Karta Postaci Nikotynki

Go down

Karta Postaci Nikotynki Empty Karta Postaci Nikotynki

Pisanie by Nikotynka Wto Sty 22, 2013 3:09 pm



Emra Lockhart

Wiek:
Na początku historii dziewczyna miała 17 lat, teraz ma prawie 18.


Charakter:
Emra nigdy nie była specjalnie towarzyską osoba, nie posiadała zbyt wielu przyjaciół, może dlatego, że nie interesowała się problemami biednych i zdesperowanych nastolatek. Młoda Lockhart rzadko mówiła co myśli, w sumie jaki był tego cel? Każdy miał swoje zdanie, a tworzenie konfliktów z debilami nigdy nie było czymś co ją interesowało, wolała skupić się na sobie i na swoich problemach, których od pojawienia się Drake w jej życiu miała sporo. Emra kocha pokemony jak i sam fakt przebywania z nimi, traktuje je jak równych sobie. Jeśli chodzi o jej stosunek do posiadanych przyjaciół jest w stanie zrobić wszystko aby im pomóc, często wpadając w panikę kiedy nie jest
w stanie tego zrobić, niestety zdarza się to zbyt często ostatnimi czasy. Dziewczyna mimo tego, że posiada wielką moc raczej nigdy nie będzie się z nią obnosiła, nie chodzi tylko o to, że byłaby ścigana z tego powodu, ale nie jest typem człowieka, który ma potrzebę chwalenia się tym co potrafi. Co innego jeśli chodzi o jej pokemony, które pokazuje zawsze i wszędzie, to jak je wytrenowała jest powodem do dumy.


Wygląd:
Emra ma około 175 cm wzrostu. Jest szczupłą dziewczyną, jej figura wygląda dobrze praktycznie we wszystkim. Przed wyruszeniem na wyprawę średnio zwracała uwagę na to jak jest ubrana, teraz Emra ubiera się odpowiednio do każdej sytuacji, ale cały czas stara się wyglądać dobrze, nie dla siebie, ale dla chłopaka z którym podróżuje, jednak nigdy się nie maluje, nie miało by to większego sensu, w szczególności, że podróż którą odbywa wymaga sporego wysiłku, a jak wiadomo makijaż i duża ilość ruchu nie idą w parze.


Historia:
Obudziłam się na niewielkiej łące słońce świeciło mocno, na niebie nie było ani jednej chmurki, usiadłam i rozejrzałam się po polanie
-Jak się spało księżniczko?- usłyszałam znajomy męski głos, zerknęłam za siebie i ujrzałam swojego… przyjaciela, nie znamy się za długo, jednak jest dla mnie jak starszy brat, stał w cieniu jednego z drzew opierając się o jeden z pni plecami, ciemne oczy patrzyły w moją stronę, chłopak uśmiechał się lekko, zawsze uważałam, że słodko tak wygląda, jednak on uważał inaczej, pytanie czy chciał robić mi na złość, wykłócając się o to, czy po prostu nie lubił jak mówiłam, że jest słodki… mniejsza… Moje rozmyślania przerwał jeden mały szczegół, a dokładniej zmiana w jego oczach, wiedziałam co to znaczy, zerwałam się na równe nogi i podeszłam do niego, złapałam twarz chłopaka w swoje dłonie i przyjrzałam się jego oczom
-Potrafisz się kontrolować, czy nie? Gdzie, żeś był… ?- mruknęłam cicho, jego naturalnie zielone oczy stały się czarne, po chwili spojrzał gdzieś w bok
-Śledzili nas… musiałam się zając jednym z nich, miał właśnie zdać raport z naszym położeniem, spokojnie nic mi się nie stało…-chciał mówić dalej jednak mu przerwałam
-Nie mam zamiaru tego słuchać, wiesz, że da się to załatwić inaczej, ale nie, jak zawsze dla Ciebie ważniejsze jest to, żeby komuś skopać tyłek prawda? Tępy debilu przecież wiesz jak może się to skończyć!- ryknęłam wkurzona, odwróciłam się na pięcie, podeszłam do swojego plecaka, zarzuciłam go na ramię i ruszyłam przed siebie jednocześnie oddalając się od niego, nie słyszałam, żeby ruszył za mną… może liczył, że wrócę za chwilę jak ochłonę.
Drake, tak właśnie miał na imię, poznaliśmy się jakiś rok temu, spotykaliśmy się…znaczy się inaczej, wpadaliśmy na siebie dość często, w pewnym momencie okazało się, że idziemy w tą samą stronę i ruszyliśmy razem… no tak wiem brzmi jak zwykła historia, jakiejś zakochanej pary… nie, nie byliśmy razem, nie jesteśmy i nie będziemy…
Szłam przed siebie coraz bardziej wkurzona, przecierałam co chwilę oczy, wpakowałam go w ładne kłopoty, znaczy się… nie ja go w nie wpakowałam, już wcześniej je miał, ale teraz miał kogoś kogo musiał bronić co chwile, nie raz chciałam odejść jednak… nie pozwalał mi… moje zawiłe rozumowanie przerwał bolesny upadek, zahaczyłam stopami o jakiś korzeń i wbiłam buźkę w trawę, która stłumiła przekleństwa, które właśnie wypowiedziałam, podniosłam się szybko, otrzepałam ubranie i ruszyłam przed siebie, nie wiem dokładnie dokąd szłam, mapy brak, kompasu też, nie wiem gdzie jest najbliższe miasto, zazwyczaj podróżowaliśmy nocami, trudniej było nas tropić… Po chwili dotarłam na kolejną polankę…. Nie… jednak to nie była kolejna polanka… potrząsnęłam głową starając się odgonić od siebie to co waśnie zobaczyłam, po policzkach poleciały mi łzy
-Drake…- szepnęłam patrząc na najprawdopodobniej martwe ciało mojego towarzysza, czułam, że ktoś mnie obserwował, na środek polanki wyskoczył Umbreon, pokemon był bardzo zły warczał patrząc na mnie
-Nighty spokojnie –pokemon przekrzywił lekko łeb, po czym podbiegł do mnie i wtulił się mocno w moją nogę, był to pupil mojego towarzysza, stworzenie złapało szczękami moją nogawkę i zaczęło mnie ciągnąć, w stronę ciała swojego chłopaka, zauważyłam wokół jego ciała kałużę krwi, poczułam jak robi mi się słabo
-Przestań, nic się nie da zrobić… -mruknęłam i zacisnęłam mocno powieki, kiedy stałam tak szarpana przed pokemona, poczułam nagle uderzenie w plecy, po którym runęłam na ziemię. Umbreon zawarczał głośno, odwróciłam się na plecy i zobaczyłam, osobę, której na pewno nie chciałabym teraz spotkać… nie teraz… nie w tej chwili, stała nade mną postać w czarnym długim płaszczu, z kapturem na głowie
-Nareszcie was mamy- zaśmiał się dość głośno, jego głos poniósł się echem po lesie, jednocześnie strasząc pokemony w naszej okolicy, mężczyzna wyciągnął dłoń w moją strone, wokół niej zaczęło pojawiać się jasne światło…wiedziałam już co mnie czeka, nie zapowiadało się ciekawie
-Zostaw ją- ryknął mężczyzna, którego jeszcze chwile temu uznałam za nieżywego, stał w miejscu gdzie nadal była kałuża krwi, jego oczy były czarne tak jak wcześniej, jego skóra zrobiła się trochę ciemniejsza niż wcześniej, a ciemna poświata otaczająca jego ciało na plecach ułożyła się w kształt demonich skrzydeł, oraz trochę niżej przyjęła kształt długiego, smukłego ogona, który zakończony był niewielkim trójkątem. Widząc swojego towarzysza zaczęłam się wycofywać, nawet nie wstałam z ziemi, na czworaka zaczęłam przemieszczać się w stronę drzew, wyglądało to pewnie zabawnie…jednak wolałam nie ryzykować, że oberwę, szykowała się walka w której lepiej, żebym ja nie brała udziału. Drake zerknął w moją storne, chciał pewnie sprawdzić czy nic mi nie grozi, kącik jego ust lekko uniósł się w góre, po czym chłopak rozpłynął się w powietrzu, chwilę później pojawił się za swoim rywalem, złapał go za dłoń, którą tamten ciągle kierował w moją stronę, mój towarzysz kierował swoją dłoń lekko w górę, tak samo jak swoje kolano, które przytknął do łokcia mężczyzny, następnie mocniej szarpnął jego  rękę w dół, krzyk napastnika poniósł się po łace, tak samo jak dźwięk łamanej kości, po chwili Darek znowu zniknął, po czym pojawił się przed mężczyzną, ustawił dłonie na wysokości policzków rywala, jednak nie dotknął go… nie musiał tego robić, aby utrzymać rywala, nie wiem dokładnie jak to się działo, ale umiał kontrolować ciała innych, po chwili białe światło otoczyło ciało tamtego mężczyzny z samego początku wręcz oślepiało, po jakimś czasie zaczęło gasnąć
-Ałaaa- krzyknęłam kiedy ktoś złapał mnie za włosy i pociągnął w górę, po chwili poczułam zimny i cienki przedmiot na swojej szyi, przełknęłam głośno ślinę
-Zawołaj go- mężczyzna, który zakradł się i właśnie przykładał mi nóż do gardła również nasz ścigał… głupia organizacja, która polowała na Drake, był poszukiwany ze względu na to kim dokładnie był, nigdy mi tego nie wyjaśnił, jednak wiem, że żywił się duszami… ludzkimi duszami, ponoć jako jedyne istoty na ziemi je posiadamy…
-Drake… pomóż- imię chłopaka zawołałam głośniej, żeby zwrócił na mnie uwagę, kolejne słowo powiedziałam praktycznie szeptem, mój przyjaciel dał się podejść, wrócił do normalnej postaci, bez widocznej aury, bez czarnych oczu, w jego koszuli była dość spora dziura, można było zobaczyć przez nią nadal krwawiącą ranę, nie było dobrze.. nie zdążył się zregenerować , a w pod tą postacią nie będzie w stanie tego zrobić, poczułam jak robi mi się słabo, nie zauważyłam go wcześniej, ktoś zaszedł Drake’a od tyłu i wbił mu coś w plecy, widziałam tylko jak chłopak pada na ziemię…..

-Drake!!!!- zerwałam się z łóżka, rozejrzałam się po pomieszczeniu, otarłam załzawione oczy
-Co siostrzyczko znowu ten sam sen? – usłyszałam głos swojej młodszej o rok siostry
-Czep się- mruknęłam cicho, odkryłam się i usiadłam po turecku
-Masz sny o nim od prawie roku, mówiłam idź z tym do lekarza, on nie istnieje, to tylko sen, ale ty mimo wszystko twierdzisz, że kiedyś spotkasz tego chłopaka…to tylko urojenia, twoja chora psychika płata Ci figle…a poza tym zbieraj się mama kazała Cie obudzić na śniadanie- dopiero teraz spojrzałam na to małe i wredne stworzenie, stała w drzwiach do mojego pokoju, ubrana już w normalne, dzienne ciuchy
-Wyjdź stąd, za chwile przyjdę- mruknęłam i czekałam aż wyjdzie, wpatrywałam się w podłogę do czasu aż usłyszałam zamykające się drzwi, dopiero wtedy wstałam i zaczęłam przeszukiwać szafę, musiałam się w coś ubrać, chociaż wolałabym wrócić do swojego snu…wolałabym wiedzieć co z Drake’m . Zebrałam już ciuchy, które dzisiaj na siebie ubiorę, odwróciłam się i rzuciłam rzeczy w stronę swojego łóżka i zamarłam, na moim łóżku siedział towarzysz z mojego snu, znaczy się z serii moich snów, stałam nieruchomo, chłopak wstał i podszedł do mnie, przyłożył dłoń do mojego policzka i uśmiechnął się tak jak pamiętałam, jednak jego tu naprawdę nie było, jego ciało było trochę przezroczyste… co było bardzo dziwne…
-Nie jestem snem… jestem twoją przyszłością, jednak najpierw musisz mnie uratować… -mruknął cicho i dotknął wargami mojego czoła… po czym jego postać rozpłynęła się w powietrzu


Profesja:
Koordynatorka


Wstążki:

Karta Postaci Nikotynki SpecialribbonKarta Postaci Nikotynki Birthdayribbon


Odznaki:

Karta Postaci Nikotynki BoulderBadge Karta Postaci Nikotynki CascadeBadgeKarta Postaci Nikotynki ThunderBadge Karta Postaci Nikotynki RainbowBadge Karta Postaci Nikotynki MarshBadgeKarta Postaci Nikotynki SoulBadgeKarta Postaci Nikotynki VolcanoBadgeKarta Postaci Nikotynki EarthBadge
Karta Postaci Nikotynki ZephyrBadgeKarta Postaci Nikotynki HiveBadgeKarta Postaci Nikotynki PlainBadgeKarta Postaci Nikotynki FogBadgeKarta Postaci Nikotynki StormBadge




Pokemony:



Swanna "Loviny"
Lvl: 64.25
Ability: Big Pecks
Charakter: Pokemon dzięki treningom spoważniał i nabrał krzepy, lubi się przytulać oraz być chwalonym, uważa Nuzleafa za wzór do naśladowania i zawsze staje w jego obronie 
Ataki:  Water gun, Water sport, Defog, Wing attack, Water pulse, Aerial ace, Bubblebeam, Featherdance, Aqua ring, Ice beam, Steel wing , Air cutter, Air slash, Roost, Rain dance, Tailwind, Gust, Brine, Brave bird, Giga impact, Hidden power, Mirror move, Me first, Dive, Lucky chant, Hurricane, Icy wind
Trzymany przedmiot: BRAK


Lapras "Prisma"
Lvl: 44.45
Ability: Water Absorb
Charakter: Elegancja i gracja to dwa słowa które opisują zachowanie twojego pokemona, zawsze stara się wyglądać wspaniale i dba o najmniejsze detale 
Ataki:  Sing, Growl, Water Gun, Dragon pulse, Mist, Thunderbolt, Confuse ray, Ice shard, Whirlpool, Psychic, Ancientpower, Water pulse, Body slam, Rain dance, Avalanche, Perish song, Horn drill, Ice beam, Refresh, Rrost breath, Brine, Curse, Freeze- dry, Blizzard, Zen headbutt, Safeguard
Trzymany przedmiot: Karta Postaci Nikotynki Mysticwater Mystic Water


Gallade "Raziel"
Lvl: 51.75
Ability: Synchronize
Charakter: Mężny i odważny, nie boi się niczego, stara się zawsze zapanowac nad sytuacją i swoją odwagą uspokoić towarzystwo gdy jest zaniepokojone
Ataki: Growl, Ice Punch , Fire punch, Confusion, Double team, Teleport, Leer, Hidden power, Shadow claw, Psychic, Will-o-wisp, Shadow sneak, Psyshock, Lucky chant, Magical leaf, Heal pulse, Night daza, Zen headbutt, Calm mind, Synchronoise, Leaf blade, Night slash, Stored power, Close combat, Misty terrain, Mean look, Psycho cut, Quick quard, Wide quard, Destiny bond, Encore, False swipes, Vacuum wave , Protect
Trzymany przedmiot: Karta Postaci Nikotynki Twistedspoon Twisted Spoon


Sneasel "Asmodeus"
Lvl: 45.1o
Ability: Keen Eye
Charakter: Niesamowicie szybki i wytrzymały, potrafi przebiec niesłychanie wielki dystans i wcale nie być zmęczonym, jego determinacja jak i wytrzymałość to wymarzone połączenie.
Ataki: Scratch, Leer, Taunt, Quick Attack, Screech, Focus punch, Ice beam, Faint attack, Icy wind, Fury swipes, Dark pulse, Low sweep, Avalanche, Agility, Metal claw, Hone claws, Blizzard, Beat up, Crush claw, Slash, Ice punch, Dynamickpunch, Shadow claw, Freeze-dry, Snatch, Swift, Punishment, Ice shard
Trzymany przedmiot: Karta Postaci Nikotynki Bag_Dark_Gem_Sprite Dark gem


Mawile "Kallisto"
Lvl: 46.3o
Ability: Hyper Cutter
Charakter: Mawile jest wspaniałą samicą, zawsze chodzi z wypiętą piersią do przodu próbując w ten sposób pokazać, że jest najlepsza i niepokonana, pewnie dla koordynatora była by wspaniałym nabytkiem, zawsze musi wyglądać najlepiej. Pokemon ten nigdy nie chce się poddać, mimo chęci wyglądania idealnie chętnie ćwiczy.  
Ataki: Astonish, Fake Teras, Bite, Solarbeam, Thunderpunch, Sweet scent, Focus blast, Vicegrip, Dynamicpunch, Faint attack, Baton pass, Flamethrower, Ice fang, Crunch, Mega kick, Play Rough, Iron Head, Taunt, Growl, Fairy wind, Shadow ball, Poison fang, Iron defense, Sucker punch, Iron defense, Mega punch
Trzymany przedmiot: Karta Postaci Nikotynki Bag_Metal_Coat_Sprite Metal Coat


Nuzleaf "Silvanus"
Lvl: 47.3o
Ability: Chlorophyll
Charakter: Uważa się za bardzo ważnego osobnika w stadzie, lubi stać na czele gromady i nią dowodzić, dzięki dobremu wychowaniu wie że nie jest nieomylny i słucha zdania każdego podopiecznego, potrafi podjąć dobrą decyzję aby rozwiązać każdy problem. 
Ataki: Bide, Harden, Growth, Giga Drain, Nature power, Pound, Razor leaf, Brick break, Bullet seed, Energy ball, Fake out, Torment, Faint attack, Razor wind, Shadow ball, Quick attack, Ice punch, Swagger, Power-up punch, Swift
Trzymany przedmiot:BRAK


Ninetales "Lilith"
Lvl: 6o.1o
Ability: Flash Fire
Charakter: Pokemon dzięki treningom spoważniał i nabrał krzepy, lubi się przytulać oraz być chwalonym, uważa Nuzleafa za wzór do naśladowania i zawsze staje w jego obronie 
Ataki: Ember, Iron Tail, Tail whip, Roar, Quick attack, Fire spin, Confuse ray, Imprison, Ominous wind, Night slash, Flame burst, Flare blitz, Energy ball, Fire blast, Faint attack, Will-o-wisp, Hex, Overheat, Shadow punch, Payback, Flamethrower, Safeguard, Grudge, Captivite, Inferno, Extrasensory, Hidden power, Zen heabutt, Swift, Swagger, Extrasensory, Nasty plot, Baby-doll Eyes
Trzymany przedmiot: Karta Postaci Nikotynki Charcoal Charcoal


Shiny  Luxray "Tantal"
Lvl: 49.1o
Ability: Rivalry
Charakter: Zadziorny pokemon, uwielbia pieszczoty tak samo jak chce być darzony zaufaniem i szacunkiem.
Ataki: Tackle, Leer, Charge, Spark, Thunder, Volt switch, Bite, Roar, Shock wave, Swagger, Thunderbolt, Iron tail, Wild charge, Swift, Night slash, Fire fang, Electric Terrain, Thunder fang, Ice ball, Ice fang, Giga impact, Rain dance, Signal beam, Quick attack, Eerie Impulse , Crunch, Magnet rise, Scary face
Trzymany przedmiot:BRAK


Bellossom "Kirke"
Lvl: 46.55
Ability: Chlorophyll
Charakter: Lubi być chwalona i czuć się potrzebna, jest wierna i posłuszna
Ataki:  Absorb, Sweet Scent, Acid, PoisonPowder, Stun Spore, SleepPowder, Mega Drain, Razor Leaf , Drain punch, Lucky chant, Charm, Petal dance, Nature gift, Energy ball, Leaf storm, Leaf blade, Sunny day, Attract, Hidden power, Magical leaf, Moonblast
Trzymany przedmiot:Karta Postaci Nikotynki Bag_Miracle_Seed_Sprite Miracle Seed


Shiny Giratina "Furie" Ο
Lvl: 45.2o
Ability:  Levitate
Charakter: Nerwowe i lekko narwane pokemony, uwielbiają walkę, można powiedzieć, że żywią się negatywną energią, ona pobudza je do działania i do siania chaosu, nie lubią być w centrum uwagi, wolą czaić się w tłumie w oczekiwaniu na odpowiedni moment do ataku. Nie boją się niczego, bo przecież to one są strachem.
Ataki: Dragonbreath, Scary Face, Ominous Wind, Ancientpower, Slash, Shadow Sneak, Destiny Bond, Draco Meteor, Dragon Pulse , Air cutter, Dragon claw, Bulldoze, Shock wave, Dragon tail, Earth power, Aura sphere, Giga impact, Shadow claw, Aqua tail
Trzymany przedmiot:Karta Postaci Nikotynki Bag_Griseous_Orb_Sprite Griseous Orb


Braviary "Ksantos"
Lvl: 57.9o
Ability: Keen Eye
Charakter:  Pokemon który wymaga dużo ciepła, czasem musi pobyć sam i polatać w przestworzach dzięki temu trenuje swoje skrzydła aby były jak najbardziej wytrzymałe, nie lubi być w centrum zainteresowania, woli z boku robić swoje i pomagać drużynie z którą bardzo szybko się zżywa.
Ataki: Peck, Leer, Fury Attack, Wing attack, Hone claws, Scary face, Aerial ace, Slash, Shadow claw, Hidden power , Defog, Tailwind, Sky drop, Steel wing, Trash, Brave Bird, Whirlwind, SuperPower, Rock tomb, Zen headbutt, Whirlwind
Trzymany przedmiot:BRAK


Zweilous "Kronos"
Lvl: 4o.oo
Ability: Hustle
Charakter: Ciekawy świata ale także trochę bojaźliwy, boi się że zostanie sam. Stara się dać z siebie jak najwięcej gdy jest o coś proszony
Ataki: Dragon Rage, Focus Energy, Tackle, Thunder fang, Bite, Headbutt, Dragonbreath, Roar, Crunch, Slam, Dragon pulse, Work up, Dragon rush, Body slam, Double hit, Dark pulse, Draco meteor,  Fire fang
Trzymany przedmiot:BRAK


Frogadier "Serafin"
Lvl: 4o.5o
Ability: Protean
Charakter: Pokemon uwielbia się dobrze prezentować, efektowne triki i sztuczki są jego domeną, jest bardzo dokładny, zawsze stara się dać z siebie wszystko.
Ataki: Pound, Growl, Bubble, Quick attack, Lick, Water pulse, Smokescreen, Ice beam, Toxic spikes, Dark pulse, Ice punch, Power-up punch, Hydro pump, Bounce, Camouflage
Trzymany przedmiot:Karta Postaci Nikotynki Mysticwater Mystic Water


Scolipede "Margot"
Lvl: 47.oo
Ability: Speed Boost
Charakter:  Pokemon który potrafi o siebie zadbać, nienawidzi Heliolisk-ów jak i Scraft-iego, nie raz widział gdy te pokemony znęcają się nad ukochanymi Oddishami, teraz gdy nabrał sił jak i masy postanowił przeciwstawić się oprawcą, gdy widzi ów 2 gatunki pokemonów staje się prawdziwym gladiatorem jakby był stworzony do walki 
Ataki: Defense Curl, Rollout, Poison Sting, Screech, Pursuit, Protect, Poison Tail, Bug Bite, Venoshock, Agility, Steamroller, Toxic, Rock Climb, Iron Defense, Gyro ball, Megahorn, Baton Pass, Spikes, Double team, Iron tail, Signal beam, Rock tomb, Venom drench
Trzymany przedmiot: BRAK


Shuppet "Nemesis"
Lvl: 48.oo
Ability: Fisk
Charakter: Opanowany i spokojny pokemon. Jest zawsze do wszystkich przyjaźnie nastawiona. Za swojego nauczyciela uważa Giratine, który jest legendarnym pokemonem, podziwia go i chce być taki sam jak on. Kocha pokazy i lubi kraść rożne błyskotki. Pod tym względem zachowuje się jak sroka. Zbiera pierścionki, ładne kamyczki, złote naszyjniki, a nawet ładnie wyglądające kawałki szkła. Jego trenerka jest dla niego wzorem do naśladowania, kocha ją, ale lubi czasami robić jej rożne psikusy.
Ataki: Knock off, Screech, Night shade, Spite, Shadow sneak, Will-o-wisp, Feint attack, Hex, Curse, Shadow ball, Embargo, Sucker punch, Snatch, Gunk Shot, Confuse ray, Shock wave, Dark pulse, Grudge
Trzymany przedmiot: BRAK





Ekwipunek

Podstawowe:
Mapa, PokeDex, PokeNav, Rower

Balle:
pokeball x 13, grat ball x5, ultra ball x5, safari ball x23, level ball x1, love ball x1

Buffujące:
Lucarionite, Blue gem

Ewolucyjne:
Everstone

RC:
batonik x3, rc x4, fight candy x3, fire rc, water rc

TM/HM:
TM 3- Psyshock 2/3, TM 10 - hidden power 2/3, TM 14 - blizzard 1/3, TM 18 - rain dance 2/3, TM 24- thunderbolt 2/3, TM 29- psychic 1/3, TM 30- shadow ball 1/3, TM 31- brick break 2/3, TM 31- brick break 1/3, TM 32 - double team- 2/3, TM 35- flamethrower 2/3, TM 39- Rock Tomb 1/3, TM 39 - rock tomb- 2/3, TM 43- flame charge 3/3, TM 47- Low Sweep 2/3, TM 47- Low Sweep 3/3, TM 45- Attract 2/3, TM 51- steel wing 2/3, TM 52- focus blast 2/3, TM 53- energy ball 1/3, TM 55- scald 3/3, TM 58- sky drop 2/3, TM 62- acrobatic 3/3, TM 65- shadow claw 1/3, TM 68- giga impact 0/3, TM 74- gyro ball 2/3, TM 78- bulldoze 2/3, TM 79- frost breath 2/3, TM 81- x-scizor 2/3, TM 82- Dragon Tail 2/3, TM 93- wild charge 2/3, TM 97- dark pulse 1/3, TM 97- dark pulse 2/3, TM 98 - power-up punch



Postaci poboczne:



Reno
Włada krwią, wygląda na 27 lat, jednak moc pochłonęła go jakieś 40 lat temu, nie jest to raczej nic dobrego, jednak dzięki całemu zajściu Reno się nie starzeje. Chłopak stracił całą rodzinę w pożarze kiedy był jeszcze dzieckiem. Ma wielki uraz do digletów, kiedyś te pokemony zniszczyły mu zamek z piasku, kto by pomyślał, że po tym wszystkim co przeszedł będzie przejmował się głupim zamkiem, no ale niestety, Emra obiecała mu jako pocieszenie, że kiedyś wybiorą się na plażę i zbudują nowy zamek, aby chłopak mógł pozbyć się swojej traumy. Z początku ich znajomości Emra nie przepadała za nim i uważała go wręcz za jakiegoś oszusta, jednak w późniejszym etapie ich wspólnej podróży Reno okazał dziewczynie tyle ciepła i wsparcia, że Emra powoli zaczynała czuć do niego coś więcej, raz na jakiś czas sama go odtrącała bojąc się troche tego co do niego czuje. Reno nigdy nie był w stałym związku, on nigdy nie był w związku sypiał z dziewczynami, które poznawał w barach i znikał zapominając jak brzmiały ich imiona. Reno nigdy nie był też zakochany, jednak gdy Emra zapytała go o jego pierwszą miłość ten zamyślił się na chwilę i odpowiedział w niejednoznaczny sposób, oznaczający, że on sam nie wie czy jest to miłość, po czym zmienił temat. Reno poza stratą rodziny stracił również wielu przyjaciół jedynym którego miał na tą chwilę był Drake, którego traktował jak swojego rodzonego brata, to sam Drake wyciągnął Reno z żądzy krwi która pochłonęła chłopaka 40 lat temu. Reno bardzo dobrze radzi sobie z władaniem nad krwia, jednak ma jeszcze kilka talentów, jest bardzo inteligentny, jednak nie za bardzo się tym chwali, kiedyś opowiedział Emrze pare ciekawostek na temat gwiazd i gwiazdozbiorów, dodatkowo chłopak jest wielokrotnym mistrzem we władaniu bronią białą.

Pokemony Reno:
Karta Postaci Nikotynki 057MSKarta Postaci Nikotynki 262MSKarta Postaci Nikotynki 477MSKarta Postaci Nikotynki 091Karta Postaci Nikotynki 106MSKarta Postaci Nikotynki 451MSKarta Postaci Nikotynki 628MSKarta Postaci Nikotynki 570MSKarta Postaci Nikotynki 511MSKarta Postaci Nikotynki 392Karta Postaci Nikotynki 143MS


Drake
Włada mrokiem, Emra śniła o nim od około roku, jak do tej pory nigdy się nie spotkali twarzą w twarz. Przez długi czas Emra myślała, że czuje do niego coś, jednak kiedy zaczęła na stałe przebywać z Reno zrozumiała jak bardzo się myli. Drake koniec konców jest bardzo chłodnym człowiekiem, myślącym tylko o własnym przetrwaniu, w sumie nie ciężko się dziwić. Mężczyzna utknął w jakimś wymiarze razem z potężną ksiegą na której każdy chce położyć swoje łapy, księga zawiera wiele tajników mocy które były nieosiągalne przez wiele lat, aby go uwolić Emra musi wypełnić rytuał na szczycie lodowej góry, poświęcając do tego odrobinę swojej krwi i wypowiedzieć inkantację którą musi najpierw poznać, co prawda ma już księgę zawierającą opis tego rytuału, jednak nie zdążyła się z nim jeszcze zapoznać. Drake jest wieloletnim przyjacielem Reno, jednak sam Drake zachowuje się tak jakby nie odwajemniał uczuć Reno. Władający Mrokiem często mówi o Reno bez większych uczuć, nazywajać go po prostu imprezowiczem i psem na baby, kiedy w tym samym czasie Władający Krwią brzmi jakby chciał oddać wszystko aby ten pierwszy był wolny i nie musiał ryzykować swoim życiem dla głupiej księgi.

Pokemony Drake'a:
Karta Postaci Nikotynki 197MS


Lucjusz
Włada mrokiem,jest w uj stary, Emra przez pewien czas bardzo się go bała z czasem stał się dla niej obojętny, co prawda Emra szanowała jego moc, ale jakoś specjalnie się z im nie kontaktowała. Reno kiedyś wykonywał dla Lucjusza jakies zadania. Chłop jest mega stary ma pod sobą od cholery ludzi,  którzy pilnuja rodziny Emry jak i jej samej, co prawda Emra nie do konca o tym wiedziała, raz tylko Reno o tym wspomniał. Celem Lucjusza jest ksiega którą zdobył Drake, kiedys padło hasło, że tylko dlatego się nią "opiekuje". Widzieli się z Emra chyba z 3 razy. Emra po pierwszym spotkaniu z Lucjuszem miała koszmary, które powiązała z mocą Lucjusza jak później się okazało on nie miał z tym nic wspólnego, a wręcz był zdziwiony kiedy Emra próbowała na niego nawrzeszczeć z tego powodu, jednak odpowiedział na to tylko śmiechem.

Pokemony Lucjusza:
Karta Postaci Nikotynki 442





Ostatnio zmieniony przez Nikotynka dnia Nie Wrz 29, 2019 5:09 pm, w całości zmieniany 3 razy
Nikotynka
Nikotynka
Admin

Female Liczba postów : 4576
Birthday : 31/07/1993
Join date : 16/01/2013
Age : 30

https://pokehelvetti.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach