Gra Elmo

Go down

Gra Elmo

Pisanie by Cieniu on Pon Sty 21, 2013 2:24 am

Początek Gry:
Yuya
Nie oglądając się wybiegłeś z pałacu, mijając ludzi po drodze. Słońce delikatnie przygrzewało, poprawiając humor każdemu na dworze. Za bramą zaczynała się ścieżka, która prowadziła do pobliskiego miasta-Pallet Town. Po obu jej stronach rozciągały się łąki z nielicznymi drzewkami. Droga prowadziła z górki, bo pałac został zbudowany na wzniesieniu.

-------------------------
Rozbawiła mnie ta prośba z wątkami+18 XD

Elmo
Kiedy tak mijałem tych wszystkich ludzi, trochę im zazdrościłem. W końcu nie mieli takich problemów jak ja i nie narażali swoje życia. Żwawym ruchem odpiąłem Pokeballa przypiętego do pasa i wypuściłem Porygon'a. Pogłaskałem go po czym chwyciłem za magiczne, czerwone pudełeczko zwane PokeDex'em i wycelowałem nim w mojego towarzysza. Po przeczytaniu informacji zacząłem się chwile zastanawiać co dalej. W końcu z jednym Porygon'em nie wypełnię misji. Nagle coś mnie natchnęło i przypomniało mi się że w tym mieście żyje sławny Profesor Oak. Może pomoże mi w wędrówce albo da jakiegoś pokemona? Kto wie... -Porygon, chodź idziemy. - Po tych słowach czym prędzej ruszyłem z górki prosto do miasta Pallet Town w poszukiwaniu pomocy.
_____________________
Dlaczego? xD Ja po prostu lubie to Very Happy


Yuya
Porygon wydał z siebie cichy pomruk i ruszył za tobą. Niektórzy w miasteczku oglądali się za wami, pokazując palcem Porygona-najwyraźniej wielu miało na niego chrapkę, a nie był on zbyt częstym widokiem. Po krótkim spacerze stanęliście przed budynkiem laboratorium. Kiedy podeszliście drzwi otworzyły się i wybiegła z nich mała dziewczynka z Charmanderem w ramionach. Po chwili wyjrzała z nich również głowa starszego mężczyzny.
-Opiekuj się nim i uważaj na jego łapę!-Krzyknął, a ty rozpoznałeś w im profesora Oaka. Zauważył cię dopiero po chwili-witam, w czym mogę pomóc?Porygon
Płeć:bezpłciowy
Lv:5
Ataki:Conversion 2, Tackle, Conversion, Sharpen
Typ:
Z.A.:Nimfa
Charakter:Bardzo sprawiedliwy pokemon. Nie cierpi, gdy komuś dzieje się krzywda i zawsze stara się mu pomóc. Chce stać się silniejszy, aby być w stanie chronić słabszych.


--------------
W jaki sposób porusza się porygon ? Te niebieskie cosie po bokach się obracają jak koła?


Elmo
Kiedy dziewczynka wybiegła z laboratorium z pokemonem na rękach, od razu wiedziałem że coś się stało a profesorek od razu jej pomógł. Oak wydawał mi się z pozoru dość miły i uprzejmy. Ale wiadomo, pozory często mylą.
- Witaj profesorze. To zaszczyt poznać pana. Ale nie to mnie tutaj przyprowadziło. Otóż wyruszyłem w podróż aby unicestwić problemy tego świata, a dokładniej Dark Prestigio. Czy mógłby mi pan w tym pomóc? Głownie chodzi mi o informacje o nich... - W tym momencie przerwałem aby zebrać myśli. Po krótkiej chwili wznowiłem rozmowę - Czy przypadkiem nie ma pan jakiś pokemonów do oddania w dobre ręce? - Po zakończeniu przemówienia dałem znać Porygon'owi aby podszedł bliżej i czekałem na reakcję profesora.
____
Z tego co wiem to Porygon unosi się nad ziemią. Ale nie jestem pewien xDOstatnie Posty.
Swallow
Galaretkia stałą w miejscu i się gibała. Twoje były skuteczne, ale Solosis był wytrzymały. Twój pokemon miał większe doświadczenie, więc Blizzardy i Psywave były bardzo efektywne. Conversion 2 nie zadziałało, bo Solosis nie zaatakował. Po całej akcji Solosis zaczął używać Psywave jak opętany w kierunku Porygona i nagle zmienił swój styl bitwy i zaczął znowu być w defensywie.

Solosis 80%

Porygon 86%


Elmo
- Teraz mamy przewagę! Użyj Conversion 2 i uodpornij się na ataki Psychiczne. Kiedy będzie Cię atakował Psywave nie bój się tylko leć prosto w niego atakując cały czas Psybeam. Kiedy będziesz blisko niego zacznij znowu w okół niego latać i zrób wielkie tornada za pomocą Blizzard'a. Odsuń się od tego i za pomocą Blizzard'a zamroź podłogę aby nie miał łatwego lądowania. Kiedy będzie się kręcił w tornado, dodaj mu mocy atakując cały czas Psybeam. Kiedy spadnie i poślizgnie się na zlodowaciałej ziemi podleć do niego szybko i zaatakuj Tackle po czym szybko wleć za jego plecy i odbij go Psybeam. Wzmocnij się znowu za pomocą Sharpen. Stwórz znowu "tarczę" z Blizzard'a i połącz to ze swoim najsilniejszym Psybeam'em. Kiedy nabierze to odpowiedniej formy, użyj kolejnego Psybeam'a aby pchnąć to w jego stronę. Jeśli będzie chciał Cię zaatakować, zniweluj to za pomocą Blizzard'a!


Swallow
Twój pokemon poradził sobie niezwykle łatwo. Psychika nic nie robiła Porygonowi, więc Solosis zaatakował w inny sposób. Psywavem nacierał zewsząd, a nagle stanął i popędził Struggle, co zupełnie zdezorientowało Porygona, który zaraz po tym użył Blizzard. Po chwili padło Tackle i Sharpen. Solosis dostawał ostre baty. Porygon zamroził podłogę. Pojawiło się w międzyczasie tornadko z Blizzarda. Porygon nie ustępował ani na chwilę, a Solosis wyczuł moment i zaatakował Struggle. Porygon w końcu się zmęczył atakami i przystanął. Solosis też się zmęczył.

Solosis 50%

Porygon 76%


Elmo
- Galaretka nie ma z nami szans! Zgaduje że Conversion 2 przestaje działać więc użyj go znowu! Psywave nic Ci nie zrobi, ale nie daj się znowu zaskoczyć tak banalnymi atakami więc bądź ciągle w gotowości i odpieraj wszystko Blizzard'em bądź Psybeam'em. Przejdźmy do ofensywy. Zaatakuj na początku Psybeam i równy z wystrzeleniem leć w jego cieniu i kiedy ten szlam zrobi unik uderz Blizzard'em. Nie daj mu odsapnąć, złap go w swoją "paszczę" i wystrzeliwuj ciągle Psybeam. Potem podrzuć go wysoko w górę i zaatakuj Tackle. Jak będzie opadał, podleć pod niego uderz Tackle po czym zrób mu źle Blizzard'em


Swallow
Galaretka znów wykazała się prędkością i zanim Porygon użył Konwersji drugiej, Solosis przywalił Psywave, które zdezorientowały nieco Porygona, który natychmiast uodpornił się na psychiczne ataki. Potem zaczął nacierać na Solosisa, który usiłując się bronić używał Struggle. Niestety Solosisek upadł szybko po serii ataków Porygona. Nie miał szans z obroną Porygona.

Solosis 0%

Porygon 69%


-Byłeś świetny Solosis!-powiedziała Ashley i wzięła drugiego balla.
-Twój kolejny przeciwnik nie będzie tak łatwy do pokonania. Idź Meloetta!-zawołała twoja towarzyszka i strzeliła ballem w stronę pola bitwy.
Na pole wyskoczyła mała zielona istotka.


Na nieszczęście Porygona Meloetta od razu zaczęła atakować.
Najpierw ruszyło Round, które od razu trafiło Porygona, z powodu zmienności Conversion 2. Potem nimfa stanęła na środku i czekała na atak Porygona,
avatar
Cieniu
Admin

Male Liczba postów : 3448
Birthday : 07/04/1991
Join date : 16/01/2013
Age : 27
Skąd : Śródziemie

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach