~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi

2 posters

Go down

~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi Empty ~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi

Pisanie by Inumaru Pon Lut 25, 2013 9:04 pm

I tak oto wyszłaś z domu, aby wyruszyć w podróż, nie wiedziałaś czemu i jak, nie wiedziałaś co cię może spotkać, nie miałaś ze sobą zbyt dużo dobytku, ale liczyło się to, że byłaś nareszcie wolna. Dowiedziałaś się też kilku nowych rzeczy... jednak twój ojciec żyje, a co z matką? Czemu cię zostawili? Pewnie odpowiedzi na te pytania powinnaś poznać w pierwszej kolejności. Wybiegłaś z domu mając ze sobą w zasadzie tylko torbę, w której schowany był ekwipunek z paczki oraz jakieś twoje ciuchy. W ręce mocno trzymałaś PokeBall, który dostałaś... w zasadzie jedyna twoja pamiątka po ojcu. Kochałaś go, a może nienawidziłaś za to, że cię zostawił? Bo przecież do jasnej cholery... co za rodzic zostawia dziecko u rodziny, która go nie lubi, nawet jeśli to z powodu choroby matki!? Biegłaś tak, aż dotarłaś do rozstaju dróg. Przed tobą pojawił się mały las, który prowadzi do następnego miasta... nie pamiętałaś jak to miasto się nazywało. Jednak gdy tylko podeszłaś do tego miejsca, poczułaś jakieś zło emanujące z tego miejsca, jakby ktoś cię obserwował. Gdy rozejrzałaś się dookoła zobaczyłaś jedynie kilka Pokemonów:
~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi 396~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi 427~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi 504~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi 401
Wszystkie te Pokemony jednak bawiły się tylko wesoło na polanie... no, może poza tymi dwoma chomikami kryjącymi się w drzewach...
Inumaru
Inumaru

Male Liczba postów : 146
Birthday : 02/10/1998
Join date : 22/01/2013
Age : 25
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi Empty Re: ~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi

Pisanie by Emi Nie Mar 03, 2013 2:10 am

Przystanęłam przy leśnej drodze gdzie spotkałam te pokemony i oczywiście złego Patrata. Jednak póki co nie chciałam się nim zamartwiać, poboczny cel musi poczekać. Patraty i ich ewolucje nie wyginą tak szybko... Cóż, niestety. Nie czekając ani chwili dłużej rzuciłam w powietrze pokeball z moim pokemonem. Chciałam go zobaczyć i oczywiście poznać, wyciągnęłam z torby pokedex i zeskanowałam go po czym z uśmiechem na twarzy rzekłam:
- Witaj Ralts, jestem Emily twoja nowa trenerka... - Czekałam w ciszy na chociaż jedno słowo ze strony pokemona. Cały czas wpatrywałam się w niego. Nie chciałam jednak go zawstydzać. Cicho lecz z entuzjazmem odezwałam się ponownie do mojego pokemona.
[b]-Spójrz, spróbujmy złapać tego pokemona[./b] - Wskazałam palcem na poke zająca i cicho, aby go nie spłoszyć ruszyłam w jego kierunku.
Emi
Emi

Liczba postów : 5
Join date : 22/02/2013

Powrót do góry Go down

~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi Empty Re: ~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi

Pisanie by Inumaru Sro Mar 06, 2013 5:37 pm


skan Raltsa:
Kod:
[img]http://floatzel.net/pokemon/black-white/sprites/images/280.png[/img]
[b]Ralts[/b][img]http://gpxplus.net/files/images/badge/male.gif[/img]
[b]Poziom:[/b] 7.0
[b]Ability:[/b] Trace
[b]Ataki:[/b] Growl, Pound*
[b]Charakter:[/b] Ralts jest bardzo nieśmiałym i strachliwym Pokemonem. Nie czuje się dobrze w świecie, bo jeszcze go nie zna, trzyma się tylko ludzi i Pokemonów, których zna, jeśli jednak zdobędziesz jego zaufanie, to będzie on za ciebie walczył do samego końca.
btw. czemu chcesz zabić wszystkie Patraty?

~~~~

PokeDex pokazał ci następujące dane o twoim Pokemonie:
~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi 280
Ralts~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi Male
Poziom: 7.0
Ability: Trace
Ataki: Growl, Confuse
Charakter: Ralts jest bardzo nieśmiałym i strachliwym Pokemonem. Nie czuje się dobrze w świecie, bo jeszcze go nie zna, trzyma się tylko ludzi i Pokemonów, których zna, jeśli jednak zdobędziesz jego zaufanie, to będzie on za ciebie walczył do samego końca.

Gdy tylko wypuściłaś Ralts, ten rozglądał się w koło zaciekawiony jak i trochę przestraszony. Niestety lepiej było chyba podejść do niego trochę łagodniej, bo gdy się do niego odezwałaś, on od razu uciekł na polanę i spłoszył Buneary, którego skoczyła do lasu. W końcu udało ci się go dogonić i złapać. Przestał uciekać, jednak dalej okazywał strach i cały się trząsł.
- R... raalts? - zapytał się wskazując na ciebie... nie, przepraszam! Za ciebie. Coś się za wami skradało i to chyba tego bał się Ralts... gdy obróciłaś się zobaczyłaś takie oto stworzenie:
~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi 161
Straszny raczej nie był, bardziej słodki... cóż wygląda na to, że Ralts będzie się musiał jeszcze wiele nauczyć.


Ostatnio zmieniony przez Inumaru dnia Pią Kwi 05, 2013 2:55 pm, w całości zmieniany 2 razy
Inumaru
Inumaru

Male Liczba postów : 146
Birthday : 02/10/1998
Join date : 22/01/2013
Age : 25
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi Empty Re: ~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi

Pisanie by Emi Pią Kwi 05, 2013 2:10 pm

Nie wybaczę im tego chamstwa w Blackach. Piachem w oczy Evil or Very Mad
_
- Ach... Coś czeka nas jeszcze wiele pracy Ralts... - Odezwałam się do pokemona i zamilkłam na jakiś czas obserwując tego dzikiego pokemona. Mi wydawał się słodki.
- Może spróbujemy stoczyć z nim walkę? Chodź, będzie fajnie - Dodałam po czym uśmiechnęłam się do Ralts. Może by mu kiedyś nadać mojemu Ralts jakieś imię? Nie rozmyślając dłużej, ponownie wyciągnęłam pokedex i zeskanowałam tego pokemona, który wyglądem przypominał wiewiórkę.
Emi
Emi

Liczba postów : 5
Join date : 22/02/2013

Powrót do góry Go down

~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi Empty Re: ~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi

Pisanie by Inumaru Pią Kwi 05, 2013 3:02 pm

~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi 161
Sentret ~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi Male
Poziom: 6.5
Ability: Keen Eye
Charakter: Bardzo ciekawy świata Pokemon. Chce poznawać świat oraz nowych przyjaciół. Jest bardzo towarzyski i lojalny wobec przyjaciół... o ile ci lubią się z nim bawić. Często potrafi być też strasznie dziecinny.
Ataki: Scratch, Foresight, Defense Curl

Sentret skakał dookoła ciebie chcąc się chyba pobawić, a Ralts, ciągle przed nim uciekał. Ta dwójka wyglądała uroczo jednak przydałoby się zrobić coś innego... Gdy zaproponowałaś walkę Sentret uśmiechnął się i zrobił ruchy jakby z kimś walczył, po czym zachichotał. Chyba uważał walkę za fajną zabawę. Odszedł od ciebie i ustawił w pozycji bojowej. Ralts nieśmiało wyszedł zza twojej nogi i wyjęczał ciche "Raal..." i ustawił się w pozycji bojowej. Czekał na twoje komendy.
Inumaru
Inumaru

Male Liczba postów : 146
Birthday : 02/10/1998
Join date : 22/01/2013
Age : 25
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi Empty Re: ~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi

Pisanie by Emi Pią Kwi 05, 2013 5:45 pm

Ralts jednak zna Confusion'a?
__
- Świetnie, Ralta się zgodził na walkę, jestem pewna, że da radę. Może i to jej pierwsza walka, ale pewnie i ona nabierze doświadczenia i zacznie walczyć chodź by jak pokemony tych mistrzów elity, albo liderów sali... - Pomyślałam.

- Dobrze Ralts! Wiedziałam, że jesteś bardzo odważna. Może najpierw zróbmy wszystko aby osłabić naszego wroga, użyj Growla. Śmiało rób uniki osłabiając przy tym przeciwnika gdy nadarzy się okazja. Jeśli tylko zobaczysz choćby błąd przeciwnika taki jak np. potknięcie się Sentret'a wykorzystaj to na swoją korzyść i od razu zaatakuj Confuseone'm, dasz radę Ralts! To może i twoja pierwsza walka, ale wiem, że dasz radę! - Odezwałam się do pokemona stale obserwując walkę ich walkę. Byłam z niego dumna i wierzyłam, że mu się uda.
Emi
Emi

Liczba postów : 5
Join date : 22/02/2013

Powrót do góry Go down

~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi Empty Re: ~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi

Pisanie by Inumaru Nie Kwi 14, 2013 12:36 pm

To nie ta, a ten Ralts jak prosiłaś, więc proszę, mów o nim w formie męskiej ;3
A "chodź by" pisze się ciut inaczej, choćby tak. Owszem, nie ma dla mnie problemu jeśli dopiero zaczynasz przygodę z PBFem, ale byłbym wdzięczny gdybyś jednak przykładała uwagę do tego co napisałaś, najlepiej zanim coś wyślesz, przeczytaj cały post. Tyle ode mnie, mam nadzieję, że gra będzie ciekawa ;3

~~~~~~~~~~~~

Ralts niepewnie, ale jednak stanął do walki i zaczął warczeć na Sentreta. Sentret trochę się przestraszył po czym zidentyfikował swojego przeciwnika Foresightem, i rzucił się na Raltsa, który nie zdążył zrobić uniku, niestety Sentret był zbyt szybki dla Raltsa. Wywiązała się zawzięta walka. Sentret używał Scratchy i zadał całkiem mocne obrażenia łapkom Raltsa, jednak po chwili koncentracji Ralts wyprowadził kontrę swoim Confusionem. Sentret poddał się woli Raltsa, i wbiegł w drzewo, przez co był trochę ogłuszony. Po chwili, gdy się z wszystkiego otrząsnął znów rzucił się na Raltsa, który tym razem zdążył zrobić unik.

~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi 161 72% HP vs 81% HP~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi 280

Inumaru
Inumaru

Male Liczba postów : 146
Birthday : 02/10/1998
Join date : 22/01/2013
Age : 25
Skąd : Wrocław

Powrót do góry Go down

~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi Empty Re: ~Podróż, ktróej cel dopiero poznamy - gra Emi

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach