Demacia

Go down

Demacia

Pisanie by Cieniu on Pią Sty 18, 2013 12:24 pm


W ciemnych zaułkach nocy śni o cichym pałacu na brzegu morza, gdzie jaskrawe światło słoneczne i ołowiane cienie kładą sie na białym marmurze korytarzy. Cisza, pozbawiona krzyku mew i wiatru przemykającego ze świstem po kamiennych płytach posadzki, jest głęboka, przerywana jedynie lekkimi uderzeniami fal o skały i szybkim biciem mego serca. Znajduję się w olbrzymiej sześciokątnej sali i patrzę na napis wyryty na posadzce, znajomo wyglądające słowa wija się od ciemnych wrót aż do podnóża schodów.  

Wznieście się w chwale
Jasności i złota
Zanurkujcie spleceni
Wzmacniajcie warownię
Dzień chwały nadejdzie
Pasmo srebrna na niebie
Żar sprawia że życie powraca
A potem wszystko przemija

Modlitwa to czy klątwa mego rodu? Przemierzając Demacię widzę runy wyryte przez ludzi ku mojej chwale. Ciężar utrzymania wszystkiego w ryzach ciąży na mych barkach, chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę. Wojny szarpią ziemiami od kilkuset lat, władza absolutna raz odebrana nie powróci do mych łask, czuję iż mój najlepszy wojownik gromadzi armię aby pokazać światu kto będzie panował. Przez tyle lat przelaliśmy tyle krwi, tyle nienawiści i cierpienia zostało wylane na moje królestwo. Wiem iż ludzie się buntują, opuszczają drogę światła i łaski, przez to muszę postępować tak jak postępuje władca z dezerterami. Przechadzając się po krańcach mych ziem widzę iż zło czai się na każdym kroku, nieprzyjaciel powiększa swoje terytorium. Tal Rashu wygrywasz bitwę ale wojna będzie należeć do mnie. Ród ludzi zawsze pozostanie gnębiony przez wewnętrzną walkę ze sobą. Dlatego najważniejszą instancją naszego królestwa jest Legendarne Bractwo w którego skład wchodzą tylko pierwsi z rodu.  Demacio szykuj się do wojny która przeniesie nas na karty historii której nikt nigdy nie zapomni!


Świetlisty Szczyt
Królestwo ThrallaWitaj rekrucie! Czyżbyś toczył juz walki dla naszego rodu ? O to nagrody jak i odznaczenia wojenne!

Odznaczenia :

Nagrody:

Nagrody są przyznawane za stoczone walki które będziemy liczyć sobie w KP, po każdym zakończeniu walki sami pilnujemy sobie i zwiększamy tą liczbę.

5 Stoczonych walk:
Możemy poprosić naszego umiłowanego władcę aby nauczył naszego losowego pupila z KP, losowego ataku typu Lód/Elektro.

15 Stoczonych walk:
Możemy poprosić naszego umiłowanego władcę aby wybranego przez nas pokemona, losowego ataku typu Lód/Elektro.

25 Stoczonych walk:
Możemy poprosić naszego umiłowanego władcę aby nauczył wybranego przez nas pokemona, jednego z dwóch wybranych ataków typu Lód/Elektro.

35 Stoczonych walk:
Możemy poprosić naszego umiłowanego władcę aby nauczył wybranego przez nas pokemona, jednego wybranego ataku typu Lód/Elektro.

50 Stoczonych walk:
Możemy poprosić naszego umiłowanego władcę aby obdarował nas wybranym przez administracje pokemonem który będzie mógł co 5 lvli, nauczyć się losowych ataków typu Lód/Elektro
Użytkownik decydujący się na pokemona może wybrać jego TYP
Jeśli nie wybierzecie pokemona macie możliwość także za 50 stoczonych walk:

Możemy poprosić naszego umiłowanego władcę aby nauczył wybranego przez nas pokemona, jednego wybranego ataku typu Mrok/Duch.

Jeśli ktoś nie będzie chciał skorzystać z pokemona, od 35 walk co 10 stoczonych walk będzie mógł:
Nauczyć wybranego przez nas pokemona, jednego wybranego ataku typu Lód/Elektro dla pokemona który może się nauczyć takiego ataku.

Zaś jeśli skorzysta z pokemona to od 50 walki co 10 stoczonych walk będzie mógł:
Nauczyć wybranego przez nas pokemona, jednego wybranego ataku typu Lód/Elektro dla pokemona który może się nauczyć takiego ataku.


P.S nie ma znaczenia typ pokemona jaki macie. Boska moc Thralla pozwala na naukę ataku typu Lód/Elektro każdego pokemona

P.S 2, nie można wybierać najsilniejszych ataków dla pokemonów, głównie chodzi o takie ataki co mają legendy zazwyczaj.

P.S 3, w nagrodzie za 50 stoczonych walk nie można wybrać typu SMOK
avatar
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3448
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 27
Skąd : Śródziemie

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach