Leń i Ao

2 posters

PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Arena

Go down

Leń i Ao Empty Leń i Ao

Pisanie by Yuya Pią Maj 10, 2013 11:58 am

-Uwaga uwaga moi drodzy, w końcu nadeszła pora na starcie Ao... nie z Wilkiem! Tym razem zawalczy z nim Leń! Wydarzenie stulecia, bilety sprzedane, dzikie tłumy na widowni, zakłady w ruchu! Dziś zmierzymy się naaa...

Ruiny Tajemnej Mocy: Miejsce, w którym moc wprost po prostu emanuje. Pokemony psychiczne mogą z większą swobodą koncentrować swoją energię, a mroczne czują w sobie wielką energię, którą mogą wykorzystać w walce. Niestety, ale z nieznanych powodów, duchy lekko boją się tego miejsca. Typy, które doskonale sobie radzą w walkach na tej arenie "Psychiczne/Mroczne" Typy pokemonów, które słabo sobie radzą na tej arenie: "Duchy/Walczące"

-Odbędą się 3 starcie po kolei, harmonogram wygląda następująco!
-Accelgor vs Croagunk
-Eevee vs Taillow
-Glaile vs Scyther

Rzut monetą powiedział mi, że walkę rozpoczyna... Aoo!
Yuya
Yuya

Female Liczba postów : 1852
Birthday : 04/02/1996
Join date : 22/01/2013
Age : 28
Skąd : Łask

Powrót do góry Go down

Leń i Ao Empty Re: Leń i Ao

Pisanie by Bezimienny Pią Maj 10, 2013 12:46 pm

Wszedłem na arenę. Była pełna. Serio, wypełniona do ostatniego miejsca, aż oczy o mało co mi nie wyszły ze zdziwienia, jednak wiedziałem że przyszli oni tu oglądać teatr jakich mało, więc musze im zapewnić rozrywkę...
- Accelgor, stań do walki! Okej, dawno nie walczyłeś, jednak mam nadzieje że nie zastałeś zbytnio. Czas wykonać pierwszy ruch w tej walce! Szybko zacznij od Quick Attack'U! Hah, git, teraz Double Team, niech zajmie mu troche znalezienie prawdziwego Ciebie, a ty w tym czasie nieco wzmocnijmy swą obronę Acid Armor'em! Następnie Atak...Curse, dokładnie! Jesteś wystarczająco szybki, więc lekkie spowolnienie Cie nie zaszkodzi. Dobrze, twoja obrona jest wystarczajaco wysoka więc wróćmy do ofensywy. Ponownie Quick Attack, po którym przejdź do twego najsilniejszego ataku i wystrzel Focus Blast! Uderz kulą tuż przed nim by podmuch go odrzucił jak najdalej, a ty goń go Quick Attackiem i strąć na ziemię wbijając go Facade'ą! KOlejno Signal BEam. GDy będzie się próbował do Ciebie zbliżyć, odrzuć go Struggle Bug'iem. Przed atakami wroga uciekaj Quick Attackiem i szybko kontruj Signal Beam'em bądź Focus BLastem. Jeśli już nie dasz rady, rozprosz go swymi Double Team'ami!
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leń i Ao Empty Re: Leń i Ao

Pisanie by Bezimienny Nie Maj 19, 2013 10:14 am

Leń rezygnuje z walki, więc zamykam.
Bezimienny
Bezimienny

Male Liczba postów : 2057
Birthday : 20/04/1994
Join date : 24/01/2013
Age : 30
Skąd : Łódzkie

Powrót do góry Go down

Leń i Ao Empty Re: Leń i Ao

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


PokeHelvetti  ::   :: Offtopic :: Archiwum :: Arena

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach