt oczywiście nie chce mieć kontaktu z takim potworem. Z tego co tu zostało napisane, to wcale dziwić się nie trzeba. Taka samochwała. Nawet przez swój wygląd odpycha niektórych ludzi. Dla jednych jest ładna, dla innych odrażająca, a to przez swoje powalone zachowanie. Trzeba mieć bardzo wytrzymałe nerwy, aby poświęcić, jej czas. Wszyscy najchętniej pozbyliby się jej. No, bo po co taki zbędny zabieracz powietrza? Biedna Sunniva, przez prawie całe, życie nie miała okazji z kimś zbliżyć swych relacji. Kompletnie zamknęła się w sobie po śmierci "najlepszej przyjaciółki" Od tej pory stała się bardziej szalona. Chce zaszpanować paląc papierosy i pijąc alkohol. Może dlatego mówią na nią Zła?
Wygląd:
Swallow Abstractnonsense6005770
Miasto i region startu: Miasto - obojętne, region Sinnoh, ale pokemony z innych regionów też można dodać Smile
Historia: Sunniva była prostą dziewczyną, gdy jednego dnia wszystko się zmieniło. Był środek lata, a słońce ogrzewało wszystkich swoimi cieplutkimi promieniami. Ojciec Sunnivy - Bernard jechał do pracy, a dziewczynie powierzył opiekę nad domem. Dziewczyny oczywiście posłuchała się. Ojciec wsiadł do samochodu i pojechał. "Zła" wzięła swojego pokemona, którego dostała od rodziny i wyszła przed dom. Rozłożyła leżak i położyła się. Zamknęła oczy, przytulając do siebie Happiny, która cały czas się wierciła. Sunniva poczuła dym, po czym szybko wstała i odbiegła od domu. Chwilę potem wybuch. Dom się palił, a Zespół R zabierał unikatowe Pokemony ojca. Archen, Kabuto i inne zostały porwane. Dziewczyna próbowała powstrzymać złoczyńców, lecz na próżno, Ci tylko walnęli ją czymś w głowę, a ona straciła przytomność. Obudziła się dopiero w ciemnym lesie. Brak domu, brak jedzenia, brak rodziny. Tylko ona i jej Pokemon.
Cele: Odnaleźć zagnione Pokemony ojca, swój dom i zdobyć wszystkie Eevee-lucje.
Towarzysze: Przez jej charakter i zaistniałą sytuację jest sama.
Wrogowie: Proszę o wymyślenie w trakcie przygody.
Prośby: Jak wyżej.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 29
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach