KP LugiiFly

Go down

KP LugiiFly

Pisanie by LugiaFly on Czw Maj 22, 2014 6:24 pm

MG:
Air

Imię i nazwisko postaci:
Kuroiyuuki "Kuroi" Shizuka "Shi" Saigai

Wiek:
17 lat - 6 maj 1997

Wygląd:

Czarne, i dosyć długie włosy powiewają swobodnie na wietrze. Nigdy nie są spięte, ani to w kok, ani w kitę, w nic. Żeby tego mało, jakby o tym wiedziały, nigdy w niczym nie przeszkadzają. Jest to wręcz doskonałe.
Oczy.. Przykuwają swoją piękną, jasnobłękitną barwą. Są niemal, że białe. Otoczone niezwykle długimi rzęsami, które z łatwością można porównać do skrzydeł motyli. Jednak to tylko porównanie, w końcu nie mogą wyglądać dokładnie jak skrzydła tych cudnych owadów. Choć nie wiadomo co ludzie wymyślą.. W każdym razie wracając do paczałek.. Jasne, prawie białe, i do tego ten błysk. Nieraz jest to po prostu zwykła troska, innym razem chęć siania zamętu..
Sama twarz zazwyczaj jest spokojna. Mimo pogodnego nastroju, nie zawsze tak wygląda. Uśmiech rzadko gości na ustach. Sama cera.. Prawie, że biała. Jak chodzący trup.
Czarna i za duża bluza bluza, z głębokim kapturem doskonale pozwala odciąć się od rzeczywistości niekiedy tak bolesnej, zakryć często płaczącą twarz. Pod nią znajduje się zwykły T-Shirt, tego samego koloru, dodatkowo ze starym zniszczonym nadrukiem. Nawet sama posiadaczka nie wie już co to było, prócz tego, że był białej barwy. Dżinsy, mają kolor ciemnego granatu, no i liczne dziury. Ich posiadaczka zwykła mówić "Po prostu takie są modne", i nie powie niczego o tym, że same się porobiły. I do tego zestawu, standardowe trampki. Lewy jest czarny, z białą podeszwą i sznurówkami, oraz czaszką na zewnętrznej stronie. Prawy jest biały, z czarną podeszwą i sznurówkami. Tym razem na zewnętrznej stronie, jest pęknięte wpół czarne serce.

Profesja:
Trener

Frakcja:
Arkham

Główna Runa:
Smok

Wstążki:
Brak

Odznaki:
Brak

Punkty za walkę:
Brak

Stoczone walki:
Żadna

Pokemony:

Sneasel

~Kage~

Charakter:
???
Ataki:
???

Towarzysz:
Nikt mnie nie lubi...

Plecak:
~Główne~
Pokedex
Pokenav
Mapa
Rower

~Balle~
x5 Pokeball
x2 Safariball

~Ewolucyjne~
Brak

~Muffiny~
Brak

~Do Trzymania~
Brak

~Jagody~
Brak

~Jedzenie~
Brak
avatar
LugiaFly

Liczba postów : 10
Join date : 21/05/2014
Skąd : Kurai Mori

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach