Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

2 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by TheNeyar Czw Wrz 19, 2013 4:19 pm

- Oj Paras, Paras, gdybym rozumiał co ty do mnie mówisz... To by było naprawdę przydatne. Zobacz na okolice, fajna atmosfera, też tak sądzisz Claw?
Spytałem się swojego stworka. Cały czas przyglądałem się tym wszystkim pokemonom, ten ptak to musi być Pidgey, przyjemny dla oka, a zwłaszcza te zielone, małe stworki, ich ewolucje to dopiero piękności wśród pokemonów. Okej, zobaczymy gdzie mnie dalej zaprowadzi mój pokemon.
TheNeyar
TheNeyar

Male Liczba postów : 326
Birthday : 22/01/1999
Join date : 11/05/2013
Age : 25
Skąd : Chmielek

Powrót do góry Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by Nikotynka Czw Wrz 19, 2013 10:17 pm

Twój pokemon pokiwał głową na tak kiedy zadałeś mu pytanie po czym spokojnie usiadł na skraju łączi widocznie chciał, żebyś tutaj chwilkę posiedział tak samo jak koło skarpy, widocznie było to coś co lupił robić, p chwili jednak widząc, że ty nie ruszasz się z mejsca wstał spokojnie i ruszył dalej przed siebie następne miejsce w które Cię zaprowadził to sporej wielkości jasknia, a w niej zauważyłeś dwa takie pokemony:
Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 461
Jeden z tych pokemonów odrobinę mniejszy odrazu rzucił się na twojego Clawa i przytulił go mocno, za to drugi prychnął tylko i poszedł gdzieś w las, po chwili pokemon złapał twoją dłoń i pociągnął Cię dalej w jaskinie, oczywiście wcześniej pokemony porozmawiały ze sobą i coś tam ustaliły, po chwili idąc dalej w jaskinie zauwayżłeś tone gałęzi, które były oszronione, po przejściu jeszcze kawałeczka zauważyłeś kilka poke jajek, było ich na oko około 6
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by TheNeyar Nie Wrz 22, 2013 7:40 am

Whoa... widzę rodzinka mojego Clawa, mama i tato zgaduję, a może jacyś koledzy lub coś w tym stylu. No zobaczymy gdzie mnie zaprowadzisz Sneasel... Aż sześć poke jajek? Co one tutaj... więcej małych Weavili będzie w jego rodzince czy jak.
- Claw, twoi mali bracia czy jak. Ciepło tutaj mają, to na pewno.
TheNeyar
TheNeyar

Male Liczba postów : 326
Birthday : 22/01/1999
Join date : 11/05/2013
Age : 25
Skąd : Chmielek

Powrót do góry Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by Nikotynka Nie Wrz 22, 2013 11:33 am

Wyglądali jak szczęśliwa rodzinka, samiczka od razu wtuliła w siebie jajka, no i trafiłeś na kolejnego pokemona, który starał się do Ciebie przemówić, ale wyszło tak jak zawsze, nie zrozumiałeś nic a nic, ale jakoś dawałeś sobie radę, ponieważ samiczka od razu coś pokazywała, pokazała na Clawa, że go przytula i pokazała na wysokość serca po czym zrobiła to samo w stronę poke jajek, musiałeś sam wykombinować co dokładnie to znaczy, ale dasz sobie radę prawda?
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by TheNeyar Pon Wrz 23, 2013 5:43 pm

- Hmmm... mogę zgadywać, ale tobie chyba chodzi o to, że kochasz swojego syna tak jak tamte jajka, to będą kolejni członkowie twojej rodziny?
Arghhh... Mam nadzieję, że zgadłem. ... Wyglądają na prawdę na szczęśliwych. Rodzina, coś czego mi brakuje, dobrze, że Claw ma właśnie ich.
TheNeyar
TheNeyar

Male Liczba postów : 326
Birthday : 22/01/1999
Join date : 11/05/2013
Age : 25
Skąd : Chmielek

Powrót do góry Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by Nikotynka Pon Wrz 23, 2013 11:10 pm

Samiczka pokiwała głową na tak, wygląda na to, że zroumiałeś ją prawie idealnie, prawie, sama nie wiem czemu prawie, ale pewnie jakiś mały punkcik się nie zgadzał, Sneasel utulał swoją matkę, powiedział coś do niego po czym zaczął przytulać każde z jajek powoli i dokładnie, w sumie żegnał się z nimi, widziałeś, zę samica posmutniała, jednak nie mogłeś nic na to poradzić prawda? Sneasel sam zdecydował się z tobą iśc, poke robak nagle zaczął się wiercić na twoim ramieniu lekko zdenerwowany i chyba znudzony tym wszystkim, ale nie miałeś na to wpływu, musisz dać troszkę czasu Clawowi.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by TheNeyar Wto Wrz 24, 2013 3:37 pm

Czyli on chciał się pożegnać z rodziną... Też bym się pożegnał z rodzicami gdybym się gdzieś wyruszał... gdybym ich miał. Czego on się tak wierci ten Paras?
- Hej, mały. Spokojnie, niedługo stąd wychodzimy. Dajmy pożegnać się Claw'owi pożegnać się z rodziną... Chwila, dalej nie rozumiem dlaczego się do mnie przyczepiłeś, nie żeby coś do tego miał.
TheNeyar
TheNeyar

Male Liczba postów : 326
Birthday : 22/01/1999
Join date : 11/05/2013
Age : 25
Skąd : Chmielek

Powrót do góry Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by Nikotynka Wto Wrz 24, 2013 6:56 pm

Pokemon nadal coś skrzeczał, alvo co poradzisz, Claw spokojnie się pożegnał i wyszliście z jaskini, ruszyliście dalej w las, rozglądając się od tak, w sumie nie mieliście na razie nic do roboty, prawda? Nagle zaburczało Ci w brzuchu zorientowałeś się, że byłeś bardzo głodny, masz dwa wyjścia głodować do wieczora, lub poszukać czegoś do jedzenia, ale o to musiałbyś poprosić swojego pokemona, on dobrze zna te lasy wiec pewnie znajdzie cos dobrego i odpowiedniego dla Ciebie
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by TheNeyar Wto Wrz 24, 2013 7:43 pm

Pożegnanie z rodziną już on ma za sobą.... głodny jestem. Ale mi w brzuchu burczy, pasowałoby coś zjeść teraz.
- Claw, wiesz może, czy znajdziemy coś do jedzenia w okolicy? Może jakieś jagody, coś w tym stylu?
Dalej jednocześnie się zastanawiam nad tym Parasem, może przyczepił się do mnie, bo chce być ze mną, tak jak to z moim Sneasel'em jest teraz moim partnerem. chwileczkę, zaraz coś poszpyram w kieszeniach, wyjmuję pokeballa i pokazuję go Paras'owi.
- Jeżeli chcesz ze mną zostać na wieki, tak to ujmę, to musisz zaakceptować tego pokeballa, w trudnych sytuacjach przyda ci się do niego schować, na przykład kiedy będziesz poważnie zraniony. Co ty na to?
TheNeyar
TheNeyar

Male Liczba postów : 326
Birthday : 22/01/1999
Join date : 11/05/2013
Age : 25
Skąd : Chmielek

Powrót do góry Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by Nikotynka Sro Wrz 25, 2013 11:20 am

Jeśli chodzi o Sneasla od razu zaprowadził Cię w pewno miejsce, była to niewielka łączka, jednak po chwili zorientowałeś się, że było to po prostu czyjeś pole uprawne, za którym widziałeś niewielką wioskę, była ona otoczona takimi właśnie polami, a dalej za nią znowu zaczynał się las, zobaczyłeś, że ktoś uprawia tam kukurydze, gdzie indziej truskawki i inne tego typu rzeczy, co do pokemona robaka sam nie wiedziałeś dokładnie o co mu chodzi, popatrzył na pokeballa i na Ciebie po czym znowu to samo pokeball ty, i tak chyba z dziesięć razy po czym usnął, jak gdyby nigdy nic.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by TheNeyar Czw Wrz 26, 2013 12:52 pm

W końcu jest tam jakaś cywilizacja... jest tu trochę tych pól, pewnie mieszkańcy utrzymują się z rolnictwa. Eee... Paras?
- Hej mały, kręćka dostałeś czy co? ... No i sobie zasnąłeś, świetnie. W sumie to ja jeszcze nie miałem wypoczynku, a nie jestem śpiący... dobry znak?
Podchodzę do najbliższego człowieka i pytam się go.
- Ostatnio trochę podróżuję po okolicy. Czy mógłbyś mi powiedzieć gdzie się znajduje najbliższy dom dziecka? Nie bierz mnie za jednego z tych dzieci, tak się pytam.
TheNeyar
TheNeyar

Male Liczba postów : 326
Birthday : 22/01/1999
Join date : 11/05/2013
Age : 25
Skąd : Chmielek

Powrót do góry Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by Nikotynka Czw Wrz 26, 2013 5:21 pm

Droga do najbliższego miasta zajęła Ci około godziny, byłeś nadal głodny ale mimo wszystko nie zjadłeś nic po drodze, dorwałeś staruszka, który siedział i patrzył na pola
-Ty niewdzięczny dzieciaku, co mi tu po polach chodzisz? ja je uprawiam od 50 lat, a ty mi niszczysz wszystko pokemony straszysz ty- no i po tych słowach wiedziałeś, ze nic się od niego nie dowiesz, takie twoje nieszczęscie no.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by TheNeyar Nie Wrz 29, 2013 3:41 pm

Sory za krótki odpis, telefon...
~~~
Cholera, no okej, pójdę dalej, może znajdę coś ciekawego... Nie no muszę znaleźć swój dom dziecka, nie wiem gdzie iść... idę pytać się miejscowych gdzie znajduje się najbliższy taki budynek.
TheNeyar
TheNeyar

Male Liczba postów : 326
Birthday : 22/01/1999
Join date : 11/05/2013
Age : 25
Skąd : Chmielek

Powrót do góry Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by Nikotynka Pon Wrz 30, 2013 1:01 pm

Łaziłeś po niewielkiej wiosce i szukałeś kogoś kto udzieli Ci informacji, dalej byłeś głodny, ale to co innego, szukałeś szukałeś i nikt nie podał Ci żadnej informacji, w sumie nikt nie chciał z tobą rozmawiać, dziwnie na Ciebie patrzyli niektórzy się chowali
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by TheNeyar Pon Wrz 30, 2013 3:00 pm

Czy oni nie lubią Parsów, czy Sneaselów... czy coś w tym, dlaczego oni są tacy stuknięci?! Z człowiekiem normalnie nie pogada... Kurde, zjadłbym coś, uhh głodny i to nieźle, aż mi się wspomina pomidorowa, jedyne dobre żarcie ze stołówki w domie dziecka.
TheNeyar
TheNeyar

Male Liczba postów : 326
Birthday : 22/01/1999
Join date : 11/05/2013
Age : 25
Skąd : Chmielek

Powrót do góry Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by Nikotynka Sro Paź 02, 2013 3:30 pm

Staleś na środku wioski i rozmyślałeś o tym wszystkim, nikt Cię nie zaczepił ani nic, wszyscy ludzi omijali Cię lekkim łukiem starając się nawet na Ciebie nie patrzeć, w końcu Claw złapał Cię za nogawkę i pociągnął za nią po czym pokazał na pole i zaczął coś tam po swojemu mówić, w sumie zrozumiałeś niewiele bardziej zrozumiałeś z jego migów niż z tego co mówi, a chodziło mniej więcej o to, żebyś zabrał coś z pola, chyba.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by TheNeyar Czw Paź 03, 2013 12:47 pm

- Claw... coś znowu tym razem? Możesz mówić w sumie po swojemu i tak nie rozumiem...
Idę na pole zobaczyć co mam zabrać z tego pola, przy okazji sprawdzam czy Paras wstanął, co ja mam o nim myśleć, skoro zachowuje się nadzwyczajnie dziwnie, czy on chcę być ze mną czy...
TheNeyar
TheNeyar

Male Liczba postów : 326
Birthday : 22/01/1999
Join date : 11/05/2013
Age : 25
Skąd : Chmielek

Powrót do góry Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by Nikotynka Sro Paź 09, 2013 5:25 pm

Na polu były różene owoce pewnie mogłeś je zjeśc jednak zająłeś się swoimi pokemonami, znaczy się tylko w częsci swoimi Paras psokojnie spał na twoim ramieniu i nie dawał w sumie znaku zycia, jakby tak na to popatrzeć możesz go spokojnie odłożyć i zwiać, ale to twoja sprawa co z nim zrobisz prawda?
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by TheNeyar Sob Paź 12, 2013 5:12 pm

Paras... moja wyprawa będzie niebezpieczna, Sneasel poszedł ze mną na własną odpowiedzialność, a nie wiem co o tobie myśleć... Zostawię cię tutaj na polu, wezmę sobie kilka owoców i idę dalej ze swoim Sneasel'em w szukaniu informacji.
- Chodź Claw, nie chę go narażać na niebezpieczeństwa...
TheNeyar
TheNeyar

Male Liczba postów : 326
Birthday : 22/01/1999
Join date : 11/05/2013
Age : 25
Skąd : Chmielek

Powrót do góry Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by Nikotynka Pon Paź 14, 2013 4:15 pm

Ruszyłeś zw swoim pokemon w dalsza podróż musicie dać sobie rade we dwoje, na pewno dacie, ale to juz inna sprawa, zabrałeś owoce i spokojnie ruszyłeś przed siebie, twój pokemon dumnie szedł kilka kroków przed tobą wyznaczając Ci właściwą drogę
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by TheNeyar Czw Paź 17, 2013 6:09 am

Dobrze, w takim razie idziemy tylko my we dwójkę... Paras niech tam sobie śpi, nierozgarnięty zbytnio pokemon... ale cóż powiedzieć. Idę tam, gdzie Sneasel prowadzi, może znalazł coś interesującego.
- Jeżeli wiesz gdzie dalej iść to prowadź Claw, dalej nie wiemy którędy do domu dziecka... żaden przechodzień nie chcę nam udzielić odpowiedzi.
TheNeyar
TheNeyar

Male Liczba postów : 326
Birthday : 22/01/1999
Join date : 11/05/2013
Age : 25
Skąd : Chmielek

Powrót do góry Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by Nikotynka Pon Lis 04, 2013 1:55 pm

Pokemon mowil cos po swojemu ale nic nie rozumiales taki byl minus waszejprzyjazni spokojnie szliscie przed siebie Sam nie wiesz jak ale zauwazyles niedaleko jakas autostrade po ktorej jechaly spokojnie samocody kto wie moze tam uda zlapac Ci sie stopa i dotrzesz tam gdzie chcesz
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Gra TheNeyar: Kenshi Nataro - Page 2 Empty Re: Gra TheNeyar: Kenshi Nataro

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach