Imperial Times #2

3 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Inne :: Gazetka

Go down

Imperial Times #2 Empty Imperial Times #2

Pisanie by Zern Wto Gru 03, 2013 10:24 pm

Imperial Times #2 117wshy

Witamy... Zapraszamy na pierwsze oficjalne wydanie gazetki, a drugie w numerku! Zaczynamy!

Wywiad

Na dziś mamy zaszczyt Powitać posiadaczkę adminowskich piersi... NIIIIIKOOOOO!

Z: Dziś mamy przyjemność porozmawiać z Nikotynką albo Niko. Założycielką Helci! A więc, co cie podkusiło do założenia forum?

N: Okej, okej hejka, może zacznijm od łatwiejszych pytań, co? Mniej więcej było to tak: Nie miałam gdzie grać, więc założyłam forum, które teraz wygląda jak wygląda i wszyscy gracze je kochają <33

Z: Coś w tym jest, nie powiem. Czy sądziłaś że aż tak Helcia się rozrośnie? A jeśli tak to było to dla ciebie dość szybki wzrost liczby graczy czy może właśnie miesiącami pozyskiwałaś każdego gracza?

N: Helcia ma niecałe dwa lata, albo już ponad dwa, szczerze nie jestem pewna. Helcia miała lepszy i gorszy czas, wszystko zależało do czasu, który poświęciłam na to forum no i oczywiście ile ludzie z siebie dali, czasami słyszałam: forum Ci upada ogarnij się zrób coś z tym, no i robiłam  efekty widać nawet teraz

Z: I to całkiem całkiem. Na przyjmijmy 10 nowych PBF Pokemon tylko 1 zdaje próbę czasu i jakoś istnieje z 10 graczami na krzyż... Na Helci jest na szczęście nieco lepiej. A co powiesz o ludziach? Czy tak wyobrażałaś sobie "graczy" czy może sa osoby które cie mocno irytują?<na ekranie za nim widzisz "Nie martw się, pozbędziemy sikę tych osób Very Happy>

N: Są osoby, z którymi ciężko mi się współpracuje dlatego je po prostu omijam, są za o inne, które co chwilkę proszę o pomoc, bo jestem w stanie się z nimi zgrać. Co do graczy jakich mamy, ciężko powiedzieć, jak sobie ich wyobrażałam, jak dla mnie ważne jest, że do nas wracają, to jest chyba najważniejsze?

Z: A jak, forum bez gracza jest jak modelka bez cycków... Eee To sie wytnie nie stażysto? Dobra, kolejne pytanie. Jak wyobrażasz sobie kolejny rok forum. Uważasz ze dasz rade wprowadzić coś nowego oraz czy nie nudzi się po niemal dwóch latach prowadzenie tego "projektu"?

N: Nie, chyba się nie nudzi, jednak czasami trzeba powiedzieć basta nie ma mnie przez tydzień, trzeba odpocząć. Co do wprowadzania nowych pomysłów, każdy ma jakieś miejsce, w którym zawsze wymyśli coś ciekawego w moim przypadku jest to okno w pokoju Cienia, część pomysłów gasi od razu, a resztę trzeba rozpisać. Jeśli mam być szczera do dalszego działania nakręcają mnie te wszystkie osoby, które czekają aż powinie mi się noga, jestem zodiakalnym lwem, uwielbiam wyzwania, uwielbiam rywalizacje, czy jest lepsze miejsce aby pokazać jak dumną lwicą jestem?

Z: Hmm to Poczekaj, przygotuje szpony, light Saber'a oraz Flotę statków bo ja jestem Z Zodiaku Baran. Gotowe? Dobra... Wybacz, ochrona wiesz o co biega ;)A wracając do wywiadu... Wiele osób głównie nowych czeka na VI Generacje. Niektórzy czekają po nią dla Mega Evolucji, inni dla poszczególnych poków... A ostatni chyba tylko po to by móc hejtować. Jak dobrze wiemy brakuje kilku informacji ale nikt nie wie kiedy będą dodane. Co zamierzasz z tym zrobić? Czekać aż będą ostatnie skany, szukać wyjścia z tej sytuacji czy może olać to i mieć w dupie?

N: Szczerze? Codziennie sprawdzam informacje, szukam innych stron niż bulbapedia oraz serebii, jednak ta druga strona ma najnowsze dane z tego co widzę. Jestem za tym, żeby nadal czekać, wprowadzenie łamanego pokedexu bw i xy, nie będzie moim zdaniem za dobrym pomysłem, dodatkowo, podczas wprowadzania 6 geny muszę zatrudnic całą Administrację, aby to ogarnąc, prawda? Cieniu jest, ale prowadzi eventy, Yuya jest, ale na zasadzie: pojawiam się i znikam, no i zostaje biedny Bezi, który jest na każde moje zawołanie, nie chce ich na razie w to mieszać, wole dla dobra całego forum zaczekać na wszystkie dane, czy rozgrywka nie będzie milsza?

Z: Zgadza się, ale możesz też zaryzykować z innymi osobami. Założę się że posiadasz kilka typów ludzi na forum którym możesz to powierzyć. Ja chcesz odsprzedam ci stażystę, mało je, głównie pije wódkę i piwo ale jest rzetelny. Dobra, kolejne pytanko... Święta, zamierzasz coś poza 6 grudnia zorganizować na forum?

N: [drapie się po głowie] Co do świąt, jak na razie mamy event na mikołajki, później zobaczycie, oficjalnie nie mamy jeszcze pomysłu co dokładnie dla was przygotować, ale Cieniu jest mistrzem eventów i wierze w niego, na pewno nie będzie to coś wielkiego, ze względu na to, że nie każdy ma czas podczas świąt na to aby siedzieć na forum

Z: Miejmy nadzieje że nie będzie to coś w rodzaju "zdjęcie choinki!" Hehe, ostatnie dwa pytania. Proszę się odprężyć... Ciastko podaj pani szklaneczkę wódeczki na rozluźnienie, a dla mnie butelkę. A wiec... Ostatnio na forum można też zauważyć iż kilku osób na forum po nic. Jak patrzysz na owe osoby? Przeszkadzają ci? Czy może wręcz odwrotnie?

N: Masz na myśli podglądaczy? Jak dla mnie, niech sobie będą, nie przeszkadzają mi. Mało, ale na temat

Z: I ostatnie... Gdybyś miała do wyboru Miliony dolarów albo Noc z Robertem Downey Juniorem, co byś wybrała? Very Happy

N: [sprawdza, kto to, bo nieogarnia nazwisk aktorów, po czym myśli dość długo] dawaj kase!

Z: Cóż, była byś pewnie Kolejną kobietą aktora od Tonnego Starka hehe Cóż, dzięki a teraz... Żegnam <wciska przycisk katapulty na ziemi>

Ciekawostki

Imperial Times #2 1381089976-79709800
Cóż, Na start coś dla fanów kart pokemon. Już niedługo do kupienia będzie Kalos Starter Set, jak sama nazwa wskazuje będzie to typowy starter kart do gry zawierający 40 nowych kart i po raz pierwszy zawiera Pokemony i Energie typu Fairy
Imperial Times #2 300px-FairyEnergyXYBeginningSet
Dla tych zniecierpliwionych zamieszcza TU Link do spisu kart... Hmmm Kiedyś próbowałem grać ale po 10 min zrezygnowałem heh..

Kolejną ciekawostką są Spring Collector's Tin 2014. Również odnoszą się do kart lecz w tym wypadku są nieco ciekawsze niż typowy starter... Czemu? A to że wiosenne puszki kolekcjonerskie (Spring Collectors Tin 2014) - będą to karty Xerneasa EX oraz Yveltala EX; te same, które wyjść mają w podstawowym secie XY, tylko z innymi ilustracjami. Każda z metalowych puszek zawierać będzie po jednej karcie promo wyżej wymienionych pokemonów, cztery boostery oraz jedną kartę do Pokemon TCG Online odblokowującą Xerneasa EX lub Yveltala EX.
Premiera puszek to 12.03.14, czyli ponad miesiąc po wyjściu edycji XY (05.02.14). Jej cena amerykańska to 17.99$, więc Polska zapewne jak to było z poprzednimi tinami będzie wynosić około 65zł. Dość tanio jak na Cóż... Dwie ciekawe legendy nieprawda?

Ostatnią informacją będzie Jutrzejszy koniec Zapisów na Event związany z 6 Grudnia oraz chyba powolne zbliżanie się do końca Eventu z Wojownikami, Górnikami i Poszukiwaczami! A teraz pytanie do graczy... Jak sądzicie, co będzie nagrodą? Kasa? Pokemon? A może jakiś unikalny przedmiot jak skamielina? Piszcie swoje propozycje, postaramy się z osoba która da najciekawszą opcje zrobić wywiad!

Duet Zern&Lizzy

Pytanie zadane przez nasza kochaną Shurę :DDziękujemy i mamy nadzieje że dostałaś odp. Z góry uprzedzam jest to dział HUMORYSTYCZNY więc jesli masz zamiar pisać chujowe komentarze i narzekać na to jak próbujemy nadać tej gazetce wydźwięku to sobie odpuść czytanie. Z góry też dodajemy iż szanujemy Userów ale jeśli ktoś nie zna się na lekkich żartach cóż... Współczujemy!

Pytanie brzmi -
Droga redakcjo Imperial Times za waszym pośrednictwem chciałabym zapytać administracje o rodzinkę dwutygodnia. Zawsze jest tam napisane do jakiej daty ma ona trwać, ale zawsze jest zmieniana 3-4 dni po tym terminie. Czy nie byłoby możliwości po prostu zmieniać rodzinki dzień po?

Lizzy: Droga Shuro. Z pewnością Administracja odpowie na Twe pytanie. Twoja wypowiedź jest przede wszystkim

Zern: : Wiesz Piękna, Administracja ma poprostu takiego delikatnego Laga... Zanim im się czas w Zegarze Windows'a przestawi miną trzy dni

Lizzy: Przede wszystkim... Zern, brakuje mi słowa.

Zern: E tam brakuje, są słowniki... Jeden jest tam na półce nawet

Lizzy: Nie sięgam, tysiąc razy Cię prosiłam, żebyś obniżył tę półkę.

Zern: Masz moc kobieto... Przecież dusiłaś Nikotynkę a nie umiesz ksiażki zdjać z jej pomocą? Jezu za jakie grzechy mam takiego następce

Lizzy: A, no w sumie... *Wzrusza ramonami* Wracając do tematu, nie mam żadnego pojęcia, na czym to polega ani jak to działa.

Zern: Ale co? Moc? Admini? czy Shura?

Lizzy: Admini i Shura. Zern, nie udawaj głupszego niż jesteś.

Zern: Nie udaje, dajesz głupie pytania to głupia odpowiedź! A wracając, cóż... Może poprostu zróbmy małą zbiórkę pieniędzy na specjalny zegarek!

Lizzy: Czuję się... urażona...

Zern: Oj nie bocz się bo kolejnego twojego Fagasa spalę

Lizzy: Hmpfff... *Obraża się i idzie grać na emulatorze*

Zern: No to na tyle! Mam nadzieje Shuro że masz już odpowiedź na swoje pytanie... A TY MŁODA DAMO!!

Na głodnego nic fajnego...
Przepraszam że spoiler ale to już była tak długie że naserio wydłużało gazetką... :

Kącik Artystów
Powiem tak. Dostałam zamówienie na Riolu, tylko, że nie pamiętam od kogo. Wstawię go tutaj, żeby ta osoba miała to, o co prosiła, a tymczasem proszę pisać listy z zamówieniami. Rysuję Pokemony głównie, do innego mnie nie ciągnie, Disneya też chętnie skonstruuję. Więc pisać śmiało! Wysyłajcie też swoje prace, najładniejsze zostaną opublikowane z wyróżnieniem, może nawet wplotą się w wystrój gazetki? Kto wie?
Imperial Times #2 Miuyc

DZIĘKI ZA UWAGĘ DO ZOBACZENIA

Made By Zern & Lizzy
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994
Join date : 23/10/2013
Age : 30
Skąd : Lager

Powrót do góry Go down

Imperial Times #2 Empty Re: Imperial Times #2

Pisanie by Nikotynka Wto Gru 03, 2013 10:42 pm

tak jak ustalaliśmy, inaczej jak sami zaproponowaliście po 250$ na głowę

co o wykonania, brawa dla panśtwa, całkiem ciekawie.
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Imperial Times #2 Empty Re: Imperial Times #2

Pisanie by Yuya Sro Gru 04, 2013 3:55 pm

Na początek nawet nieźle. Przydałyby się kolorki, bo gazetka nieco mało czytelna. No i jeśli szukacie pomocy do artykułów to może nawet dam radę... Choć jak stwierdziła Niko "pojawiam się i znikam". Swoją drogą pretensje do rodziny - taty i babci ;p
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Imperial Times #2 Empty Re: Imperial Times #2

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Inne :: Gazetka

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach