II Etap - Apel

+5
wikkaz
Yuya
Bezimienny
Hawinian
Nikotynka
9 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Eventy

Go down

II Etap - Apel Empty II Etap - Apel

Pisanie by Nikotynka Czw Kwi 11, 2013 3:47 pm

Tak więc zaczynamy! Przypominam macie dwa dni na odpisanie inaczej wasza kolejka przepada i odpadacie z pokazów.

Powodzenia!
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

II Etap - Apel Empty Re: II Etap - Apel

Pisanie by Hawinian Pią Kwi 12, 2013 8:45 pm

Pinsir, Gastly! Wychodźcie! Witajcie moi drodzy. Dzisiaj muszę Wam przekazać mój apel do Was. Jestem z Was dumny. Bardzo dobrze ćwiczyliście i wszytsko pięknie opanowaliście. Podczas pokazu musiscie pokazać wszytsko to co w Was najlepsze. Musiscie ukazać Wasze prawdziwe piękno. Niczym nieskrępowane.
Gastly pamiętasz co masz robić. Hypnosis podczas obrotu wokół własnej osi+lick podczas lotu na planie trójkąta+sprinty na planie kwadratu.
Pinsir mam nadzieję, że Ty również pamiętasz swoją kombinację. Harden+seismic toss+rock slide+vice grip podczas biegu wokół areny.
Gastly podczas ,,Duchowej masakry językiem" paniętaj o eksponowaniu języka. Ty Pinsir podczas ,,Zniszczyć wszytsko co wrogie" pamiętaj o eksponowaniu swojej siły. Wykaż swoją siłe.

Mam nadzieję, że teraz już wszytsko wiecie. Musiscie dać z siebie wszytsko!

Hawinian
Hawinian

Male Liczba postów : 154
Birthday : 03/01/1998
Join date : 04/03/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

II Etap - Apel Empty Re: II Etap - Apel

Pisanie by Bezimienny Pią Kwi 12, 2013 9:57 pm

OKej, przyszedł czas na wielki test naszych pokazowych umiejętności. Będzie to nasz pierwszy tego typu konkurs więc musimy dać z siebie wszystko. – powiedziałem do moich pokemonów które trzymałem jeszcze w ich poke-kulach. Pokładam w nich wielkie nadzieje więc liczę na to że mnie nie zawiodą.
- Chloris, Shigeru! Czas na Show Time! Na sam początek przywitajcie publiczność. Teraz czas na popis naszych umiejętności! Chloris, wyślij Magical Leaf’y na Scraftyego, niech zaczną okrążać go, tworząc pierścień, podczas gdy ty Shideru, zaczniesz w centrum nich, tańczyć taniec smoków(Dragon Dance). Chloris tuż po zakończeniu tańca przez Scraftyego, zgarnij magiczne liście swoim Leaf Tornadem i utrzymuj je jak najdłużej. Wtedy ty Scrafty, dodaj do tornada demoniczny wiatr(Ominous Wind) który doda nieco fioletowiej barwy do liściastego wiru. Następnie wypuść wir rozpraszając Magical Leafy, Ominous Wind i Leaf Tornado po arenie. Niech spadają one powoli niczym płatki śniegu aby następnie wysłać Energy Ball najwyżej jak możesz. Postaraj się aby było to na środku areny. Wtedy Scrafty tworzysz wcześniejsza kombinacje Shadow-Ice Punchu na obu łapkach. Czyli ładujesz energię Ice Punch’u po czym pokrywasz ją energia Shadow Punchu i posyłasz oby dwie pięści w kulę by ją rozbiły uwalniając zielony pyłek ze zniszczonej kuli. Dzięki Ice Punchu podczas „lotu” do kuli, twoja kombinacja powinna pozostawić „lodową ścieżkę” czyli lodowy pyłek wytworzony z lodowego ataku. Na sam koniec Servine wypuść oba pnącza przesyłając po nich energię Mega Drain’u i tworząc z biczy coś na wzór serduszka. Ty Shigeru, stój tuż przy chloris, byś mógł pięknie ukłonić się publiczności kiedy Servine zakończy tworzenie pożegnalnego, lśniąco-zielonego serca.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 29
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

II Etap - Apel Empty Re: II Etap - Apel

Pisanie by Yuya Sob Kwi 13, 2013 8:07 am

Wchodząc na salę odetchnęłam głęboko, zamknęłam oczy i dopiero po chwili ruszyłam, starając się jak najlepiej eksponować-wyprostować plecy, trzymać głowę prosto itp. W końcu stanęłam na środku przydzielonego mi miejsca, w obie dłonie wzięłam pokeballe i wypuściłam moje pokemony, po czym odsunęłam się nieco do tyłu by im nie przeszkadzać.
-Oto nasz wielki sprawdzian! Mirri, Pirin, dajmy z siebie wszystko! Na początek manewr w duecie, Ogniste Tornado! Pirin wskocz na koleżankę, przyklep kaptur i na trzy-ona Twister, zaś ty dozowany, łagodny Fire Blast! Gdy wir pomknie do przodu Servine Growth, wyciągasz oba pnączai! Charmander, ty przeskakujesz jej prze głowę i dajesz się zawinąc w szeleczki! Teraz do góry,ale nie za wysoko, tak by Pirin była widoczna! Smoczku stój przodem do publiczności i rozpocznij kolejny manewr! Żar uczuć! Attract przy sobie, zestrzel 2 serduszka Emberem i poślij je w stronę publiczności! Gdy to skończymy Mirri opuść ją delikatnie i rozplącz. Zakończmy to naszą Okrężną Kosą! Stajecie kilka metrów od siebie, Servine wyciąga pnącza i owija nimi Charmander, która je łapie-pewny chwyt! Iiii! Mirri hop do góry z Iron Tail, Pirin Strenght i kręć sięę! Zrób kilka dużych kółek, a potem ściągajcie pnącza, tak by zakończyć w pozycji baletowej-Pirin trzyma w łapkach nad sobą Mirri!
Gdy pokemon odłoży roślinnego stworka całą trójką się kłaniamy, po czym wychodzimy i robimy miejsce następnym.
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

II Etap - Apel Empty Re: II Etap - Apel

Pisanie by wikkaz Sob Kwi 13, 2013 8:58 pm

Kiedy przychodzi moja kolei ruszam na arenę. Powoli wchodzę na swoje miejsce i witam się ze wszystkimi obecnymi w hali. Po chwili wywołuję moje podopieczne mówiąc:
- Pokażcie się moje piękne. Ukłońcie się wszystkim ładnie.
Gdy to zrobią zaczynam wydawać im polecenia.
- Buny zrób lodowisko dookoła Milotic. Niech nasza przyjaciółka będzie w centrum. Ty będziesz dookoła niej jeździć i skakać tworząc różne kombinacje. Wytwórz również kilka górek abyś mogła z nich wyskakiwać. Wtedy wskocz na lód i zacznij po nim jeździć. Wtedy ty Milotic użyj Water Gun + Refresh. Niech wszyscy zobaczą ten piękny blask. Wtedy ty Buny zacznij wyskakiwać dzięki skoczniom i rób piruety, aby pięknie wyglądać przy blasku, który wytwarza Milotic. Następnie Buny jeżdżąc po lodzie wyskakuj wysoko robiąc piruet i używaj Thunderbolt tak jak to robiłaś przy Tańcu Thunderbolt. Tylko, że tym razem przy piruecie twoje Thunderbolt zamiast lecieć w każdą stronę polecą w górę tworząc nie za szeroką wiązkę wyglądającą jak nić DNA. W tym czasie Milotic użyj Waterfall i wpłyń normalnie na górę wodnego strumienia, po czym wskocz do niego i pod koniec wyskocz rozpryskując wodę. Następnie na sam koniec zacznij wytwarzać wiele Ice Shard. Następnie niech Buny szybko do ciebie dojedzie i zacznijcie niszczyć odłamki lodu przy pomocy Dragon Pulse i Thunderbolt wytwarzając na sam koniec wiele wielokolorowych iskierek. Wtedy się ukłońcie pięknie wyglądając w otoczce iskierek.
wikkaz
wikkaz
Mistrz PokeHelvetti

Male Liczba postów : 262
Birthday : 12/09/1994
Join date : 22/01/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

II Etap - Apel Empty Re: II Etap - Apel

Pisanie by Nikotynka Pon Kwi 15, 2013 9:04 pm

Nie mam kompletnie pomysłu, ale może się uda przemieszczajcie się nad sobą, swanna lataj nad ninetalesem, a ty biegaj spokojnie po ziemi robiąc koło, równe i powoli, musicie się najpierw zgrać, bez tego wszystko runie, Ninetales użyj flare blitza, w tym czasie swanna użyj na Ninetalesa odrobinę bubbleabeama, dzięki czemu powstanie mini fuzja, twoje ataki nie będę za mocne więc nie zrobisz nic groźnego swojej towarzyszce, po czym zatrzymajcie się obie, Ninetales usiądź na arenie nadal używając flare blitza, Swanna w tym czasie wzleć wyżej i użyj bubblebeama , jednocześnie Ninetales wypuść z pyska fire spin, wiem, że ataki nie są tej samej mocy, ale bąbelki szybciej pękają dzięki czemu ataki mniej więcej są na tym samym poziomie, teraz puścicie obie ataki, swanna zacznij pikować w stronę Ninetalesa, ty mała rozstaw szybko łapki i oczekuj spokojnie aż twoja towarzyszka się zbliży jednocześnie celuj w nią energy Ballami, nie zapomnij o puszczeniu flare blitza, jeśli chodzi o energy balle mają one na celu dodanie uroku swannie, powinny się rozpaśc o dziób poke ptaka jednocześnie tworząc sporą ilośc brakatu który wsiąknie w aerial ace, w tym samym czasie wyciągnij skrzydła na boki, żeby użyć steel winga, ninetales po chwili zacznij robić koło biegając wokół wyznaczonych krawędzi, po czym użyj flare blitza, swanna 5 metrów nad ziemią rozłóż mocno skrzydłą, żeby wyhamować, pomóz sobie także water gunem tworząc kolejną fuzję, , nienetales w tym czasie nie powinno Cię być w okreu, żeby towarzyszka nic Ci nie zrobiła, najlepiej schowaj się za okręgiem ognia i czekaj co dalej, po chwili zacznij latać mniej więcej na wysokości Ninetales, okrążajcie się nawzajem, jednocześnie użycje hidden Power, biegajcie na tyle blisko siebie, żeby wasze ataki się powymieniały, małe szanse, ze wasze hidden powery są takie same więc będą też różniły się kolorem, po tym swanna od razu wzbij się w górę i zacznij uderzać kulkami w dół, ty Lilith ustaw się idealnie pod swanną i celuj kulkami w jej hidden Powera, dzięki czemu ataki spotkają się w połowie drogi i zrobią małe bum, koniec musi być prosty ale efektywny, więc zrobimy coś ciekawego przynajmnniej moim zdaniem , Lilit użyj fire spina jednak twórz go bardzo powoli tak, żeby swanna była w stanie zmieścić się pomiędzy oczkami tego ataku, czyli tak fire pisn a ty swanna powoli masz przeciskać się między oczkami lecąc w dół tworząc jednocześnie spirale, kiedy znajdziesz się na dole od razu wyląduj obok Ninetales, po czym obie razem water gun oraz flamethrower w górę, rozumiecie?
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

II Etap - Apel Empty Re: II Etap - Apel

Pisanie by berry Wto Kwi 16, 2013 9:07 am

-Czas na mnie. Wykorzystamy pierwszą taktykę, którą ćwiczyliśmy na treningach, ponieważ ta była najbardziej opanowana, a przy tym najbardziej efektowna.
Mareep, Squirtle ruszajcie. Żółwik - ty zaczynasz od cyklicznego wypluwania Bubble. Pamiętaj o tym, że musisz przekręcać pyszczek. Raz prawo, a następnie w lewo, tak aby po obu stronach było dokładnie tyle samo bąbelków. Kieruj łepek do góry tak, aby bąbelki powoli sobie spadały. Wypuść ich tylko kilka. Dzięki temu zdecydowanie ułatwimy sobie sprawę, a efekt będzie praktycznie taki sam. Squirtle teraz błyskawicznie skacz do swojej skorupki i zacznij obracać się wokół własnej osi. Pamiętaj, aby stanąć dokładnie przed Mareep'em. Mareep - teraz twoja kolej. Zacznij od naelektryzowania się Thundershockiem, następnie wypuść lekko Squirtle'a "popychając go" tymże atakiem. Pamiętaj, aby zrobić to idealnie - nie za lekko, ponieważ Squirtle nie przebije w ten sposób wszystkich bąbelków, ale i nie za mocno, ponieważ za bardzo go to zrani. Przypominam, że całość polega na tym, aby otoczony elektrycznością Squirtle porozbijał wszystkie banieczki, które przed chwilą wypuścił. Kiedy już wszystko się uda - powróćcie na środek areny. Squirtle zacznij od tego, aby ponownie wypuścić kilka bąbelków, tym razem centralnie do góry [nad swoim łepkiem]. Mareep - ty natomiast porozbijaj każdą banieczkę osobnym Thunder Wave'm. Poczekajcie jeszcze, aż mgiełka z tego ataku zacznie powoli upadać i wtedy ładnie się ukłońcie.
berry
berry

Male Liczba postów : 102
Birthday : 23/02/1995
Join date : 11/02/2013
Age : 29

Powrót do góry Go down

II Etap - Apel Empty Re: II Etap - Apel

Pisanie by Shura Sro Kwi 17, 2013 1:30 pm

-Dobrze, maluchy. Czas pokazać czego nauczyliśmy się przez te kilka dni. Scyther, otocz się wirem utworzonym z Silver Wind i vacuum Wave. Niech tak wirują wokół ciebie przez kilka minut. Następnie pomału zacznij wygaszać te pierścienie tak, by jak najwolniej opadły. Gdy tylko to się stanie wyskocz i wyślij przed siebie nowe sierpy z Silver Wind. Wyskocz jeszcze raz i tym razem poślij sierpy z Silver Wind tak, by kręciły się jak bumerangi. Zorua, teraz czas na ciebie. Zacznij od Dark Pulse i poślij przez środek tego ataku Shadow Ball. następnie pokaż swoją kombinacje z Kulami Cienia. Utwórz trzy Shadow balle średniej wielkości i zacznij nimi kręcić tak, by obracały się wokół własnej osi. Pokażcie na co was stać.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

II Etap - Apel Empty Re: II Etap - Apel

Pisanie by Soul Czw Kwi 18, 2013 7:47 pm

- Wychodzę na arene i macham wszystki po czym wypuszczma poki i zaczynam przekazywać im komendy.


- Tak więc maluchy dajcie z siebie wszystko a powinno pójść dobrze. Zacznijcie od kilku ukłonów w stronę publiczności i sędziów. Szeroko się uśmiechnijcie i zaczynamy zabawę.

Wartottle Ty zaczniesz od naszego pięknego pierścienia, dobrze? Zrób wszystko tak jak poprzednio, A więc najpierw machnij ogonkiem przy pomocy Tail Whip i od razu po nim użyj Aquaring. Niech taki średniej wielkości pierścień wody otoczy Twoje ciało i niech zacznie krążyć zgodnie ze wskazówkami zegara wokół Twojej osi. Skup się mocno aby kręcił się z jednostajną prędkością. Kiedy już nad nim zapanujesz zacznij wytwarzać w buzi lśniące bombelki przy pomocy Bubble. Gdy wyczujesz dobry moment czyli taki w którym będziesz czuł się pewnie i komfortowo. Zacznij ''wpluwać'' do krążącego pierścienia po kilka bombelków. Nie jakoś dużo. Na początek 2-3 i staraj się aby one też kręciły się wraz ''nurtem'' pierścienia. Gdy już będzie fajnie się wszystko układało dodaj ich jeszcze więcej tak aby w pierścieniu było sporo bombelków! Tym razem ograniczmy się do max 30 bombelków. Kiedy to juz bedzie fajnie dzialać to wyskocz z tym razem w powietrze i wtedy postaraj się użyj na tym Ice Beam - będąc w powietrzu ale to wszystko nagle ustało i jeszcze bardziej zaczęło lśnić! Gdy to się uda! PIerścień powinien spaść na ziemię W tym czasie Ty Larvitar zacznij tańczyć nasz SUper Dragon Dance aby odwrócić uwagę publiczności od rozbijającego pierścien Wartottla lecz trzymaj się go stosunkowo blisko.. Wartek Ty w tym momencie spadnij z gracją w sam środek pierścienia aby łądnie Cię otoczył a następnie szybko weź zamach i rozbij tym razem lodowy pierścień na pełno odłamków przy pomocy Brick Break lecz nie uderzaj nim jak cepem ale z gracją i opanowaniem. GDy to się stanie Larvitar doskocz do Wartottle. Gdy to wszystko się rozleci w powietrze to użyj Protect aby odłamki aby na pewno nic Ci ani Larvotarowvi nie zrobiły i ładnie się ukłońcie! Stójcie w lśniących odłamkach lodu.
Soul
Soul

Male Liczba postów : 964
Birthday : 09/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28

Powrót do góry Go down

II Etap - Apel Empty Re: II Etap - Apel

Pisanie by Wilk Czw Kwi 18, 2013 8:46 pm

Wchodzę na arenę i zupełnie mając w dupie widownię, sędziów czy kogokolwiek, po prostu wypuszczam swoje dwa pokemony, Sceptile'a i Lucario.

- Chłopaki, zróbmy co ma być zrobione i kończmy to. Rozpocznijcie od Agility, aby wszystko Wam szło zgrabniej. Teraz stójcie obok siebie i Lucario, wystrzel tak jak na treningach Stone Edge na każdą wskazówkę zegara, po czym złap wszystkie kamienie Psychiciem. Pamiętaj, aby kamienie nie były za duże i teraz kręć nimi dookoła siebie ukazując swoje opanowanie. Sceptile, Ty w tym czasie znajdź się obok Lucaria i wybij się najwyżej jak możesz i będąc w maksymalnym zasięgu, załaduj w najmocniejszym stopniu Synthesis, abyś mocno się świecił i po chwili uderz X-Scissorsami w Lucaria, dodając do ataku świetlistą moc syntezy, ale zrób to jak Lucario skończy zabawiać kamieniami. Lucario, Ty wytwórz Focus Blasta i niczym Roberto Carlos kopnij kulę najmocniej jak potrafisz Blaze Kickiem, aby powstała ognista piłka. Sceptile, zniknij z pola rażenia na wszelki wypadek i wyląduj obok partnera. Zaprezentujcie pokaz sztuk walki, obaj użyjcie Agility i przejdźcie do atakowania. Lucario, broń się zasłaniając Detectem, Counterem i Endure. Sceptile, Ty atakuj za pomocą Leaf Blade'ów. Na koniec odeprzyj atak Sceptile'a Shadow Stormem, tym samym z próby. Sceptile, Ty odskocz kilka kroków w tył i Ty Lucario również. Obydwaj ładujcie swoje ataki, Energy Ball oraz Focus Blast, z tym, że Lucario naładuj kulę elektrycznością za pomocą Thunderpunch, aby powstało Raikiri! Zaś Ty Sceptile, rzuć Energy Ball'em lekko do góry i OD RAZU po rzucie dopchnij ją Dragonbreathem, otaczając ją przy okazji smoczą energią. Lucario, jak Ty skończysz ładować Raikiri to też rzuć w kulę partnera, aby się zderzyły i powstała wielka eksplozja. Na koniec ukłon i ukażcie swoją moc wrzeszcząc, połączcie Metal Sound ze Screechem w jedno mocne pie...lnięcie!
Wilk
Wilk

Male Liczba postów : 582
Birthday : 24/02/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 29
Skąd : Wilczy Raj.

Powrót do góry Go down

II Etap - Apel Empty Re: II Etap - Apel

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Eventy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach