#042 - Celadon Gym - Leniu

2 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Gymy

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Bezimienny Pią Kwi 05, 2013 6:58 pm

Numer podania: 042
Nazwa gymu: Celadon Gym
Pokemony: Combusken, Scyther, Croagunk
Prowadzący:Ktokolwiek

Victreebell na przystawkę.!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Pią Kwi 05, 2013 9:52 pm

Victribeal jest twój Blaze - powiedziałem wypuszczając Combuskena z balla.
- Dobra Combusken robimy tak. Najpierw zacznij od szybkiego zwodu w ...lewo po czym szybko doskocz do przeciwnika i uderz z Peck po czym odskocz na prawo i szybko użyj Growl by osłabić defensywę swojego rywala. Postaraj się trzymać go na odpowiedni dystans od siebie gdyż jesteś zwinniejszy od niego i masz większe szanse na to by uniknąć trafienia przez przeciwnika. Po tej małej walce na dystans postarajmy się przejść do ataku. Pokażmy mu co potrafimy zdziałać w ofensywie. Najpierw szybko oszołom przeciwnika przy pomocy Double Kick tak by go przewrócić. Zanim się pozbiera i będzie gotów na reakcję wykonaj swój Pierścień Ognia...czyli manipulując Emberem wytwórz ognisty okrąg który będzie się zwężał w stronę przeciwnika i ranił go. Gdy nie będzie miał już ucieczki użyj Focus Energy i wyceluj w niego z naprawdę mocnego Overheat. Ten atak to najmocniejsze co mamy. Zobaczymy czy twój przeciwnik będzie mógł na niego odpowiedzieć czymś równie efektownym jak ty. Lecz jeśli będzie mógł to nie czekaj długo aż się zbierze w sobie. Szybko postaraj się...wybić mocno w górę i zarazem w kierunku przeciwnika. Kiedy będziesz nad nim przy celuj i uderz z mocnego Flame Burst. Zobaczymy czy to teraz wytrzyma. Następnie ponownie przejdź do defensywy, postaraj się sprawnymi ruchami unikać ataków przeciwnika. Rób to tak by było to zaskakujące dla niego. Jeśli zobaczysz że zawahał się nie czekaj ani chwili. Szybkim skokiem doskocz do niego uderzając z mocnego Scratch po czym odskok i powtarzaj tę czynność aż do skutku. Wiem że możesz go pokonać - powiedziałem do pokemona obserwując bacznie wydarzenia na arenie.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Bezimienny Sob Kwi 06, 2013 7:45 pm

Combusken ruszył na Victreebell, zaczynając od Peck, pokemon liderki trochę skrzywił sie obrywając owym atakiem. Ten szybko odpowiedział Vine Whipem, którym złapał noge Combuskena i zaczął nim uderzać o ziemię! Kiedy już twój kurczaczek się uwolnił, wypuścił z siebie Growl a następnie ruszyłz Double Kick. Muchołówka broniąc się znowu użyła bicza, jednak tym razem uderzając z góry by lecący na nią Combusken padł na ziemię. Double Kick nie doszło do skutku a wtedy, ognisty stworek rozbłysł czerwonym, goracym światłem. Otworzył swój dziób i zaczął kumulować potężny ognisty atak. W tym momencie pokemon liderki ładował Solarbeam. Dwa silne ataki popędziły na siebie aż w końcu doprowadziły do wielkiej eksplozji która zdmuchnęła oba pokemony z powierzchni areny. Środek pola walki został spalony, czyli trawa która towarzyszyła na calej arenie. W wybuchu bardziej ucierpiała muchołówka.

Combusken - 83%
Victrebell - 73%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Sob Kwi 06, 2013 8:16 pm

- Ok Combusken. Jest dobrze a nawet bardzo dobrze. Lepiej nie mogliśmy zacząć tej walki. Zmieniliśmy trochę arenę i teraz przeciwnik już się nam tak nie ukryje a my nie będziemy mogli użyć Ognistego Pierścienia ale mówi się trudno. Powalimy go innymi atakami. Zacznij teraz od szybkiej szarży poprzedzonej Sand-Attack. Samą szarżę zakończ mocnym uderzeniem z Crush Claw po czym szybko wybij się w powietrze przeskocz nad przeciwnikiem lecz podkurcz nogi by cię nie złapał. Szybko wyląduj za nim i skoś go mocnym atakiem Night Slash połączonym z półobrotem. Zanim jego atak cię dosięgnie szybko odskocz do tyłu i wybij się w powietrze dla uniku po czym użyj Growl. Następnie przejdź do bardziej spokojnej walki. Walcz po prostu z kontry nie dając mu się dosięgnąć lecz starając się go podpalić mocnymi i celnymi kontrami z Ember i Flame Burst. Wiem że dasz mu radę jeśli tylko będziesz chciał - powiedziałem do pokemona.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Bezimienny Sob Kwi 06, 2013 10:24 pm

Dobre komendy, które dawałeś swojemu pokemonowi, coraz bardziej przybliżały Cię do wygranej. Uczyłeś się na błędach i zapamiętywałeś sztuczki liderki. Victribell próbowała złapac Combusken'a pnączem, jednak to jej się tym razem nie udało. Posłała jednak Leaf Tornado które zmiotło atak Emberem.

Combusken - 70%
Victrebell - 57%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Nie Kwi 07, 2013 10:51 am

- Dobra nasz Blaze. Teraz pokażmy Victrebellowi co potrafimy. Zacznij od szybkiego unik po czym użyj Focus Energy by się wzmocnić. Zanim przeciwnik zdąży ponownie zaatakować poślij w jego stronę jeszcze Sand-Attack po czym szybki unik w prawo i mocny cios z Overhat. Dobra a teraz znów przejdź do wali z kontry. Po prostu nie dawaj się zbliżyć przeciwnikowi na małą odległość. Trzymaj go na dystans posyłając mocne Flame Bursty. Staraj się unikać jego ataków i używać na nim Growl by jak najbardziej go osłabić. Staraj się być nieosiągalnym lecz jeśli przeciwnik będzie czół się zbyt pewnie po prostu przytemperuj go mocnym lecz dość celnym i efektownym Emberem lub Peckiem. Nie dawaj mu pola do popisu. Pokaż że to ty tutaj jesteś silniejszy. Szybkim ruchem doskocz do niego. Złap go ,,pnącze" i rzuć nim z pełną mocą o ziemię. Zanim się pozbiera dobij go mocnym Crush Claw i odskocz na bezpieczną odległość ponownie używając Focus Energy i Growl - powiedziałem do pokemona.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Bezimienny Pią Kwi 12, 2013 8:50 pm

Twój Combuscen cały czas zyskiwał przewagę nad trawiasta muchołówką. Od czasu do czasu Peck ścierał się z Leaf Blade'm. Tak, Victrebell znał ten atak przez co troszeczkę uprzykrzał wam życie. Overheat tracił coraz bardziej na sile. Tak silny ruch i osłabiający dodatkowo użytkownika doprowadził do tego że ataki specjalne były o połowę słabsze. Wymiń teraz coś !

Combusken - 57%
Victrebell - 26%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Pią Kwi 12, 2013 9:05 pm

- No dobra Blaze. Czas pokazać co potrafimy robić w trudnych sytuacjach. Wiem że damy radę pokonać Victribela jeśli tylko się wystarczająco postaramy. Ok. Więc teraz zacznij od szybkiego uniku w prawo po czym użyj Sand-Attack by zmniejszyć celność rywala. Wykorzystaj to na swoją korzyść i szybko przy szarżuj w jego stronę. Zanim się zorientuje o co ci chodzi mocnym ciosem z Double Kick wyrzuć go w powietrze po czym...dobij go z Ember kiedy będzie spadał i odskocz. Następnie złap chwilę odpoczynku. Wykonaj szybki unik po czym użyj Focus Energy. Po czym szybko przejdź do walki z kontry. Szybkimi ruchami, skokami, unikami staraj się uskakiwać przed atakami i kiedy przeciwnik będzie miał chwilę załamania, takie potknięcie szybko uderz z mocnego Scratch lub Ember. Nie dawaj mu nawet najmniejszej chwili wytchnienia. Kiedy będzie chciał odpocząć bij w niego z Peck raniąc go porządnie. Staraj się również używać Growl by stosunkowo osłabić jego obronę. Na sam koniec tury przy celuj i uderz z naprawdę mocnego Flame Burst - powiedziałem do pokemona.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Bezimienny Pią Kwi 12, 2013 10:54 pm

Bez owijania w bawełnę. Combusken najpierw oślepił muchołówkę, po czym zaczął ją naparzać swymi atakami. Po wielokrotnym użyciu Focus Energy, Scrach zadało obrażenie krytyczne, a Ember i Flame Burst dokończyło zadanie. Victrebell padł a kolejnym była Tangela.

Combusken + 1lv. + 2pk

Combusken - 44%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Sob Kwi 13, 2013 12:48 pm

- Dobra robota Blaze. Naprawdę się spisałeś - powiedziałem do pokemona po czym zmieniłem go na Croagunka
- Dobra mój mały. Nie będzie łatwo ale pokażemy na co nas stać. Najpierw zacznij od szybkiego uniku w bok po czym uderz z Mud-slap i staraj się celować w oczy przeciwnika aby osłabić mu pole widzenia po czm ponownie odskocz. Postaraj się teraz szybko wykonać unik z obrotem po czym doskocz do przeciwnika bijąc z mocnego Cross Chop. Następnie szybko odskocz od wroga i użyj Poison Sting. Następnie szybko wybij się w powietrze i wykorzystując wagę oraz szybkość spadania uderz z mocnego X-Scissor. Później szybko postaraj się przejąć inicjatywę bijąc mocno z Astronish. Na sam koniec tej tury postaraj się wykonywać szybkie uniki i kontrować z mocnych Mud-slap lub Faint Attack -powiedziałem do poka obserwując bacznie walkę.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Bezimienny Sob Kwi 13, 2013 5:39 pm

Croagunk pełną parą poleciał na Tangelę. No cóż mogę powiedzieć. Wasza przewaga od początkku była bardzo duża. Tangela nie posiadała żadnego efektownego ataku dla toksycznej żaby. Ta w przeciwieństwie do roślinnej oponentki, miała niezły wachlarz swych ruchów.

Croagunk - 89%
Tangela - 73%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Sob Kwi 13, 2013 5:47 pm

- Crogunk nie daj jej się. Postaraj się teraz zacząć trochę spokojniej. Na początek Taunt po czym sprawny unik w bok i szybki cios z mocnego Mud-Slap. Następnie przejdź do ofensywy. Staraj się wykorzystać swoją prędkość do uników przed atakami Tangeli i szybko kontrować je z dużą siłą z X-Scissor lecz tylko wtedy gdy będziesz miał ją na czystej pozycji i będziemy mieli większą szanse na celne trafienie. Następnie szybko doskocz do przeciwnika i uderz z Astronish po czum podetnij roślinkę i wbij go mocno w ziemie z Cross Chopa. Później znów przejdź do ofensywy i wykonuj szybkie uniki zakończone mocnymi kontrami z Faint Attack. Na sam koniec tury rozpędź się wybij i przeleć nad przeciwnikiem po czym szybko się obróć i uderz z mocnego Cross Chopa - powiedziałem do pokemona obserwując wydarzenia na arenie.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Bezimienny Sob Maj 04, 2013 12:51 pm

Kuuurde, zapomniałem że CIebie jeszcze mam ;x Sorka, pisaj mi na przyszłość xd
------------------------------------------
Croagunk nieźle sobie radził z Tangelą. Ta nie miała zbyt efektywnych ruchów na toksyczną żabę, więc ten to wykorzystywał i szarżował pełną parą aż zyskiwał coraz większa przewagę.

Croagunk - 75%
Tangela - 53%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Nie Cze 23, 2013 10:25 am

- Dobra robota Crogunk. Oby tak dalej. Damy rade. Tangela nie jest ze stali i w końcu musi polec. Zacznij od szybkiego wyskoku w powietrze i uderzenia z Cross Chop połączonego z obrotem w powietrzu. Następnie szybko wyląduj i zanim Tangela się pozbiera podetnij ją ponownie i uderz z mocnego Faint Attack. Następnie szybko odskocz i użyj Taunt by złapać lekki oddech. Wykonaj kilka szybkich i sprawnych uników zakończonych mocną kontrą z Mud Slap. Później postaraj się znów lekko odskoczyć od przeciwnika i uderzyć z mocnego Mud-Slap. Na sam koniec tej tury postaraj się głównie odpocząć wykonując uniki lecz jeśli Tangela będzie naciskała zbyt mocno bij z Pursuit - powiedziałem do pokemona.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Bezimienny Nie Cze 23, 2013 11:45 am

Tangela Padaaaa! Silne i efektowne ruchy croagunka skutecznie sprowadzają roślinnego pokemona na ziemie, dając jej do świadomości że nie wygra tej walki. Do tego jej celność spadła.

Tangela - 40%
Croagunk - 60%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Nie Cze 23, 2013 5:54 pm

- Dobra nasz Crogunk. Nie odpuszczaj jej. Naciskaj na przeciwnika z całej siły i bij mocno. Wiem że możesz to wygrać. Teraz zacznij od mocnego uderzenia przeciwnika z X-Scissor po czym odskocz i Taunt. Następnie szybko ponownie doskocz do Tangeli i bij mocno z bliska z Cross Chop lub z Mud Slap lecz staraj się jak najwięcej unikać jej ataków wykonując szybkie unik. Później wybij się mocno i ponownie wykorzystując swoją masę i szybkość spadania uderz z mocnego X-Scissor. Pamiętaj nie odpuszczaj jej i trzymaj ją krótko -powiedziałem do poka.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Bezimienny Nie Cze 23, 2013 7:05 pm

X-Scissor, praktycznie załatwiało sprawę. Tangela była na granicy swoich możliwości, jednak Giga Drainem jeszcze probowała uratować się w tej walce. Zawzięta jest ;x

Tangela - 13%
Croagunk - 47%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Nie Cze 23, 2013 7:53 pm

- Crogunk nie szalej. Uspokój się. Wprowadź na końcówkę tej walki jeszcze trochę spokoju. Pokaż jej jeszcze co potrafimy. Najpierw odskocz lekko i użyj Taunt po czum trzymaj ją na dystans bijąc jak najcelniej z Mud Slap. Jesteś szybszy więc powinieneś unikać jej ataków. Następnie postaraj się przyśpieszyć trochę tempo lecz bez zbytnich porywów. Doskocz do przeciwnika i walcz kontrą. Staraj się unikać jej ataków i mocno a zarazem celnie z X-Scissor lub Cross Chop kontrować. Jeśli to nie powali jeszcze twojego przeciwnika to ponownie wyskocz w powietrze i wykorzystując masę i szybkość spadania uderz z naprawdę mocnego X-Scissor - powiedziałem do poka.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Bezimienny Nie Cze 23, 2013 8:15 pm

Tangela padła! Liderce został już ostatni pokemon, a był to Gloom. Chyba jej najsilniejszy, czyż nie? Pytanie teraz, którego pokemona użyjesz do dalszej walki?

Croagunk + 1,1 lv + 2pkt. - 40%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Nie Cze 23, 2013 8:33 pm

- Dobra robota Croagunk - powiedziałem zmieniając pokemona na Scythera.
- Dobra Scyther. Zaczynajmy tę walkę. Postarajmy się pokazać przeciwnikowi co potrafimy. Najpierw szybko zacznij od oszołomienia przeciwnika przy pomocy mocnego Vacuum Wave po czym szybko wykonaj Srebrne Tornado czyli szybko okrążaj przeciwnika przy pomocy Quick Attack uderzając z Siver Wind. Postaraj się by było ona na tyle silne by wyrzuciło przeciwnika w powietrze a wtedy zbierz się w sobie i zaatakuj przeciwnika od spody pędząc na niego z dużą prędkością i tnąc z X-Scissor. Następnie trzymaj go na dystans i nie daj mu się zbliżyć. Jeśli będzie coś kombinował to nie zwlekaj i wybij mu ten pomysł przy pomocy mocnego Night Slash. Później idź na całość. Walcz na kontrę. Postaraj się jak najszybciej unikać ataków przeciwnika po czyn kontruj je z mocnego QA lub silnego Wing Attack - powiedziałem do poka.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Bezimienny Nie Cze 23, 2013 8:41 pm

Losy tego pojedynku miały się rozstrzygnąć już w tej walce. Czy Lenisław odejdzie z odznaką już teraz, czy jeszcze nie? To jest dobre pytanie. Scyther dobrze wykonywał swoją robotę, jednak przez to że gloom to półtyp trujący ruchy robacze odnosiły o wiele mniej skuteczności niż przy zwykłych robaczkach. Wing Attack natomiast spisał się znakomicie.

Scyther - 87%
Gloom - 61%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Nie Cze 23, 2013 8:55 pm

- Scyther. Uspokój się. Staraj się utrzymać swoje tępo. Przeciwnik jest szybki lecz ty jesteś szybszy i silniejszy i musisz to pokazać. To staraj na początek trzymać się dość blisko przeciwnika. Nie odstępuj mu na krok. Jesteś szybszy i wykorzystaj to w szybkich unikach zakończonych mocnymi kontrami z Wing Attack. Staraj mu się nie odpuszczać nawet na moment. Atakuj z powietrza z taką siłą żeby nie wiedział co się dzieje. Następnie postaraj się oszołomić przeciwnika uderzając z mocnego X-Scissor połączonego z prędkością QA po czym szybko wykonaj srebrne tornado wokół przeciwnika by poważnie go osłabić. Później idź na całość. Tnij z taką mocą by przeciwnik nie miał siły na kontratak. Bij w niego z mocnych Pursuit i QA z dużą mocą lecz nie zapomnij o unikach. Na sam koniec tej tury postaraj się walczyć na kontrę czyli unikaj jak najczęściej ataków przeciwnika i odpowiadaj swoimi szybkimi kontrami z X-Scissor lub Wing Attack. Co jakiś czas używaj Agility by powiększyć swoją prędkość - powiedziałem do poka wierząc że da radę.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Bezimienny Nie Cze 23, 2013 9:03 pm

Scyther zrobił tak jak kazałeś, Agility sprawiało że pokemon był nie do złapania. Gloom więc zmieniła taktykę i zaczeła rozpylać pyłki po arenie. Niestety, Scyther trochę się ich nawąchał i został otruty.

Scyther - 71% ++ Speed - Otrucie.
Gloom - 18%
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Leniu Nie Cze 23, 2013 9:06 pm

- Scyther uspokój się. To my nadajemy tempo tej walce. Zacznij od szybkiego przemieszczenia się za plecy przeciwnika przy pomocy QA po czym mocno uderz z X-Scissor i szybki unik przed atakiem przeciwka. Następnie użyj Focus Energy by lekko się odbudować i przejdź do systemu walki unik kontra. Staraj się wykorzystywać prędkość do szybkich i zaskakujących uników zakończonych mocnymi lecz dość celnymi atakami z Vacuum Wave. Następnie idź na całość i ponów taktykę Srebrnego Tornada. Staraj się bić mocno i celnie lecz po tym szybko odskakiwać. Staraj się nie dawać przejąć inicjatywy Gloomowi. Staraj się by tracił cię z oczu gdy będziesz szybko latał w koło niego. Wtedy wykorzystuj to i mocno bij z Wing Attack - powiedziałem do poka obserwując walkę.
Leniu
Leniu

Male Liczba postów : 768
Birthday : 21/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : woj. łódzkie :D

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Bezimienny Nie Cze 23, 2013 9:13 pm

I koniec! Scyther scisnął Tangelę niczym pryszcza. Przewaga typów, doświadczenia i rozsądne komendy spowodowały twój sukces. Gratuluję i zapraszam ponownie do skorzystania z mych usług. Ciao!

Scyther + 0,7 lv + 2pkt + 1 walka + odznaka + kasa.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

#042 - Celadon Gym - Leniu Empty Re: #042 - Celadon Gym - Leniu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Gymy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach