Kazuma Ikeda

Go down

Kazuma Ikeda

Pisanie by Zanate on Sob Lis 30, 2013 12:37 am

MG: Ellen
Imię i nazwisko postaci: Kazuma Ikeda
Wiek: 17
Wygląd: Oprócz niecodziennego koloru oczu nie ma w nim niczego niezwykłego. Jest dość wysoki i szczupły, przez co sprawia wrażenie nieco długiego i chudego. Uważa się za dość przystojnego, ale nigdy nie odczuł z tego tytułu ogromu zainteresowania płci pięknej. Ma ciemne włosy średniej długości i piwne oczy - choć czasem wydają się być jeszcze jaśniejsze, niczym miód. Lubi nosić rozpinane koszule w kolorze białym lub czarnym, do kompletu z jeansami, względnie kolorowe T-shirty bez nadruków, komponowane z ciemnymi bojówkami. Zawsze nosi czarne, ciężkie, mocne buty.


Historia:
Kazuma na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się z tłumu. Mimo traumy przeżytej kilka lat wcześniej, jest chłopakiem normalnym, uważającym się za zupełnie przeciętnego osobnika rasy homo sapiens - zdrowego na ciele i umyśle, bez nałogów, z pasją i pomysłem na własne życie. Jego rodzice również należą do zwykłych, szarych człowieczków, jakich każdy region jest pełny. Matka pracuje w Daycare w pobliżu jego rodzinnego miasta, Nacrene w regionie Unova. Ojciec zajmował się górnictwem, pracował w kopalni gliny, drążąc Clay Tunnel.
Już jako młody chłopiec odkrył swoją życiową pasję, którą było gotowanie. Kazu uwielbiał mieszać przyprawy i dbać o smak potraw serwowanych u niego w domu, co niesamowicie cieszyło jego matkę. Trzeba było przyznać, że miał do tego wręcz wrodzony talent, a chochlą i łyżkami posługiwał się z taką smykałką, że wielu uwielbiało chociażby patrzeć na małego szkraba, który krząta się w kuchni - i to z całkiem porządnym skutkiem! Głód wiedzy pchał go w stronę książek kucharskich, zielników i leksykonów przypraw, w których znajdował coraz to nowsze i ciekawsze zastosowania znanych mu już oraz nowych roślin. Po raptem trzech latach od zainteresowania się kuchnią, wystąpił w regionalnym, kulinarnym telewizyjnym show, jako najmłodszy (dziesięcioletni wówczas) uczestnik. Mimo tego, że nie udało mu się zwyciężyć, był niesamowicie zadowolony z samego uczestnictwa w owym programie i cieszył się, że jego bagaż doświadczeń został powiększony o wiele nowych przeżyć. Po porażce chłopak zatracił się w sztuce kulinarnej, chcąc się doskonalić - był przekonany, że to właśnie chce robić w życiu i uznał to za swoje powołanie. Rok po zakończeniu programu w jego życiu nastąpił przełom. Clay Tunnel, w którym pracował jego ojciec, zawalił się, zasypując robotników. Mężczyzna został uznany za zaginionego, co wywołało długotrwałą depresję u Kazumy. Mimo tego, że ciał nigdy nie odnaleziono i nie udało się potwierdzić śmierci pracowników kopalni, chłopak w końcu pogodził się ze stratą ojca i postanowił żyć dalej, dążąc do postawionego sobie niegdyś celu. Nie potrafił zarzucić marzenia o staniu się najlepszym kucharzem we własnym regionie. Przypomniał sobie o prezencie urodzinowym, który otrzymał od ojca, kiedy kończył 9 wiosen - pokeballu, którego na dobrą sprawę nigdy wcześniej nie otworzył, gdyż nie był zainteresowany tego typu sprawami. Uznał, że czas najwyższy, by wyruszyć w podróż w poszukiwaniu nowych smaków oraz doznań, a także choć częściowo podjęcia drogi, którą obrał sobie jego staruszek - drogi trenera pokemon. Wraz z Yuvą przemierzył region Unova, a kiedy uznał, że nie ma dla niego tam już żadnych kulinarnych tajemnic, postanowił ruszyć na podbój Hoenn.

Profesja: Trener
Wstążki:
Odznaki:

Punkty za walkę: 0
Stoczone walki: 0

Pokemony:
Swablu

Imię: Yuve
Poziom: 7
Charakter: Yuve jest pokemonem o silnie rozwiniętym "instynkcie macierzyńskim". Jest opiekuńcza, zawsze broni słabszych stworków i stara się jak najlepiej nimi zająć. Niezbyt przepada za walkami, ale kiedy już bierze w jakiejś udział, daje z siebie wszystko. Lubi śpiewać.
Ataki: Peck, Growl, Astonish
Ability: Natural Cure

Towarzysz: brak

Box | Bank
Plecak:
~Użytkowe~
Pieniądze
Pokedex
Mapa
Pokenav
Rower
~Balle~
2 Safari Ball
5 Pokeball
~Medykamenty~
Potion

avatar
Zanate

Female Liczba postów : 6
Birthday : 14/01/1993
Join date : 10/11/2013
Age : 25

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach