Dusclops--> Duscnoir

2 posters

Go down

Dusclops--> Duscnoir Empty Dusclops--> Duscnoir

Pisanie by Lioli Wto Mar 24, 2015 3:57 pm

Nick użytkownika: Lioli
skan pokemona:

Dusclops
samiec
Ability: Frisk
lvl: 14.5
charakter: Dziwne jest jego zachowanie, jednak pokemon ten uwielbia rozśmieszać ludzi, jest to jego ulubione zajęcie, bawi się tak nie tylko z trenerami, ale również z dzikimi pokemonami, wszyscy od razu się w nim zakochują, bardzo przyciąga do siebie wszystkich.
Egg Group: Amorphous
ataki: fire punch, ice punch, thunder punch, gravity, bind, leer, Foresight, night shade, disable, foresight, astonish, Ominous Wind, Future Sight, Dark Pulse

obecne położenie pokemona: KP
przedmiot potrzebny do zmiany formy: Reaper Cloth


Wypuściłam mojego Dusclopsa z pokeballa. - Cześć mały. Jak tam? Zabrałam Cię tutaj, bo w tym niezwykłym miejscu możesz przemienić się w silnego i potężnego Duscnoira. Jednak ewolucja może sprawić, że nie tylko będziesz o wiele silniejszy, wiem, że uwielbiasz rozśmieszać ludzi i pokemony. Po ewolucji poznasz nowe, niezwykłe ruchy, których obecnie nie mógłbyś się nauczyć. Pomyśl tylko jak mógłbyś rozwinąć swoją pasje z nowymi ruchami. Mógłbyś zostać najsławniejszym pokemonowym komikiem w całym regionie, jeśli nie na całym świecie. A gdybyś nie chciał być sławny... mógłbyś zostać skromnym komikiem, występować tylko dla wybranych grup, dla przyjaciół, dzieci w szpitalu... dla kogo tylko zechcesz. Decyzje jednak pozostawię Tobie. Jeśli zechcesz ewoluować, dotknij tego. Wyciągnęłam ze swojej torby przedmiot, dzięki któremu Dusclops może ewoluować. położyłam go na ręce i wyciągnęłam ją w stronę pokemona. Uśmiechnęłam się i spokojnie czekałam na decyzję mojego stworka.
Lioli
Lioli

Female Liczba postów : 1695
Birthday : 27/05/1997
Join date : 25/01/2013
Age : 26

Powrót do góry Go down

Dusclops--> Duscnoir Empty Re: Dusclops--> Duscnoir

Pisanie by Shura Wto Mar 24, 2015 7:04 pm

Pokemon zastanowił się i po chwili przyjął od ciebie przedmiot. Zaświecił się i ewoluował w potężnego Dusknoira.

Nowy charakter:
Dusknoir po ewolucji wziął sobie za cel zostanie komikiem. Wiedząc, ze jego trenerka będzie go cały czas wspierać jest jeszcze bardziej radosny niż poprzednio. Jego radość i umiejętności rozśmieszania przyciągają wszystkich. Jest doskonałym negocjatorem i potrafi przekonać do siebie nawet niechętne mu osoby i pokemony. Bardzo zżył się z drużyną i będzie bronił ich z całej siły. Swoją trenerkę uwielbia i zrobi dla niej wszystko.

Shura

Female Liczba postów : 1040
Birthday : 02/12/1992
Join date : 22/01/2013
Age : 31

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach