Gra Snorri

2 posters

Go down

Gra Snorri Empty Gra Snorri

Pisanie by Lioli Pon Mar 16, 2015 8:18 pm

Link do zapisu:
https://pokehelvetti.forumpl.net/t1683p15-zapisy-do-liolici#36924


Stałeś już na skraju miasta. Fenek siedział w swoim pokeballu. Przed Tobą znajdowało się niewielkie pole. Zarośnięte i opuszczone, po środku jednak biegła dróżka, niezbyt szeroka ale człowiek mógł nią spokojnie przejść. Za polem był las. Pogoda była piękna, niebo bezchmurne, słoneczko przyjemnie grzało. W górze latały jakieś poke ptaki a gdzieniegdzie na polo widać było poruszające się krzaki i trawy gdy pokemony buszowały w zaroślach.
Lioli
Lioli

Female Liczba postów : 1695
Birthday : 27/05/1997
Join date : 25/01/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Gra Snorri Empty Re: Gra Snorri

Pisanie by Snorri Wto Mar 17, 2015 1:02 am

Wyciągnąłem z torby kapelusz czy czapkę, o której ludzie mówili, że jest nie modna, ale mi jak najbardziej odpowiadała. W taką pogodę nie dobrze jest chodzić z gołą głową. Wypuściłem Fennekina z balla, nie było sensu, by tłamsić go w tym ciasnym urządzeniu, do tej pory biegał wolno po lesie i z pewnością wolał swobodę ruchu. Dopełniwszy tych dwóch formalności ruszyłem drogą przed siebie. To nie był najpewniejszy chód w moim życiu, ale skutecznie przemieszczałem się do przodu, więc nie było źle.
Snorri
Snorri

Female Liczba postów : 81
Birthday : 19/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Północ

http://mirouchi.deviantart.com/

Powrót do góry Go down

Gra Snorri Empty Re: Gra Snorri

Pisanie by Lioli Czw Mar 19, 2015 7:30 pm

Fennekin rozejrzał się po okolicy a potem zniknął w trawie. Widziałeś jednak, że nie oddalał się zbyt daleko. Poruszająca się trawa zdradzała jego położenie. Niekiedy słyszałeś jego pomrukiwanie gdy znajdował coś ciekawego. Kilka razy usłyszałeś jak kicha, gdy trawka właziła mu do nosa. Tak czy inaczej lisek był bardzo zadowolony, że wypuściłeś go z biało czerwonej kuli.
Lioli
Lioli

Female Liczba postów : 1695
Birthday : 27/05/1997
Join date : 25/01/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Gra Snorri Empty Re: Gra Snorri

Pisanie by Snorri Nie Mar 22, 2015 11:13 pm

Nie można powiedzieć, że nie spuszczałem lisa z oczu. Wierzyłem w jego bystrość i spryt, w większe obycie z dzikim terenem niż moje własne. Wierzyłem, że jeśli któreś z nas się zgubi, to prędzej właśnie on odnajdzie właściwą drogę. Dlatego też pozwalałem sobie na wolną obserwację okolicy. Nie miałem pojęcia, dokąd właściwie zaprowadzi mnie ta droga, miałem w prawdzie w plecaku mapę, ale jeszcze nie zdecydowałem się jej przyjrzeć. Może, a wręcz na pewno, było to nierozsądne, ale chciałem tym razem powierzyć los przypadkowi.
Snorri
Snorri

Female Liczba postów : 81
Birthday : 19/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Północ

http://mirouchi.deviantart.com/

Powrót do góry Go down

Gra Snorri Empty Re: Gra Snorri

Pisanie by Lioli Pon Mar 23, 2015 4:54 pm

Fenek biegał sobie w te i z powrotem. W pewnym momencie usłyszałeś głośne warczenie i Twój pokemon wyskoczył na ścieżkę ze zjeżoną sierścią na grzbiecie. Patrzył w stronę, z której wyskoczył, pyszczek miał zmarszczony i warczał przez cały czas. Po chwili z trawy wyłonił się taki stworek:

Gra Snorri 270

Stworzonko nie było ani agresywne ani jakieś nerwowe. Nie wiedziałeś więc skąd taka reakcja u Fenka.
Lioli
Lioli

Female Liczba postów : 1695
Birthday : 27/05/1997
Join date : 25/01/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Gra Snorri Empty Re: Gra Snorri

Pisanie by Snorri Wto Mar 24, 2015 12:07 am

Być może wiedział więcej niż ja. Nigdy nie zgłębiałem tematu tych stworzeń, zajmując się wszystkim tylko akurat nie nimi. Nie miałem więc pojęcia, czego mogę spodziewać się po tym konkretnym Pokemonie. Nie wyglądał na groźnego, zdawał się być wręcz zabawnym. Ale Fennekinowi najwyraźniej nie było do śmiechu, więc i ja miałem się na baczności.
– O co chodzi, Fennekin? Chodźmy dalej...
Snorri
Snorri

Female Liczba postów : 81
Birthday : 19/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Północ

http://mirouchi.deviantart.com/

Powrót do góry Go down

Gra Snorri Empty Re: Gra Snorri

Pisanie by Lioli Sro Mar 25, 2015 12:16 pm

Ominąłeś dzikiego pokemona i ruszyłeś dale, po chwili Fenek dołączył do Ciebie i znów zaczął buszować w wysokiej trawie. Po jakiś dziesięciu minutach marszu zauważyłeś przed sobą ruch w trawie. To jednak nie był Twój pokemon, on biegał za Tobą. Po chwili poczułeś, że pod nogami zamiast twardej ziemi jest piasek. I nagle trawa się skończyła. Stałeś na brzegu niewielkiego jeziorka. Po powierzchni pływało stadko takich stworków
Gra Snorri 580
Lioli
Lioli

Female Liczba postów : 1695
Birthday : 27/05/1997
Join date : 25/01/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Gra Snorri Empty Re: Gra Snorri

Pisanie by Snorri Sob Kwi 04, 2015 3:09 pm

Podszedłem do brzegu jeziora, zdejmując z grzbietu plecak. Wygrzebałem z niego kawałek bagietki, którą kupiłem rano szykując prowiant na nieokreślony czas. Być może za kilka dni pożałuję tej decyzji, ale nie mogłem powstrzymać się od prób zwabienia choć jednego z tych stworzeń. Pokruszyłem bagietkę w dłoniach i odrobinę cisnąłem w jezioro, tak by okruszki opadły niedaleko niebieskich kaczek.
Snorri
Snorri

Female Liczba postów : 81
Birthday : 19/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Północ

http://mirouchi.deviantart.com/

Powrót do góry Go down

Gra Snorri Empty Re: Gra Snorri

Pisanie by Lioli Pon Kwi 06, 2015 2:07 pm

Większość kaczuszek się wystraszyła i odpłynęła na środek zbiornika. Jeden maluch jednak podpłynął i zaczął zajadać kawałki bułeczki. Gdy zauważył, że z wody zniknęły wszystkie okruszki spojrzał na Ciebie i lekko przekrzywił łepek. Chyba miał nadzieję, że dostanie jeszcze trochę. Twój pokemon pozostał z tyłu, widocznie nie chciał przestraszyć kaczuszki. Przyglądał się jednak wszystkiemu zza Twoich nóg. Ptaszek zaczął krążyć w kółko, przez cały czas jednak Ci się przyglądał. No dobra nie Ci... bagietce w Twojej ręce...
Lioli
Lioli

Female Liczba postów : 1695
Birthday : 27/05/1997
Join date : 25/01/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Gra Snorri Empty Re: Gra Snorri

Pisanie by Snorri Wto Kwi 07, 2015 9:14 pm

Wysunąłem rękę z okruszkami w stronę kaczki, wolnym spokojnym ruchem.
- Smaczne, prawda? - Zagadnąłem ją dość cicho. - Choć, dostaniesz więcej... - Szczerze mówiąc nie do końca wierzyłem, że dzikie stworzenie zrozumie co do niego mówię, ale na pewno poprzez łagodny ton chciałem pokazać mu, że nie musi się mnie bać.
Snorri
Snorri

Female Liczba postów : 81
Birthday : 19/08/1995
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Północ

http://mirouchi.deviantart.com/

Powrót do góry Go down

Gra Snorri Empty Re: Gra Snorri

Pisanie by Lioli Sob Kwi 11, 2015 4:33 pm

Kaczuszka patrzyła na jedzenie. Po chwili ostrożnie podeszła jednak zatrzymała się w pewnej odległości od Ciebie. Stworzonko było młode i pewnie naiwne skoro nie trzymało się stada jednak swój rozumek miało i było ostrożne. Po chwili użyło Water Guna i z jego pomocą zgarnęła bagietkę z Twojej ręki. Przekrzywiła łepek i patrzyła na Ciebie z zaciekawieniem.
Lioli
Lioli

Female Liczba postów : 1695
Birthday : 27/05/1997
Join date : 25/01/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Gra Snorri Empty Re: Gra Snorri

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach