Powietrzny Event! Sky Battle!

Go down

Powietrzny Event! Sky Battle!  Empty Powietrzny Event! Sky Battle!

Pisanie by Bezimienny on Czw Cze 04, 2015 3:46 pm

Powietrzny Event! Sky Battle!  HtXLjr6

Powietrzny Event! Sky Battle!

Pierwszy event organizowany za moją inicjatywą czas wprowadzić w życie! Czas otworzyć niebo i wzbić się w powietrze, by...dobra, nie jestem poetą. Event powietrznych walk, to jest to na co wpadłem. Może przez to że takie walki w animcach zawsze mi się podobały? Więc przepraszam jeśli padliście ofiarą mojej zachcianki, jednak chyba taki event jest lepszy, niż nie organizowanie żadnego, prawda? Wink Event składać się będzie z dwóch etapów. Pierwszym z nim jest etap adventure. Czyli rodzaj przygody by dojść na miejsce w którym odbywać się będą walki między wami, graczami. W przypadku nieparzystej ilości graczy, naturalnie jeden z nas, czyli administratorów zajmie pozycję NPC. Drugim etapem są wspomniane walki. Wszystko toczy się metodą drabinkową, więc liczę na to że przynajmniej ósemka chętnych znajdzie się na to wydarzenie i będzie już fajnie. Nagroda będzie dość ciekawa moim skromnym zdaniem, jednak nie zdradzę wam co to będzie, gdyż lubię zaskakiwać ludzi. Tak więc poniżej znajduje się krótki regulamin z którym należy się zapoznać, a następnie wybrać odpowiedniego kompana z teamu by móc złożyć zapis.

Regulamin:
1. Osoba chętna do wzięcia udziału w evencie musi posiadać aktywną grę na forum.
2. Nie ma dziennego limitu pisanych postów, jednak prosi się o napisanie co najmniej 1 posta dziennie.
3. Do eventu zgłaszamy się tylko z jednym pokemonem, jednak dany pokemon musi posiadać typ lot, bądź umiejętność Levitate.
4. W Sky Battle istnieją ataki które są niemożliwe do wykonania w przestworzach. Takimi są ruchy o których wspomina bulbapedia i serebii -> Klik!
5. Tym razem w walkach bierzemy pod uwagę wszystko, czyli: lv, charakter, naturalnie efektywność ruchów, trzymany przedmiot buffujący, to czy jest shiny/white/black, statystyki pokemona, krótko mówiąc wszystko!
6. Długość postów jest identyczna jak wspomina regulamin forum
7. Posty napisane po północy są zaliczane jako posty dnia następnego.
8. W przypadku zgłoszenia się do eventu, a nie wzięciu w nim ostatecznie udziału, dana osoba zostaje ukarana grzywną w wysokości 1000$ i dostaje bana na najbliższe organizowane przez nas – adminów wydarzenie.

Dla jasności!
1. Etap pierwszy polega na dotarciu na miejsce walk. Jest to swego rodzaju krótka przygoda, gdzie obowiązują takie same zasady jak w prowadzonej grze przez mg. Czyli to prowadzący was prowadzi i mówi co widzicie, a nie wy prowadzicie własną przygodę. Do was należy podejmowanie decyzji, przed jakimi stawia was prowadzący!
2. Przewaga typów obowiązuje tylko w używaniu ataków. Tą informację kieruję głównie do osób które będą pomagały mi w prowadzeniu tego eventu. To że ktoś ma Fletchindera i jest on pół typem ognistym, mimo że nie posiada on ataków ognistych, nie znaczy że wygra on z przykładowym Bronzorgiem, który jest typem stalowym.

Formularz:

Kod:
[b]Nick:[/b]
[b]Pokemon:[/b]
[b]Podpis:[/b] Potwierdzam iż zapoznałem się z aktualnym regulaminem panującym na forum, oraz regulaminem obowiązującym w evencie.

Termin eventu:
Zapisy: 7.06 - godzina 19:00
Rozpoczęcie eventu: 7.06 - godzina 20:30
Zakończenie eventu (ostateczny termin): 28.06 – godzina 24:00
Podanie wyników: dzień po zakończeniu eventu.

Ostatnio zmieniony przez Bezimienny dnia Sro Cze 10, 2015 6:52 am, w całości zmieniany 2 razy

Theme
Bank|Karta Postaci|Box
Powietrzny Event! Sky Battle!  354Powietrzny Event! Sky Battle!  002Powietrzny Event! Sky Battle!  509Powietrzny Event! Sky Battle!  626Powietrzny Event! Sky Battle!  130Powietrzny Event! Sky Battle!  248Powietrzny Event! Sky Battle!  391
Powietrzny Event! Sky Battle!  20zh

Nr GG: 52079663
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powietrzny Event! Sky Battle!  Empty Re: Powietrzny Event! Sky Battle!

Pisanie by Lioli on Pią Cze 05, 2015 3:45 pm

Nick: Lioli
Pokemon: Shiny Ducklett
Podpis: Potwierdzam iż zapoznałem się z aktualnym regulaminem panującym na forum, oraz regulaminem obowiązującym w evencie.
Lioli
Lioli

Female Liczba postów : 1695
Birthday : 27/05/1997

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ciopazeti on Sob Cze 06, 2015 2:37 pm

Nick: Ciopazeti
Pokemon: Duskull
Podpis: Potwierdzam iż zapoznałem się z aktualnym regulaminem panującym na forum, oraz regulaminem obowiązującym w evencie.

Ciopazeti

Female Liczba postów : 119
Birthday : 18/05/1998

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zern on Sob Cze 06, 2015 10:17 pm

Nick: Zern
Pokemon: Shiny Charizard
Zern
Zern

Male Liczba postów : 1883
Birthday : 03/04/1994

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bezimienny on Nie Cze 07, 2015 8:39 am

Nick: Bezimienny
Pokemon: Gyarados

Theme
Bank|Karta Postaci|Box
Powietrzny Event! Sky Battle!  354Powietrzny Event! Sky Battle!  002Powietrzny Event! Sky Battle!  509Powietrzny Event! Sky Battle!  626Powietrzny Event! Sky Battle!  130Powietrzny Event! Sky Battle!  248Powietrzny Event! Sky Battle!  391

Bezimienny
Bezimienny

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by shinji on Nie Cze 07, 2015 2:49 pm

Nick:Shinji
Pokemon:Pidgey
shinji
shinji

Liczba postów : 73
Birthday : 02/04/1990

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lucy on Nie Cze 07, 2015 4:34 pm

Nick:Lucy
Pokemon:Fletchinder
Lucy
Lucy

Female Liczba postów : 717

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Saya on Nie Cze 07, 2015 4:44 pm

Nick: Saya
Pokemon: Combee
Saya
Saya

Female Liczba postów : 531

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bezimienny on Pon Cze 08, 2015 6:21 am

Zapisy zostają zamknięte.

Theme
Bank|Karta Postaci|Box

Bezimienny
Bezimienny

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bezimienny on Sro Cze 10, 2015 6:49 am

Z racji tego iż widzę jak "szybko" ten event się toczy, nastąpiły zmiany terminów zakończenia eventu. Info w pierwszym poście.

Theme
Bank|Karta Postaci|Box

Bezimienny
Bezimienny

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nikotynka on Sro Lip 29, 2015 9:28 pm

Pozwoliłam sobie nie dawać posumowania w jednym z tematów, ogólnie co do samego eventu pomysł był całkiem inny, jednak wyszlo jak wyszlo, wybaczcie mi to.

W planach były zupełnie inne nagrody, jednak prosze i mam nadzieję, ze w jakis sposób uznacie je za godną rekompensatę:

Zern:

*Charizardite Y
*5 rc

Lucy:

*Absolite
*5 rc

Lioli:

*Metagrossite
*5 rc

~Karta postaci
~Bank
~Box
W razie jakichkolwiek problemów proszę pisać do mnie na pw, postaram się pomóc.

Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4563
Birthday : 31/07/1993

Zobacz profil autora http://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry