#61 - Vermilion Gym - Bezimienny

2 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Gymy

Go down

#61 - Vermilion Gym - Bezimienny Empty #61 - Vermilion Gym - Bezimienny

Pisanie by Koori Nie Lis 03, 2013 4:22 pm

Wkroczyłeś do sali otwierając drzwi z buta, co nie spodobało się liderowi, ale nic nie powiedział
- O, kolejny kandydat do odznaki. Pf. Poczekaj kochanie, rozwalę go i pogadamy - usłyszałeś. Chyba rozmawiał przez telefon. Wysłał swojego pierwszego pokemona do walki - był to Voltorb
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

#61 - Vermilion Gym - Bezimienny Empty Re: #61 - Vermilion Gym - Bezimienny

Pisanie by Bezimienny Nie Lis 03, 2013 4:41 pm

Bez zbędnego biadolenia wyjąłem pokeball'a z moim nowym nabytkiem i wyrzuciłem w powietrze mówiąc "Tete koi!" czyli z japońskiego "ukaż się".
- Quilava, to twoja pierwsza walka pod moim okiem, więc zaczniemy powoli byś się wdrążył w mój styl, albo to ja aż poznam twój. Rozpocznij od szybkiego Quick Attack! Następnie odskocz i zasłoń się Smokescreen'em. Wzmocnij swą obronę Defense Curl'em. Teraz czas na Ember! Poczekaj na ruch rywala i za pomocą Quick Attacku uniknij go by móc użyć Leer. Ten ruch obniży jego obronę, przez co nasze ataki będą oddziaływały na niego znacznie lepiej. - cały czas przypatrując się stylowi walki Quilavy, staram się znaleźć jego mocne strony, tak by dobrze wykorzystywać jego umiejętności. Mamy sporawą przewagę nad naszym rywalem, jednak nie upoważnia mnie to do tego by go lekceważyć, czyż nie?
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#61 - Vermilion Gym - Bezimienny Empty Re: #61 - Vermilion Gym - Bezimienny

Pisanie by Koori Nie Lis 03, 2013 4:45 pm

Quilava był niezwykle szybki. Voltorb nawet nie zdążył się obrócić, a już porządnie oberwał. Co ja mówię, lider nawet ust nie zdążył otworzyć! Po chwili się otrząsnęli i Voltorb użył Rollout. Quil dostał raz czy dwa, ale mimo przewagi typu nawet tego nie poczuł. Przewaga po twojej stronie, mistrzu!

Quil: 86%
Voltorb: 67%
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

#61 - Vermilion Gym - Bezimienny Empty Re: #61 - Vermilion Gym - Bezimienny

Pisanie by Bezimienny Nie Lis 03, 2013 4:59 pm

Rollout? No skoro próbujemy czegoś takie, to w takim razie Quilava ty obijaj nieustannie Flame Whell'em naszego rywala. Mamy znaczną przewagę jeżeli chodzi o ataki ogniste. Charcoal, oraz bonus od ataku tego samego typu powinien niebywale poobijać naszego przeciwnika, a jeżeli to się nie uda to załaduj Nitro Charge, dzięki czemu podwyższysz swą prędkość. Do boju!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#61 - Vermilion Gym - Bezimienny Empty Re: #61 - Vermilion Gym - Bezimienny

Pisanie by Koori Nie Lis 03, 2013 5:05 pm

Quil spojrzał na ciebie pytająco. Nie znał Nitro Charge. Nie mówił też po japońsku, toteż nie wiedział, o co ci chodzi. Przez ten moment nieuwagi znów dostał Rolloutem, i to potężniejszym. W każdym razie zaatakował Flame Wheel, co się opłaciło, gdyż Voltorb został zatrzymany
Vol: 54%
Quil: 70%
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

#61 - Vermilion Gym - Bezimienny Empty Re: #61 - Vermilion Gym - Bezimienny

Pisanie by Bezimienny Nie Lis 03, 2013 5:21 pm

Quilava, zwolnijmy trochę. Zagalopowałem się i przez moją nieuwagę oberwałeś. Użyj Smokescreen, by uspokoić walkę. Wtedy zastosuj Defense Curl. Wzmocnijmy się przed kolejnym atakiem. Jeżeli Voltorb nadal się toczy, wyczekaj na unik. Rollout, wtedy powinien przestać funkcjonować a ty odpowiesz swoim własnym walcem, czyli Flame Whell'em. Jeżeli to nnie starczy potraktuj go Emberem z wyskoku, i Flame Charge'm. Teraz to będzie ta poprawna nazwa. Jeżeli przejdzie do ponownego użycia Rollout, ty unikaj go za pomocą Quick Attack.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#61 - Vermilion Gym - Bezimienny Empty Re: #61 - Vermilion Gym - Bezimienny

Pisanie by Koori Nie Lis 03, 2013 5:30 pm

Taktyka super, wykonanie też... tylko gdzie podział się Voltorb? Ano leży, biedny, pokonany po użycia Ember i Flame Charge. Spowodowałeś też zapalenie się firanek. Wściekły trener wysłał następnego pokemona, po upezednim zgaszeniu pożaru. Tym razem był to... Magnemite!
Koori
Koori

Liczba postów : 1285
Birthday : 17/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Lake of the nightmares...

Powrót do góry Go down

#61 - Vermilion Gym - Bezimienny Empty Re: #61 - Vermilion Gym - Bezimienny

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Gymy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach