Gra Uspeh - Fabian

2 posters

Go down

Gra Uspeh - Fabian Empty Gra Uspeh - Fabian

Pisanie by Cieniu Nie Kwi 27, 2014 10:21 am

Po całodniowym odpoczynku i regeneracji sił stwierdziłeś że 2 dzień urlopu to jest ten dzień. Dzień w którym dowiesz się co się stało w muzeum oraz rozwiążesz zagadkę jak i poznasz odpowiedzi na dręczące Cię pytania. Czy to co stało się w muzeum było prawdziwe? Czy to przepracowanie? A może ilość przeczytanych ksiąg sprawiła że umysł płatał Ci figle? Gdy wstałeś z łóżka twój Bagon siedział na krześle i spoglądał na cały twój pokój, eevee spokojnie sobie spał i nikomu wręcz nie przeszkadzał, telewizor był włączony cicho tak jak zostawiłeś go zanim usnąłeś poprzedniego dnia, czułeś się wypoczęty na zegarku dochodziła 11, no tak trochę Ci zajęło wypoczęcie. Pogoda była bardzo dobra, zachmurzenia brak, słoneczko wysoko świeciło.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Uspeh - Fabian Empty Re: Gra Uspeh - Fabian

Pisanie by Uspeh Nie Kwi 27, 2014 3:07 pm

Poranek w tak doborowym towarzystwie musi być udany. Nie ma innej możliwości. Wstałem z łóżka i przeciągnąłem się w celu rozprostowania swoich kości i mięśni. Pogłośniłem telewizor i ustawiłem kanał z lokalnymi wiadomościami. Może coś jeszcze mówią o tej niby kradzieży. Choć w to na pewno nie uwierzę. Słucham wiadomości podczas przyrządzania sobie śniadania oraz karmy do pokemonów. O nich nie mogę zapomnieć. Pogoda sprzyja długim wędrówkom tylko jeszcze nie wiem gdzie. Do Muzeum nie mogę iść, może biblioteka? Na razie skupiam się na doniesieniach z okolic.

Uspeh

Male Liczba postów : 481
Join date : 16/06/2013

Powrót do góry Go down

Gra Uspeh - Fabian Empty Re: Gra Uspeh - Fabian

Pisanie by Cieniu Nie Kwi 27, 2014 3:30 pm

W wiadomościach sprawa już trochę przycichła w sumie to był już 2 dzień od całego zdarzenia mimo wszystko napomnieli o sprawcy oraz o muzeum, przyrządziłeś sobie jajecznice z racji tego że miałeś dość dobry humor, karme naszykowałeś dla swoich podopiecznych i gdy tylko podałeś im jedzonko natychmiast się zleciały, eevee jako ostatnio no tak w sumie musiał się najpierw obudzić?
- Śledczy nie chcą wyjawić więcej w sprawie kradzieży cennego artefaktu ale jedyne co nam powiedzieli to informacja o nowych dowodach w tej sprawie
Usłyszałeś bardzo dokładnie podsumowanie wiadomości na temat muzeum.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Uspeh - Fabian Empty Re: Gra Uspeh - Fabian

Pisanie by Uspeh Nie Kwi 27, 2014 4:45 pm

Informacja o nowych dowodach w sprawie z pewnością spowoduje, że tak łatwo o niej nie zapomną. A to lepiej dla mnie. Gdy pozwolą mi powrócić do Muzeum może uda mi się dowiedzieć czegoś więcej. Nagle mnie olśniło!
- Ferajna co powiecie na mała wycieczkę do Muzeum. Wiecie w charakterze zwiedzającego.
Raczej tego nie powinni mi zabronić. W końcu sztuka, historia jest dla wszystkich i nagle może poczułem potrzebę zgłębiania tajemnic innych okresów niż do tej pory. Oczekiwałem jaką reakcje przyjmą moje dwa stworzenia. I mogłem wyjść na spacer w tak ładną pogodę. Tylko najpierw ogarnę się, by wyglądać jak człowiek.

Uspeh

Male Liczba postów : 481
Join date : 16/06/2013

Powrót do góry Go down

Gra Uspeh - Fabian Empty Re: Gra Uspeh - Fabian

Pisanie by Cieniu Pon Kwi 28, 2014 9:29 am

Twoje pokemony były na początku pochłonięte wręcz jedzeniem ale po chwili się ucieszyły, eevee gdy już sobie pojadł nie opuszczał Cię ani na krok, sam zjadłeś śniadanie i ogarnąłeś cały swój wygląd aby być człowiekiem ponownie czyli tak zwana poranna toaleta. Pogoda była bez zmian, nastawienie twoich pokemonów także, nie pozostało nic więcej jak po prostu się zebrać i studiować całą zagadkę, może w muzeum znajdziesz jakieś nowe odpowiedzi lub chociaż poszlaki kto wie. Z muzeum nie powinni Cię wyprosić upewniłeś się w tym że jest przecież dla każdego, no może dostaniesz jakieś ostrzeżenie od szefa ale to nie było aż tak bardzo istotne.
Cieniu
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3460
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 33
Skąd : Śródziemie

Powrót do góry Go down

Gra Uspeh - Fabian Empty Re: Gra Uspeh - Fabian

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach